+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 216
poniedziałek, 16 lip 2018, 12:27

Ula

Serdeczne pozdrowienia dla Agnieszki z Czarnej dobrze że jesteś i wytrwale dążyłaś do Naszej Matki. Jestem z Ciebie dumna

Przeworsk, niedziela, 15 lip 2018, 12:32

Agnieszka SPZOZ

Ula pozdrawiam Cię. Jesteś bardzo dzielna . Niech Matka Boża Cię wysłucha. 💖


Pozdrowienia dla całej grupy pielgrzymów.

Markowa, sobota, 14 lip 2018, 21:22

Kasia, Ania, Tatko, Piotruś, Michaś

Kochani! Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św. Urszuli, a w szczególności dla Mamusi, Wojtusia i Maciusia. Bardzo za Wami tęsknimy i nie możemy się doczekać spotkania z Wami. Życzymy Wam wytrwałości w ostatnich dniach wędrowania do Częstochowskiej Mateńki, wielu łask oraz aby Bóg Wam Błogosławił i strzegł na czas podróży do domu. Polecamy Was w modlitwie. Niech Pan da Wam swój pokój na czas największej próby, jaką jest ostatni dzień pielgrzymowania. Życzymy Wam, abyście w czasie najtrudniejszych chwil, byli niesieni na rękach samego Boga. Jesteśmy z Wami całym sercem, przesyłamy gorące całusy i uściski. Kochamy Was bardzo! Do zobaczenia!

Lancut, sobota, 14 lip 2018, 14:29

VINETU

OSTATNIE ZYCZENIA NA TEJ PIELGRZYMCE..
POZDROWIENIA DLA GRUPY SW.URSZULI...
A ZWLASZCZA DLA JOLI ,KTORA WCIAZ IDZIE BEZ PODJEZDZANIA I NA DODATEK
TANCZY PODCZAS MARSZU...
WIELKI SZACUNEK Z MOJEJ STRONY DLA CIEBIE JOLU..
POZDRAWIAM CALA GRUPE...

Markowa, sobota, 14 lip 2018, 13:36

Kasia, Ania, Michał Tomek

Kochani! Najserdeczniejsze pozdrowienia dla naszych Ukochanych Pielgrzymów - Mamusi, Maciusia i Wojtusia. Trzymajcie się dzielnie, jestesmy z was niezmiernie dumni i wspieramy was modlitwą. Każdą trudność i wyzwanie dnia codziennego ofiarujemy w waszej intencji. Bądzcie dzilni w ostatnich dniach waszej wędrówki, własnie wtedy kiedy jest najwięcej trudności. Przesyłamy gorące pozdrowienia i całusy. Już nie możemy sie doczekać spotkania z wami, waszego uśmiechu i bycia razem. Do zobaczenia!

Cierpisz, sobota, 14 lip 2018, 09:07

Karolina z Cierpisza

Serdecznie pozdrawiam całą grupę Św. Urszuli z księdzem przewodnikiem Wiktorem na czele. Szczególne uściski dla Wiktorii, Natalki, Agnieszki, Pana Janusza, Damiana, Mateusza, Pana Andrzeja oraz Martynki z rodzicami. Dużo sił i wytrwałości na ostatnim etapie pielgrzymowania do tronu naszej Matki.

Łańcut, sobota, 14 lip 2018, 08:42

Ania

Cieplutkie pozdrowienia dla ks.Gienia, dla Agatki Welc i Darka i dla Justynki Suszek.

Albigowa, sobota, 14 lip 2018, 08:36

Simsonki

Kochani! Ostatnie odcinki za Wami. Jesteśmy z Was dumni. Już nie możemy się doczekać żeby razem z Wami uklęknąć przed Matką. Damian, Monika do jutra !

Krzemienica, sobota, 14 lip 2018, 04:44

Tatuś Jan

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli a szczególnie dla Wioli niech Pani Jasnogórska daje ci siły w trudzie pielgrzymowania, wszyscy domownicy z utęsknieniem czekają na ciebie a szczególnie malutka Julcia

Markowa, sobota, 14 lip 2018, 00:29

Dorota

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z Markowej na czele z ks. Romanem, a w szczególności dla Madzi, mojej kochanej siostry. Mam nadzieję, że za rok będziemy razem pielgrzymowac. Buziaki i uściski dla Was. Już jesteście coraz bliżej Jasnej Góry.

RAKSZAWA, piątek, 13 lip 2018, 21:43

DUCHOWY PIELGRZYM

SERDECZNIE POZDRAWIAM CAŁĄ GR.ŚW.URSZULI GORLIWYCH I ODDANYCH KAPŁANÓW WYTRWAŁYCH PIELGRZYMÓW LIDZIE INGLOT I JEJ RODZINE BASIĘ PELC I ULĘ.TRON MATKI JUŻ BLISKO POKŁOŃCIE SIĘ JEJ ODE MNIE NISKO.NIECH WAM PAN BŁOGOSŁAWI

Wola Dalsza, piątek, 13 lip 2018, 21:31

Asia i Wiki

Wielka moc pozdrowień dla naszego kochanego kuzyna Damiana K. oraz wujka Andrzeja R.dużo sił i wytrwałości w dotarciu do celu.Niech ostatnie dni pielgrzymki napełniają Was ciągle radością.

Rakszawa, piątek, 13 lip 2018, 20:35

Patryk

Pozdrowienia dla mamusi Agaty, cioci Grozi, wujka Mateusza i Ani.
Ps. Nie śpieszcie się dom jeszcze stoi ;)

Łańcut, piątek, 13 lip 2018, 20:21

Mozdrzeniowie i Elzia

Do celu tuż tuż. U progu Jasnej Góry serdeczne pozdrowienia dla grupy Św. Urszuli, a w szczególności Dla Antoniego Turek, Magdaleny i Karola Jachym. Błogosławieństwa Bożego i spełnienia wszystkich intencji pielgrzymkowych złożonych przed cudowne oblicze Czarnej Madonny.

Anglia, piątek, 13 lip 2018, 20:04

Karolka

UŚCISKI I SERDECZNE POZDROWIENIA DLA TATY ANTKA SIOSTRY MADZI I SIOSTRZENCA KAROLKA JESZCZE JEDEN DZIEN! DACIE RADE! ZYCZE WYTRWAŁOŚCI,DUZO UŚMIECHÓW POMIMO ZMĘCZENIA, ŁEZ SZCZĘŚCIA PRZY OBRAZIE MATKI BOSKIEJ NA JASNEJ GÓRZE I SZCZĘŚLIWEGO POWROTU DO DOMU!

Białobrzegi, piątek, 13 lip 2018, 19:25

Iloncia

Gorące pozdrowienia dla szalonych i uroczych dziewczyn: Oliwki i Gabrysi, a także dla braci pielgrzymkowych: Damiana i Mateusza oraz reszty ich ekipy. Oczywiście przesyłam również uściski dla mojego kochanego braciszka ks. Maciusia- mam nadzieję, że siostry pielgrzymkowe się Tobą zaopiekowały i przygarnęły na postojach podczas mojej nieobecności. Dziękuję również Wioli, Amelce i Monice za mile spędzony czas. Do zobaczenia!

Albigowa, piątek, 13 lip 2018, 16:55

Simsonki

Pozdrowienia dla cioci Mieci i wujka Damiana. Już niedaleko!

Św Józef Łańcut, piątek, 13 lip 2018, 14:37

Justyna

Kochane Urszulki serdeczne pozdrowienia dla Ani Curzytek Basi Pelc Wiktorii Natalii Pana Janusza Kołodziej Andrzeja Rejman oraz Wszystkich Urszulek Na trud pielgrzymowania życzymy Wam błogosławieństwa Bożego, potrzebnych łask oraz dużo sił i radości. Pamiętamy o Was w modlitwie. Trzymajcie się kochani Justyna Fryń z Rodziną

Św Józef Łańcut, piątek, 13 lip 2018, 14:32

Justyna

Drogi DamianieK i kochane Urszulki Niech radość Was nie opuszcza a łaska Pana wspomaga w drodze Już coraz bliżej spotkania z oczekującą Panią Jasnogórską Justyna z Rodziną

Kosina, piątek, 13 lip 2018, 10:52

Elżbieta

Serdeczne pozdrowienia dla mojej siostry Ani Curzytek . Kochana myślami jestem z Tobą . To juz ostatnie dni Twojej wędrówki oby się wszystkie intencje spełniły . Całuski od Andzi

Dąbrówki, piątek, 13 lip 2018, 10:43

Delikatesy

Gorące pozdrowienia dla całej grupy Św. Urszuli a w szczególności dla Reni.Trzymaj się dzielnie . Tron Jasnogórskiej Matki już coraz bliżej. Dużo siły i wytrwałości na te ostatnie dni pielgrzymowania życzą koleżanki i koledzy z DC Dąbrówki.

Łańcut, piątek, 13 lip 2018, 10:43

Dominika

Gorące pozdrowienia i życzenia wytrwałości na ostatnim odcinku drogi do Matki Bożej dla mojej siostry Julii i jej koleżanek Zuzi i Edyty.

Francja, piątek, 13 lip 2018, 10:41

Piotr

Serdeczne pozdrowienia dla cioci Ani Curzytek . Ciociu Pani Jasnogóska już tuż tuż a przed jej obliczem wspomnij i o mnie . Pozdrawiam Cię serdecznie do zobaczenia

Wysoka, piątek, 13 lip 2018, 09:46

Józef

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli a szczególnie dla Antoniny, Ninki, Julii Sabiny i Dominiki. Szczęśliwego dojścia do celu. Dużo sił, uśmiechu i wytrwałości w drodze na Jasną górę.

Łańcut, piątek, 13 lip 2018, 08:59

Barbara

Gorace pozdrowienia dla calej grupy Urszuli a szczegolnie dla Gabrysi i Oliwii niech Jasnogorska Pani wam blogoslawi w tych ostatnich trudach pielgrzymowania

Jodłówka, piątek, 13 lip 2018, 08:10

Michał

Serdeczne pozdrowienia dla ks Macieja

Lwów, piątek, 13 lip 2018, 06:52

Karolina

DO MARYI TUP TUP TUP, BY MARYI PAŚĆ DO STUP. Gorące pozdrowienia dla wszystkich wytrwałych, rozśpiewanych i roztańczonych Urszulek;) Jak się Wam wędruje? Mam nadzieję, że siły jeszcze są, deszcz spada na was tylko w postaci Ducha Świętego, słońce oświetla was Bożym blaskiem a na postojach nie brakuje jedzenia(oprócz pokarmu duchowego cos na ząb). Pozdrawiam grupę muzyczną: (Monie, Karoliny, Asie, przede wszystkich kolezanke Wiole i Basie organistke. Trzymajcie sie dziewczyny), ks. Cebulaczka, grupę porządkową i Panią Basie pigułę oraz wszystkich z ktorymi wedrowalam na czele z Damianem K. Jesteście już coraz bliżej celu, wytrwałości:)

ŁAŃCUT, piątek, 13 lip 2018, 04:53

ALICJA I WALDEMAR

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Urszuli ,mojej siostry Uli.Niech trud pielgrzymowania przyniesie Wam wiele łask.

Anglia, czwartek, 12 lip 2018, 23:28

Marta

Bardzo serdeczne pozdrowienia dla wszystkich dzielnych pielgrzymów z grupy Św Urszuli ...Jasna Góra już blisko..... ŻYCZĘ WIELU ŁASK PŁYNĄCYCH OD JEZUSA PRZEZ RĘCE MARYJI.....

Żołynia, czwartek, 12 lip 2018, 22:49

Iwona,Rafał i Krzyś

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątników podążających przed tron Jasnogórskiej Pani w grupie Św. Urszuli. Szczególnie moc gorących pozdrowień ślemy dla koleżanki Eli, Danusi i jej córki Karolinki oraz księdza Maćka,Wiktora i Eugeniusza. Duchem jesteśmy z Wami w trudzie pielgrzowania. Mamy nadzieję,że za rok uda się nam wyruszyć na pielgrzymi szlak razem z Ulą.

Łańcut, czwartek, 12 lip 2018, 22:35

Izabella i Piotr

Serdecznie pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów, a szczególnie dla kapłanów (z ks Wiktorem na czele), Eli Bocho, Eli Kapuścińskiej, Mateusza Ziai i sąsiadów ze Skotnika! Niech Was Bóg prowadzi! Życzymy dobrej pogody, wytrwałości, ludzkiej życzliwości i oczywiście bogatych owoców duchowych Waszego pielgrzymowania! Polecamy Was opiece naszej ukochanej Matki Maryi!

Kosina, czwartek, 12 lip 2018, 21:57

Weronika

Drodzy pielgrzymi, Jasna Góra już lada moment ukarze się waszym oczom, na ten pozostały czas niech Matka Boża dodaje sił, wyprasza potrzebne łaski i wspiera w trudzie pielgrzymowania. Szczególne pozdrowienia dla kosinianek - Pani Kingi i Basi oraz dla dzielnej Klary!

Łańcut, czwartek, 12 lip 2018, 21:32

Renata Poterek

Z całego serca pozdrawiam grupę św. Urszuli, a w szczególności Sabinę, Dominikę i Damiana.Wkrótce spotkacie się z Częstochowską Panią. Życzę , aby spełniły się wszystkie intencje, które do Niej zanosicie.
ciocia Renia

Krzemienica, czwartek, 12 lip 2018, 20:51

Julcia

Całuski i przytulaski dla najlepszej cioci Wioli przesyła Julcia! "Chcę, żeby Wiola już wróciła, nie podoba mi się to że poszła" - cytując dwulatkę :-)

Markowa, czwartek, 12 lip 2018, 20:22

Julia

Kochana ciociu Madziu gorące pozdrowienia dla Ciebie, nie mogę się doczekać aż się zobaczymy na Jasnej Górze. Dużo siły, jesteś coraz bliżej celu wędrówki. Buziaki dla Ciebie i wszystkich pielgrzymów z Markowej. Julia Homa

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 20:16

Elżbieta

Serdeczne pozdrowienia dla ks.Eugeniusza Suszek oraz dla Ewy i Justyny Suszek. Kochani, Miłość do Maryi naszej Matki zaprowadziła Was na pielgrzymi szlak, niech Was umacnia Duch Św. i szczęśliwie doprowadzi przed tron Jasnogórskiej Pani.Bądźcie dzielni nagroda już tuż tuż. Ela z Oleńką i resztą rodziny

Albigowa, czwartek, 12 lip 2018, 17:46

Ola i Jerzy

Serdeczne pozdrowienia dla niestrudzonych pielgrzymów Ilonki i ks. Maćka przesyłają rodzice Mikołaja.

Cierpisz, czwartek, 12 lip 2018, 16:14

Agnieszka z Cierpisza

Serdeczne pozdrowienia dla porządkowych: Wiktorii i pana Janusza oraz wiernych pątników Damiana i Mateusza. Lekkich nóżek, już ostatnia prosta :)
ps: ale Wam zazdroszczę :)

Jarosław, czwartek, 12 lip 2018, 15:52

Alicja Grabiec

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Urszuli.A szczególnie dla Bogusi Eli Reni Danusi Barbary Janin z którymi przez 10 lat wędrowałam. Mam nadzieję że już zginęły zakwasy i bąbelki już jesteście nie daleko.
Niechaj Maryja wysłucha wasze proźby i troski i przemieni je w radości. Proszę o modlitwę ponieważ ze względu na zdrowie nie mogłam z wami pielgrzymować szczęść wam Boże na dalszą drogę. Alicja

Kraczkowa, czwartek, 12 lip 2018, 15:15

Hubert

Pozdrawiam serdecznie całą grupę św. Urszuli! Szczególnie Księży Wiktora, Piotra, Eugeniusza, Romana, krajanów Grzegorza i Macieja, także współbrata Daniela oraz kierowcę Marcina :) oraz wszystkich z którymi miałem przyjemność pielgrzymować 2 lata temu :)

Dabrowki, czwartek, 12 lip 2018, 14:35

Marlena

Moc gorących pozdrowień dla całej grupy Św. Urszuli,a szczególnie dla Ilony Pysz i Madzi Jachym . Życzę wytrwłości i sil w dalszym pielgrzymowaniu, pamiętajcie o mnie przed tronem Jasnogorskim. Pozdrawiam Marlena Buziaczki ;)

Dabrowki, czwartek, 12 lip 2018, 14:29

Marlena

Moc gorących pozdrowień dla całej grupy Św. Urszuli,a szczególnie dla Ks Wiktora , Ks Macieja , Ks Grzegorza Eugeniusza i Ks Piotra Życzę wytrwałości i sil w dalszym pielgrzymowaniu . Nie moglam byc z wami w tym roku ale proszę o Modlitwę za mnie u Pani Jasnogorskiej. Pozdrawiam gorąco Marlena ;)

Giedlarowa, czwartek, 12 lip 2018, 13:35

Grażyna Krówka

Pozdrawiam pielgrzymów z Leżajska, a szczególnie sąsiadkę Grażynkę, Dorotkę z Anią , Edytkę z córką Kingą oraz pana Stanisława Maruszaka. Życzę dużo sił i wytrwałości w drodze do Matki Bożej.

Rzeszów, czwartek, 12 lip 2018, 11:21

Ks. Grzegorz Dąbrowski

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątników z grupy św. Urszuli, a w szczególności dla Karolki Kruk. Mała, maszeruj dzielnie, nie daj sie urazom i chwilom zwątpienia. Duchem jestem z Tobą i pamiętam w modlitwie +
BUZIAKI 🙂

Przeworsk, czwartek, 12 lip 2018, 11:11

Gosia z Markiem

Ula Kochana życzymy Ci wytrwałości na szlaku pielgrzymkowym do Maryi Częstochowskiej
i wszystkim pielgrzymom na czele z duszpasterzami, którzy z Wami się modlą. Duchowo jesteśmy
z Wami.Pozdrawiamy.

Łańcut, czwartek, 12 lip 2018, 11:07

Magdalena

Serdeczne pozdrowienia dla Wojtka Doroby! Obyś nie tracił sił nie tylko w nogach, ale i w rękach, którymi ratujesz innych pielgrzymów! :)

Albigowa, czwartek, 12 lip 2018, 10:45

Justyna,Damian i Maciuś

Pozdrowienia dla niestrudzonych parabolowych pielgrzymów: Moniki, Damiana i księdza Macieja. Do zobaczenia u Naszej Matki

Rakszawa, czwartek, 12 lip 2018, 09:55

Marysia

Serdeczne pozdrowienia dla brata Artura Nogi, wytrwałości w pielgrzymowaniu, wiary, nadziei i pokory w modlitwie.
Pozdrawiam całą grupę św. Urszuli i życzę wytrwałości, pamiętajcie że "jest się Wielkim przez to co się czyni (tak z serca), a nie przez to co się posiada".

Rakszawa, czwartek, 12 lip 2018, 09:36

Jolanta

Serdecznie pozdrawiam Wszystkich pątników z gr św Urszuli. Kochani już blisko do tronu Matki. Niech dobry Bóg za rękę Was trzyma i prowadzi. Uśmiecham się do każdej i każdego z Was i buziaczek dla ekipy z Rakszawy. Dacie radę???? Nie słyszę....Dacie radę???!!!!!! No pewnie ,że tak.
Trzymajcie się!

Giedlarowa, czwartek, 12 lip 2018, 09:22

Bozena

Serdeczne pozdrowienia dla Całej grupy Urszuli mojej siostry Ewy ,chrzestnicy Justynki pielgrzymow z Giedlarowej .Pogody Ducha iwytrwałosci w drodze do naszej Ukochanej Matki.

ŁAŃCUT, czwartek, 12 lip 2018, 07:01

VINETU

POZDROWIENIA DLA CALEJ GRUPY ,SW,URSZULI.

SZCZEGOLNIE DLA JOLI KTORA NIGDY SIE NIE PODDAJE,.
I ZAWSZE DOCHODZI DO OBRANEGO CELU.
I NA TEJ PIELGRZYMCE TEZ DOJDZIE DO CELU, DO PANI JASNOGORSKIEJ .
POZDRAWIAM GORACO. VINETU

Markowa, czwartek, 12 lip 2018, 05:22

Mama i tata oraz babcia i dziadzio

Gorące pozdrowienia dla Madzi z Markowej. Jesteśmy z Tobą myślami. Wytrwałości i siły w pielgrzymowaniu.

Przeworsk, środa, 11 lip 2018, 23:46

Gosia z Markiem,O. B. z P. Mama

Gorące pozdrowienia dla Kochanej siostry Uli. Życzymy Ci wytrwałości
a Matka Boża niech otacza Cię swoją opieką i dodaje sił w trudzie pielgrzymowania.
Jesteśmy myślami i modlitwą z Tobą.

Łancut, środa, 11 lip 2018, 23:25

AUTO TECH MECHANIK

Serdeczne pozdrowienia dla wędrujących do Matki Boskiej Częstochowskiej a w szczególności dla Kolegi Jacka . Dużo siły i szczęśliwego dotarcia do upragnionego celu.
Do zobaczenia na Jasnej Górze. Szczęść Boże.

Adamowka, środa, 11 lip 2018, 23:11

Kochane uczennice

Serdeczne Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów na Jasną Górę!
Główne pozdrowienia kierujemy do cudownego katechety księdza Wiktora Florka 😊 wytrwałości i wiele łask Bożych oraz błogosławieństwa Bożego na kolejne dni 😊oraz nabrania sił na kolejny rok szkolny 😊

Albigowa, środa, 11 lip 2018, 23:07

Renia, Marek i Wojtuś

Przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a w szczególności dla Damiana, Mieci, Ilony i ks. Maćka. Niech Wasze pielgrzymowanie przyniesie oczekiwanie owoce.

Wola dalsza, środa, 11 lip 2018, 23:06

Teresa

Błogosławieństwa Bożego dla grupy a szczególnie dla AAndrzeja Rrejman i Damiana K wytwałosci

Żołynia, środa, 11 lip 2018, 23:05

Gabrysia

Serdeczne Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów na Jasną Górę , a szczególnie dla cioci Danusi i Karolinki Cebuli. Wytrwałości , trzymam kciuki i powodzenia ! Pamiętam w modlitwie

Łańcut, środa, 11 lip 2018, 22:18

Rodzice

Gorące pozdrowienia dla naszej kochanej córeczki Monisi Gondek! Monia dajesz czadu, jestesmy z Ciebie bardzo dumni. Już niedaleko do celu, trzymaj się, polecamy się twojej modlitwie i jesteśmy z Tobą!

Rakszawa Sonina, środa, 11 lip 2018, 22:18

Pokrzywowie iChudziki

serdeczne pozdrowienia dla całej gr.św. Urszuli a szczególnie dla Damiana Pokrzywy, Sabiny i Dominiki Surmacz ,księdza Macieja ,życzymy dużo sił i wytrwałości w codziennym trudzie pielgrzymowania . Rodzice Damiana, Bogusia iŁukasz

środa, 11 lip 2018, 22:17

Rodzice

Gorące pozdrowienia dal Damiana K ślą rodzice

Wola Dalsza, środa, 11 lip 2018, 21:27

Agnieszka i Piotrek

Moc gorących pozdrowień dla całej grupy Św. Urszuli,a szczególnie dla Damiana,Andrzeja,Mateusza, pani Reni i ks.Grzegorza.Niech Pani Jasnogórska da Wam wszystkim dużo Łask Bożych,siły i wytrwałości na dalszą drogę do jej tronu.

Łańcut, środa, 11 lip 2018, 20:19

Dominika

Serdeczne pozdrowienia dla Gabrysi Golofit i Oliwi Mycek. Zyczymy dużo sił, pogody ducha i wytrwałości w przemierzaniu pielgrzymkowego szlaku. Powierzamy się Waszej MODLITWIE. RODZINKA Z LONDYNU

Łańcut, środa, 11 lip 2018, 17:13

Michałek z rodzicami

Witajcie pielgrzymi, gorące pozdrowienia dla całej grupy Św. Urszuli, szczególnie dla dziadzia Antka, kuzyna Karola i niani Madzi. Niech nogi nie bolą a Pani Jasnogórska da Wam siłę i wytrwałość do końca. Bezpiecznej drogi, Michałek nie może się już was doczekać.

rakszawa, środa, 11 lip 2018, 16:36

Gabrysia z rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św.Urszuli Pielgrzymującej przed tron Królowej Polski a szczególnie dla Artura,dziewczyn ze Scholi,ks.Wiktora Florka.Wierzymy że Maryja nasza kochana.Matka wysłucha wszystkich intencji które niesiecie do niej w sercach.Jesteśmy z wami Duchowo.Gabrysia z rodziną.

Dąbrówki, środa, 11 lip 2018, 15:32

Ania F

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św. Urszuli a szczególnie dla Reni. Życzę Ci abyś z Bożą pomocą doszła do tronu Naszej Jasnogórskiej Panienki. Alleluja i do przodu !!!

Kosina, środa, 11 lip 2018, 15:27

Kubus

Serdeczne pozdrowienia dla Kochanej Zony Kingi corki Klary I ciotki Kasi z Bialobrzeg obfitego I Blogoslawionego Pielgrzymowania do Naszej Matki Czestochowskiej juz naprawde blisko sciskamy Ritka Julianek I Tatus

Dębów, środa, 11 lip 2018, 14:58

Rodzina Słyszów z Dębowa

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów podążających na Jasną Górę w grupie Świętej Urszuli. W sposób szczególny pozdrawiamy Kingę Piątek i bardzo bardzo dzielną Klarę z Kosiny. Życzymy Wam radosnego przeżywania wspólnej modlitwy, wytrwałości i dużo sił na każdy dzień wędrówki, a za wstawiennictwem Najukochańszej Matki Maryi - wyproszenia potrzebnych łask. Całusy od Mikołaja i Zuzi :-)

Łańcut, środa, 11 lip 2018, 13:24

Lucyna

Serdeczne pozdrowienia dla Bożenki, Ani, Basi i Kasi oraz dla całej grupy św. Urszuli. Niech nogi Was niosą, wytrwałości i sił na pielgrzymim szlaku. Z każdym krokiem jesteście coraz bliżej Jasnogórskiej Pani. Myślami i duchem podążam z Wami.

Pruchnik, środa, 11 lip 2018, 11:53

ŚDS

Serdeczne pozdrowienia dla ks. Macieja .uczestnicy i pracownicy Śds

GOPS Czarna, środa, 11 lip 2018, 11:39

Marysia i Ewa

Serdeczne pozdrowienia dla naszej drogiej Koleżanki Eli Bocho- życzymy wytrwałości ,szerokiej drogi i szczęśliwego dojścia na Jasną Górę.
Szczęść Boże dla Ciebie i całej grupy św.Urszuli !

Rakszawa, środa, 11 lip 2018, 09:40

Jolanta

Agatko,Grażynko przytulam Was,Mateusz jak się masz?Artur dzielnie tubę niesie a ks Maciek śpiewa w lesie.O cześć Damian jak twe nogi,,za Wami kawał drogi. Pamiętajcie o nas i krok za krokiem krok....odpoczniecie gdy zapadnie zmrok. O i czekam na kartkę od Was kochane Urszulki.

Rakszawa, środa, 11 lip 2018, 09:25

Jolanta Kowal

Ulllaa lala idzie Urszula, serdeczne pozdrowienia dla porządkowego Janusza-bracie kieruj ruchem i osłaniaj swoim brzuchem,szacunek dla wszystkich porządkowych. Pozdrawiamy również agenta specjalnego na odcinki specjalne ks Eugieniusza-geniusza- nawijaj pasteszu i rozwijają myśli swe,może za rok da mi ks po uszach.Przytulam w modlitwie ks Maćka ot WIELKI mały człowiek-szacun.Kłaniam się ekipie z Rakszawy dacie radę bracia i siostry.Ullla trzymaj się.

Albigowa, środa, 11 lip 2018, 08:46

Maciuś

Hop hop. Pozdrowienia dla cioci Moniki, wujka Damiana i księdza Macieja. Już niedaleko i zobaczycie Naszą Mateńkę. Tak trzymać!

kosina, środa, 11 lip 2018, 08:40

Jadwiga Domka

gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli a szczególnie dla KLARUNI oraz jej mamy Kingi
łączymy się zwami modlirwą -trzymajcie się

Łańcut, środa, 11 lip 2018, 08:31

Rodzice

Serdeczne pozdrowienia dla córki Ninki przesyłają rodzice. Życzymy Ci wytrwałości, a Matka Boża niech otacza Cię swoją opieką i dodaje sił w codziennym trudzie pielgrzymowania.

Łańcut, środa, 11 lip 2018, 08:28

Aneta i Martyna

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z Wysokiej , a w szczególności dla Antoniny, Julii, Ninki, Sabiny i Dominiki. Życzymy Wam dużo siły, wytrwałości na pielgrzymkowym szlaku. Niech Matka Boska ma Was w swojej opiece i prowadzi do swojego tronu.

Białobrzegi, środa, 11 lip 2018, 00:28

Renata B.

Pozdrowienia dla Caaaaluśkiej Gr. św. Urszuli. Jesteście niesamowici. ... ze śpiewem i tańcem idziecie...:-). Szczególnie pozdrawiam dziewczynę, która bardzo dużo liczy:-) - Elę Leja. Tak jak rok temu LICZĘ na Ciebie i WIERZĘ w Ciebie. Trzymaj się mocno. p.s.Dziękuję za telefon...

Dębów, wtorek, 10 lip 2018, 23:23

Danuta Hawer

Gorące pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Urszuli ,a szczególnie dla Kingi Piątek i jej dzielnej córci Klary. Z każdym krokiem jesteście bliżej MATKI. Duchowo jestem z Wami. Życzę Wam dużo siły i wytrwałości. Pozdrawiam gorąco. Danuta Hawer z Dębowa.

Św Józef Łańcut, wtorek, 10 lip 2018, 23:16

Justyna

Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień pielgrzymowania do Najświętszej Matki całej grupie św. Urszuli dla Ksiedza Przewodnika Ksiedza Grzegorza Ksiedza Macieja oraz klerykow Wiktorii Natalii i Pana Janusza Kołodziej Damiana K Mateusza i Jego siostr oraz wujka Andrzeja R.Ani Curzytek Basi Pelc ,Pani Ani i Agnieszki oraz wszystkich których pamietam z pielgrzymki trzymajcie sie cieplutko Justyna Kubuś Mirek Fryń

wtorek, 10 lip 2018, 23:09

ciocia Halina Pytel

serdeczne pozdrowienia dla Damiana K trzymaj sie cieplutko i wracaj szczęśliwie pamietaj w modlitwie ciocia Halina Pytel

Cierpisz, wtorek, 10 lip 2018, 23:09

Karolina z Cierpisza

Płynące z głębi serca przesyłam gorące pozdrowienia i uściski dla Wiki, Natalki, Agi, Pana Janusza, a także dla Damiana, Mateusza oraz Pana Andrzeja. Fajnie widzieć na zdjęciach czy filmikach Wasze uśmiechnięte buźki. Trzymajcie się dzielnie 😊

Łańcut, wtorek, 10 lip 2018, 23:06

Michał

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św. Urszuli a w zwłaszcza dla kleryka Daniela. Dużo siły, wytrwałości i pogody ducha.
Jasna Góra już niedaleko

Wola Dalsza, wtorek, 10 lip 2018, 23:05

Teresa

Drogie Urszulki coraz to bliżej celu serdecznie was pontników pozdrawiam i wiele wytwałosci szczególnie dla męża Andrzeja ,Damiana ,Dorotki z Rakszawy dla grupy muzycznej bez której nie było by pielgrzymki a już nie wspomnę ę o wspaniałym KS przewodniku Wiktor Flotek ,pozdrawiam .

Rzeszów, wtorek, 10 lip 2018, 23:04

Natalia i Adam

Pozdrowienia dla Karolci z gitarą, dużo siły i wytrwałości, jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki:) do zobaczenia w niedzielę. buziaki

Pruchnik, wtorek, 10 lip 2018, 21:17

Elżbieta Pieszko

Serdecznie pozdrowienia dla ks. Macieja Cebulaka. Życzę dużo radości i sił pokonywaniu kolejnych etapów pielgrzymki do tronu naszej Matki Królowej.

Rogóżno, wtorek, 10 lip 2018, 18:53

Duchowi pielgrzymi z Koła Misyjnego

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów, w szczególności dla Lucyny i Jakuba - naszych parafian, dla ks. Wiktora Florka i sióstr ze Strachociny. Duchowo łączymy się z Wami w naszych modlitwach. Niech Maryja szczęśliwie doprowadzi Was do Jasnogórskiego Tronu.

Rogoźno, wtorek, 10 lip 2018, 18:24

Stęskniony Wujek

Dla najwspanialszej siostrzenicy pod słońcem Karolinki Kruk moc serdecznych pozdrowień przesyła Pawełek . Nunia dzielnie dąż do celu to może lody podrzuce

Luton Anglia, wtorek, 10 lip 2018, 18:19

Dorota i Dominik

Serdecznie pozdrawiamy cała grupę św . Urszuli a szczególnie najgłośniejsza w śpiewaniu Monike Gondek. Wytrwałości, braku odcisków, dobrej pogody, ciągłego uśmiechu pomimo zmęczenia, łez szczęścia przy obrazie Matki Boskiej na Jasnej Gorze i szczęśliwego powrotu do domu. Fizycznie nie możemy iść razem z tobą ale myślami i modlitwa jesteśmy. Pozdrawiamy

Wydrze, wtorek, 10 lip 2018, 18:10

Kacper

Serdecznie chciałem pozdrowić Weronikę, oraz jej rodzinę. WszyseWszys dobrego

Łańcut 10.07.2018.r, wtorek, 10 lip 2018, 17:36

Stasia

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św. Urszuli a w szczególności dla brata Antka, bratanicy Madzi z synem Karolem.Życzę Wam wspaniałych chwil w drodze i podczas spotkania z Mateczką.Stasia z rodziną

Markowa, wtorek, 10 lip 2018, 17:04

Danuta

Serdeczie pozdrawiam i duchowo wspieram moja koleżanke Renie HOMA i wszystkich pielgrzymów z Markowej na czele z ks .proboszczem
Romanem .

Rakszawa, wtorek, 10 lip 2018, 15:59

Krzysiek

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a szczególnie dla żony Agatki, szwagierki Grażynki, Ani i szwagra Mateusza. Życzę wszystkim wytrwałości, dużo zdrowia, wiele łask oraz radosnej atmosfery we wspólnym pielgrzymowaniu do Matki Bożej Częstochowskiej.
Wszystkiego dobrego!

Łańcut, wtorek, 10 lip 2018, 15:53

Magdalena

Kochani Pielgrzymi Łańcuckiej Urszuli, wysyłam dla wszystkich i każdego z osobna moc uśmiechu. Mam jednak nadzieję, że nie potrzebujecie dodatkowego wsparcia - w końcu kroczycie dzielnie pod opieką Matki Boskiej. Oby Wasza wędrówka przyniosła ulgę w cierpieniu lub radość z dziękczynienia. Szczególnie pozdrawiam kochanego Kubusia Wierzbińskiego i jego Mamę. Nie mogę zapomnieć o muzykujących Karolinach i rodzinach Mazurków i Kołodziejów. Choć nie mogę iść z Wami, to myślami nie odstępuję Was na krok. Wytrwałości i siły!

Pruchnik, wtorek, 10 lip 2018, 14:41

Małgorzata Kulpa z Marceliną

Gorące pozdrowienia dla księdza Macieja . Dużo sił i wytrwałości w dążeniu do stóp Jasnogórskiej Pani.

wtorek, 10 lip 2018, 14:32

Blondi

Specjalne pozdrowienia dla największej krejzolki z Łańcuta- Wiktorii Kołodziej. Dużo wytrwałości i pogody Ducha przesyła kumpela ze studiów- Ewka.

Rzeszów, wtorek, 10 lip 2018, 13:58

Zespół CSTNG

Serdeczne pozdrowienia dla Karoliny Kruk!
Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości w dążeniu do celu dla niej oraz współtowarzyszy
Z najlepszymi pozdrowieniami - stęskniony zespół inżynierów z Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji, Wynalazcy TV oraz Rapid-Prototyp 3D :)

Wola Mała, wtorek, 10 lip 2018, 13:55

Maria

Gorące pozdrowienia dla Grażyny, Agatki i Mateusza. Kochani matka trzyma swoje dzieci za rękę w ciężkich dla nich drogach, w pokonywaniu pierwszych kroków, w drodze do szkoły, w życiowych decyzjach. Dzisiaj nie mogę tego uczynić fizycznie by złapać was za ręce i poprowadzić do Pani, ale każdego dnia waszej wędrówki modlę się do Matki Boskiej Częstochowskiej by Jej ręka opatrznosci czuwała nad wami, by dodawala wam sił i usmierzała ból. Wierzę,że dotrwacie do końca i przed Obliczem Pani złożycie pokłon za siebie, swoje rodziny i nas wszystkich. Ściskam mocno i oczywiście pozdrawiam również Anię. Mama Maria

Budy Łańcuckie, wtorek, 10 lip 2018, 13:12

Bogumiła Lorenc

Serdecznie pozdrowienia dla całej grupy Św. Urszuli, a zwłaszcza dla księdza Eugeniusza Suszka, ks. Maćka, ks. Piotra, Basi Piekarz, Antosii Bruź, Eli Bocho, Marty Fus, porządkowych i służby medycznej. Ściskam Was drogie siostry i bracia bardzo serdecznie. Niestety w tym roku nie mogę być z wami ciałem, ale duchowo wspieram Was swoją modlitwą. Piękne ukłony również dla księdza przewodnika Wiktora Florka. Jasna Góra tuż, tuż...

Rogóżno, wtorek, 10 lip 2018, 11:54

Roman

Pozdrawiam i duchowo wspieram całą grupę św. Urszuli, w szczególności żonę Lucynę i syna Jakuba, grupę porządkową, muzyczną, medyczną, rodzinne gromadki Mazurków, Kołodziejów i Suszków . Do zobaczenia w niedzielę.

Strona 1 z 3   starsze »   

Zaloguj się