+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 81
Nowosielce, niedziela, 15 lip 2018, 12:45

Marek

Dziękuję za możliwoś dzięki radiu " Fara" uczestniczenia duchowo w tegorocznej pielgrzymce na Jasną Górę , za wszystkie audycje radiowe i przekazy video, Bóg zapłać.

Legnica, niedziela, 15 lip 2018, 10:31

Janek

Jest coś fajnego w tym, że chce się oglądać i śledzić przebieg Waszej wspaniałej pielgrzymki.
Piękna aplikacja mobilna, wspaniała obsługa radia Fara, cudowne i modlitewne nastawienie Waszych księży i wszystkich pątników.
Niech Wam Bóg błogosławi.

Ostrówk / Radymna, niedziela, 15 lip 2018, 09:49

Zofia i Mieczysław

W tym ostatnim dniu pielgrzymowania i dotarcia do Matki Boskiej Częstochowskiej dziękując Naszej Pani za ,, Dar Matki", który jest tematem dzisiejszego dnia, pragniemy jeszcze raz serdecznie pozdrowić wszystkich pielgrzymów, a szczególnie pielgrzymów św. Brata Alberta. Niech Dobry Bóg i Matka Boska Częstochowska ma Was wszystkich Drodzy pielgrzymi w swojej opiece. Chcemy Wam wszystkim podziękować i pogratulować za świadectwo wiary i za trud, który pokonaliście podczas Waszego pielgrzymowania. Życzymy Wam szczęśliwego powrotu do domu. Szczęść Boże. Pielgrzymi Duchowi z Ostrowa k. Radymna

Jodlowka, sobota, 14 lip 2018, 19:33

Ania Pielgrzum duchowy

Dla Arcybiskupa Adama,Dla wszystkich przewodnikow grup,dla calej ekipy radia Fara,dla opieki medycznej,dla wszystkich pielgrzymow,dla kazdego z osobna kto w jakikolwiek sposob przyczynil sie ze ta 38 piesza pielgrzymka sie tak pieknie odbywa.Dziekuje i sle do Boga Ojca-CHWALA PANU-CHWALA.A Pani Jasnogorskiej takie dzieciece dziekuje.

Nakło, sobota, 14 lip 2018, 16:25

Pielgrzym duchowy

Pozdrawiam wszystkich pielgrzymow.NiechMaryja wynagrodzi Wasz trud pielgrzymowania udzielając wszelkich łask zgodnych z wolą Jej Syna.

Brzozów, sobota, 14 lip 2018, 15:31

Kwatermistrzowie i Kierowcy św Rafała

Pozdrowienia dla wszystkich księży pracujących przy bazylice pod wezwaniem Ducha Świętego w Przeworsku na czele z ks Prałatem Tadeuszem Gramatyka. Poprawiają kierowcy i kwatermistrzowie z grupy św Rafała.

Lezajsk, sobota, 14 lip 2018, 10:21

Duchowy pieLgrzym

Gorące pozdrowienia dLa Biskupa Adama SzaLa za jego pieLgrzymowanie i wszystkim kapŁanom i wszystkim wszystkim którzy sie przyczyniaLi aby byc pomagac i Radiu Fara za ich wiadomośći audycje przekazywane jak umie tak dziekuje za wszystko Matka Boża wynagrodzi Szczesc Boże 💝

Lezajsk, sobota, 14 lip 2018, 10:21

Duchowy pieLgrzym

Gorące pozdrowienia dLa Biskupa Adama SzaLa za jego pieLgrzymowanie i wszystkim kapŁanom i wszystkim wszystkim którzy sie przyczyniaLi aby byc pomagac i Radiu Fara za ich wiadomośći audycje przekazywane jak umie tak dziekuje za wszystko Matka Boża wynagrodzi Szczesc Boże 💝

Wola Dalsza, sobota, 14 lip 2018, 10:09

Ewelina Bocho-Góreczny

Serdeczne pozdrowienia dla babci Eli Bocho od córek Eweliny i Justyny oraz wnuczka Ignasia Frączka. Duzo siły i dobrej pogody. Pozdrawiamy

Dębno, sobota, 14 lip 2018, 09:49

Maria Piziak

Gora pozdrowienia dLa caŁego Radia Fara rozgŁosni ks Andrzeja Bienia i wszystkich kapŁanów ze mozna sŁuchac i przekazywac pozdrowienia , intencją dziekuje ze mogŁam sie spotkac z ks Andrzejem w Lezajsku Szczęść Boze

PRZEMYSL, piątek, 13 lip 2018, 15:28

siostra Anna

Serdecznie pozdrowienia dla Was Wszystkich -JESTEŚCIE MOCARZAMI WIARY- niesiecie Bożą radość, rozpalacie serca wielu miłością do Boga, JEGO Matki. Jesteśmy z wami codziennie, dzięki transmisjom uczestniczymy z Wami, bo nie tylko słyszymy,widzimy niemalże na żywo czujemy obecność wśród Was.Składamy niskie ukłony Księdzu Arcybiskupowi z tak wielką ARMIĄ BRACI KAPŁANÓW,pozdrawiamy szczególnie Księdza Tadeusza Baj,Księdza Rafała Ziajka,braci -Księdza Pawła i Tomasza Dziobów, Wszystkie Siostry Zakonne,pozdrawiamy pielgrzymów z Grodziska,Leżajska i z Przemyśla RODZINĘ BARYŁÓW.Niech Ogień Bożej Miłości płonie w Waszych sercach,niech Matka Najswiętsza Oblubienica Ducha Świętego prowadzi Was na "Jasne Góry" spotkań

Dąbrówki, piątek, 13 lip 2018, 11:05

Ignacy Frączek

Pozdrowienia dla babci Eli Bocho od wnuczka Ignasa.

czwartek, 12 lip 2018, 23:54

Kasia

Pozdrowienia dla Emilka Żyłki oraz dla wszystkich pielgrzymów.😊😊

Brzozów, czwartek, 12 lip 2018, 22:09

Anna

Serdeczne pozdrowienia dla całej ekipy radia Fara.
Dziękuję za to że jesteście,że dzięki wam tak wspaniale można łączyć się z naszymi pielgrzymki poprzez aplikację która jest fenomenalna! Poprzez video online,zdjęcia,radio-jak to mówi ks.przewodnik Św.Wojciecha -" coś pięknego " Niech Maryja otacza was wszystkich płaszczem swej opieki i wyprasza potrzebne łaski na każdy dzień tej pięknej i wyjątkowej posługi.Bóg zapłać wszystkim!

Strzyżów, czwartek, 12 lip 2018, 21:11

Agnieszka

Kochani pielgrzymi gorąco Was pozdrawiam na tej drodze i życzę wytrwałości do końca

Gniewczyna, czwartek, 12 lip 2018, 19:40

Dawid

Serdecznie pozdrawiam wszystkich pielgrzymów fizycznych jak i duchowych A szczególnie grupę św Rafała
A także pozdrawiam studio pielgrzymkowe za wasz trud dziękujemy

Sanok, czwartek, 12 lip 2018, 17:44

Asia z Sanoka

Serdecznie pozdrawiam wszystkich pielgrzymujących do naszej Kochanej Matki. Życzę siły, wytrwałości dobrego humoru mimo trudu pielgrzymowania. Łączymy, modlimy się wraz z wami z mamą.

Przemyśl, czwartek, 12 lip 2018, 14:01

Robert Choma

Wieloletniemu Pielgrzymowi Księdzu Arcybiskupowi Adamowi Szalowi w tej kolejnej, 30. już wędrówce do Jasnogórskiej Pani pragnę życzyć Bożego błogosławieństwa i wielu łask oraz tego, by ewangelia zawsze stanowiła dla Jego Ekscelencji drogowskaz i najpewniejsze oparcie.


Robert Choma
Prezydent Miasta Przemyśla

Przemyśl, czwartek, 12 lip 2018, 14:00

Robert Choma

Wszystkim Pątnikom 38. Pieszej Przemyskiej Pielgrzymki na Jasną Górę życzę radosnego przeżywania wspólnej modlitwy, cierpliwości i ufności w niesieniu swych próśb do Jasnogórskiej Pani. Życzę Wam dobrej pogody (a zwłaszcza pogody ducha) i dużo sił w tych ostatnich dniach wędrówki.

Robert Choma
Prezydent Miasta Przemyśla

Przemyśl, czwartek, 12 lip 2018, 12:40

Klaudia

Serdeczne pozdrowienia dla Pielgrzymów z Przemyśla a szczególnie dla Wiktorii i Pani Agnieszki Błahuciak oraz Kamila Jurasza

SANOK, czwartek, 12 lip 2018, 09:57

BOŻENA I KRZYSZTOF

KOCHANI PIELGRZYMI USIĄDŹCIE NA WYCIĄGNIĘTYCH DŁONIACH JEZUSA , ZAUFAJCIE MU ,ON POMOŻE WAM DOJŚĆ DO CELU. SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA RADIA FARA ZA MOŻLIWOŚĆ DUCHOWEGO PIELGRZYMOWANIA.

Jodlowka, czwartek, 12 lip 2018, 06:38

Ania duchowy pielgrzym

Pozdrawiam bardzo serdecznie ks.Marka i ks.Dominika oraz Wszystkich Pielgrzymów Sąsiadów z Pruchnika.Niech Wam Pan błogosławi.

środa, 11 lip 2018, 22:56

duchowi pielgrzymi

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów,szczególnie dla grupy Św.Wojciecha ,życząc dużo wytrwałości i głębokich przeżyć.Prosimy o modlitwę,zapewniając wsparcie modlitewne.

Michalowka, środa, 11 lip 2018, 22:38

Anna

Pozdrawiam ksiedza kwatermistrza Roberta niech Matka Boza ma cie w swojej opiece

Michalowka, środa, 11 lip 2018, 22:37

Anna

Serdeczne pozrowienia dla wszystkich patnikow badzcie dzielni niech matka boza ma was w swojej opiece

besko, środa, 11 lip 2018, 19:14

marek

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów zdążających do tronu jasnogórskiego dużo zdrowia i wytrwałości a szczególnie pozdrawiam wszystkich księży a w szczególności ks. Andrzeja Bienie. Z Bogiem.

Gorliczyna , Gniewczyna, środa, 11 lip 2018, 18:13

Rodzina Sobalów

Serdeczne pozdrowienia dla patniczki Agnieszki Sobala , życzymy wytrwałości w pielgrzymowaniu w modlitwie i blogoslawienstwa Bożego . Pozdrawiamy również wszysrkich patnikow .

Wola Dalsza, środa, 11 lip 2018, 17:17

Ewelina Bocho-Góreczny

Serdeczne pozdrowienia dla katechetki Elżbiety Bocho od rodziny w szczególności od wnuka Ignasia Frączka. Dużo sily i dobrej pogody.

Burkina Faso, środa, 11 lip 2018, 16:19

Gosia

Pozdrawiam serdecznie Ks. Kwatermistrza Roberta. Zycze Wszystkiego dobrego i lacze sie w modlitwie o i za powolanych. Prosze pamietac w swoich modlitwach o misjonarzach a i i o mnie tez.

Burkina Faso, środa, 11 lip 2018, 16:19

Gosia

Pozdrawiam serdecznie Ks. Kwatermistrza Roberta. Zycze Wszystkiego dobrego i lacze sie w modlitwie o i za powolanych. Prosze pamietac w swoich modlitwach o misjonarzach a i i o mnie tez.

Rogóżno, środa, 11 lip 2018, 11:58

Barbara

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątników z grupy św. Urszuli, a szczególnie dla pani Lucynki i jej ekipy. Łączę się z Wami duchowo. Do zobaczenia!

Pruchnik, środa, 11 lip 2018, 10:10

Kasia

Pozdrowienia dla ks. Dominika Majchrowicza i ks. Macieja Cebulaka - wikariuszy z parafii Pruchnik. Dużo wytrwałości tej fizycznej w pokonywaniu kolejnych kilometrów, jak również sił duchowych w posłudze kapłańskiej, której nie brak na pielgrzymce. Z zapewnieniem o modlitwie Katarzyna z synem Januszem, synową Kasią i wnuczką Faustynką.

Przemyśl, środa, 11 lip 2018, 08:44

Duchowy Pielgrzym

Gorące pozdrowienia dla Ks.Abp Adama Szala:duzo siły i zdrowia do dalszego wędrowania do Tronu naszej Matki-z darem modlitwy -grupa "Emaus"B

Sarzyna, środa, 11 lip 2018, 06:03

duchwy pielgrzym

Moc gorących pozdrowien dla wszystkich pielgrzymow szczegolne pozdrowieńia dla grupy Marii ktorzy maja najwięcej kilometrów do przebycia

Brzozów, wtorek, 10 lip 2018, 22:17

Anna

Serdeczne pozdrowienia dla wyjątkowego kapłana księdza prałata Zbigniewa Suchego.
"Niech Cię Pan błogosławi i strzeże" a najukochańsza nasza Matka Maryja wyprasza u swego Syna potrzebne dla ciebie łaski i dodaje sił na każdy dzień pielgrzymowania.
Bóg zapłać za obecność i przepiękne rozważania.

Jodlowka, wtorek, 10 lip 2018, 16:54

Ania duchowy pielgrzym

Szczęść Boże pozdrowienia dla Wszystkich Pielgrzymów dla Wszystkich Przewodników oraz pozdrowienia dla Arcybiskupa Adama.

Jodlowka, wtorek, 10 lip 2018, 16:33

Ania duchowy pielgrzym

Moc pozdrowień i modlitwa dla Was utrudzeni drogą do tronu Naszej Matki oraz dla całego radia i wszystkich w jaki kolejek sposób przyczynili się naszym pielgrzymom aby im byli łatwiej.Dziękuję wszystkim darczyńcom i pozdrawiam.

wtorek, 10 lip 2018, 14:37

Duchowy Pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla całej ekipy Radia Fara oraz wszystkich pielgrzymów podążających do naszej Matki Jasnogórskiej. Wielu łask Bożych oraz sił na dalsze pielgrzymowanie. Z Panem Bogiem.

Stary Korczyn, wtorek, 10 lip 2018, 13:57

Parafianie

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymka przechodzących dzis przez Stary Korczyn
Dziękujemy za odwiedziny! Dużo sił dla Was na dalszą drogę.

Do zobaczenia :-)

Przemyśl, wtorek, 10 lip 2018, 11:34

s. Krystyna

Wszystkim Kochanym Pielgrzymom dźwigającym ten świat ku Bogu - na czele z Księdzem Arcybiskupem Adamem, Kapłanom, Siostrom Zakonnym wszystkim utrudzonym Siostrom i Braciom pielgrzymkowym najserdeczniejsze pozdrowienia i wyrazy duchowej łączności w modlitwie. Niech Pan prowadzi i dodaje sił. Jesteśmy z WAMI !!!

HARTA, wtorek, 10 lip 2018, 09:16

Duchowy Pielgrzym

" Ci co zaufali Panu, odzyskują siły..."
Serdeczne pozdrowienia dla całej ekipy Radia FARA:)
Wielkie Bóg zapłać za wspaniałe dzieło ewangelizacyjne z pielgrzymiego szlaku. Dzięki WAM możemy łaczyć się z pielgrzymami zmagając się z trudnościami dnia codziennego. Niech św. Krzysztof Wami się opiekuje a Duch św. opromienia swym blaskiem drogę do Pani Jasnogórskiej.

Przemyśl, poniedziałek, 9 lip 2018, 23:49

Duchowy Pielgrzym

Nasz Przemyski Księże Arcybiskupie, nosząc Cię w sercu w codziennej Eucharysti proszę w modlitwie o Siłę i Łaskę Ducha Świętego .Na każdy dzień Pielgrzymki do Tronu Jasnogórskiej Pani.Duchowy Pielgrzym.

Przemysl, poniedziałek, 9 lip 2018, 22:03

Duchowy Pilgrzym

Niech Was Pan Błogosławi i strzeże. Z Mocą Ducha Świętego dziękując Ekipie Radia Fara z ks. Andrzejem na czele za przekazywane transmisje. Rozwijajcie skrzydła .Dziękując za piękne dzieło .Życzy Duchowy Pielgrzym.Z Panem Bogiem .

Sarzyna, poniedziałek, 9 lip 2018, 21:32

duchowy pielgrzym

Gorące pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów zdążających do Czarnej Madonny duzo sił zdrowych nog i sprzyjającej pogody

Małkowice, poniedziałek, 9 lip 2018, 16:51

Jan Józef

Pozdrawiam księdza proboszcza. Szczęść Boże.

Bieszczady, poniedziałek, 9 lip 2018, 11:49

Duchowy Pielgrzym

Przepięknie. Ogrom pracy, zaangażowania, charyzmy Ekipy Radia Fara coraz wyżej podnosi poprzeczkę. Ku dobru, ku zesłaniu Ducha Świętego, ku codzienności. Gdy to wszystko, co słyszymy i widzimy, mocno ściskamy w dłoniach, nie wycieka nic zbytecznego, tylko zostaje skała. Na tej ,,skale budujecie Chrystusowy Kościół, a bramy piekielne go nie przemogą". Polski też nie. Chwilo trwaj. Szczęść Wam Boże.

Ostrów, niedziela, 8 lip 2018, 19:01

Jacek i Danuta

Gorące pozdrowienia wraz z pamięcią w modlitwie dla Siostry Anety Służebniczki z Jasionki! Do życzeń dołącza się Stefan. Niech Pan prowadzi!!!

Przemyśl, niedziela, 8 lip 2018, 17:31

Małgorzata

Gorąco pozdrawiam wszystkich pielgrzymujących. Niech Wam Bóg błogosławi i prowadzi do celu. Szczęść Wam Boże.

Ostrów, niedziela, 8 lip 2018, 15:44

Jacek

moc pozdrowień dla brata Ryśka z Walawy, dużo sił w drodze do Matki życzą Danuta i Jacek

Przemyśl, niedziela, 8 lip 2018, 15:36

ELZBIETA

Serdeczne pozdrowienia dla Księdza Tadeusza Białego- z darem modlitwy -Emaus "B"

Wielkie Oczy, niedziela, 8 lip 2018, 11:42

Rodzina Janeczków

Serdecznie pozdrowienia dla KS. Roberta Łuca- życzymy wytrwałości i dobrej pielgrzymkowej pogody. Niech Matka Boża wynagrodzi wszelki trud i poświęcenie.

Chicago, niedziela, 8 lip 2018, 04:52

Bogdan

Pozdrowienia dla Was wszystkich,a szcególnie dla Jakub Mandzelowski i dla tych którzy idą po raz pierwszy. Polecam w modlitwie.

Strzyżów, sobota, 7 lip 2018, 22:26

Agnieszka

Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów podążających do naszej kochanej Matki niech Bóg ma Was w opiece i da siły

sobota, 7 lip 2018, 15:36

Klaudia

Pozdrowienia dla Tomka i Daniela !😊 Dużo wytrwałości . Mam nadzieję że za rok będę razem z Wami pielgrzymować na Jasną Górę ! Do zobaczenia ❤

Babice, piątek, 6 lip 2018, 22:53

Rodzice, Rodzeństwo i Gabrysia

Serdeczne pozdrowienia dla ks. Piotra Czarnieckiego oraz dla ekipy Radia FARA. Niech Miłosierny Bóg udziela potrzebnych łask i pogody ducha, niech Matka Boża, do której tronu zmierzacie daje wam siły na trudnej drodze pielgrzymowania -łączymy się duchowo i wspieramy was modlitwą.

piątek, 6 lip 2018, 22:01

Aga

Gorąco pozdrawiam wszystkich pielgrzymów, dziękuje za wasze modlitwy i trud... niech nam Pan Bóg błodosławi...i strzeże

Jodlowka, piątek, 6 lip 2018, 17:07

Ania

Pozdrowienia dla caleeeej ekipy radia FARA. Niech Wam Pan Blogoslawi a druciki nadal pieknie sla dla nas wiesci z szlaku pielgrzymkowego,SZCZESC BOZE

Jodlowka, piątek, 6 lip 2018, 16:59

Ania

Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich pielgrzymow i ciesze sie bardzo ze dajecie swiadectwo pieknej wiary, zyczliwosci.

Strzyżów, piątek, 6 lip 2018, 16:08

Agnieszka

Pozdrawiam serdecznie wszystkich pielgrzymów podążających do naszej kochanej Matki z zapewnieniem duchowej łączności z Wami każdego dnia i zapewniam że otaczam Was modlitwą.

Małkowice, piątek, 6 lip 2018, 13:29

Elżbieta

Pozdrowienia dla księdza Roberta Łuca i wszystkich księży oraz arcybiskupa Adama Szala jestem z wami,wspieram modlitwą

Borek Nowy, piątek, 6 lip 2018, 12:29

Bernadeta i Karolina

Błyskotliwe pozdrowienia dla ks. Piotra Czarnieckiego z radia FARA od dwóch znajomych owieczek.
Dziękujemy za nakierowanie nas na dobra drogę i modlitwę w momencie kiedy było nam to bardzo potrzebne :) Życzymy wielu łask i błogosławieństwa od naszej Częstochowskiej Matki.
P.S. Pan Bóg wiedział kogo postawić na naszej drodze 😉

Ustjanowa górna, czwartek, 5 lip 2018, 21:40

Karolina Janusz Kinga Jakub

Pozdrowienia dla Barbary Polityńskiej oraz Lidziuni i Kacpra Fundanicz. Bądźcie dzielni i cieszcie się z pięknych chwil pielgrzymkowych. Jesteście w naszych myślach, Alleluja i do przodu!

Abong - Mbang, Kamerun, czwartek, 5 lip 2018, 20:52

S.Nazariusza

Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów i sercem jestem caly czas z Wami. Cieszę sie że jest możliwość duchowej wędrówki z Wam.

Burkina Faso, czwartek, 5 lip 2018, 18:44

Gosia

Pozdrawiam serdecznie księdza Kwatermistrza, ks. Roberta. Dużo siły w kwatermistrzowaniu.

Jodłówka, czwartek, 5 lip 2018, 17:07

Krystian

Gorąco pozdrawiam Szymona i Wojtusia Mielniczek i Kacperka Gilarskiego.

Jodłówka, czwartek, 5 lip 2018, 17:05

Monika

Gorąco pozdrawiam Agnieszkę i Piotrka Mielniczek, Barbarę Gilarska, Romana Gredes i Julie.

Legnica, czwartek, 5 lip 2018, 16:56

Janek

Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów podążających z Przemyśla do Matki Bożej na Jasną Górę, aby wszystkie ich intencje się spełniły. Pozdrawiam też wszystkich Ojców Franciszkanów, szczególnie Ojców z Legnicy i Kalwarii Pacławskiej oraz na misjach.

Sanok, czwartek, 5 lip 2018, 13:29

Piotr

Pozdrowienia dla Julii.

Mchawa, czwartek, 5 lip 2018, 11:26

ks. Ireneusz

Pozdrawiam wszystkich pielgrzymujących na Jasną Górę. Łączę się duchowo z Wami odmawiając w Waszej intencji codziennie dziesiątek różańca.

Blazowa, czwartek, 5 lip 2018, 11:25

Paulina

Pozdrowienia dla Martynki, Daniela i Tomka 😁

Bieszczady, czwartek, 5 lip 2018, 08:53

Duchowy Pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla Ekipy Radio Fara, szczególne dla Księdza Andrzeja. Niech Miłosierny Bóg udziela potrzebnych łask: By Grupa Duchowych Pielgrzymów rozrastała się od Kamerunu, przez Polskę, na cały świat. Gdy przychodzi zmęczenie - w Grupie raźniej i Wszystkich ogarnia Chrystusowa moc.
W ramach: ,, Kilka minut dla bliźniego" proszę o piosenkę ,, Bywają chwile, że jestem sam."

Kalwaria Pacławska, środa, 4 lip 2018, 20:18

o.Edward

Wspólnota klasztorna i nowicjacka serdecznie pozdrawia wszystkich pielgrzymów i poleca w modlitwie przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej i przy grobie Ojca Wenantego Katarzyńca

Korniaktów Północny, środa, 4 lip 2018, 18:09

Piotrek

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów, którzy dzisiaj wyruszyli z serca naszej diecezji. Sił fizycznych i duchowych na całą pątniczą trasę. W piątek ruszamy z Urszulą.

Rzeszow, środa, 4 lip 2018, 14:42

Lamelka

Pozdrowienia dla ks Piotra i wszystkich pielgrzymów wytrwsłuchać pozdrawiam serdecznie

Koniecpol, środa, 4 lip 2018, 12:36

Justyna

Pozdrawiam cala grupe pielgrzymow przemyska

Przemyśl, środa, 4 lip 2018, 10:16

Filip

Serdeczne pozdrowienia dla Pielgrzymów z Torek szczególnie dla najmłodszego Tobiaszka!!!

Cierpisz, środa, 4 lip 2018, 09:21

Jacek Ruszel

Serdeczne pozdrowienia dla Pielgrzymów. Niech Pani Jasnogórska do Której zmierzacie otoczy Was opieką, abyście wszyscy dotarli szczęśliwie do Jej tronu. Szczęść Boże

Ostrówk/ Radymna, środa, 4 lip 2018, 07:26

Zofia i Mieczysław

Szczęść Boże. W pierwszym dniu pielgrzymowania do Pani Jasnogórskiej chcemy serdecznie i gorąco pozdrowić wszystkich pielgrzymów podążających na Jasną Górę. Niech Matka Boska ma Was wszystkich Drodzy Pielgrzymi w swojej opiece i wspomaga Wam w tym trudzie, a Dobry Bóg niech strzeże w tej wędrówce od wszelkich zasadzek i niepowodzeń i daje Wam siłę . Ze śpiewem i radością na ustach idźcie i dawajcie świadectwo Waszej wiary. Z Bogiem i Maryją. Pielgrzymi z Ostrowa k/ Radymna. Serdeczne pozdrowienia ślemy również dla księdza Kwatermistrza Roberta.

Gorzkow - Trzebniow parafia SW. Jana Berchmansa, środa, 4 lip 2018, 01:08

KS. Bogumił

Witajcie pozdrawiamy wszystkich pielgrzymow kapłanow, siostry zakonne, braci kleryków, osoby odpowiedzialne za wszystko i za wszystkich. Od jutra przy relikwiach patronów ministrantów bedziemy się was modlić a wy módlcie się za nas i do zobaczenia w Gorzkowie 14 lipca o poranku.

Krosno-Zarszyn-Sanok-Lesko, wtorek, 3 lip 2018, 19:57

Kondzio

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy świętego Andrzeja szczególnie dla Księdza Tomasza i wszystkich kapłanów. Dla Muzycznych i porządkowych i całej reszty. Ruszamy a więc na początek takie miłe słowa by się lepiej szło. Hehe damy radę.

Turze Pole, wtorek, 3 lip 2018, 17:21

Ula

Serdecznie pozdrawiam Oliwie z grupy Świętego Wojciecha !

Zaloguj się