+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 75
Sporne, sobota, 14 lip 2018, 21:14

Karola

Uściski dla całej grupy św Józefa! Pozdrawiam całą wytrwałą ekipę, która wędruje co roku, tych co idą pierwszy raz (bo dobrze trafiliście!), a szczególnie Wiśnię z Kudłatym i księdza Kota. Żałuję że nie ma mnie z Wami, szczególnie kiedy patrzę na zdjęcia. Ładuję się z nich pielgrzymkową radością :) PS Pamiętajcie o mnie na finiszu, przed obliczem Panienki.

Roźwienica, sobota, 14 lip 2018, 20:36

Agnieszka

Serdeczne pozdrowienia dla ks Tomasza i całej grupy, życzymy Wielu Łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień, dziękujemy za dwa wspaniałe dni pielgrzymowania razem z grupą św. Józefa.Pozdrawiamy Agnieszka Madzia Marysia

Linz Austria, sobota, 14 lip 2018, 10:59

Dominik

Pozdrowienia dla najlepszej grupy św. Józefa . W szczególności dla taty Tadeusza na czele grupy , brata Muchy i całej kawiarenki na tyle . Tron Jasnogórskiej Pani jest już coraz bliżej i on wynagrodzi wasze starania i wszelkie wysiłki. Błogosławieństwa Bożego na ostatnie dni pielgrzymowania. 😀

Rokietnica, sobota, 14 lip 2018, 08:35

Rodzina Blajer

Serdeczne pozdrowienia dla Ks. Tomasza Smotera oraz całej grupy św. Józefa. Wytrwałości w drodze na Jasną Górę. Pozdrawia rodzina Blajer.

piątek, 13 lip 2018, 22:46

Monika

Serdeczne pozdrowienia dla całej Grupy Świętego Józefa a w szczególności dla pielgrzymów z Hyżnego, którzy dzielnie reprezentują naszą parafię.. niestety w tym roku mnie zabrakło czego bardzo żałuje ale za rok to nadrobie! 🤗 jestem z Wami całym serduchem i życzę wytrwałości.. mam nadzieję że nogi aż tak nie bolą a uśmiechy z twarzy nie schodzą.. pozdrawiam i ściskam mocno Monika 😊

Jarosław, piątek, 13 lip 2018, 00:03

Marta Wolwowicz z rodziną

Serdecznie pozdrowienia dla grupy św.Józefa a w szczególności dla wodza Diakonii Muzycznej ks.Tadeusza Białego. Modlimy się za Was i śledzimy Wasze trudy. Boże Szczęść !.

Skołoszow -Radymno, czwartek, 12 lip 2018, 22:48

Duchowy Pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla porządkowego pana Józefa , prowadź bezpiecznie całą grupę do Tronu Jasnogórskiej Pani. Pozdrawiam i dziękuję za pamięć.

Stubno, czwartek, 12 lip 2018, 22:12

Elżbieta

Pozdrowienia dla grupy św.Józefa szczególnie pielgrzymów ze Stubna .Życzymy dużo sił i wytrwałości na pielgrzymim szlaku do Pani Jasnogórskiej.Niech Matka Boska wysłucha waszych modlitw . Szczęść Boże .

Kraków, czwartek, 12 lip 2018, 18:05

Bożena i Marian Ferenc

Gorące pozdrowienia, wytrwałości i siły w pielgrzymowaniu dla Księdza i jego grupy od Bożeny i Mariana.

Horyniec-Zdrój, czwartek, 12 lip 2018, 14:52

Aneta

Serdeczne pozdrowiernia dla grupy św. Józefa oraz wytrwałości na pielgrzymim szlaku dla wujka Józefa Mucha!!!! aby ta pielgrzymka przyniosła oczekiwane przez Ciebie owoce, a Matka Boża wysłuchala próśb, które u jej stóp złożysz.
pozdrawia Horyniec :-)

Mstyczów, czwartek, 12 lip 2018, 14:05

Karolka

Serdeczne pozdrowienia dla calej grupy sw. Józefa! A w szczegolnosci dla porzadkowego Macka oraz muzycznych: Kamili i Piotrka! Jestem serduchem z Wami, dazcie wytrwale do celu i do zobaczenia na trasie! Buziaki :*

łazy, czwartek, 12 lip 2018, 13:23

kasia i józef mikutra

najgorętsze pozdrowienia dla parafianek z miejscowości łazy k.radymna,a w szczególności dla zuzanny czyż,życzymy wytrwałości,koniec już tuz tuż,niech twój trud wynagrodzi ci Matka Przenajświetsza,która czeka na ciebie,a my będziemy modlitwą wspierać twój czyn

Fredropol, czwartek, 12 lip 2018, 12:58

Monika Podbilska

Serdeczne pozdrowienia dla siostry pielgrzymkowej Dorotki Potomskiej łączę się codziennie duchowo z Wszystkimi w drodze do Kochanej Matki. Niech Was Pan Błogosławi i strzeże.

Torki, czwartek, 12 lip 2018, 12:40

Ewa Nikola Gabrysia Tobiasz

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Józefa.Żałujemy że nas nie ma z Wami.Trzymajcie się.

Radymno, czwartek, 12 lip 2018, 10:53

Dorota

Serdeczne pozdrowienia dla porządkowych braci gr św Józefa Niech Matka Boża wynagradza wszelkie trudy i poświęcznia juz coraz blizej na spotkanie z Matką Szczęść Boże

Z Żor, czwartek, 12 lip 2018, 09:25

Siostra z rodziną Błasinskich

Pozdrawiamy grupę sw Jozefaa w tej grupie jest rodz.Ossolinskich Benia Ola i ewa Gudyka życzymy wam wytrwałości wielu łask Bożych z pamięcią w modlitwie.niech Matką Boza ma was w opiece .dużo siły i radości i do zobaczenia

Przemyśl, środa, 11 lip 2018, 21:56

Marcin

Serdeczne pozdrowionka dla najlepszych nawigatorów brata Tadeusza , Józefa i Maćka :) a także dla Ani która miała iść ponoć tylko do Pruchnika ;)
Pozdrowienia również dla Księdza Kazimierza , Księdza Tomasza i dla całej Super Grupy Św. Józefa !!!

Jarosław, środa, 11 lip 2018, 18:25

Maria. raczynska

Pozdrawiam serdecznie wszystkich pielgrzymów z grupy sw Józefa a szczególnie Basie Czerwinska łącze się z Tobą codziennie dichowo.

Burkina Faso, środa, 11 lip 2018, 16:15

Gosia

Pozdrawiam serdecznie cala grupe. Zycze Wszystkiego dobrego i lacze sie w modlitwie o i za powolanych. Pamietajcie w swoich modlitwach o misjonarzach a i i o mnie tez.

Ostrów, środa, 11 lip 2018, 16:08

Anna

Pozdrawiania dla całej grupy św.Józefa a zwłaszcza dla Panów bagażowych. Trzymajcie się do zobaczenia za rok.

Ostrów, środa, 11 lip 2018, 16:04

Anna

Pozdrowienia dla calej grupy św.Józefa a zwłaszcza dla Panów bagażowych 😊 Do zobaczenia za rok 😊

Radymno/Milówka, środa, 11 lip 2018, 15:35

Kasia Bereźnicka i Maciej Siewierski

Cieplutkie pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy Świętego Józefa, a w szczególności dla naszej najukochańszej siostry Kasi Roch :3 Żałujemy że nie mogliśmy wyruszyć w tym roku ale obiecujemy: powitać Was, i radować się z Wami na Jasnej Górze :3

Medyka, środa, 11 lip 2018, 13:30

Wojtek,Jadzia,Halina

Serdeczne pozdrowienia dla Teresy i Jana Nuckowskich oraz dla całej grupy św. Józefa. Błogosławieństwa Bożego na czas pielgrzymowania.

Stubno, środa, 11 lip 2018, 12:59

Ewa Mariola i Basia

Serdeczne pozdrowienia z darem modlitwy dla pątników z parafii Stubno: Prezesa Akcji Katolickiej Leszka, członków Ali i Reni z rodzinami oraz Kingi i Karoliny. Dobrej pogody i wytrwałości do końca pielgrzymowania,opieki Bożej w drodze do Maryii Naszej Królowej.Polecamy się modlitwom.

Boguchwała, środa, 11 lip 2018, 12:39

Magda

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św.Józefa.Szczególnie dla kochanej Dorotki z Kawiarni,porządkowych Tadzia i Józka,Arka z Rodzicami i wszystkich znajomych. Dziękuję, że mogłam iść z Wami chociaż jeden dzień. Niech Maryja Was prowadzi! Trzymajcie się dzielnie bo JÓZKA PIELGRZYMA NIC NIE ZATRZYMA. Pozdrawiam Magda z Boguchwały

Rokietnica, środa, 11 lip 2018, 11:24

Rodzina Koniuszy

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z gr. św Józefa, szczególnie dla czcigodnego ks Tomasza Smotera. Dużo sił i wytrwałości na pielgrzymim szlaku!

"Zaufaj bez reszty Maryi ,
Zaufaj Jej wielkiej miłości.
Zaufaj, a Ona twe troski.
Jak Matka zamieni w radośc..."

Zory, środa, 11 lip 2018, 08:37

Siostra z rodziną

Dla Bernadki Ewy i Oli Osolinskich z grupy sw JÓZEFA pozdrawiają i życzymy pogodnego dnia.niech Pan WAM błogosławi w trudzie pielgrzymowania a PNi Jadnogorska wysłucha wasze intencje SZCZĘŚĆ Boże wam

wtorek, 10 lip 2018, 21:25

Mieszkańcy Czelatyc

Serdeczne pozdrowienia dla Ks przewodnika Tomasza oraz całej grupy pątników św Józefa, wytrwałości i wielu łask Bożych z pamięcią w modlitwie.

Laszki, wtorek, 10 lip 2018, 20:26

Czerwińscy

Serdeczne pozdrowienia dla Rodziny Grenda. Błogosławieństwa Bożego

Laszki, wtorek, 10 lip 2018, 20:25

Rodzina Czerwińskich

Gorące pozdrowienia dla kochanej i cudownej Basi Czerwińskiej. Siły i wytrwania w dalszej drodzę, niech Matka Boża ma Cię w opiece. KOCHAMY CIĘ I TĘSKNIMY!!!

Sanok, wtorek, 10 lip 2018, 19:18

Marcin

Serdeczne pozdrowienia dla księdza Tomka i całej wspaniałej grupy św. Józefa życzy brat z Rodziną, a w szczególności Wiktor z Oliwierem

Zory, wtorek, 10 lip 2018, 17:13

Siostra Stasia i szwagier Józek

Z GRUPY sw JÓZEFA pozdrawiamy BERNADKE Osolinska i OLE przeżywamy i śledzimy duchowo pielgrzymkę z wami razem się modlimy wiemy nawet czym was czestuja już coraz bliżej na spotkanie z Matką. Szczęść Boże.

Rokietnica, wtorek, 10 lip 2018, 11:46

Lucyna z rodziną

Pozdrowienia dla pielgrzymów z Rokietnicy oraz księdza Tomasza Smotera z życzeniami wielu sił i wytrwałości w drodze do Pani Jasnogórskiej z zapewnieniem o modlitewnej pamięci i duchowej obecności.

Przemyśl (par. Miłosierdzia Bożego), wtorek, 10 lip 2018, 09:36

Kasia i Kamil

Witajcie kochani. Przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla wszystkich płatników z gr. Św Józefa a w szczególności dla ks. Kazimierza Bełcha, przewodnika Tomasza, braci porządkowych Tadeusza i Józefa no i oczywiście dla naszej Dorci z kawiarenki 😉. Duchowo jesteśmy z Wami, codziennie Was śledzimy i pamiętamy w modlitwie, Wy też pamiętajcie o Nas i wszystkich którzy zostali w domach. Do zobaczenia niebawem 😉.

Przemyśl, wtorek, 10 lip 2018, 08:32

Bozena i syn Michał

Pozdrowienia dla męża Mariusza , niech nogi nie bolą a Matka Boska da Ci siłę i wytrwałość do końca.

Zory, wtorek, 10 lip 2018, 05:04

Siostry Stasia i Helena

Pozdrawiamy cała grupę sw.Jozefa a szczególnie BERNADKE i OLE Osolinskie z Borku Starego śledzimy was i wspieramy w modlitwie daj Boże zdrowia Wam w osiągnięciu celu

Rokietnica, poniedziałek, 9 lip 2018, 22:20

Dawid

Serdeczne pozdrowienia dla grup św. Jacka i św. Józefa, dla księdza Tomasza, a szczególnie dla Klaudii Blajer przesyła brat Dawid

Stubno, poniedziałek, 9 lip 2018, 20:52

Mariola

Serdecznie pozdrawiam wszystkich pątników z Grupy Św,Józefa, a przede wszystkim mojego kochanego męża Leszka Świdraka. Pamiętam w modlitwie. Z Bogiem.

Stubno, poniedziałek, 9 lip 2018, 20:20

Pracownicy Banku w Stubnie

Serdeczne pozdrowienia i błogosławieństwa Bożego dla całej grupy Św.Józefa,a w szczególności dla Leszka Świdraka oraz wszystkich pielgrzymów ze Stubna. Niech Maryja Matka Częstochowska ma Was w swojej opiece. Szczęść Boże!

Rokietnica, poniedziałek, 9 lip 2018, 19:40

Parafianie z Rokietnicy

Serdeczne pozdrowienia dla ks. Przewodnika Tomasza i dzielnych Pielgrzymów grupy św. Józefa. Niech Pani Jasnogórska otacza Was swoją opieką i wspiera w trudzie pielgrzymowania.

Torki, poniedziałek, 9 lip 2018, 17:38

Ewa,Nikola,Gabrysia i Tobiasz

Serdecznie pozdrawiamy całą grupę św. JÓZEFA , a w szczególności dla porządkowych Maćka, Tadeusza, Józefa, brata Leszka oraz rodzin Wiśniewskich i Nuckowskich.
Niech Matka Boska Częstochowska doda Wam sił i wytrwałości w trudzie pielgrzymowania do Jej tronu.
Do zobaczenia za rok :)

Medyka, poniedziałek, 9 lip 2018, 15:03

Danusia i Sylwia

Serdeczne pozdrowienia dla Teresy i Jana Nuckowskich. Życzymy wytrwałości na pielgrzymim szlaku, odpowiedniej pogody oraz nieustającej opieki Najświętszej Panienki. Danusia i Sylwia oraz członkowie Akcji Katolickiej z Medyki.

Rzeszów, poniedziałek, 9 lip 2018, 15:02

Ewa Michał i Hania

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jozefa, a w szczególności dla Kingi i Karoliny Gdowskich. Dziewczyny trzymajcie się. Pozdrawiamy

Rokietnica, poniedziałek, 9 lip 2018, 14:57

Parafianie z Rokietnicy

Serdeczne pozdrowienia dla ks. Tomasza Smotera. Życzymy wszelkich potrzebnych łask i sił w wędrówce do Pani Jasnogórskiej. Szczęść Boże wszystkim pielgrzymom.

Żory, poniedziałek, 9 lip 2018, 13:33

Siostra

Grupa sw JÓZEFA pozdrawiam BERNADKE i OLE Osolinskie z pomocą Bożą dazcie do celu na Jasną Gore SZCZĘŚĆ WAM BOŻE

Przemyśl, poniedziałek, 9 lip 2018, 05:49

Duchowa patniczka

Gorace jak slonce szybkie jak wiatr pozdrowienia dla grupy Sw.Jozefa a szczegolnie porzadkowych brata Jozefa I Tadeusza. Wytrwalosci I udanej pogody . Prowadz ich Matenko I wysluchaj wszystkich intencji ktore niosa.

Łętownia, niedziela, 8 lip 2018, 18:46

Małgorzata

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św Józefa pielgrzymuję duchowo razem z Wami życzę wszystkim potrzebnym łask i sił na czas wędrowania do Matki Bożej Częstochowskiej.

Kisielów, niedziela, 8 lip 2018, 15:12

Stanisław z rodzina

Wytrwałości w pielgrzymowaniu i łask Jasnogórskiej pani do której zmierzasz.
I jedną zdrowaśke za naszą rodzinkę. 🙂

Wielkie Oczy, niedziela, 8 lip 2018, 11:37

Ewa Janeczko

Serdeczne pozdrowienia dla porządkowego Józefa Muchy-życzę siły, wytrwałości i stosownej pielgrzymkowej pogody. Prowadź szczęśliwie Józków do Matki. A kiedy juz Tam dojdziesz to szepnij Matuchnie słówko za mną i moimi bliskimi.

Radymno, niedziela, 8 lip 2018, 10:49

Dorota

Serdeczne pozdrowienia dla grpy św Józefa porządkowych brata Józefa Mucha i Tadeusz Zimoni pęcherze to nie ból tak trzymać cel jest już blisko 🌷🌷

Radymno, niedziela, 8 lip 2018, 10:36

Irena

Pozdrawiam serdecznie grupe sw . Jozefa aszczegolnie Porzadkowego Jozefa badzcie dzielni i radosni

Wyszatyce, niedziela, 8 lip 2018, 10:20

Karolina ( Kaczka )

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św Józefa a szczególnie dla Kamili Wisniowskiej ! Śpiewaj tam pięknie ! I wytrwale pielgrzymuj do naszej Pani Częstochowskiej :-)

ZORY, niedziela, 8 lip 2018, 10:11

SIOSTRA STASIA

Z GRUPY SW JOZEFA POZDRAWIAM SIOSTRE BERNADETE OSOLINSKA CRKE OLE z BORKU STAREGO

Przemyśl, niedziela, 8 lip 2018, 09:49

Emilka i Wojtek

Serdecznie pozdrowienia dla całej grupy Św. Józefa, w szczególności dla Rodziców-Teresy i Jana Nuckowskich, a także dla Przewodnika Ks. Tomasza Smotera oraz Wojtka Sulika. Życzymy pomyślnej pogody i siły na dalszą wędrówkę.

Hyżne, niedziela, 8 lip 2018, 00:27

Agnieszka i Seweryn

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymującej grupy Św. Józefa, szczególne pozdrowienia dla bratowej Eli, Pani Zosi, Brata Leszka i Brata Józefa. Do zobaczenia u naszej MATKI na Jasnej Górze

Birmingham, niedziela, 8 lip 2018, 00:06

Ewelina

Serdecznie pozdrawiam wspaniałą grupę Sw.Jozefa, życzę wam pielgrzymi duzo wytrwalosci, duzo slonecznej pogody i pogody ducha. Oczekujac narodzin mojej corki w tym roku nie moge juz byc z Wami fizycznie ale duchowo pielgrzymuje z Wami kazdego dnia. Jestescie cudowni.

Medyka, sobota, 7 lip 2018, 22:25

Ewa

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z Medyki siostry Teresy i brata Jana Nuckowskich oraz księdza Jakuba Jakubowskiego. Niech Matula szczesliwie doprowadzi Was do swojego tronu.

Żory, sobota, 7 lip 2018, 18:33

Stasia

Z GRUPY SW. JÓZEFA POZDRAWIAM SIOSTRĘ BERNADKE OSSOLINSKA I SIOSTRZENICE OLE Z BORKU STAREGO SZCZĘŚĆ BOŻE WAM

Kuńkowce, sobota, 7 lip 2018, 17:28

Aldona z rodzinką

"Do Częstochowy możesz dziś z nami iść, bo najlepszą grupą Józef jest! Nie straszne deszcze, skwary dnia, nasza Matka ciągle czeka nas!" Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św.Józefa, szczególnie dla tych z którymi było mi dane kiedyś pielgrzymować, niech Maryja czuwa nad Wami i prowadzi do celu! Pamiętamy o Was w modlitwie
Aldona, Adam, Justynka i Zuzanka Pelo:)

Przemyśl, sobota, 7 lip 2018, 06:34

Barbara

Milego I pogodnego dnia az do zachodu slonca.Slonce niech oswieca droge a cien niech da wytchnienie.Niech Pan Wam blogoslawi w trudzie pielgrzymowania a Jasnogorska Pani wyslucha intencje Wasze.Wspieram Was duchowo pozdrawiam wszystkich .

Jarosław, sobota, 7 lip 2018, 00:11

Marta Wolwowicz

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Józefa a w szczególności dla ks.Szymona Kota. Śledzimy Wasze trudy i modlimy się za Was.

Burkina Faso, piątek, 6 lip 2018, 23:03

Gosia

Dzis szczegolne pozdrowienia przesylam dla Ksiedza Kazimierza Belcha. Duzo sily i radosci zycze.

Nakło, piątek, 6 lip 2018, 21:34

Bogusia

Serdeczne pozdrowienia dla brata Janka z Przemyśla, niech Matka Boża doda Ci sił w kolejnych dniach pielgrzymowania. Pozdrawiam wraz z rodziną. ☺️

Krasiczyn, piątek, 6 lip 2018, 19:53

Mateusz Sura

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św Józefa. Szczególnie dla księdza Tomasza przewodnika naszej grupy i naszego przyszłego wikarego Księdza Szymona o wytrwałość w drodze. Pozdrawiam również braci Tadeusza Zimonia, Józefa Mucha, Maćka Serafin, Jana Nuckowskiego i siostrę Teresę. Zazdroszczę wam że możecie pielgrzymować do naszej mamy na Jasnej Górze. W tym roku niemogę z wami pielgrzymować z powodu pracy ale jestem z wami duchowo jako duchowy pielgrzym. Pozdrawiam i proszę o modlitwę w mojej intencji przy tronie naszej mamy :)

piątek, 6 lip 2018, 11:41

Elżbieta Tabin

Seredeczne pozdrowienia dla ks Marka Demskiego z gr sw Józefa wraz z pamięcia w modlitwie przesyła kuzynka.

Lipsk, piątek, 6 lip 2018, 11:07

Marek

Moc gorących pozdrowień dla całej grupy św Józefa a szczególnie dla córek Karoliny i Kingi oraz dla pielgrzymów ze Stubna. Niech Pani Jasnogórska da wam wszystkim dużo Łask Bożych , sił i wytrwałości na dalszą drogę do Jej Tronu z waszymi intencjami.

Przemyśl, piątek, 6 lip 2018, 10:30

Piotrek

Pozdrawiam serdecznie grupę św. Józefa a w szczególności Karolinę, Kinge i Andżelikę bądźcie dzielne w wędrówce - Makłowicz :)

Kisielów, piątek, 6 lip 2018, 00:32

Kamila

Serdeczne pozdrowienia i uściski dla wujka Janka z Przemyśla, nogi mogą boleć ale spotkanie z Matką na Jasnej Górze rekompensuje wszelkie trudy pielgrzymowania. Dwa lata temu również kroczylam pielgrzymim szlakiem więc wiem co czujesz 🙂 wspieram i jestem z Tobą. Kisielaki Ci kibicują 🙂

Stubno, czwartek, 5 lip 2018, 22:23

Elżbieta

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów gr.św Józefa , a szczególnie córek Karoliny i Kingi . Życzę wielu Łask Bożych w trudzie pielgrzymowania i opieki Pani Jasnogórskiej do której zmierzacie. Ps.Kinga ;PAMIĘTAJ aniołki mają być dwa takie same . Kornelka

Leszno, czwartek, 5 lip 2018, 17:55

Janina Gluszko

Pozdrowienia dla Teresy i Jana z Medyki, niech droga którą idziecie będzie pełna Łask Matki Bożej .

Medyka, czwartek, 5 lip 2018, 14:00

Władzia

Serdeczne pozdrowienia dla Teresy i Jana z Medyki. Szczęść Boże na trudnej drodze do tronu Królowej Polski. Władzia i Krysia.

Przemyśl, czwartek, 5 lip 2018, 10:44

Bożena i Janina

Pozdrawiamy kolegów z Sanwilu , niech droga którą idziecie będzie pełna łask i niezapomnianych przeżyć .

Przemyśl, czwartek, 5 lip 2018, 10:38

Bożena

Pozdrawiam męża Mariusza i kolegę Janka , niech wam Matka Boża doda sił i niech ma was w swojej opiece .

Michalowka, środa, 4 lip 2018, 23:06

Anna

Pozdrawiam serdecznie grupę św. Józefa a w szczególności Porządkowego Józefa bądźcie dzielni i trzymajcie się!

Gourcy w Burkina Faso, środa, 4 lip 2018, 22:40

Gosia

Pozdrawiam serdecznie moją grupę św. Józefa, wszystkich duszpasterzy, siostry zakonne, pątników tych starszych stażem i tych początkujących. Nie mogę iść z Wami fizycznie ale duchowo maszeruję z Wami. Pozdrawiam was z mojej dalekiej Afryki.

Zaloguj się