+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 325
sobota, 14 lip 2018, 21:21

Parafianie

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z Dydni,oraz życzenia BŁOGOSŁAWIONYCH CHWIL u STÓP JASNOGÓRSKIEJ PANI.Jesteśmy z Wami w modlitwie.

Kraków, sobota, 14 lip 2018, 11:24

Asia Michał Piotruś I Zuzia

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Pielgrzymów dzielnie pokonujących kolejne kilometry by ujrzeć twarz Pani Jasnogórskiej a w szczególności dla mamy i babci Ali taty i dziadzia Mariana oraz księdza Bartka.

Blizne, sobota, 14 lip 2018, 10:05

Agata,Heniu,Michał i Kinga

Gorące pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów,wytrwałości do celu,obfitości łask naszej Niebieskiej Matki ,dużo siły dla wszystkich krajanów z Bliznego .Dziękujemy za modlitwy i wstawiennictwo .

Cierpisz, sobota, 14 lip 2018, 08:58

Karolina z Cierpisza

Serdecznie pozdrawiam całą grupę Św. Urszuli z księdzem przewodnikiem Wiktorem na czele. Szczególne uściski dla Wiktorii, Natalki, Agnieszki, Pana Janusza, Damiana, Mateusza, Pana Andrzeja oraz Martynki z rodzicami. Dużo sił i wytrwałości na ostatnim etapie pielgrzymowania do tronu naszej Matki.

Sanok, sobota, 14 lip 2018, 05:15

Marek

Szczere i ciepłe pozdrowienia od Marka dla pocztowców z Sanoka – Danuty, Doroty i Krystyny oraz dla pozostałych pątników – pielgrzymujących z grupą św. Wojciecha na Jasną Górę.

Po Waszym powrocie - do obejrzenia film z wymarszu grupy św. Wojciecha po Eucharystii w Kolegiacie Brzozowskiej:
Link do filmu; https://youtu.be/a-9LRLPx4Cg

Oaza - Dąbrówki, sobota, 14 lip 2018, 01:58

s. Sebastiana

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Pielgrzymów zdążających do Jasnogórskiej Pani, w szczególny sposób dla Księdza Dziekana Jacka i Ks. Karola oraz pielgrzymów z dekanatu Błażowskiego. Proszę również o modlitwę w intencji młodzieży przeżywającej rekolekcje Oazowe Nowej Drogi 3. stopnia w Dąbrówkach - o obfite i trwałe owoce. A także o światło Ducha Świętego dla prowadzących Księży: ks. Łukasza Świątoniowskiego i ks. Łukasza Lewkowicza.

Przysietnica, sobota, 14 lip 2018, 01:09

Emilia

Pozdrowienia dla Cioci Marzeny, Zuzi i Szymona. Wytrwałości i sił na te ostatnie kilometry przesyłają Basia, Emilia i Marcin

Rymanów, piątek, 13 lip 2018, 23:50

Beata i Piotr

Serdeczne pozdrowienia z Rymanowa dla Ani, Kornela, Reni i Krzysztofa Żaczków z Grabownicy, niech Matką Boża Wam pobłogosławi i wysłucha waszych próśb. Myślimy o Was i pamiętamy w modlitwie. Beata i Piotr Wołczańscy wraz z dziećmi

Wola Jasienicka, piątek, 13 lip 2018, 22:17

Gustaw, Paweł i Marcelina

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św. Wojciecha, a szczególnie dla Agaty Śnieżek, Elżbiety Kwolek i pielgrzymów z Woli Jasienickiej.
Szczęść Boże.

Przysietnica, piątek, 13 lip 2018, 21:44

Dawid Maja i Marcin Śnieżek

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z gr. Św. Wojciecha. Szczególnie dla kochanej Mamy Agaty Śnieżek i Pani Elżbiety Kwolek, aby siła i pogoda Wam sprzyjała w drodze do Maryi oraz dobrych ludzi na tym pięknym szlaku. Powodzenia bo jeszcze jutro i dotrzecie do Matki Bożej Częstochowskiej.

Izdebki, piątek, 13 lip 2018, 21:14

Jacek z rodzicami

Pozdrowienia dla Danusi, Beatki, Zosi i Kamilki. Życzymy dużo błogosławieństwa Bożego na końcówkę wędrówki.

Rymanów, piątek, 13 lip 2018, 21:13

s. Agata

Dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Wojciecha, a szczególnie dla księdza Waldemara, ks. Bartłomieja, Pani Andżeliki serdeczne pozdrowienia i życzenia, by trud pielgrzymowania obarczony także naszymi prośbami i intencjami był przez Maryję przyjęty i przemieniony w łaski, o które proście.

Tarnów, piątek, 13 lip 2018, 20:45

Paweł

Serdeczne pozdrowienia dla mamy Danusi, cioci Beaty, cioci Zosi i Kamili. Życzę Wam pięknej pogody i znalezienia jeszcze trochę sił na tą końcówkę drogi.

Brzozów, piątek, 13 lip 2018, 20:39

Edyta

Pełne wdzięczności - za niesienie w sercu- pozdrowienia z Brzozowa dla całej Rodziny Św. Wojciecha z Przewodnikiem na czele i wszystkimi Kapłanami.
Pamiętam również w modlitwie, łączę się duchowo i pięknie uśmiecham do Wszystkich.
Niech Aniołowie Stróżowie niosą Was na swych ramionach, a Maryja gdy do Niej dotrzecie mocno przytuli do serca.

Blizne, piątek, 13 lip 2018, 20:24

Biedowie

Moc gorących pozdrowień dla grupy V sióstr na czele z naszą mamą Justyną, brata Wojciecha z Bliznego i brata Bogdana ze Starej Wsi. Dużo sił i wytrwałości na ostatnim etapie pielgrzymowania do tronu naszej Matki Boskiej Częstochowskiej dla całej grupy św. Wojciech.

Czestochowa, piątek, 13 lip 2018, 19:27

Pielgrzym wytrwaly

Sw Wojciecha grupa tak sie zzyla,
Ze rodzina nazwać sie postanowila,
Nie straszny im ulewny deszcz,
Ani w lesie dziki zwierz,
Nawet z kablem na ulicy,
Poradzili sobie ochotnicy,
Wszyscy bardzo ladnie spiewaja,
Kiedy muzyczni nam przygrają,
A Ksieza nasi wojciechowi,
Słowem bozym daja wsparcie pielgrzymowi,
Cos tam z hymnem rodziny kombinuja,
Nowe zwrotki w notesie zapisuja,
Minusik maja taki maly, ze nikt nie jest taki smialy,
I o Blazowej zadne zwrotki nie powstaly!
Ksiadz Dyrektor Jacek, na pewno bylby rad,
I z wrazenia chyba az by przysiadl,
Gdyby po Blazowej pozostal jakis slad,
I w notesie pozostal nadal ład,
Rozniez spiewajacy Karol Ksiadz,
Usmiechem poczestowalby stąd,
I grupe pchnal do przodu,
Chodz sie patrza wszyscy z boku,
Do Maryji juz bliziutko,
Wszyscy usmiechja sie cieplutko,
Tyle trudu i poswiecenia,
Dla czci Madonny uswiecenia
Rekolekcje nasze koncza sie juz prawie,
Mamy nadzieje ze zmienia serca nasze

Grabownica, piątek, 13 lip 2018, 18:56

Maja

Serdecznie pozdrawiam mamę chrzestąy Kamilkę ciocię Beatę i Danusię. Wracajcie jak najszybciej.❤❤

Humniska, piątek, 13 lip 2018, 18:10

wiesława ,Paweł ,Piotr Mikosiowie

Serdeczne pozdrowienia dla Grzegorza ,Anny i pięcioletniego Tymoteusza . Dużo sił i wytrwałości na te ostatnie kilometry drogi do kochanej Matuchny .Wspieramy Was modlitwą i my prosimy o modlitwe.

Dydnia, piątek, 13 lip 2018, 17:42

Beata i Damianek

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla gr św. Wojciecha a w szczególności dla najwspanialszej matki chrzestnej Kasi i super cioci Aldonki. Bardzo tęsknimy!

Jasienica Rosielna, piątek, 13 lip 2018, 17:42

Krystyna Jan Miłkowie

Pozdrowienia dla grupy św.Wojciecha a wszczegolności dla Marysi Knysz oraz pielgrzymow z Jasienicy i Woli Jasienickiej.

Przysietnica, piątek, 13 lip 2018, 16:56

Barbara

Serdeczne pozdrowienia dla calej grypy św. Wojciecha a szczególnie dla Agaty Śnieżek. Agatko jeszcze kilkanaście kilometrów i dotrzesz do celu i matki Bożej. Do zobaczenia wkrótce.Barbara

Wola Jasienicka, piątek, 13 lip 2018, 16:37

Marcelina

Pozdrawiam babcie Ewe z Woli Jasienickiej oraz cala grupę Św. Wojciecha. Dużo sil i wytrwałości na ostatnie dni drogi.

Życzy Marcelina i Łukasz

Przysietnica, piątek, 13 lip 2018, 14:20

Urszula

Serdeczne pozdrowienia dla całej Grupy Św. Wojciecha i pielgrzymów z Przysietnicy a w szczególności dla mamy Haliny i ciotki Marii. Niech DUCH ŚWIĘTY obdarza Was Swoimi Darami i bezpiecznie doprowadzi do tronu Matki Bożej Jasnogórskiej.

Jodłówka, piątek, 13 lip 2018, 14:18

Duchowy pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla księdza Marka Rybki dużo sił mimo zmęczenia wytrwałości niech Bóg błogosławi a Maryja nasz najlepsze Matka zaniesie przed tron Boga twoje intencje.Pozdrawiam i pamiętam w modlitwie

Turze Pole, piątek, 13 lip 2018, 14:06

Rodzina Mendyków

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątników z grupy Świętego Wojciecha, a w szczególności dla naszej siostrzyczki Oliwci oraz babci Grażynki i dziadzia Tadzia. Przesyłają Kamila, Szymon, Gabryśka, Mateusz i Milenka.

Błażowa, piątek, 13 lip 2018, 13:46

Pielgrzym

(Na melodię "Idziemy z Brzozowa")
Idziemy z Błażowej z księdzem Dyrektorem! Hej! Idzie też ksiądz Karol wszystkim wciska Amol!

Cudownie, wspaniale i też fantastycznie! Hej! Idzie ksiądz Waldemar i jest przewodnikiem!

Józefów, piątek, 13 lip 2018, 12:46

Natalia

Już jesteście bardzo blisko Częstochowy. Myślę, że dotrzecie tam z ustami pełnymi uśmiechu. Chce was bardzo mocno pozdrowić i ucalowac jak ostatnio. Dzisiaj chcialabym również pozdrowić księdza który to wam czyta . Niech czuwa nad nim pan Bóg. Pozdrawiam też innych pielgrzymów którzy krocza u boku mojej ciocia Kasi i cioci Aldony , tych najmłodszych i nastrajszych ,wysokich i niskich . Pozdrawiam Was wszystkich niech Jezus Chrystus ma was w swojej opiece. I na koniec jeszcze raz zwracam się do cioci Kasi aby się nie poddała w tej drodze i żeby nogi nie bolały oraz do cioci Aldony aby również dała z siebie wszystko i pokonała te kilometry jakie pozostały. Kocham Was bardzo bardzo mocno i wiem że może powtarzam to w każdych moich pozdrowieniach to chce żebyście wiedziały że dzisiaj kocham Was jeszcze bardziej niż wczoraj. Do zobaczenia kochane ciocie !!

Błażowa Dolna, piątek, 13 lip 2018, 12:13

Grażynka Pałęcka

Serdeczne pozdrowienia dla calej grupy Św.Wojciecha a wszczegolnosci dla syna Jakuba Pałęckiego życząc wytrwałości w ostatnich dniach pielgrzymowania niech Matka Boska Jasnogorska wysłucha Twoje modlitwy i ześle potrzebne łaski na każdy kolejny dzień. Szczęść Boże

Jasionow, piątek, 13 lip 2018, 11:52

Jerzy

Cieplutkie pozdrowienia dla całej grupy Św. Wojciecha, a w szczególności dla Beaty, Danuty, Kamili i Zofii. Dużo siły i wytrwałości na te ostatnie kilometry. Dacie rade ;*
Niech Jasnogórska Pani prowadzi Was bezpiecznie.

Rzeszów, piątek, 13 lip 2018, 11:01

Gabriela

Gorące pozdrowienia dla mojego najkochańszego Puszka, cioci Beaty, cioci Zosi i Kamili. Przed Wami ostatnia prosta przed Jasną Górą, oby nic Wam nie doskwierało i została tylko radość i piękne przeżywanie tych ostatnich chwil.

Domaradz, piątek, 13 lip 2018, 10:38

Sławek z mama

Gorące pozdrowienia dla ASI DOROTY RENATY BERNADK i MARII Jeszcze tylko dwa dni i będziecie witać Nasza Królową . I choć nogi robią się coraz cięższe, niech pragnienie radosnego spotkania dodaje Wam sił w dojściu do Mateńki. Wspieramy Was codzienną Mszą ŚW. I całujemy. Do zobaczenia na Jasnej Górze.

Sri Dźajawardanapura Kotte, piątek, 13 lip 2018, 10:31

Kolega

Pozdrawiam księdza Karola!
Kolega z dalekiego zakątka świata, stolicy Sri Lanki z Sri Dźajawardanapury Kotte

Błażowa, piątek, 13 lip 2018, 10:24

Koledzy z Oazy

Serdeczne pozdrowienia i GROMKIE brawa dla Martyny GROMEK!

Błażowa Dolna, piątek, 13 lip 2018, 10:21

Wnuki

Pozdrowienia dla babci Danusi Rzeźnik od wnuków Julii, Szymonka i Antosia. Dużo siły i wytrwałości.

Przysietnica, piątek, 13 lip 2018, 09:42

rodzina Jajko

Moc gorących pozdrowień dla grupy św.Wojciecha a szczególnie dla dzielnego Szymona, Zuzi , Marzeny i wszystkich znajomych,pogody ducha i wszelkich łask na końcu pielgrzymkowego szlaku....trzymajcie się razem bo jesteście dzielni

Leżajsk, piątek, 13 lip 2018, 09:40

Irena z rodziną

Gorące pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów św. Wojciecha a szczególnie dla ks. Karola Burdy z wyrazami modlitewnego wsparcia. Niech Pani Jasnogórska wynagrodzi Wasz trud.

Brzozów, piątek, 13 lip 2018, 09:17

sąsiedzi

Pozdrawiamy pielgrzymów św.Wojciecha zdążających na Jasną górę,a szczególnie naszego sąsiada Bolka,niech Maryja otoczy was swoją opieką.

Kraków, piątek, 13 lip 2018, 08:04

Aga Kaźmierczyk

Serdeczne pozdrowienia dla Marcysi i Zosi😘! Dziękujemy za trud pielgrzymi i modlitwy🙏. Jesteśmy z Wami duchowo i w modlitwie. Buziaki od tatusia, mamusi, córeczki Majusi i siostrzyczki Agi😊😘😘. Kochamy Was i życzymy siły i wytrwałości na dalsze pielgrzymowanie❤️❤️❤️

Brzozów, piątek, 13 lip 2018, 05:34

wnuki

serdeczne pozdrowienia dla dziadzia Bolka,duzo siły na te końcowe kilometry do tronu Maryii,czekamy na ciebie dziadziu żeby dalej wędrować.

czwartek, 12 lip 2018, 23:58

parafianie

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów,szczególnie z Dydni.Życzymy dużo sił i wytrwałości,głębokich duchowych przeżyć.Prosimy też,nie zapomnijcie o nas przed JASNOGÓRSKIM TRONEM.Jesteśmy z WAMI w modlitwie.

Brzozów, czwartek, 12 lip 2018, 23:43

Iwonka

Serdeczne pozdrowienia dla mamy Aldonki, cioci Kasi, księdza Waldemara i całej grupy św. Wojciecha. Bóg z Wami!

Brzozów, czwartek, 12 lip 2018, 23:06

Elżbieta

Serdeczne pozdrowienia dla Całej Grupy Pielgrzymów Św. Wojciecha na czele z ks. Waldemarem, aby Maryja Jasnogórska wypraszała potrzebne łaski na każdy dzień.
Szczególne pozdrowienia dla Karolci, Basi oraz Zosi.

Dydnia, czwartek, 12 lip 2018, 22:44

Baśka, Ryszek, Olka i Kinga

Pozdrowienia dla Marka oraz pozostałych pielgrzymów z Dydni, życzymy wytrwałości oraz słonecznej pogody na te ostatnie kilometry drogi.

Zręcin, czwartek, 12 lip 2018, 22:43

Centrum Medyczne Bożena Krochmal

Gorące pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Wojciecha, a w szczególności dla Pana Antoniego Kaszowskiego, życząc pogody ducha i lekkich kroków w wędrówce do Jasnogórskiej Pani!

Wola Jasienicka, czwartek, 12 lip 2018, 22:35

wnuczka

serdeczne pozdrowienia dla dzielnego dziadzia Jasia od wnuczki Michalinki

Błazowa, czwartek, 12 lip 2018, 22:03

Bożena i Jasia

Życzenia pięknego pielgrzymowania do tronu Jasnogórskiej Pani, wypraszając potrzebne łaski przesyłamy do sióstr grupy III i sióstr grupy II. Niech Pani Jasnogórska da Wam wszystkim wiele łask Bożych, sił i wytrwałości na dalszą drogę pod Jej Oblicze z waszymi intencjami. Wspieramy Was modlitwą i serdecznie pozdrawiamy.

Domaradz, czwartek, 12 lip 2018, 21:56

Gosia z koleżankami

Serdeczne pozdrowienia dla Asi Krok . Życzymy Ci dużo sił i wytrwałości
w pielgrzymowaniu do tronu Jasnogórskiej Pani. Asiu nie zapomnij o nas . Polecamy się Twojej modlitwie.

Brzozów, czwartek, 12 lip 2018, 21:56

Ania

Serdeczne pozdrowienia dla całej rodziny Św.Wojciecha.Pozdrawiam pielrzymów z Brzozowa.Kochani jeszcze tylko kilka kroków i staniecie przed naszą najukochańsza Matką na Jasnej Górze.Zmęczeni ,ale jakże szczęśliwi.Niech te ostatnie kilometry mijają wam szybko i radośnie,bo przecież już, zaraz, Maryja przytuli każdego z was do swego serca i szepnie-jak dobrze że jesteś,czekałam..
W sposób szczególny chcę także pozdrowić wszystkich kapłanów pielgrzymujacych z rodziną Św.Wojciecha.
Dziękuję.Za to że jesteście,że pielgrzymujecie z nami.Że pomimo zmęczenia potraficie się uśmiechnąć,znaleźć czas i cierpliwość dla dla braci i sióstr pielgrzymujacych.
Niech Matka Boża Jasnogórska wynagrodzi wam wasz trud i wyprasza dla was potrzebne łaski na każdy dzień tak pięknej i ważnej posługi.
"Niech wam Pan błogosławi i strzeże."

DOMARADZ, czwartek, 12 lip 2018, 21:35

Małgorzata z rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla Natali Wojnar z Golcowej. Zyczymy Ci dużo sił i wytrwałości na pielgrzymim szlaku. Trzymaj się dzielnie. Niech radość spotkania z Panią Jasnogórską wynagrodzi wszelkie trudy i zmagania.

Błażowa, czwartek, 12 lip 2018, 21:29

parafianie z Błażowej

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z Błażowej na czele z naszymi kapłanami
Ks. dziekanem Jackiem Rawskim i Ks. Karolem Burdą. Łączymy się z Wami myślą i modlitwą, życzymy Wam owocnego pielgrzymowania i wytrwałości. Niech to pielgrzymowanie wypełnione będzie wielką radością która jest na Jasnej Górze. Szczęść Boże.

Tarnów, czwartek, 12 lip 2018, 20:31

Paweł

Serdeczne pozdrowienia dla mamy Danusi, cioci Beaty, cioci Zosi i Kamili. Dużo sił i wytrwałości na te ostatnie kilometry drogi.

Izdebki, czwartek, 12 lip 2018, 20:30

Jacek z rodzicami

Pozdrawiamy Danusię, Beatę, Zosię i Kamilkę. Obyście pokonały wszystkie trudności pielgrzymowania i z radością powitały Jasną Górę.

Grabownica Starzeńska, czwartek, 12 lip 2018, 20:12

Danuta

Pozdrawiam całą grupę Św. Wojciecha, a w szczególności Kamilcie, Danke, Beatę i Zosię.

Dydnia, czwartek, 12 lip 2018, 18:54

Kacper, Radek, Przemek

Serdeczne pozdrowienia dla mamy Renaty oraz Wujka Marka jak również dla pielgrzymów z Dydni, i wszystkich pielgrzymów z grupy Św. Wojecha

Brzozów, czwartek, 12 lip 2018, 18:38

Chorzysci

Serdeczne pozdrowienia dla Boleslawa niezastapienego w basach.Idziemy razem z Toba duchem, pamietamy w paciorku. Chorsysci z Brzozowa.

Laszki, czwartek, 12 lip 2018, 17:37

Uczniowie 3 a

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Wojciecha.,a zwłaszcza dla Kochanego księdza Bartka. Życzymy dużo sił w nogach i opieki Naszej Pani Jasnogorskiej

Kąkolówka, czwartek, 12 lip 2018, 17:09

Krzysztof i Rafał

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów grupy Św. Wojciecha a szczególnie dla teściowej Teresy Dudy życzymy wytrwałości ,owocnego pielgrzymowania i wiele łask Niech Maryja Ci błogosławi na każdy dzień pielgrzymowania.

Golcowa, czwartek, 12 lip 2018, 16:30

Bogumiła

Serdeczne pozdrowienia dla córki Natalii oraz dla całej grupy medycznej
Wytrwałości na drodze do Jasnogórskiej Pani, trud którego doświadczacie zaowocuje stokrotnie a Matka Boza niech was błogosławi i strzeże.

Stara Wies, czwartek, 12 lip 2018, 16:24

Maryla

Pozdrowienia dla całej grupy sw.Wojciecha z Brzozowa.opieki Bożej na każdym metrze i kilometrze w drodze do domu Najświętszej Maryi Panny.

Stara Wies, czwartek, 12 lip 2018, 16:20

Maryla

pozdrowienia dla Lucynki Turoń i jej przyjaciół.wytrwalosci i opieki Bożej na każdy dzień.

Stara Wies, czwartek, 12 lip 2018, 16:18

Maryla i Lidka

pozdrowienia dla kleryka Wojtka.Wytrwalosci i Bożej opieki na każdy dzień.

Blizne, czwartek, 12 lip 2018, 15:25

Wnuki

Serdeczne pozdrowienia dla grupy Św.Wojciecha, a w szczególności dla dziadzia Jasia z Woli Jasienickiej Życzymy dużo wytrwałości i siły w drodze na Jasną Górę. Życzą wnuki z Bliznego i Woli Jasienickiej

Jasienica Rosielna, czwartek, 12 lip 2018, 15:10

Renata

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św. Wojciecha, a w szczególności dla Jana oraz wszystkich pielgrzymów z całej gminy Jasienica Rosielna. Życzymy Wam dużo sił w pielgrzymowaniu.

Rzeszów, czwartek, 12 lip 2018, 14:15

Gabriela

Serdeczne pozdrowienia dla mojego kochanego Puszka, cioci Beaty, cioci Zosi i Kamili. Wiem, że jest ciężko, ale wierzę, że dacie radę, już niedługo koniec wędrówki i upragniona Częstochowa. Wspieram Was w modlitwie.

Krasna, czwartek, 12 lip 2018, 14:08

Lilusia

Serdeczne pozdrowienia dla kochanej babci Joli Urbanek przesyła wnuczka Lilusia.

Jasienica Rosielna, czwartek, 12 lip 2018, 13:45

Barbara i Czesław Kwolkowie

Gorąco pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów.Życzymy dużo sił i radości ze spotkania z Matką Bożą. Niech ten pielgrzymi trud przyniesie błogosławione owoce.

Piaseczno, czwartek, 12 lip 2018, 13:43

Ela

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymow grupy sw.Wojciecha,a zwlaszcza dla Ks.Bartka z rodzina oraz Konrada.
Zycze wytralosci w dalszej drodze, niech z kazdym krokiem trasa będzie lżejsza i bardziej obfita w Boże łaski.

Grabownica, czwartek, 12 lip 2018, 11:56

Anita

Gustaw z rodziną

Moc gorących pozdrowień dla całej grupy św Wojciecha a szczególnie dla Kamilci Beaty Danuśi i Zofii . Niech Pani Jasnogórska da wam wszystkim dużo Łask Bożych i sił .Ps.Kamilciu brakuje mi szybkiej kawki i przy tym dymek puścić z Tobą😀

Jasionów, czwartek, 12 lip 2018, 11:56

Mateusz i Patrycja

Wytrwałości i bezpiecznej podróży z łaską Boża dla grupy św Wojciecha a w szczególności dla Beaty, Danuty, Zofii i Kamili życzą Mateusz i Patrycja.

G, czwartek, 12 lip 2018, 11:40

Wspieracz

Pozdrowienia dla pięknej Zuzanny, jej cioteczki Marzeny i dzielnego Szymona. Dużo sił do końca drogi.
Ekipa spoza parafii

Błażowa, czwartek, 12 lip 2018, 11:34

Paula, Kamila, Szymonek i Miłoszek

Serdeczne pozdrowienia dla Martynki, Daniela i Tomka 😁

HUMNISKA, czwartek, 12 lip 2018, 09:11

KOCHAJĄCY MĄŻ Z SYNAMI

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich Pielgrzymów, grupy św.Wojciecha a zwłaszcza moją kochaną żonę Madzię, za którą bardzo tęsknię. Życzę Wam wytrwałości na trudnym pielgrzymim szlaku.braku odcisków,uśmiechu pomimo zmęczenia, łez szczęścia przy obrazie Matki Bożej na Jasnej Górze i Jej troskliwej opieki podczas Waszego pielgrzymowania Polecam się Waszej modlitwie

HARTA, czwartek, 12 lip 2018, 08:30

Malgorzata

Wytrwałości na pątniczym szlaku dla pielgrzymów z Blazowej ☺

HARTA, czwartek, 12 lip 2018, 08:27

Parafianie

Gorące pozdrowienia dla Księdza Marka Rybki naszego byłego proboszcza. Niech Duch św umacnia swymi darami i strzeże każdego dnia a św Marek orędzie w Niebie.Matko Kapłanów módl się za Nimi!

Mogielnica, czwartek, 12 lip 2018, 08:20

Agnieszka Borowska

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św. Wojciecha a szczególnie Dla Renety i Bernadety. Niech Jasnogórska Pani prowadzi Was bezpiecznie i wyprosi potrzebne łaski.

Dydnia, czwartek, 12 lip 2018, 08:18

Mąż Ryszard

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla żony Renaty życzę siły nie tylko fizycznej -codziennie podąża moją myśl na szlaku w modlitwie i śpiewie z wami.dodając mi wiary ze i mnie zaszczyci ten los by przeżyć te wspaniałe chwile w całej pielgrzymce Ryrzard .

Malta, środa, 11 lip 2018, 23:53

Konrad

Kochana siostro Natalio
Błogosławieństwa Bożego w drodze, trudy znoś dzielnie a Matka Boża Częstochowska wynagrodzi Twój wysiłek. Z Bogiem pokonasz wszystko

Frankfurt, środa, 11 lip 2018, 23:25

Marek

Serdeczne pozdrawiam pielgrzymów z grupy św. Wojciecha. Szczególne pozdrowienia kieruję do rodziny Krzyśka Żaczka, Henryka z Krzemiennej, Piotrka, Wieśka i Bogdana

środa, 11 lip 2018, 23:06

duchowi pielgrzymi

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z parafii Dydnia,zapewniamy wsparcie modlitewne,sami też prosimy o modlitwę.

Jasienica Rosielna, środa, 11 lip 2018, 22:40

Kasia

Gorące pozdrowienia dla wszystkich pątników z grupy św. Wojciecha, w szczególności dla wspaniałych dziewczyn z grupy XIV- Madzi, Geli, Agi i Ani oraz dla pielgrzymów z Jasienicy Rosielnej oraz z Woli Jasienickiej zwłaszcza dla Ewy Cichoń. Pozdrawiam również wszystkich kapłanów z ks. Waldemarem na czele. Kochani sercem kroczę z Wami, do zobaczenia na Jasnej Górze. Trzymajcie się dzielnie, tron naszej kochanej Matki coraz bliżej. Dużo sił i wytrwałości na te ostatnie dni.

Jodówka, środa, 11 lip 2018, 22:35

Duchowy pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla księdza Marka Rybkę zyczę dużo sił wytrwałości w pielgrzymowanie do tronu Matki Bożej Jasnogórskiej pamiętam w modlitwie

Tarnów, środa, 11 lip 2018, 22:34

Paweł

Pozdrowienia dla mamy Danusi, cioci Beaty, cioci Zosi i Kamili. Życzę Wam dużo ludzkiej życzliwości na dalszej drodze.

Mogielnica, środa, 11 lip 2018, 22:12

Agnieszka Borowska z rodziną

Gorące pozdrowienia dla gr. św. Wojciecha a szczególnie dla Renaty Sikora i Bernadety. Niech Maryja Wam błogosławi i strzeże na dalszej drodze pielgrzymowania!

Blizne, środa, 11 lip 2018, 21:59

Wnuki

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św. Wojciecha, a w szczególności dla dziadzia Jasia z Woli Jasienickiej.Życzą wnuki z Bliznego i Woli Jasienickiej

Wola Jasienicka, środa, 11 lip 2018, 21:35

Marcelina i Paweł

Gorące pozdrowienia dla grupy Św. Wojciecha a szczególnie dla mamy Agaty Śnieżek, cioci Eli Kwolek, Kamili, Danusi i Beaty. Wytrwałości w drodze do Pani Jasnogórskiej.

Blizne 387, środa, 11 lip 2018, 21:27

Andrzej

Serdeczne pozdrowienia dle calej grupy ,szczegoolnie dla znajomych .

Jasionów, środa, 11 lip 2018, 21:03

Janina i Marian Filak

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św. Wojciecha, a w szczególności dla Beaty, Danusi, Kamili oraz Zofii. Życzymy Wam dużo sił w pielgrzymowaniu. Niech Jasnogórska Pani prowadzi Was bezpiecznie do Swego Tronu.

Domaradz, środa, 11 lip 2018, 20:58

Grażyna Bober

Gorące pozdrowienia dla pielgrzymów z Blizniego i Domaradza,
szczególnie dla koleżanki Joasi Krok i kuzyna Wojtka Zawidlaka.
Niech Matką Boża Pełna Łaski i Nieustającej Pomocy prowadzi
Was do Tronu Królowej Polski.
Gdy wam bandzie ciężko, niech niosą was Aniołowie Stróżowie
i pomaga Św. WojciechGrażyna z Domaradza wraz z rodziną

Grabownica Starzeńska, środa, 11 lip 2018, 20:10

rodzina Filaków

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Wojtków, a w szczególności dla Kamisi, Beaty, Danuty i Zosii. Niech Maryja Wam błogosławi i strzeże na dalszej drodze pielgrzymowania!

Sanok, środa, 11 lip 2018, 19:44

Maria i Adam Piszkowie

Serdeczne pozdrowienia dla całej Grupy Sw. Andrzeja a przede wszystkim dla O. Stanisława i naszych braci i sióstr z Domowego Kościoła Rejonu Sanok. Niech Jasnogórska Pani prowadzi Was bezpiecznie i wyprosi potrzebne łaski. Pamiętamy o Was w modlitwie. Szczęść Boże wszystkim.

Wola Jasienicka, środa, 11 lip 2018, 18:51

Rodzina Gerlachów

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów gr. św. Wojciecha, a szczególnie dla wujka Józka, pani Eli Kwolek, pani Agaty Śnieżek, pani Agaty Szewczyk, pani Ewy Cichoń i pana Jana Wojtanowskiego! Życzymy dużo sił i wytrwałości na dalsze dni pielgrzymowania na Jasną Górę! Niech Matka Boża ma Was w opiece!

Jasionów, środa, 11 lip 2018, 18:41

Jerzy

Serdeczne pozdrowienia dla grupy Św.Wojciecha, a w szczególności, dla żony Beaty, Danuty, Kamili i Zofii. Życzymy dużo wytrwałości i siły w drodze na Jasną Górę. Idzcie szczęśliwie do celu.
P.S. Dajemy rade z obiadkami ;)

Piaseczno, środa, 11 lip 2018, 18:40

Hania

"Dobranoc Boziuniu już idziemy spać,
A Jutro rano daj nam zdrowo wstać.
Cicho,spokojnie śpijmy całą noc,
Po całym dniu pracy Boziuniu Dobranoc"
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św.Wojciecha wszystkich kapłanów oraz wszystkich pielgrzymów w szczególności Ks Bartłomieja i Konrada P.:-)

Brzozów, środa, 11 lip 2018, 17:45

Elżbieta i Winicjusz

Kochani! Już tak niewiele drogi przed Wami i znów będziecie u stóp Jasnogórskiej Pani ze swoimi intencjami, radością w sercach, uśmiechem na twarzach. I choć zmęczeni ale bardzo szczęśliwi. Życzymy tego całej grupie św. Wojciecha wspierając Was duchowo i modlitwą.Szczęść Boże .
,,....Do Jej stóp, do Jej stóp pochyl się i pozostaw swoje troski Jej...,,

Przysietnica, środa, 11 lip 2018, 17:39

Agata i Zbyszek z rodziną

Pozdrowienia dla pielgrzymów św. Wojciecha a szczególne dla bratowej Marzeny z Zuzią i Szymkiem.
Niech Maryja wyprosi dla Was potrzebne łaski i doda Wam sił na dalszą drogę.
Wspieramy Was modlitwą i myślami jesteśmy z Wami.
Całujemy Was mocno.

Zarszyn, środa, 11 lip 2018, 16:34

Halina

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z gr. Św. Wojciecha, a szczególnie dla męża Wojtka. Spełniło się Twoje marzenie, aby pójść pieszo do Jasnogórskiej Pani. Połowę drogi przeszedłeś mężnie, wierzę, że i drugą pokonasz. Do zobaczenia w Częstochowie. Szczęść Boże.

Zarszyn, środa, 11 lip 2018, 16:21

Adrianka i Gabrysia

Gorące pozdrowienia dla dziadzia Wojtka przesyłają wnuczki Adrianka i Gabrysia.
Szczęśliwej drogi.

Tyczyn, środa, 11 lip 2018, 15:45

Julitka ,Oliwka i Szymonek

Serdeczne pozdrowienia dla kochanej babci Teresy Duda ,Miłosza Złamaniec i Kuby Pałęckiego niech Mateczka dodaje Wam sił w pielgrzymowaniu do Jej tronu .

Borek Nowy, środa, 11 lip 2018, 15:41

Teresa, Bernadka, Ewa i Karolina

Serdecznie pozdrawiamy naszą koleżankę z pracy Renie Bała. Życzymy dużo sił ,wytrwałości w trudzie pielgrzymowania i opieki Jasnogórskiej Pani.

Izdebki, środa, 11 lip 2018, 15:10

Jacek z rodzicami

Ślemy pozdrowienia dla Danusi, Beaty, Zosi i Kamili. Życzymy Wam wytrwałości, dużo zdrowia, wiele łask oraz radosnej atmosfery we wspólnym pielgrzymowaniu.

Strona 1 z 4   starsze »   

Zaloguj się