+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 439
ostrow wlkp, niedziela, 15 lip 2018, 07:45

monika michał

pozdrawiamy juz u celu gr.sw.Rafała zwlaszcza mamcie Danusie Konieczna jestesmy dumni mamo -dalas rade buziaki od nas a takze od Stasia i Antosia

sonina, sobota, 14 lip 2018, 20:42

nie pan

pozdrowienia dla ks Stanisława z prośbą o wspomnienie przed tronem Matki

Przeworsk, sobota, 14 lip 2018, 13:30

Łucja z rodziną

Kochane Rafałki widzicie już Jasną Górę??? Napewno !! Pozdrawiamy Wszystkich pielgrzymów, gratulujemy wytrwałości!!! Do zobaczenia w Częstochowie

Przeworsk, sobota, 14 lip 2018, 11:40

Koleżanki z Neurologii

Pozdrawiamy bardzo gorąco wszystkich pielgrzymów z gr. Św. Rafała a w szczególności naszą koleżankę Aleksandrę Pastuszka. Życzymy wytrwałości i sił na te ostatnie kilometry .

LEZAJSK, sobota, 14 lip 2018, 07:41

Krystyna Piziak

Gorace pozdrowienia dLa siostry Janiny z DĘBNA wieLe £ask Bożych w tym ostatnim odcinku drogi do Matki Bozej aby ta radość i ten trud zanieść do stóp pani Jasnogórskiej i prosic dziekowac za wszystko doŁanczaja sie parafianie z modLitwa

ostrow wlkp, sobota, 14 lip 2018, 07:37

monika michał

kochane Rafalki te duze i te mniejsze szczegolnie Danusiu Konieczna - jadna noga jesteście juz na Jasnej Górze a druga juz tam prawie dotarła .Serdecznie pozdrawiamy wszystkich ,ktorzy ciagna ostatkiem sil i tych , ktorzy biegna w podskokach -cel juz blisko ,a Matka Najswietsza z miloscia przyjmie wasz trud mamo pozdrawiamy , calujemy i ściskamy wiemy że dasz rade kochamy cie

przeworsk-bazylika, sobota, 14 lip 2018, 07:30

barbara

Serdeczne pozdrowienia z deszczownego Przeworska dla księży Pawła, Rafała i Łukasza oraz braci Stanisława Węglarza, Bogdana Muchy oraz Ryszarda Kotlińskiego, do zobaczenia jutro na Jasnej Górze.

Tryncza, sobota, 14 lip 2018, 00:19

Rafał Kozioł

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów którzy w pocie czoła niosą intencje do Matki Bożej i Naszej 😊 szczególnie dla kochanej mamy Bronisławy Kozioł ,wspaniałej kobiety i służebnicy Bożej ,niech Maryja ma ja w swojej opiece i wysłuchuje jej próśb ,niech Duch Sw napielnia radością ,miłością i nadzieja a wszystko na chwałę Bożą ,pozdrowienia również dla wszystkich duszpasterzy ,pomocników ,opiekunów i ludzi dobrej woli ,pozdrowienia również dla Cioci Janiny Majcher aby Wszechmogący Bóg Ojciec obdarzał potrzebnymi łaskami ,wytrwaloscia w pokonywaniu słabości i drogi. Sczesc Boże !!!

Viborg, piątek, 13 lip 2018, 23:14

Damian Balboa

Pozdrowienia dla pana Leszka Fąfary od zięcia z Danii.

Kosina, piątek, 13 lip 2018, 23:09

Weronika

Serdeczne pozdrowienia i przytulasy dla utalentowanej skrzypaczki, koleżanki z muzycznej - Wiktori Polit. Cel już tuż tuż - wszelkich potrzebnych łask i sił.

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 23:04

Bożena Kotlinska

Serdeczne pozdrowienia dla Marysi Mikuły i jej fajnych dzieci Tomusia i Małgolci. Niech Matka Boża przytuli was do swojego serca. 😊

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 23:04

Bożena Kotlinska

Serdeczne pozdrowienia dla Marysi Mikuły i jej fajnych dzieci Tomusia i Małgolci. Niech Matka Boża przytuli was do swojego serca. 😊

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 23:04

Dobry duszek

Pełen podziwu dla wszystkich co w jakiejś intencji trwają w swojej decyzji by być lepszym i bliższym Bogu.Poznaje łaskę życia dzieki wam bo wiem ile ciepienia jest na co dzień. I myślę że jeśli jedno nawet życie zmieni się za waszą sprawą ,to bedzie to życie któremu wasza miłość nie jest obca.

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 22:58

Mali ministranci

Pozdrowionka gorące jak słońce dla p. Stasia Weglarza naszego kościelnego. Bardzo Pana brakuje chociaż zastępca dzielnie się uwija. Niech Matka Boża błogosławi I prowadzi przez życie. Do zobaczenia.

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 22:55

Mikołaj z mamą

Serdeczna pozdrowienia dla Józefa Dziedziaka:) gdy nogi ustają Matka Boża sił dodaje :) czeka na tronie na Ciebie i na pewno cię wysłucha. Pozdrawia Mikołaj Młynarski z mamą Bożeną.

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 22:50

Bożena Kotlinska

Serdeczne pozdrowienia dla Tereni Filip. Jesteś po prostu najlepsza nogi same Cię niosą :)) a Matką Boża z Jasnej Góry czeka na Ciebie z radością.

Gniewczyna, piątek, 13 lip 2018, 22:20

Marlena

Serdeczne pozdrowienia dla gr. Świętego Rafała z księdzem przewodnikiem na czele, a w szczególności dla Pana Zbyszka i Klaudii Stęchły oraz Kini Marek, Marysi Matuszek, Agnieszki Szular i Ani Chudzik. Kroczcie dzielnie do Pani Jasnogórskiej jesteście już tak blisko. Życzę dalszej wytrwałości w dalszej drodze pielgrzymowania, aby Wasz trud zaowocował w wiele Łask Bożych. Szczęść Boże

Świętoniowa, piątek, 13 lip 2018, 22:13

Marta z rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Świętego Rafała, a w szczególności dla Zbyszka i Klaudii Stęchły oraz wszystkich pielgrzymów z parafii Świętoniowa. Wytrałości w tych ostatnich dniach pielgrzymowiania do Tronu Matki Bożej.

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 21:50

Basia

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Rafała, sił i wytrwałości na ostatnie kilometry.

Biedaczów, piątek, 13 lip 2018, 21:33

Marysia

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy ale szczególnie dla wytrwałej w pielgrzymowaniu siostry KRYSTYNY Kulpa. Dużo siły i wytrwałości na te ostatnie dni drogi do Matki Bożej.

Viborg, piątek, 13 lip 2018, 21:08

Aurelia

Pozdrowienia dla pielgrzymów z Urzejowic, a w szczególności dla taty Leszka...wszyscy się martwiliśmy o Ciebie, a Ty dałeś radę...dałeś radę jak zwykle. Jestem myślami z Tobą.

Gniewczyna, piątek, 13 lip 2018, 20:32

Weronika Piróg

Pozdrowienia dla Gabrysi Maciałek od Weroniki i całej grupki z Gniewczyny.

Rzeszów, piątek, 13 lip 2018, 20:15

Koleżanki i kolega z Pracowni CYTO

Do celu tuż tuż. U progu Jasnej Góry serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Rafała a w szczególności dla Asi Słysz. Błogosławieństwa Bożego oraz spełnienia wszystkich intencji pielgrzymkowych złożonych na ręce najświętszej Mateczki.

Grzęska, piątek, 13 lip 2018, 20:09

Krysia, Adam i Duży

Gorące pozdrowienia dla Kochanej Beatki i całej grupy św. Rafała. Siły i wytrwania w dalszej drodze.Niech Matka Boża Jasnogórska wynagrodzi Wasz trud i wyprasza dla Was potrzebne łaski na każdy dzień tak pięknej i ważnej posługi.

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 19:40

Agata

Serdecznie pozdrowienia dla gr sw rafafa oraz ks stanisława mazura od parafianki

Nowosielce, piątek, 13 lip 2018, 19:19

Paweł Paluch

Serdeczne pozdrowienia dla kochanej żony Haliny i szwagierki Bozeny przesyła Paweł

Sieniawa, piątek, 13 lip 2018, 18:46

Monika

Gorące pozdrowienia dla całej grupy bł.Rafała,a szczególnie dla Agusi Ficek .Niech Pani Jasnogórska da Ci dużo siły wytrwałości oraz łaski Bożej i niech przyjmie trud pielgrzymowania i wysłucha Twoich próśb ,pozdrawiam Monika

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 18:13

Wisienki

Słoneczne pozdrowienia dla całej grupy św. Rafała.
Po Rafałkach jak zwykle zmęczenia nie widać. Konkurs na najpiękniejszy kapelusz oczywiście wygrywa medyczna siostra Basia, natomiast najprzystojniejszym porządkowym zostaje brat Tomasz Wiśniowski. Przed Wami już ostatnia prosta, więc lada dzień wrócicie co domu. Trzymajcie się ciepło a my zaczynamy porządki - może uda nam się ogarnąć dom przed Waszym powrotem.
Buziaki :*
Gośka i Monika Wiśniowska

Łańcut, piątek, 13 lip 2018, 17:24

Agnieszka

Pozdrowienia dla Matiego od babci, dziadka, cioci Agi i wujka Kamila.

Jasionka, piątek, 13 lip 2018, 17:15

Ochronkowe sisters Monia i Ania

Serdeczne pozdrowienia dla Siostry Anetki:) Siostrzyczko życzymy duuuużo siły, uśmiechu i wytrwalosci :) Cieszymy sie bardzo ze juz tak bliziutko jestes swojej ukochanej Mamy!!!

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 17:03

Kamil

Witajcie kochane Rafałki. Pozdrawiam was gorąco. Szczególne pozdrowienia kieruje dla mojej mamusi Marysieńki wraz z panią Marysią gołdą i jej córkami(Emilką i Julią), byłą sąsiadkę Anię Zarębe z Karinką, siostrę Zosię Piątek z Gabrysią,pana Krzysztofa Stącla z córką Weroniką, rozśpiewaną grupę muzyczną na czelę z Kinią Marek,braci porządkowych,oczywiście także przewodnika grupy Stasia z Mazur i wszystkich którzy podążają w tej grupie Świętego Rafała. Już niedługo się widzimy w Częstochowie i nie mogę się was doczekać. Tęsknie za wami...Ciumki dla was odemnie :)Do zobaczenia. Kocham was Rafałki:)

Grodzisko Dolne, piątek, 13 lip 2018, 16:38

Wiktoria Kordas

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla mojej kuzynki Gabrysi Maciałek, babci Marysi i wszystkich pielgrzymów z grupy.😜

Grzęska, piątek, 13 lip 2018, 16:02

Olga i Miecio

Moc gorących pozdrowień dla Beatki Malach i całej grupy św. Rafała przesyła mąż Miecio z córką Olą. Częstochowa coraz bliżej! Niech Pani Jasnogórska szczęśliwie prowadzi Was przed swój tron. Szczęść Boże.

Grzęska, piątek, 13 lip 2018, 16:01

Ula

Pozdrowienia dla mojej mamy - Gosi Rachwał przesyła zaradna córka. Mamo, to już chyba jedne z ostatnich pozdrowień, bo Jasna Góra na horyzoncie. Nie martw, masz do czego wracać, bo dom nadal stoi i żadne kwiatki nie uschły. Podlewam regularnie ;-) Powodzenia na ostatnich kilometrach i proszę o pamięć gdy już zajdziesz, bo coś czuję, że po tak długiej wędrówce Twoje modlitwy mają króciutką drogę do ucha Matki Bożej. Trzymaj się i do zobaczenia wkrótce!

Grzęska, piątek, 13 lip 2018, 15:58

Paulina z rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla mamusi Beatki,Jej koleżanek oraz dla całej grupy św. Rafała . Dobrej pogody ducha, uśmiechu na twarzy mimo bolących nóg. Niech Matka Boska Częstochowska ma Was wszystkich w Swojej opiece. Mocne uściski przesyła córka Paulina, zięć Mateusz, wnuczka Amelka. Trzymajcie się! Z Panem Bogiem.

Łopuszka Wielka, piątek, 13 lip 2018, 15:58

Duchowi Pielgrzymi

"Niech Was Pan błogosławi i strzeże". Serdecznie pozdrawiamy, wszystkich pątników z grupy Św. Rafała - a w szczególności Ewę Zięba i Halinę Bielec z Łopuszki Wielkiej, pielgrzymów z Manasterza, całe szanowne grono duchownych na czele z Przewodnikiem grupy i Dyrektorem Radio Fara. Jesteście dzielni i wytrwali, już tyle km za Wami. A przed Wami już tylko radość i nadzieja spotkania z naszą Matką Jasnogórską. Niech Matka Boża trzyma parasol ochronny nad głowami waszymi, która wyprzedza nas wszystkich „na drodze do świętości”; natomiast wy wyprzedzacie nas w tej drodze ku świętości, za co z serca wam dziękujemy i o modlitwy nadal prosimy.
. Życzymy, by te rekolekcje w drodze przyniosły w Waszym życiu błogosławione owoce, pomogły pięknie żyć, otwierać się na drugiego człowieka, znosząc wszelkie przeciwności i przeżyć wielką radość w niedzielnym pokłonie Matce Bożej.. Pamiętamy o Was w modlitwie " Duchowi Pielgrzymi z Łopuszki Wielkiej

Budy Łańcuckie, piątek, 13 lip 2018, 15:52

wnuki

Pozdrowienia dla naszej babci Gosi Rachwał z grupy św. Rafała przesyłają wnuczęta: Maciek, Milena, Zuzia, Szymon i Tosia. Za rok idziemy z Tobą!

Studzian, piątek, 13 lip 2018, 14:07

Ewelinka

Serdeczne pozdrowienia dla babci Danusi Kud od wnuczki Ewelinki. Tęsknimy i myślami jesteśmy z Tobą w drodze do Marki Bożej.

Jagiełła, piątek, 13 lip 2018, 13:30

Żaneta

Gorące pozdrowienia dla wszystkich pątników z grupy św. Rafała, w szczególności dla mamy Ali pani Marty Browinskiej Janiny Majcher Joli Turek Agnieszki Ficek Joli i Agnieszki Gryczman. Sercem kroczę z Wami, do zobaczenia na Jasnej Górze. Trzymajcie się dzielnie, tron naszej kochanej Matki coraz bliżej. Dużo sił i wytrwałości na te ostatnie dni

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 13:26

Wiesłw samotny

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Rafała, żony Zosi, Córki Gabrysi i Marty wraz z Marcinem, znajomych bliższych i dalszych . Życzę wam wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu, uśmiechu na twarzy. Już tylko jeden odcinek pozostał do pokonania gdzie na ostatniej prostej między ławeczkami będą na was czekać krewni całymi rodzinami.

Do zobaczenia

Sanok, piątek, 13 lip 2018, 13:02

Emilka

Pozdrowienia dla Asi Dziedzic i ks. Łukasza. Życzę dużo siły na drodze i radości z pielgrzymowania do Matki :)

Sonina, piątek, 13 lip 2018, 12:22

Ola

Pozdrowienia dla całej grupy Św. Rafała, a w szegolnosci dla grubej od grubiutkiej ❤❤❤

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 12:22

Lucyna i Zdzisław Balawendrowie

Kochani pielgrzymi serdecznie Was wszystkich i każdego z osobna pozdrawiamy. Już blisko, zmęczenie wielki ale radość w sercach nieopisana. Jesteśmy z Was dumni. Modlimy się za Was i prosimy o modlitwę.

Liszkowie jesteście wspaniali.
Pozdrowienia dla Andrzeja Plesnara.
Asiu Dziedzic widziałem Twojego męża, na jego twarzy maluje się tęsknota i to jest wspaniałe.

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 11:50

Mikołaj Młynarski z mamą

"Ci co zaufali Panu odzyskują siły" serdeczne pozdrowienia dla ulubionej siostry Krystyny Kulpy. Niech Matka Boża wysłucha i przytuli do swojego serca. Pozdrawia Mikołaj Młynarski z mamą

PRZEWORSK, piątek, 13 lip 2018, 10:47

JADZIA I TERESA

SERDECZNIE POZDRAWIAMY GRUPĘ PIELĘGNIAREK ZE SZPITALA /OLĘ JOLĘ ASIĘ IRESZTĘ

Rozbórz, piątek, 13 lip 2018, 10:13

Zofia Rut

Serdeczne pozdrowienia dla grupy Św. Rafała a szczególnie dla mojej siostry Teresy.
Życzę Wam dużo sił, wytrwałości i opieki Matki Najświętszej na pątniczym szlaku.

sonina, piątek, 13 lip 2018, 09:55

sonina

najserdeczniejsze pozdrowienia dla ks. Stanisława

ostrow wlkp, piątek, 13 lip 2018, 08:29

monika michał

pozdrawiamy gr. sw Rafala - z ktora odważnie kroczy Mama DanusiaKonieczna pozdrawiamy Cie z zachmurzonego Ostrowa Wielkopolskiego mamo juz bliżej jak dalej 🤗 ty zawsze roześmiana i pogodna tak trzymaj !!! dasz rade zdrowka i buziaczki

Gorliczyna, piątek, 13 lip 2018, 08:22

Tomek

Pozdrowienia dla wszystkich Rafałków a szczególnie dla siostry Madzi Mroszczyk. Życzę dużo Siły, wytrwałości, pogody ducha oraz licznych łask jak i przeżyć duchowych. MODLĘ SIĘ ZA WAS ! Brat Tomek. Szczęść Boże 😁

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 08:02

Karolina Obłoza

mocne uściski i całusy dla dziadzia Tadzia Majcher! Już coraz bliżej do Celu!! powodzenia:)

Jasionka, piątek, 13 lip 2018, 08:00

Dzieci z dyżuru wakacyjnego

Serdeczne pozdrowienia dla S.Anetki, tęsknimy życzymy duuuuuużo dużo sił i żebyś doszła do Częstochowej i Pomodliła się za nas :-) ;-)
Roxi, Adi,
Iza, Oliwka, Tosia, Emilka, Amelka i Dominika;-)

Przeworsk, piątek, 13 lip 2018, 07:32

Bogumiła

Pozdrowienia dla całej Grupy Świętego Rafała a szczególnie dla męża Tadeusza -życzę wytrwałości już widać szczyt Jasnej Góry i Matka Boża przytuli Wszystkich do swojego serca .

Książ Wielki, piątek, 13 lip 2018, 07:16

Siostra z grupy

Pozdrowienia dla kochanej siostrzyczki z grupy ze stoperami Marysi Byrwie(Radio Maryja)

Czerwona Wola, piątek, 13 lip 2018, 06:54

Paweł

Pozdrowienia dla całej grupy Św.Rafała ,szczególnie dla taty Józefa i brata Damiana .Dużo zdrowia,Częstochowa coraz bliżej.

Łopuszka Wielka, piątek, 13 lip 2018, 00:16

Zofia

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów , a w szczególności dla Ewy Zięby i Haliny Bielec.Z każdym dniem jesteście coraz bliżej upragnionego celu niech Matka Boska obdarzy Was swoją opieką, doda Wam sił i pomogła w pokonaniu tych już prawie ostatnich kilometrów. Niech doprowadziła Was do jej tronu i wysłuchała wszystkich intencji które niesiecie by złożycie u jej stóp!Trzymajcie się dzielnie moje siostrzyczki ! siostra Zosia z cała rodziną!!

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 23:41

Gosia i Marek Zając

Gorące pozdrowienia dla Księży, którzy z Wami pielgrzymują i dla Was Kochani wytrwali pielgrzymi z grupy Św. Rafała. Życzymy dalszej wytrwałości, a Matka Boża niech otacza Was swoją opieką
i dodaje sił w trudzie pielgrzymowania. Jesteśmy myślami i modlitwą z Wami.

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 23:38

Joanna i Robert

Błogosławieństwa Bożego, siły i wytrwałości na te ostatnie dni pielgrzymki poprzedzające spotkanie z Matką Bożą Częstochowską dla siostry Krystyny i wszystkich pielgrzymów życzą Asia i Robert

czwartek, 12 lip 2018, 23:29

Binio

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Rafała. Szczególnie dla księdza przewodnika, mojego najmniejszego na świecie brata księdza Łukasza, mamy Asi, Dżudżusia, Emilki i Karola. Niech Matka Boska w tych ostatnich odcinkach drogi ma was w szczególnej opiece.

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 23:28

Rodzina Bożków

Serdeczne pozdrowienia od Karoliny,Wojciecha,Szymona i Michałka dla Zbigniewa Bożek
Łaski Bożej dla całej grupy Św. Rafała

czwartek, 12 lip 2018, 23:17

Krajniczki

Pozdrawiamy przewodnika , przy nim pewnie Weronika na gitarze pstryka, za nia Basia no i Aga i cała muzyczna brygada, Gdzieś tam w tłumie Dziadek Krzysiek , Piotrek, Paweł oraz Zdzisek,
A ksiądz Rafał uśmiechnięty bo go dziś nie bolą pięty
A ksiądz Łukasz mocny gość przy kazaniu da Ci w kość
A ksiądz Paweł mocna ręka od kawałów każdy pęka
Kleryk Łukasz Już w sutannie pędzi do Maryi nieustannie
Pozdrawiamy całą grupę i każdego z osobna polecamy najlepsZej Matce ! Czyli jesteście w najlepszych rękach jakich się tylko da Rafałki :-)

Manasterz, czwartek, 12 lip 2018, 23:15

Marek Ryś z brygadą SS

Gorące pozdrowionka dla ukochanej żonki Małgosi Ryś i wspaniałej mamusi oraz towarzyszącej jej bratowej i cioci Agatki Ryś a także dla wszystkich uczestników grupy Rafała.

P.S: Mamusiu wszystko jest okey, tata kopie my dbamy o kwiatuszki i karmimy ziomka Lolka.

Łopuszka Wielka, czwartek, 12 lip 2018, 23:11

Justyna

Serdecznie pozdrowienia i życzenia dla całej grupy św.Rafała. W sposób szczególny pozdrawiam moje ciocie Ewkę Zięba i Halinkę Bielec. Życzę Wam wszelkich potrzebnych łask i sił na czas wędrowania do stóp Matki Bożej Częstochowskiej. Niech Maryja będzie dla Was mocą i orędowniczką w czasie tej pielgrzymki.Wierzę że dojdziecie ,bo Jasna Góra juz tuż,tuż Trzymajcie się ciocie Justyna z całą rodzinka

Kraków, czwartek, 12 lip 2018, 22:50

Marek Karolina Wiśniowscy

Serdeczne pozdrowienia prosto z mokrego Krakowa dla rodziców Barbaby i Tomasza, księdza przewodnika, księdza Łukasza, Państwa Liszków, Pani Marysi Byrwy (widzę, że nic się nie zmieniło, tyły obstawione :D ), Pani Zosi Piątek, porządkowych i wszystkich znajomych, oby ten deszcz do Was nie dotarł. Jesteście już prawie na finishu, życzymy wszystkim wytrwałości na ten ostatnie kilometry! Lewa wolna i do przodu!

P.S. Rodzice, wasze autko widziało Kraków, trochę je przepaliłem. Jutro wraca do domu w jednym kawałku, będzie czekało na Was umyte i zatankowane, nic się nie martwcie :)

Urzejowice, czwartek, 12 lip 2018, 22:45

Basia i Karol

Serdeczne pozdrowienia dla was wszystkich kochani! Myślami ciągle jesteśmy z wami a Karol tęskni za bąblami wyśpiewując "Nie warto na drogę tę sandałów i płaszcza zabierać". Pozdrawiamy całą grupę muzyczną- śpiewajcie głośno i nie rwijcie strun (tak Wera to do Ciebie). Kinia umilaj dziewczynom dzień swoim śpiewem (pamiętaj o kotach). Pozdrowienia też dla wszystkich księży : ks. Stasia,Damiana, Łukasza, Rafała, Pawła i Janusza (kolejność według wzrostu żeby nie było). Podążajcie dzielnie i pamietajcie o nas w modlitwie. Nasze jeszcze obolałe nogi przypominają o trudzie w jakim idziecie i modlimy się za was.
P. S. Julia słyszałam że jesteś obolała- nie łykaj tylko dużo tabletek!
Pozdrawiają przyszłe Złotniki!

Pawłosiów, czwartek, 12 lip 2018, 22:41

Beata

Gorące pozdrowienia dla Lidii Roga i Martynki niech Wam Matka Boża doda sił i wynagrodzi trud pielgrzymowania wspieramy Was modlitwą :)

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 22:29

Szymuś Żyłka

Pozdrowienia dla siostrzyczki Emileczki przesyła Szymonek.

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 22:26

Żyłki

Serdeczne pozdrowienia dla całej Grupy Św. Rafała w szczególności dla Asi Dziedzic,Asi (jeszcze Dziedzic), Moniki Paluch, Marty Nikodem, Karola Ferenca. Pozdrawiamy również wspaniałego ks Przewodnika Stanisława , ks Łukasza i Wszystkich księży pielgrzymujących przed tron Jasnogórskiej Pani. Kochani to już prawie finisz. Do zobaczenia w niedzielę.

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 22:18

Małgorzata Maciej Żyłka

Serdeczne pozdrowienia dla Emilii, Czesławy, Faustyny naszego nieocenionego i najwspanialszego reprezentanta naszej rodziny w drodze do Matki Jasnogórskiej. Do zobaczenia córeczko.

Urzejowice, czwartek, 12 lip 2018, 22:17

Basia i Karol

Serdeczne pozdrowienia dla was wszystkich kochani!
Myślami ciągle jesteśmy z wami i tesknimy za "bąblami", a bolące kolana i "Panu śpiewaj, Pana chwal" śpiewane ciągle przez Karola wciąż przypomnają o codziennym wędrowaniu. Dla najlepszej grupy muzycznej - śpiewajcie głośno i nie zrywajcie strun(tak Wera - to do Ciebie)
Kinia - umilaj dziewczynom trudne momenty swoimi solówkami i pamietaj o kotach 😂😂 Pozdroienia

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 22:08

Rafał Gołda

dużo wytrwałości w pielgrzymowaniu dla Mari i Janusza Liszków ps. Ogórków już nie ma na działce Wojtek wszystkie wyzbierał i kisi tylko nie wie czy to wasza działka

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 22:04

Rafał I Karol Gołda

jeszcze raz pozdrawiamy grupę dzielnych pielgrzymek siostry i córki niunię Julkę i Emi Emilkę oraz ich koleżankę Marlenkę z ciocią szfagierką Zosią Octową

Kosina, czwartek, 12 lip 2018, 22:03

Weronika

Drodzy pielgrzymi, cel już bliski i Jasna Góra lada moment ukarze się waszym oczom. Niech na nadchodzące, już ostatnie dni pielgrzymowania Mateczka uprasza potrzebne łaski, wspiera w trudnych chwilach i nieustannie dodaje sił. Szczególne pozdrowienia dla Ks. Stanisława i Ks Łukasza, Weroniki S, Ani Ch i Tomka M.

Grzęska, czwartek, 12 lip 2018, 22:01

Alicja

Serdeczne pozdrowienia dla grupy Św. Rafała, dla pielgrzymów z Grzęski.
Życzę dużo sił, wytrwałości i opieki Matki Bożej Jasnogórskiej.

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 21:59

Rafał Gołda

pozdrowienia dla moich przyjaciółek siostry Mari Byrwy siostry Zosi Piątek trzymajcie się jeszcze kilka dni i szara codzienność

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 21:52

Rafał i Karol Gołda

pozdrawiamy serdecznie gr.św Rafała moc całusów dla Juli Gołdy i Emili Gołdy oraz mały całusek dla Zosi Kucab

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 21:50

Rafał Gołda

Gorące pozdrowienia dla ukochanej żonki Marysi Gołdy przesyła kochający mąż

Rzeszów, czwartek, 12 lip 2018, 21:32

Marta

Dla Joasi Dziedzic(jeszcze)😘,aby nogi same niosły bo Bóg i miłość dodają tylko skrzydeł.Myślę o Tobie ,pozdrawiam i wracaj zdrowo śmieszku do Nas. Twoja koleżanka😄😄😄z ll zmiany.

Gniewczyna Tryniecka, czwartek, 12 lip 2018, 21:11

Zuzia Maciałek

Serdeczne pozdrowienia dla mojej siostry Gabrysi, babci Marysi, księdza Stasia, księdza Janusza, księdza Łukasza, sąsiada Maksia oraz wszystkich pielgrzymów.Życzę wam dobrej pogody, mało bąbli i dużo siły😀

Gniewczyna, czwartek, 12 lip 2018, 20:43

Paweł

Gorące pozdrowienia dla pielgrzymów z Gniewczyny, dla córki Gabrysi i mamy Marysi. Życzę wam dużo radości, wytrwałości i opieki Matki Częstochowskiej na dalsze pielgrzymowanie.

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 20:30

Elżbieta

Serdeczne pozdrowienia dla Joasi Komendy, całym sercem jestem z Tobą, życzę Ci wytrwałości i szczególnego dla Ciebie i Twojej Rodziny miejsca pod płaszczem Jasnogórskiej Pani. Niech roztacza nad Wami swą macierzyńską opiekę .Ela Zięba z Olunią.

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 19:36

ks. Damian Noga

Pozdrowienia i modlitwa dla całej grupy św. Rafała .. w tym szczególny szacunek dla ks. Pawła Żygały, pani Anny Chudzik i pani Weroniki Stącel .. w Bazylice pamiętamy również o ks. Rafale i ks. Łukaszu .. dla was wszystkich ukłony .. przekażcie je Matce Bożej .. #POZDRAWIAM

Pyskowice, czwartek, 12 lip 2018, 19:25

Jadwiga Gurak

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Rafała a szczególnie dla siostry Danusi Koniecznej. Dużo siły i pogody ducha życzy siostra Jadzia z rodziną

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 18:41

Rodzina Piorunów

,,Do Częstochowy prowadzisz nasz szlak,by ci Maryjo powiedzieć tak.By na Twą miłość odpowiedź dać,by przy Twym z boku Matko stać"Kochani nie martwcie się,śpieszcie z wielką ochotą i radością do Naszej,Ukochanej Matki,bo Ona czeka na każdego z Was. Gorąco i serdecznie pozdrawiamy całą grupę św.Rafała,ks.Stanisława,ks.Pawła,ks.Rafała,ks.Łukasza oraz siostry zakonne.Pozdrawiamy wszystkie siostry i bracia pielgrzymkowych, Naszą ukochaną córeczkę/siostrzyczkę Zuzię Piorun.Zuziu krocz tam dzielnie,nie zważając na ból nóg,z uśmiechem na twarzy i pieśnią na ustach,z modlitwą w sercu. Jesteśmy razem z Wami i pamiętamy o Was wszystkich. Szczęść Wam Boże.

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 18:24

Danuśka

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów grupy Św.Rafała z Przeworska a szczególnie dla Zuzi Piorun od cioci Danuśki.
Niech Nasza Matka wysłucha próśb wspólnych i każdego z osobna, które niesiecie przed Jej Tron wędrując strudzeni ale z uśmiechem na twarzy.

Ahaus, czwartek, 12 lip 2018, 17:55

Paweł

Pozdrawiam całą grupę św. Rafała a szczególnie pielgrzymów z parafii Jagiełła, moją mamę Janinę Majcher oraz panie Martę Browińską i Alicję Hala. Życzę Wam aby Wasze intencje z którymi idziecie do Matki Bożej zostały wysłuchane.
Dobrej pogody i wytrwałości w drodze do Częstochowy!

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 16:32

Krystyna

Gorące pozdrowienia dla Danusi Koniecznej ,wytrwałości w drodze do celu.Trzymaj się i wracaj bez podbitego oka.

Gorliczyna, czwartek, 12 lip 2018, 16:22

Zofia i Eugeniusz Lonc

Pozdrowienia gorące jak słońce a sypkie jak wiatr dla pielgrzymów z grupy św. Rafała. serdecznie pozdrawiamy rodzinę pątniczą Basię i Tomka Wiśniowskich. Maryja niech przyjmie trud pielgrzymowania i wysłucha Waszych próśb. Pozdrowienia przesyłają rodzice Zofia i Eugeniusz Lonc

Jaroslaw, czwartek, 12 lip 2018, 16:05

Konieczni

Serdeczne pozdrowienia dla calej grupy sw.Rafala w szczegolnosci dla babci Danuty Koniecznej.Zyczymy duzo sil,wytwalosci w drodze na Jasna Górę i laczymy sie w duchu modlitwy- Nikola z Jagoda i rodzicami

Mirocin, czwartek, 12 lip 2018, 14:48

Kinga, Paweł i Wojtuś Stecko

Moc serdecznych pozdrowień dla siostry Krystyny i cioci Józefy Chmury. Niech Matka Boża błogosławi Wam w trudzie dalszego pielgrzymowania. Życzymy wiele sił i wytrwałości w pokonywaniu tej ciężkiej trasy oraz wspieramy Was modlitwą!

Viborg, czwartek, 12 lip 2018, 13:52

Aurelia

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z Urzejowic, a w szczególności dla taty Leszka, bądź silny, mam nadzieje że wszystko w porządku.

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 13:50

Helenka, Weronika, Antek z tatą

Jak najwięcej wytrwałości, by Cię Matka Boska prowadziła do celu i obdarzyła łaskami całą naszą rodzinę

Gorliczyna, czwartek, 12 lip 2018, 13:26

Anna

Pozdrowienia dla Agnieszki Sobali, Jasi Majcher oraz dla Państwa Barbary i Tomasza Wiśniowskich.
Życzę wielu przeżyć duchowych, sił na każdy dzień pielgrzymowania. Modlę się za Was.


pozdrawiam Anna L.

Gniewczyna, czwartek, 12 lip 2018, 13:19

Bartek

Pozdrowienia dla Zbysia, Klaudii i Kingi. Maszerujcie dzielnie jak do tej pory, tylko nie wyprzedzajcie na trzeciego

JagieŁŁa, czwartek, 12 lip 2018, 13:17

Rodzina Korpetów

Serdeczne pozdrowienia dla grupy SW RAFAŁA a w szczególności dla Marty Browińskiej Janiny Majcher Ali Hala Joli Turek Kazimierza Kornafel życzymy szybkiego spotkania z PANIĄ Jasnogórską

Grzęska, czwartek, 12 lip 2018, 13:13

Piotrek i Paweł

Pozdrowienia dla naszej mamy - Gosi z grupy św. Rafała przesyłają dwaj synkowie. Mamo, dom pod twoją nieobecność nadal stoi. Dobrze sobie tutaj gospodarzymy i mamy nadzieję, że pogoda dopisuje zwłaszcza w te dni, w których "idziesz za nas". Powodzenia i niech ci wędrówka lekką będzie ;-)

czwartek, 12 lip 2018, 13:02

Kinga Byrwa

Gorące i serdeczne pozdrowienia dla najlepszej pod słońcem grupy św Rafała!!
W szczególności dla Emilki, Julki i Pani Marysi Gołda, państwa Liszków, państwa Wiśniowskich, Pani Ani i Karinki Zaręba, Pani Zosi Piątek i Gabrysi, pani Dziedzic, Andrzeja Marczuka, Damiana Lecha, Tomka Juchy, Albina, świeżo upieczonego księdza Łukasza Dziedzica, księdza Damiana Rokosza, wspaniałego przewodnika księdza Stasia, wszystkich porządkowych i rozśpiewanej scholi !
Mamusia, Ciebie to całuje i ściskam bardzo mocno, kocham i tęsknie za Tobą! Mam nadzieję, że nie zasilasz tyłów, chyba że jako porządkowa, ale to mama musisz sobie taką fajną koszuline odblaskową załatwić bo nikt Ci nie uwierzy :D
PS: Rafałki kochane już blisko! Jestem z Wami całym serduszkiem :) i pamiętajcie - lewa wolna! BUZIA!!

czwartek, 12 lip 2018, 12:42

Kamil

Pozdrawiam serdecznie mamę Anity- panią Agnieszkę Ryś oraz Anię Chudzik, Weronikę Stącel, Karolinę Kołodziej, Pawła Kołodzieja, Tomka Mikułę, Basię Stachiewicz wraz z Karolem, Agnieszkę Pajdę oraz wszystkich z The Best Animators Team! Trzymajcie się dzielnie, niech Jezus będzie waszą siłą w drodze, ale także i w całym życiu! Pomódlcie się za mnie u tronu Mamy ;)

Urzejowice, czwartek, 12 lip 2018, 11:59

Kasia Balawender

Pozdrowienia dla najwspanialszej grupy pod słońcem. Rafałki, cel coraz bliżej i już niedługo pokłonicie się naszej Mateńce. :D Pozdrawienia dla całej grupy muzycznej, a zwłaszcza dla Gabrysi P., Kingi, Agnieszki S. i rzecz jasna dla najcudowniejszej Juleczki. Uważaj na siebie Słońce i pilnuj się grupy. :D Trochę Was już mniej, ale kto da radę jeśli nie Wy. Ściskam Was mocno i przesyłam dodatkowe siły dla Waszych gardełek. Śpiewajcie głośno aż do samej Częstochowy. Pozdrowienia oczywiście również dla ks. Stasia i Łukasza. Łukaszku do twarzy Ci z tym wiankiem. :D Trzymajcie się :D

czwartek, 12 lip 2018, 11:48

Kasia

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Świętego Rafała, a w szczególności dla mojej kuzynki Agnieszki i mamusi pielgrzymkowej Marty.Razem z Mikołajem trzymamy kciuki za Was! do zobaczenia w Częstochowie!

Przemyśl, czwartek, 12 lip 2018, 11:16

siostra Krystyna

Serdeczne pozdrowienia dla Braci i Sióstr z Grupy św. Rafała a szczególnie naszym dzielnym współsiostrom służebniczkom: Siostrze Janinie, Siostrze Krystynie i Siostrze Anetce - niech was radość uskrzydla i miłość ku Maryi dodaje sił, a trud niech przyniesie stokrotny owoc. Pamiętamy o Was Kochane Siostry w codziennej modlitwie.
siostry służebniczki z Przemyśla

Strona 1 z 5   starsze »   

Zaloguj się