+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 176
Jarosław, niedziela, 15 lip 2018, 12:48

Janusz

Pozdrowienia i gratulacje dla całej gr, św. Alberta z Jarosławia a szczególnie dla żony Elżbiety za wytrwałość i zrealizowanie zamierzonego celu.

Rokietnica, sobota, 14 lip 2018, 17:18

Janina i Adam

Pozdrawiamy Magde Grzeszczak, ksiezy i cala gr sw Alberta.Cieszymy sie ,ze uczestniczysz w tak poteznej manifestacji idac przez pol Polski chwalac Boga i Matke Najswietsza .. Jutro zobaczysz to Cudowne Oblicze Matki. Ukleknij podziekuj i pros .Nie zapomnij o ludzach ktorzy was witali karmili i kwaterowali wspomnij o nich Matce Bozej i wracajcie szczesliwie do swoich rodzin Szczesc Boze

Jodłówka, sobota, 14 lip 2018, 16:40

Babcia Marysia i Dziadziu Emil

Serdeczne pozdrowienia dla grupy Św. Alberta i wszystkich pontników zmierzających na Jasną Górę. Zwłaszcza dla Wiki i Faustynki.

Jodłówka, sobota, 14 lip 2018, 16:32

Martynka i Antosia

Serdeczne pozdrowienia dla grupy Św. Alberta i wszystkich pontników zmierzających na Jasną Górę, a zwłaszcza dla Wiktorii i Faustyny.

sobota, 14 lip 2018, 09:12

Karolina Broda

DO MARYI TUP TUP TUP, BY MARYI PAŚĆ DO STUP. Gorące pozdrowienia dla wszystkich wytrwałych, rozśpiewanych i roztańczonych Albercików ;) Jak się Wam wędruje? Mam nadzieję, że siły jeszcze są, deszcz spada na was tylko w postaci Ducha Świętego, słońce oświetla was Bożym blaskiem a na postojach nie brakuje jedzenia(oprócz pokarmu duchowego cos na ząb). Pozdrawiam grupę muzyczną: Patrycje Borowską, Ale i Ole Połeć, Marysie Wiśniewską z ekipą, , najwytrwalszą grupę porządkową. Serdeczne pozdrowienia dla Pani Ani Jazienickiej i Kubusia oraz Kamila Sote i Daniela Podolec. Jesteście już coraz bliżej celu, wytrwałości :) Pozdrawiam z całuskami z gorącej Holandii :D

Ostrów, piątek, 13 lip 2018, 22:55

Babcia Marysia i Dziadziu Zbysiu

Pozdrawiamy wnuka Piotra u wszystkich pielgrzymów. Piotrze jesteś bardzo dzielny. Życzymy Ci wytrwałości oraz sił abyś szczęśliwie dotarł do celu swojego pielgrzymowania.
Tęsknimy za Tobą. Jesteśmy z Tobą myślami i łączymy się w modlitwie.
Do zobaczenia.

Urzejowice, piątek, 13 lip 2018, 21:51

Wioletta

SERDECZNIE pozdrawiam moja kochana, dzielna Siostrę Renię -Manię, która pilgrzymuje do Maryji i niesie nas wszystkich, nasze radości i troski. Kocham Cię siostro moja😘

Viborg, piątek, 13 lip 2018, 21:04

Aurelia

Pozdrowienia dla Mani...dałaś radę! I mimo tego ze masz metr 50 jesteś wielka 😅. Przed Tobą jeszcze tylko jeden dzień...pozdrawiam

Pełkinie, piątek, 13 lip 2018, 20:34

Babcia Basia

Pozdrowienia dla wnuka Michała i Gabrysi od babci Basi. Życzę Wam szczęśliwego dotarcia do tronu Matki i spokojnego powrotu do domu. Czekam na Was , do zobaczenia.

Pełkinie, piątek, 13 lip 2018, 20:28

Grażyna

Pozdrowienia dla grupy św.Alberta, a szczególnie dla Michała i Gabrysi od cioci Grażyny. Życzę Wam wytrwałości na " ostatnim" etapie waszej drogi do tronu Matki Bożej.

Rokietnica, piątek, 13 lip 2018, 19:53

Rodzice Janina i Adam Grzeszczak

Szczesc Boze ci Magdaleno i wszystkim twoim braciom pielgrzymom Bol trod i niedogodnosci sa niczym w porownaniu do tego co otrzymasz od Matki Najswietszej .Idz i spojrz w najswietsze Jej oblicze padnij na kolana i pros .Nie bylo wypadku aby Matka nie wysluchala dzie.cka ktore prosi.

Jodłówka_Francja, piątek, 13 lip 2018, 18:14

Małgorzata

Serdecznie pozdrawiam wszystkich z grupy sw. Kazimierza ks Krzysztofa, Szymona trzymac tak dalej mimo odcisków, pozdrawiam moją córkę Faustyne, Wiktorie z grupy sw Alberta do zobaczenia

Munina, piątek, 13 lip 2018, 17:42

sebastian

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich sióstr i braci z gr.Św. Alberta na czele z ks. przewodnikiem .Mariuszem,ks.Dziekanem Janem,a szczególne dla kochanej żony i mamy Eli i córeczki Marlenki -[tęsknimy bardzo].Dziękujemy siostrze Gabrysi za wszystko.Pozdrawiamy siostrę Faustynę i Wiktorię,brata Rafała z synem,brata Andrzeja. Życzymy wszystkim- by Matka Najświętsza wysłucha waszych próśb i obdarzyła swą opieką i matczyną miłością na każdy dzień. brat seba...i Bartek Alleluja i do przodu!
ps.Kochanie za rok idę ja.

Lalin, piątek, 13 lip 2018, 16:51

Patryk

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta, a w szczególności dla Tomasza Kwoki :D wytrwałości i wielu łask Bożych!

Łopuszka Wielka, piątek, 13 lip 2018, 15:53

Duchowi Pielgrzymi

"Niech Was Pan błogosławi i strzeże". Serdecznie pozdrawiamy, wszystkich pątników z grupy Św. Alberta - a w szczególności Bernadkę Zięba z Łopuszki Wielkiej i Basię Kaniuch wraz z siostrami zakonnymi z Kańczugi i całe szanowne grono duchownych na czele z Dyrektorem Radio Fara. Jesteście dzielni i wytrwali, już tyle km za Wami. A przed Wami już tylko radość i nadzieja spotkania z naszą Matką Jasnogórską. Niech Matka Boża trzyma parasol ochronny nad głowami waszymi, która wyprzedza nas wszystkich „na drodze do świętości”; natomiast wy wyprzedzacie nas w tej drodze ku świętości, za co z serca wam dziękujemy i o modlitwy nadal prosimy.
. Życzymy, by te rekolekcje w drodze przyniosły w Waszym życiu błogosławione owoce, pomogły pięknie żyć, otwierać się na drugiego człowieka, znosząc wszelkie przeciwności i przeżyć wielką radość w niedzielnym pokłonie Matce Bożej.. Pamiętamy o Was w modlitwie " Duchowi Pielgrzymi z Łopuszki Wielkiej

Jarosław, piątek, 13 lip 2018, 15:05

Katarzyna

Serdeczne pozdrowienia dla grupy Św. Brata Alberta a szczególnie dla męża Zdzisława. Niech Matka Najświętsza przyjmie Twoje prośby i podziękowania oraz błogosławi naszej rodzinie w codziennym życiu. Szczęść Boże.

Pawlosiow, piątek, 13 lip 2018, 14:41

Beata

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy brata Alberta a w szczegolnosci dla ks Jana Jagustyna i parafian z Pawlosiowa Duchowa Stolica Polski Jasna Gora juz na wyciągnięcie ręki Szczęść Boże na tych ostatnich kilometrach choć sama wiem że teraz już same nogi niosa

Zielona Góra, piątek, 13 lip 2018, 14:31

Irek

Pozdrawiamy Pielgrzyma Zdzisława z Jarosławia i cała pielgrzymkową Brać.
Niech Bóg będzie z Wami.

Tywonia, piątek, 13 lip 2018, 13:00

Mieczysław

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Brata Alberta , a w szczególności dla mojej żony Eli Lisieckiej. Życzę wszystkim wytrwałości oraz opieki Matki Bożej na dalszą drogę. Do zobaczenia w Częstochowie

piątek, 13 lip 2018, 12:33

Brat

Chciałbym pozdrowić moją siostre Klaudie, Siostra nie mdlej już.

Jarosław, piątek, 13 lip 2018, 11:24

Ciotka

Pozdrawiam Bardzo Gabrysie Ole i Martyne

Jarosław, piątek, 13 lip 2018, 10:57

Emilka, Dawid, Marta, Kamil

Pozdrowienia z Jarosławia dla całej grupy Św. Alberta i wszystkich pielgrzymów, w szczególności dla naszej Kochanej Babci - Bożeny Tarnawskiej. Myślami i modlitwą jesteśmy z Wami. Szczęść Boże!!

piątek, 13 lip 2018, 09:39

Asia

Gorące pozdrowienia dla wytrwałej piątniczki Kamili która mimo bólu dzielnie kroczy dalej. Kochana siostro wierzę że z pomocną Matki Bożej dasz radę dotrzec przed jej tron i zobaczysz jej oblicze. Ona jako troskliwa Matka wynagrodzi twój trud i obdarzy potrzebnymi łaskami.

Jarosław, piątek, 13 lip 2018, 09:34

Krzysztof Bieniasz

Kochana Ewciu! Wszystkiego najlepszego w dniu naszej 33 rocznicy ślubu! Mam nadzieję, że czeka nas kolejnych tyle lat w zdrowiu i szczęściu - razem. Dreptaj dzielnie i do zobaczenia w niedzielę!

piątek, 13 lip 2018, 08:01

Asia

Pozdrawiam całą grupą św. Alberta, a szczególnie Kube! Jak tam twoje nogi ? Nie bolą? Może w końcu sprawdzisz jak śpiewa grupa Jana?

Łopuszka Wielka, czwartek, 12 lip 2018, 23:35

Zofia

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów , a w szczególności dla siostry Basi Kaniuch. Życzymy Ci siły, wytrwałości i pogody ducha na pielgrzymkowym szlaku. Niech Matka Boska ma Cię w opiece i prowadzi do swego tronu a Jasna Góra jest już bardzo blisko!Pozdrowia siostra Zosia z całą rodziną ! Pozdrawiamy również naszą parafiankę Bernadkę!!

czwartek, 12 lip 2018, 23:00

Gosia

Alberciki ponoć odkąd przepłyneliście przez Wisłę to Ojciec Mateusz w Sandomierzu nie musi herbaty słodzić 😂
Cieplutkie pozdrowionka z grupy świętego Rafała dla Kuby Jazienickiego

Łopuszka Wielka, czwartek, 12 lip 2018, 22:55

Justyna

Serdeczne pozdrowienia i życzenia dla całej grupy św. Alberta. W sposób szczególny pozdrawiam Ciocię Basię Kaniuch i Bernadettę Zięba. Życzę Wam wszelkich potrzebnych łask i sił na czas wędrowania do stóp Matki Bożej Częstochowskiej. Niech Maryja będzie dla Was mocą i orędowniczką w czasie tej pielgrzymki.Justyna z całą rodzinką

Jarosław, czwartek, 12 lip 2018, 22:40

mąż i dzieci

„Niech w każdym będzie dusza Maryi, aby uwielbiać Pana; niech w każdym będzie duch Maryi, aby rozradował się w Bogu”.
- Serdeczne pozdrowienia dla mamy Wiesławy. Niech Matka Boża dodaje Ci sił w tych ostatnich dystansach drogi. Polecamy się modlitwie.

Cisna, czwartek, 12 lip 2018, 22:01

Tatuś

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta, szczególnie pozdrawiam najbardziej rozśpiewanych, bohaterskich, przebojowych, najpiękniejszych animatorów: Martynę, Klaudię, Olę, Wiktorię, Patrycję, Kubę i Zaspę. Kochani życzę Wam wytrwałości, dużo sił na pielgrzymim szlaku i mnóstwa uśmiechu. Nie zrażajcie się pryszczami, ścięgnami, asfaltówkami. Niech Wam obca będzie słabość, suchość, duszność, czasem bladość. Kroczcie dzielnie i odważnie z Duchem Świętym w sercu swym, zarażajcie wciąż radością, niechaj ona wiedzie prym. Zapewniam o modlitwie i również o nią proszę przed tronem Matki Częstochowskiej.

Ostrów, czwartek, 12 lip 2018, 21:32

Mateusz i Asia

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymow grupy św. Alberta a zwlaszcza dla brata Kamila Pani Marii Ośmaka, Pani Joli Gałęza i Wspaniałego przewodnika ksiedza Mariusza Z każdym krokiem coraz bliżej do Jasnej Góry. Niech Matuchna która tam kroluje wyslucha wszystkich prosb. I da Wam siły abyście mogli dotrzeć do jej trony. Mateusz i Asia.

Jodłówka, czwartek, 12 lip 2018, 18:09

Babcia Marysia i dziadziu Emil

Pozdrowienia dla całej grupy Św. Alberta i wszystkich pielgrzymów zwłaszcza wspaniałych pielgrzymów wnuczki Wiktorii i Faustynki.Pamiętamy w modlitwie.

Jodłówka, czwartek, 12 lip 2018, 18:06

Agata,Mariusz,Antosia,Martyna

Pozdrowienia dla całej grupy Św. Alberta i wszystkich pielgrzymów a zwłaszcza dzielnej Wiktori i Fustynki Niech was Matka ma w swej opiece.

Świętoniowa, czwartek, 12 lip 2018, 16:21

Krystyna

Serdeczne pozdrowienia dla dzielnej Gabrysi Kowal.
Znajomi ze Świętoniowej.

Radymno, czwartek, 12 lip 2018, 15:50

Przemek

Pozdrowienia z Radymna dla Rafała i Piotrka. Jeszcze teoszke i dojdziecie. Pamiętajcie o nas:)! Powodzenia!

czwartek, 12 lip 2018, 14:59

JADZIA

Moc pozdrowień kochani dla wszystkich z którymi pielgrzymowałam i dla tych którzy idą po raz pierwszy, mocno ściskam moją kochaną Aneczkę, księdza proboszcza Jana ks. MARIUSZA, wszystkich moich parafian tych młodych Ole, Wiktorie, Gabrysie tych średnich Gosie Józie Maćka Ole ,Krysie, moje koleżanki po fachu Gosie, Marysie Wiesie Elżbietę Bogusie Dorotke i wszystkich którzy mnie pamiętają. Czestochowa już tuż tuż pamiętam o was w modlitwie ach jeszcze kleryka Michała gitarzyste i diakona Michała

Łopuszka Wielka, czwartek, 12 lip 2018, 12:43

Tajemniczy

Bardzo serdecznie pozdrawiam Bernadettę Ziębę i ciocię Basie. Trzymajcie się dzielnie i do zobaczenia :*

Przemyśl, czwartek, 12 lip 2018, 10:51

siostra Krystyna

Wszystkim Braciom i Siostrom Pielgrzymkowym z grupy św. Brata Alberta z dzielnym przewodnikiem Księdzem Mariuszem na czele i Księdzem Prałatem Janem oraz moim Kochanym współsiostrom służebniczkom - Siostrze Elżbiecie Wojciechowskiej i Siostrze Basi Bańczak przesyłam gorące pozdrowienia i łączę się z Wami w modlitwie i trudzie pielgrzymowania. Już coraz bliżej i radość spotkania coraz większa!!! Niech Pan Wam błogosławi i strzeże!

Kańczuga, czwartek, 12 lip 2018, 09:57

Halina

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Brata Alberta, a szczególnie dla ks. Marka Demskiego od Legionu Maryi z Jarosławia, Kańczugi i Wacławic. Radosnego pielgrzymowania i opieki Maryi. Szczęść Boże!

Pełkinie, czwartek, 12 lip 2018, 09:08

Halina z Rodzicami

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Sw. Alberta a w szczególności dla Księdza Dziekana Jana Jagustyna oraz Marysi Ośmiak. Duchowo jesteśmy z wami życzymy dużo sił i wytrwałości niech Bóg Was prowadzi przed Oblicze naszej Matki .

Jarosław, czwartek, 12 lip 2018, 08:29

Iwona Maślanka-Kudera z Rodziną

Serdeczne pozdrowienia z darem modlitwy dla pątników grupy św. Alberta, a szczególnie dla kochanej siostrzyczki Eweliny Maślanki i Gabrieli Kowal. Dobrej pogody i wytrwałości do końca pielgrzymowania,opieki Bożej w drodze do Maryii, pogody ducha i szczęśliwego powrotu do domu.Polecamy się modlitwom:)

Łopuszka Wielka, czwartek, 12 lip 2018, 06:46

JUSTYNA

Przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla Basi Kaniuch i Bernadki życzę Wam wytrwałości ,pięknej pogody i dużo Łaski Bożej .

Radymno, czwartek, 12 lip 2018, 06:40

Rodzice

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich z grupy św.Brata Alberta , a szczególnie dla naszego syna Rafała i jego kolegi Piotra oraz dla Lucyny i jej córki Estery. Kochani życzmy Wam aby Matka Boża do , której zdążacie dodawała Wam sił i pomagała w pokonywaniu tych już prawie ostatnich kilometrów.Trzymajcie się dzielnie Jasna Góra już blisko.

Łopuszka Wielka, środa, 11 lip 2018, 22:52

Duchowi Pielgrzymi

Chociaż nogi obolałe,to dążycie wciąż wytrwale,
aby niedzielny dzwon, dla was wydał ton wesoły i radosny
długo przez was wyczekiwany,
by się pokłonić Jasnogórskiej Pani
Serdeczne pozdrowienia dla Bernadki z Łopuszki Wielkiej, Basi z Kańczugi a w szczególności dla ks Arcybiskupa Adama, Księdza przewodnika grupy, kapłanów i sióstr zakonnych i wszystkich piielrzymów z grupy św. Alberta.
Kochani pamiętajcie, że z każdym trudem i bolesnym krokiem jesteście coraz bliżej Tronu Naszej Kochanej Matki. A Ona, tam na Jasnej Górze Swoim pięknym Obliczem wynagrodzi wszelkie cierpienia. Wspieramy was modlitwą każdego dnia. Do zobaczenia u Stóp Naszej Pani. Duchowi Pielgrzymi z Łopuszki

Przeworsk, środa, 11 lip 2018, 22:32

dziewczyny z biura rachunkowego

Serdeczne pozdrowienia dla Pani Basi Połeć która wraz z rodziną dzielnie pielgrzymuje na szczyt Jasnej Góry.
Niech sił pielgrzymich starczy do samego końca, radość ducha nie opuszcza, a Jasnogórska Pani obficie obdaruje swoimi łaskami.
Serdecznie pozdrawiają - Gosia i Basia

Rzeszów, środa, 11 lip 2018, 22:00

Tomek :)

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy na czele z księdzem Mariuszem :) szczególne pozdrowienia i uściski dla grupy muzycznej, śpiewacie jak zawsze pięknie, myślami i przez Oli telefon jestem z Wami :D Ola pamiętaj :D wrócisz z pielgrzymki i palce przestaną boleć :) pozdrawiam również Panią Anię i Kubusia Jazienickich, Kamila Sote i Olę Warzybok. Żałuję że nie moge w tym roku iść z Wami ale pamiętam w modlitwie i myślami jestem na tym samym szlaku co Wy :)

Ostrów, środa, 11 lip 2018, 20:39

Maria -duchowy pielgrzym

Moc gorących pozdrowień dla wszystkich pielgrzymów z grupy Św. Brata Alberta, szczególnie pozdrawiam koleżankę Marysię Ośmak- Dziękuję Ci za dzisiejszy trud pielgrzymowania w mojej intencji, pozdrawiam P. Jolę Gałęza oraz naszego rodzynka Kamila Sotę. Kochani niech Duch Święty Was napełnia a Pani Jasnogórska prowadzi Was szczęśliwie przed Swój Tron, doda sił i wytrwałości, abyście mogli to z czym idziecie złożyć u Jej Stóp. Myślami i modlitwą jestem z Wami. Częstochowa już coraz bliżej. Pozdrawiam Was gorąco.

PIWODA, środa, 11 lip 2018, 19:58

KRYSTYNA

Serdeczne pozdrowienia dla wędrujących do Matki Boskiej Częstochowskiej dla ks. Mariusza, siostry Gosi i siostrzenicy Ewuni. Dużo siły i szczęśliwego dotarcia do upragnionego celu.
Do zobaczenia na Jasnej Górze. Szczęść Boże.

Jodłówka, środa, 11 lip 2018, 18:35

Agata,Mariusz,Antosia,Martyna

Pozdrowienia dla całej grupy Św. Kazimierza zwłaszcza dla wspaniałego księdza przewodnika ks. Krzysztofa i ks. Łukasza, ojca Kazimierza ,kleryków oraz uśmiechniętej i s.Jadzi .Szczęść wam Boże.Pamiętamy w modlitwie.

Jodłówka, środa, 11 lip 2018, 18:16

Agata,Mariusz,Antosia,Martyna

Serdeczne pozdrowienia dla grupy Św. Alberta i wszystkich pielgrzymów a zwlaszcza dla dzielnej Wiktori i Fustynki.Niech Matka ma was w swej opiece i prowadzi przed swój grób Jasnogórski.Pamiętam w modlitwie.

Jodłówka, środa, 11 lip 2018, 18:14

Agata,Mariusz,Antosia,Martyna

Serdeczne pozdrowienia dla grupy Św. Alberta i wszystkich pielgrzymów a zwlaszcza dla dzielnej Wiktori i Fustynki.Niech Matka ma was w swej opiece i prowadzi przed swój grób Jasnogórski.Pamiętam w modlitwie.

Jarosław, środa, 11 lip 2018, 17:45

Orka

Serdecznie pozdrawiam moje kochane dzieci: Marti, Dyśkę, Tomasa i Kube, Wicie i Zaspunie, Martynke no i oczywiście Boro!
Ściskam, całuję, pamiętam w modlitwie!

Pruchnik, środa, 11 lip 2018, 16:57

Marzena

Serdeczne Pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy Św. Alberta i Kazimierza a w szczególności dla chrzesnicy Wiktorki oraz Faustyny i Szymona niech Matka Boża wspiera Was w trudach pielgrzymowania.

Korczyna, środa, 11 lip 2018, 16:56

Iza

Bardzo serdecznie pozdrawiam Boro, Kwolka i RAMowiczów. Trzymajcie się dzielnie i do zobaczenia :*

Jarosław, środa, 11 lip 2018, 15:33

Małgorzata

Serdeczne życzenia z okazji urodzin dla mojego męża Rafała Maciejewskiego dużo miłości, radości z obecności Pana Boga w twoim życiu, wypełnienia się woli Ojca w Tobie oraz spełnienia marzeń.

Jarosław, środa, 11 lip 2018, 15:24

Marian i Stanisława Domszy

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Brata Alberta , a w szczególności dla Moderatora Ruchu Światło- Życie ks Łukasza Majchrowskiego, Eli Lisieckiej oraz Rafała i Michała Maciejewskich, życzymy wytrwałości w tak wielkim wyzwaniu oraz opieki Matki Bożej, by otaczała was wszystkich swoją opieką. Para Rejonowa rejonu Jarosław

Jarosław, środa, 11 lip 2018, 14:42

Agnieszka

Serdeczne pozdrowienia dla Gabrysi Kowal. Dużo siły i wytrwałości.

Wietlin Trzeci, środa, 11 lip 2018, 12:42

Laura

Serdeczne Pozdrowienia dla mamy Lucyny i siostry Estery żeby wytrwały do końca .

Niżatyce, środa, 11 lip 2018, 12:06

Halina

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Pielgrzymów z grupy św. Brata Alberta, a szczególnie dla siostry służebniczki Elżbiety Wojciechowskiej i Basi Kaniuch przesyłają Duchowe Pątniczki z Niżatyc i Kańczugi. Niech Boża radość towarzyszy Wam każdego dnia, a miłość Matki Najświętszej niech Was wpiera i dodaje sił

Łopuszka Wielka, środa, 11 lip 2018, 11:42

Edyta

Pozdrawiamy całą grupę św.Alberta w szczególności siostrę Bernadetkę i siostrę Basię oraz siostry zakonne z Kańczugi do zobaczenia na Jasnej Górze pozdrowienia od Duchowych Pielgrzymów z Łopuszki Wielkiej

Jarosław, środa, 11 lip 2018, 11:33

Cecylia i Marian Łuczko

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św.Brata Alberta dla ks.przewodnika Mariusza,a szczególnie dla córki Ani Karczmarczyk,Magdaleny ,Eweliny , Agnieszki i Piotra, porządkowego Roberta Folwarcznego ,Krzysztofa Brudka i Wiesława Potocznego.Życzymy dużo dużo zdrowia ,siły , wytrwałości oraz pogody ducha w drodze na Jasną Górę do tronu Mateńki.

Rokietnica, środa, 11 lip 2018, 11:10

Rodzina Koniuszy

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich braci i sióstr z grupy św Alberta dla księży, kleryków i sióstr zakonnych szczególnie dla dzielnych pielgrzymów z Rokietnicy dla kleryka Darka i dla Maćka Koniuszego z Pawłosiowa. Dużo sił i wytrwałości na pielgrzymim szlaku.

"Zaufaj bez reszty Maryi ,
Zaufaj Jej wielkiej miłości.
Zaufaj, a Ona twe troski.
Jak Matka zamieni w radośc..."!

Pawłosiów, środa, 11 lip 2018, 10:19

Babcia Jasia

Dla ks. Mariusz Woźnego przewodnika i proboszcza ks. Jana Jaugustyna z Pawłosiowa oraz wszystkich pielgrzymów z parafii Pawłosiów, a szczególnie dla mojej wnuczki Ani.

Dębina Białobrzegi, środa, 11 lip 2018, 09:25

Rodzina Lorenców

Serdeczne pozdrowienia dla niestrudzonego pielgrzyma - ks. Dziekana Jana Jagustyna oraz sióstr pielęgniarek z Jarosławia. Niech Matka Boża doda wam sił i wytrwałości w tym trudzie pielgrzymowania.

Białobrzegi, środa, 11 lip 2018, 09:25

Joanna Niemiec

Pozdrowieniadla Ewelinki,Madzi,Ani, Agnieszki i Piotra oraz całej grupy św. Alberta.Wytrwałości w wędrówce do ukochanej Matki.

Jarosław, środa, 11 lip 2018, 07:33

Bernadeta, Piotr,Madzia i Mateusz

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy Alberta a w szczególności dla pielgrzymów z Jarosławia Ani, Eweliny, Krzyśka, Agnieszki i Piotrka.
Niech wam Pan Bóg sprzyja i doda sił i wytrwałości w dotarciu do Jasnej Góry do cudownego obrazu Matki Bożej. Szczęść wam Boże. Pozdrawiamy gorąco.

Jaroslaw, środa, 11 lip 2018, 07:23

Marta

Zycze Januszowi i calej grupie Alberta aby Maryja otaczala Was opieka i dodawala sil na kazdy coraz trudniejszy kilometr pielgrzymki ,byscie mogli przed Jej cudownym wizerunkiem zlozyc swoj bagaz podziekowan i prosb-Marta

Calgary, środa, 11 lip 2018, 01:18

Maria

Serdeczne pozdrowienia dla wszstkich pielgrzymow z Grupy Sw.Jacka, a szczegolne dla
dzielnie pielgrzymujacej Ewy Socha. Gdy dojdziesz do stop Matki Bozej Jasnogorskiej pamietaj
o mnie w swojej modlitwie.
Siostra Maria

Jarosław, środa, 11 lip 2018, 00:26

Bożena

Halo! Szukam w grupie mojej siostry. Ewcia, jesteś tam i mnie słyszysz? Ściskam Cię mocno i chcę Ci przekazać trochę pozytywnej energii. Niech Cie Twoje obolałe już nogi doprowadzą do celu a Matka Boża wynagrodzi trud pielgrzymowania. Wam wszystkim kochani szczęść Boże na dalszą drogę!

Wybrzeże k. Dubiecka, wtorek, 10 lip 2018, 23:49

Karol & Kuba

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta a szczególnie dla przewodnika o. Mariusza Woźnego. Niech mimo bolących nóg i zmęczenia ojciec wytrwale prowadzi powierzone owieczki przed sam tron Królowej Polski. Prosimy o modlitwę za cały nasz kurs. Z rekolekcji Ruchu Apostolstwa Młodzieży (II° Mały Apostoł) pozdrawiają klerycy: Jakub Szczurko i Karol Leń.

wtorek, 10 lip 2018, 23:39

Zuzanki

Gorące pozdrowienia dla Bernadki Zięby, dużo sił i pogody ducha na pielgrzymkowy szlaku życzą Zuzia P. i Zuzia S.

ŁOPUSZKA WIELKA, wtorek, 10 lip 2018, 23:28

JUSTYNA

Moc gorących pozdrowień przesyłam dla Cioci Basi Kaniuch .Z każdym dniem jesteś coraz bliżej upragnionego celu niech Matka Boska obdarzy Cię swoją opieką i doda sił na każdy dzień!!! Myślami jestem z Tobą! Justyna z rodziną

ŁOPUSZKA WIELKA, wtorek, 10 lip 2018, 22:32

Zofia

Gorące pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów , a w szczególności dla siostry Basi Kaniuch. Życzymy Ci siły, wytrwałości i pogody ducha na pielgrzymkowym szlaku. Niech Matka Boska ma Cię w opiece i prowadzi do swego tronu...Pozdrawia Zosia z rodziną

Łopuszka Wielka, wtorek, 10 lip 2018, 22:18

Duchowi Pielgrzymi

„Czy to słońce, deszcz czy nawet wiatr święty Albert z Jarosławia ruszył na pątniczy szlak. Po ojczystych polskich drogach, polach i lasach, przeprawiając się promem przez Wisłę do Częstochowy podąża wraz. A my duchowi pielgrzymi Was w sercu stale mamy i pozdrowienia dla wszystkich Wam ślemy. Dla Księdza ARCYBISKUPA, dla ks. Przewodnika, wszystkich kapłanów i i sióstr zakonnych, braci i sióstr, szczególnie dla Bernadki z Łopuszki i dla Basi z Kańczugi, co kroczą wytrwale i nawet zmęczenia nie ma na ich twarzy. Kroczcie dalej raźno, by pokłonić się u stóp Matki Bożej. Wytrwajcie w drodze na Jasną Górę, niech bąbli nie będzie, pogody nie zabraknie i Bożego błogosławieństwa, - nie możemy być z wami ciałem, ale za to cały czas duchem jesteśmy z Wami. *Duchowi Pielgrzymi z Łopuszki Wielkiej*
PS. Ślemy życzenia dla siostry Haliny i siostry Ewy z Łopuszki Wielkiej z grupy św. Rafała

Koniaczow, wtorek, 10 lip 2018, 22:12

Basia i Jola

Gorące pozdrowienia dla grupy św.Brata Alberta a w szczególności dla Kleryka Michala,Gabrysi ,Eweliny,Joli, oraz Siostry Ireny i jej męża Andrzeja,Brata Stanisława i porządkowego Roberta.

wtorek, 10 lip 2018, 22:06

Kamil Witko

Nadszedł już czas
by pozdrowienia napisać.
Więc serdecznie posyłam pozdrowień garść dla wszystkich Albercików a w szczególności
dla uśmiechniętych dziewczyn Kamilki i Ewelinki.
Niech Wam droga łaskawa będzie
i Matka Boża prowadzi wszędzie. Módlcie się szczerze i głośno śpiewajcie
i wszystkim w około pomagajcie.
A gdy dotrzecie do cudownego obrazu zdrowaśkę odmówcie i podziękujcie.
Pozdrawiam również wszystkich kleryków,
Braci, Siostry, Księży i resztę pątników.

Szczęść Boże! :)

Jarosław, wtorek, 10 lip 2018, 21:25

Kacper

Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta, a w szczególności dla mojego brata Michała i jego wybranki Gabrieli. Wiem że jesteście slini i dotrzecie do celu z uśmiechem na twarzy. 😀

W drodze do Mamy, wtorek, 10 lip 2018, 21:00

Znajoma

Ciepłe pozdrowionka dla fajnego ziomka Kuby Jazienickiego.

Kostków, wtorek, 10 lip 2018, 18:16

Krystyna Naspińska

Pozdrawiam całą grupę św Alberta a szczególnie ks. Mariusza Ele Odrobina, Wiesie Kasiak,Anie Jazienicką, Marysie Kopciuch niech dobry Bóg prowadzi Was do stóp naszej Matuchny.

Jarosław, wtorek, 10 lip 2018, 17:59

Maria Podolec

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów grupy Św.Alberta a w szczególności dla Eli Odrobiny,jej syna Michała i Daniela Podolec. Niech Maryja otacza Was swoją opieką i dodaje sił w drodze do Jej tronu.

Jodłówka, wtorek, 10 lip 2018, 16:37

Agata,Mariusz,Antosia,Martyna

Pozdrowienia dla całej grupy Św. Alberta wszystkich pielgrzymów udających się na Jasną Górę,zwłaszcza dla dzielnie Pielgrzymujacej córki Wiktori oraz Fustynki.Trzymamy kciuki i pamietamy w modlitwie.

Jarosław, wtorek, 10 lip 2018, 16:30

Ciotka

Serdeczne pozdrowienia dla Oli i Martyny . Dziewczyny jesteście wielkie!

Rokietnica, wtorek, 10 lip 2018, 14:59

Adam i Janina Grzeszczak

Pozdrawiamy cala grupe sw Alberta i corke Magdalene ktora kolejny raz pielgrzymuje do Matki Bozej aby zaniesc swoje intencje i wyprosic laski

Pełkinie, wtorek, 10 lip 2018, 13:26

Magdalena z rodziną

Pozdrowienia dla wszystkich zmierzających do Matki na Jasnej Górze, dla wspaniałego, rozsśpiewanego kleryka Michała, dla wytrwałych pątników Gabrysi i Michała. Przed Wami jeszcze kilka dni i osiągnięcie wyznaczony cel - pokłońcie się również od naszej rodziny Najświętszej Maryi, a potem szczęśliwie wracajcie. Czekamy.

Jarosław, wtorek, 10 lip 2018, 13:20

Babcia i Dziadziu Zbierakowie

Kochana Nusiu,
te ostatnie dnie mogą być trudne, bo niebo może być zachmurzone.
Życzymy Ci sił w wytrwaniu i prosimy o wstawiennictwo do Matki Bożej o opiekę dla nas wszystkich.
Szczęść Boże. Serdecznie Cię pozdrawiamy
Ala z Babcią i Dziadziem, Adasiem, Ciocią i Wujkiem.

Cetula, wtorek, 10 lip 2018, 13:05

Ela

Gorące pozdrowienia dla całej grupy Brata Alberta szczególnie dla mojej siostry Agnieszki i córki Kamili kroczcie wytrwale A Matka Boża wynagrodzi wasz trud. Wspieram was modlitwa i jestem z wami duchowo

Jarosław, wtorek, 10 lip 2018, 12:55

Małgorzata Maciejewska

Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. brata Alberta, a w szczególności dla męża Rafała Maciejewskiego, syna Michała, ks. Łukasza Majchrowskiego oraz Cecylki Walczak. Niech Maryja Wam błogosławi i strzeże na dalszej drodze pielgrzymowania.

wtorek, 10 lip 2018, 12:30

Kasia, Marcin i Zosia

Serdeczne pozdrowienia dla całej gr Św Brata Alberta a w szczególności dla kleryka Michała. Uściski dla brata od siostry Kasi, szwagra Marcina i siostrzenicy Zosi . Jesteśmy z Toba myślami i modlitwą każdego dnia:)

Jarosław, wtorek, 10 lip 2018, 12:28

Kasia, Paweł i Adaś Kud

Serdeczne pozdrowienia dla Eli Pusztuk od mamy, siostry Kasi, szwagra Pawła i chrześniaka Adasia. Niech Matka Przenajświetsza dodaje sił i wytrwałości w podążaniu do celu. Pozdrowienia również dla naszego ks. Sławka - Niech Bóg Błogosławi!!!

wtorek, 10 lip 2018, 12:20

Małgorzata i Stanisław

Serdeczne pozdrowienia i wytrwałości na drodze do Matki Bożej dla całej grupy Św Brata Alberta a w szczególności dla syna kleryka Michała

Jarosław, wtorek, 10 lip 2018, 11:56

Alicja

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Alberta oraz księży, a szczególnie dla Ani i Jakuba Jazienickich, Wiesi Kasiak oraz Rafała Maciejowskiego z synem.
Codziennie wspieram Was modlitwą.
Niech Matka Jasnogórska prowadzi Was do swojego Tronu.

Jarosław, wtorek, 10 lip 2018, 11:11

Grzegorz Karczmarczyk

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św.Brata Alberta ,szczególne pozdrowienia przesyłam dla mojej kochanej żony Ani Karczmarczyk oraz Magdaleny Agnieszki Eweliny Krzysztofa Piotra i Roberta.Niech Matka Najświętsza wynagrodzi Wasz trud ,wysiłek i zaangażowanie niech Was prowadzi do swojego tronu.

Ballymena, wtorek, 10 lip 2018, 11:10

Wiola

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Alberta a szczególnie mamy Eli i brata Michała. Niech Matka Boska Częstochowska wynagrodzi trud pielgrzymowania, obdarzy potrzebnymi łaskami i wysłucha Waszych modlitw. Brawo za wytrwałość. Jasna Góra coraz bliżej! Całujemy- Wiola, Zuzia, Marcin oraz Damian

Pawłosiòw, wtorek, 10 lip 2018, 10:38

Joanna

Serdeczne pozdrowienia dla calej grupy św. Alberta, a w szczegòlności dla pielgrzymów z Pawłosiowa. Gorąco przytulam córkę Wiktorię Tomaszewską, pozdrawiam Olę, Karola i Kubę oraz księdza Dziekana Jana Jagustyna. Niech Matka Boska Częstochowska dodaje Wam sił w trudzie pielgrzymowania do Jej tronu.

ROZBORZ DLUGI, wtorek, 10 lip 2018, 09:59

DUCHOWY PIELGRZYM

Serdeczne pozdrawiamy panią Grażynę Jazienicką życzymy dużo siły i wytrwałości . Kłaniamy się Pani Jasnogórskiej.

Jarosław, wtorek, 10 lip 2018, 09:35

Jurek, Julia i Zosia

Gorące pozdrowienia dla pielgrzymów ż Jarosławia, a w szczególności dla Sabinki Duszko! Do zobaczenia na Jasnej Górze!

Rogi, wtorek, 10 lip 2018, 09:22

Paweł J,

Serdeczne pozdrowienia dla Martyny, Klaudii, Oli, Wiktorii, Karola i Kuby - najlepszej kadry na pierwszym turnusie caritas w Tryńczy. Dziękuje za wspólnie spędzony czas i życzę wytrwałości na pątniczym szlaku. Szczęść Boże !

Kańczuga, wtorek, 10 lip 2018, 07:11

Iza

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymujących a w szczególności dla mamy Basi, sióstr Elżbiety i Barbary oraz Bernadki 🤗

Viborg, wtorek, 10 lip 2018, 01:00

Siostra Aurelia

Mania Dzieś jest...nie gadej że ksiądz przewodnik...serdeczne pozdrowienia dla Księdza Przewodnika...zabrał Ci telefon...ni słychu ni widu...daj znać jak Ci jest.

Stary Dzików, poniedziałek, 9 lip 2018, 22:53

Monika i Tadeusz

Serdeczne pozdrawiamy całą grupę Św.Brata Alberta a w szczególności Julię ,Klaudię i Wiktora. Cieszymy się ogromnie , że mimo bolących nóg i pęcherzy niesiecie swoje i nasze intencje do naszej Matki Boskiej Częstochowskiej !!!

Strona 1 z 2   starsze »   

Zaloguj się