+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 103
Munina, niedziela, 14 lip 2019, 22:13

Ks. Proboszcz

Tak przy końcu pielgrzymowania - pozdrowienia dla całej grupy. Szczególnie dla osób z Muniny. Na różne sposoby "szliśmy" z Wami duchowo. Teraz łączymy się się z Wami w czuwaniu przed wizerunkiem Pani Jasnogórskiej poprzez Radio FARA.

niedziela, 14 lip 2019, 19:49

Duchowy Pielgrzym

Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów.

Kańczuga, niedziela, 14 lip 2019, 13:00

Iza

Pielgrzymi kochani! To już właściwe ostatnia prosta. Jutro widzimy się tam na Jasnej Górze! Pozdrawiam Was wszystkich, a w szczególności moją mamę Basię Kaniuch i Bernadkę z Łopuszki Wielkiej!

Pawłosiów, niedziela, 14 lip 2019, 12:15

Marta z rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta dla ks. Mariusza i ks. Władysława, dla parafian z Pawłosiowa, a szczególnie dla mojego męża Janusza, który pierwszy raz idzie do Matki Bożej na Jasną Górę, jesteśmy z Ciebie dumni, wspieramy Cię modlitwą i do zobaczenia na Jasnej Górze.

niedziela, 14 lip 2019, 10:30

Ania

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z Jarosławia i ks. Jakuba.

♡, niedziela, 14 lip 2019, 08:11

Kinga Marek

Pozdrowienia dla Jadzi, Klaudii, Kini i Mai! Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluje, bo cel waszej wędrówki już prawie osiągnięty. :) Niezapomnianego spotkania z Matką!

Świętoniowa, sobota, 13 lip 2019, 21:38

Gosia i Krystyna

Pozdrowienia dla pielgrzymów ze Świętoniowej Jadzi z dziewczynkami oraz dla naszej wspaniałej przyjaciółki Gabrysi.

Rzeszów, sobota, 13 lip 2019, 21:13

Greta

Serdeczne pozdrowienia dla kochanego męża Bartłomieja, mamy Wiesławy i wszystkich pielgrzymów grupy św. brata Alberta! ;)

Wietlin Trzeci, sobota, 13 lip 2019, 19:37

Estera z babcią

Serdeczne pozdrowienia dla Laury, Lucyny i Andrzeja.

Cetula, sobota, 13 lip 2019, 18:38

Jasia z rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla Basi i wszystkich pielgrzymów z Cetuli oraz ks. Mariusza. Wasz cel już blisko. Niech Maryja bezpiecznie prowadzi do Swojego tronu. Pamiętamy o was i prosimy o modlitwę.

Szówsko, sobota, 13 lip 2019, 17:47

Ewa

Serdeczne pozdrowienia, szczególnie dla najwytrwalszej Mamy Małgosi, ale też Ali, Mariusza, pani „babci” Marysi i dla każdego, kto obdarzył uśmiechem i dobrym słowem z życzeniem wytrwałości i siły oraz niesłabnącej radości z pielgrzymowania - z Budapesztu, przesyła Ewka.

sobota, 13 lip 2019, 17:26

Ania

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z Jarosławia i ks. Jakuba.

sobota, 13 lip 2019, 13:29

Wiktoria

Pozdrowienia dla ks. Przewodnika.

Widna Góra, sobota, 13 lip 2019, 13:24

Magdalena i Marek

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątników z grupy św. Alberta, szczególnie dla Olci, Teresy i Moniki, niech Maryja dodaje wam sił i wszelkich Łask za trud pielgrzymi. Dużo doświadczeń duchowych i ludzkiej życzliwości. Aby Matka Boża przyjęła wszystkie wasze intencje i prośby. Jesteśmy z wami i wspieramy duchowo

Hureczko, sobota, 13 lip 2019, 01:26

Agnieszka

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Alberta, a w szczególności dla Kamila, :) to już niedaleko do celu!! Niech Matka Boża Częstochowska obdarza Cię potrzebnymi łaskami i ma Cię w opiece. :)

Świetoniowa, piątek, 12 lip 2019, 23:41

Anka, Marek

Wiele serdeczności i duchowego wsparcia w pielgrzymowaniu do kochanej Mateńki dla Jadzi i jej córeczek. Dziewczyny Częstochowa już blisko, kroczcie wytrwale z pieśnią i modlitwą na ustach. Niech Matka Boża ma Was zawsze w swojej opiece.

Szówsko, piątek, 12 lip 2019, 22:01

Gosia

Słowa wsparcia na ostatnie dni pielgrzymowania dla Tomasza Wilka z Szówska, przesyła siostra Gosia Biały z rodziną.

Łopuszka Wielka, piątek, 12 lip 2019, 21:27

Justyna

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta, a szczególnie dla cioci Basi Kaniuch i Bernadki. Życzymy wielu łask Bożych, sił duchowych i fizycznych oraz pogody ducha na każdy krok waszego pielgrzymowania. Niech Maryja ma Was w opiece i prowadzi szczęśliwie do celu. Justyna z całą rodzinką!!

Lesko, piątek, 12 lip 2019, 20:07

Anonimki

Pozdrawiamy porządkowego w czarnych okularach przeciwsłonecznych, który idzie na samym końcu grupy.
Pozdrawiają dziewczyny z grupy św. Andrzeja ♥️

Łopuszka Wielka, piątek, 12 lip 2019, 16:56

Duchowi Pielgrzymi

Pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta, na czele z ks. Przewodnikiem, a w szczególności dla Beni z Łopuszki Wielkiej i Basi z Kańczugi. Jesteście wszyscy naprawdę dzielni i wytrwali, już niewiele pielgrzymiego szlaku przed Wami. Natomiast przed Wami już tylko radość i nadzieja spotkania z naszą Matką Jasnogórską. Dziękujemy wam za wasz trud, obiecując, że wspieramy was modlitwą i duchowo idziemy z Wani do Jasnogórskiej Pani. Duchowi Pielgrzymi.

Gniewczyna Tryniecka, piątek, 12 lip 2019, 14:42

Gabrysia Maciałek

Serdecznie pozdrawiam całą grupę św. Alberta, a w szczególności wszystkich animatorów RAM i moderatorki Madzi Kiełb. Kochani, jeszcze kilka dni do osiągnięcia waszego celu. Mam nadzieję, że bąbelki nie zgasiły uśmiechu z waszej twarzy, a w te ostatni dni już nie czujecie, że bolą was nóżki. Życzę dużo siły i wytrwałości. Jestem z wami w modlitwie ❤

piątek, 12 lip 2019, 13:58

Duchowy Pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla ks. Jakuba i ks. Mariusza.

Pawłosiów, piątek, 12 lip 2019, 12:24

Barbara i Jacek z Pawłosiowa

Pozdrowienia dla gr. św. Alberta z darem modlitwy dla całej grupy z Pawłosiowa, a szczególnie dla Janusza, który jest w tym roku pierwszy raz na szlaku pielgrzymkowym, życzymy dużo wytrwałości i sił w drodze do Naszej Matki. Szczęść Boże! Z BOGIEM!

Widna Góra, piątek, 12 lip 2019, 11:51

Magdalena i Marek

Serdeczne pozdrowienia dla Olci, Teresy, Moniki oraz wszystkich księży, kleryków, grupy śpiewającej oraz parafian z Pawłosiowa.
Dużo siły i wytrwałości na kolejne dni pielgrzymowania, w każdym trudniejszym momencie - pamiętajcie, że z każdym krokiem jesteście coraz bliżej Tronu Matki Bożej w Częstochowie.

środa, 10 lip 2019, 00:18

Weronika

Pozdrowienia dla wszystkich RAM-owiczów!
Idźcie wytrwale, niech Maryja Was prowadzi!
Pamiętamy o Was w modlitwie +

Świętoniowa, wtorek, 9 lip 2019, 23:31

Basia Harpula

Serdeczne pozdrowienia dla Jadzi oraz jej drużyny.
Dziewczyny, półmetek za wami i Częstochowa tuż, tuż, życzę dużo siły oraz radosnego i owocnego pielgrzymowania.

Łańcut, wtorek, 9 lip 2019, 23:26

Piotr i Anetta

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów grupy św. Urszuli, kapłanów, a w szczególności dla Jacka z Łańcuta. Życzymy Wam wszystkim szczęśliwego dotarcia przed oblicze Matki Najświętszej. Niech Wam Pan Bóg błogosławi!

Łopuszka Wielka, wtorek, 9 lip 2019, 22:57

Justyna

Wszystkim pielgrzymom z grupy św. Alberta, a przede wszystkim cioci Basi i Bernadce, życzę cudownego przeżywania wspólnej modlitwy, wytrwałości i ufności w zanoszeniu swych próśb przed Obraz Matki Bożej, a także dobrej pogody i dużo sił na każdy dzień wędrówki. Pozdrawiam serdecznie, Justyna z rodzinką

Łopuszka Wielka, wtorek, 9 lip 2019, 22:41

Justyna

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Alberta, a szczególnie dla mojej siostry Basi Kaniuch. Życzymy dużo wytrwałości, siły ducha w codziennym pokonywaniu drogi. Wszystkie trudy i cierpienia niech Mateńka zamienia na obfite błogosławieństwa i wysłucha wszystkich Twoich próśb! Zosia z rodziną. Przesyłamy pozdrowienia dla Bernadki!!

Grabownica, wtorek, 9 lip 2019, 22:15

Anka i Magda

Serdeczne pozdrowienia dla niezłomnego ks. Władysława. Życzymy siły, pogody i radości z pielgrzymowania.

Ostrów, wtorek, 9 lip 2019, 21:50

Rodzina Sotów

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy świętego Alberta, a w szczególności dla Haliny, Kamila, Marii, ks. Władysława oraz ks. Mariusza. Życzymy Wam dużo radości i wytrwałości na drodze dalszego pielgrzymowania.

Radymno, wtorek, 9 lip 2019, 21:13

Kubuś Ośmak

Za dar modlitwy i trud pielgrzymowania, niech Najświętsza Maryja Panna doda Ci sił, otuchy i ukoi wszelkie dolegliwości. Z całego serca dziękujemy Ci babciu za modlitwę. Serdecznie pozdrawiamy całą grupę św. Brata Alberta, a szczególnie babcie Marysię. Całujemy i łączymy się w modlitwie, dedykując Pieśń:
"Jaka siła jest w splecionych mocno dłoniach,
Jaką moc ma spojrzenie w ludzkie oczy,
Jak dobrze jest gdy ludzi łączy serce,
Każdy dzień inaczej się toczy"
Życzą: Kubuś, Julia i Lilianka

Szówsko, wtorek, 9 lip 2019, 21:08

Gosia

Dużo siły na czas pielgrzymowania dla Tomasza Wilka z Szówska. Jestem sercem z Tobą. Siostra

Jarosław, wtorek, 9 lip 2019, 20:49

Ewa i Artur Kawulka

Serdeczne pozdrowienia dla dzieci Gosi i Krzysia oraz dla Patryka, Pawła i ks.Jakuba. Niech Matka Boża do której zdążacie, towarzyszy Wam na pielgrzymim szlaku i wyprasza potrzebne łaski, abyście szczęśliwie dotarli do celu, gdzie czeka na Was z utęsknieniem.

Grzęska, wtorek, 9 lip 2019, 17:43

Ania i Madzia

Pozdrowienia dla pani Gabrysi Kowal z grupy św. Alberta. Przesyła Madzia i Ania Mirek z rodzicami

Londyn, wtorek, 9 lip 2019, 17:23

Aneta i Klara

Serdeczne pozdrowienia dla ukochanej babci Bożenki! Jesteśmy z Tobą sercem i duchem!!! Z Bogiem!

Łódź, wtorek, 9 lip 2019, 16:48

s. Małgorzata

Pozdrawiam brata ks. Władysława i pamiętam. Też proszę o pamięć za naszą wspólnotę bernardynek.

Radymno, wtorek, 9 lip 2019, 16:14

Karol

Serdecznie pozdrawiam Piotrka Michalskiego z grupy świętego Alberta oraz całą grupę.

Rokietnica, wtorek, 9 lip 2019, 15:07

Rodzice

Pozdrawiamy serdecznie całą grupę św. Alberta, w szczególności: ks.Mariusza, ks.Władysława, kleryka Darka, Gerarda, Patryka, Iwonkę Kurzydło, Elę Orłowską. Niech Maryja czuwa nad każdym krokiem, umacnia w pielgrzymowaniu i wyprosi potrzebne łaski u Swego Syna.

Jarosław, wtorek, 9 lip 2019, 12:26

Grzegorz Karczmarczyk

Serdeczne pozdrowienia dla gr. św. Brata Alberta, szczególnie dla kochanej żony Ani oraz Magdy, Eweliny, Agnieszki, Piotrka, Ireny, Andrzeja i Ewy. Niech Matka Najświętsza prowadzi Was bezpiecznie przez wszystkie dni, a bąble i rany traktujcie jak pocałunki miłości dla Mateńki i jej Syna. Wszystkie trudy i cierpienia niech Maryja zamienia na obfite błogosławieństwa i wysłuchanie wszystkich próśb Waszych. Życzę dobrej pogody, radości serca i lekkości nóg.

Pawłosiów, wtorek, 9 lip 2019, 11:15

Magdalena

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Brata Alberta, a szczególnie dla pielgrzymujących z parafii Pawłosiów oraz dla koleżanek Ewy Maziarek i Ewy Ciemerkiewicz. Życzę sił w pokonywaniu jakże trudnej drogi pełnej wysiłku. Z wielką wiarą umocnieni, w Mocy Ducha Świętego, dojdziecie do celu. Z darem modlitwy na dalszą drogę.

Pawłosiów, wtorek, 9 lip 2019, 10:00

Babcia Jasia

Pozdrowienia dla grupy św. Brata Alberta, a szczególnie dla ks. Władzia, ks. Mariusza, dla wszystkich pielgrzymów z Pawłosiowa i całej grupy.

Sonina, wtorek, 9 lip 2019, 09:32

; )

Serdeczne pozdrowienia dla ks. Władysława w drodze na Jasną Górę, alb sił nie zabrakło, a czas rekolekcji umocnił. POZDRAWIAM

Brainerd, wtorek, 9 lip 2019, 08:34

Kinga Marek

Gorące (bo słyszałam, ze u Was trochę chłodno) pozdrowienia dla dziewczyn ze Świętoniowej - Jadzii, Klaudii, Mai i Kinii. Życzę wam dużo sił i radości. Niech Maryja ma Was w swojej opiece i darzy potrzebnymi łaskami. Buziaki!

Radymno, wtorek, 9 lip 2019, 08:31

Karol

Razem z całą rodziną pozdrawiam Piotrka Michalskiego i życzę szerokiej drogi oraz wytrwałości.

Grzęska, wtorek, 9 lip 2019, 08:10

Paulina

Pozdrowienia dla całej grupy św. Brata Alberta oraz dla wytrwałej Gabrysi, która podąża juz dziesiąty raz do Matki Boskiej Częstochowskiej. Niech Pani Jasnogórska ma Ciebie, Jadzię z dziewczynkami, Gosię i Olę pod swoją opieką. Jesteście silne duchem i żaden pryszcz na nodze nie przeszkodzi Wam dotrzeć do celu, czyli przed sam obraz Matki Bożej. Gorąco pozdrawia Amelka, Paulina i Mateusz :-)

Grzęska, wtorek, 9 lip 2019, 08:03

Paulina

Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Brata Alberta, a w szczególności dla Madzi Kiełb z Dębowa. Dużo siły i wytrwałości, niech trud pielgrzymowania poprowadzi prosto pod obraz Przenajświętszej Pani Jasnogórskiej. Trzymaj się Madziu!!! Wspieramy Cię modlitwą. Pozdrawienia przesyłają Amelka, Paulina i Mateusz :-)

Świętoniowa, poniedziałek, 8 lip 2019, 21:53

Krystyna i Gosia ze Świętoniowej

Serdeczne pozdrowienia dla sympatycznej, miłej Gabrysi oraz dla Jadzi z sympatycznymi córeczkami: Kini, Mai i Klaudii. Jesteście bardzo dzielne i wytrwałe. Pamiętamy o Was w modlitwie.

Przeworsk, poniedziałek, 8 lip 2019, 20:50

Duchowy pielgrzym

Pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta, a zwłaszcza dla Patrycji Borowskiej, Martyny Kwolek i Aleksandry Tomaszewskiej. Życzę Wam sprzyjających wiatrów w upalne dni, dużo cienia na postojach, braku odcisków na nogach, uśmiechów pomimo zmęczenia, abyście napotykali jak najmniej szkieł na swojej drodze, abyście nie wyprzedzali na trzeciego samochodów. I najważniejsze, abyście zawsze radośnie i odważnie podążały za głosem Pana i dotarły do Tronu Matki Bożej! :) Wspieram Was modlitwą.

Wrocław, poniedziałek, 8 lip 2019, 20:32

Ola i Ania

Serdeczne pozdrowienia z Wrocławia dla pątników z grypy św. Brata Alberta, a szczególnie dla babci Ewy. Od córki Oli i wnuczki Ani. Myślami jesteśmy razem z Tobą! Do zobaczenia wkrótce!

poniedziałek, 8 lip 2019, 19:47

Marta

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów grupy św. Brata Alberta, kapłanów, a w szczególności dla Laury, Lucyny i Andrzeja. Życzę Wam wszystkim szczęśliwego dotarcia przed oblicze Matki Najświętszej. Niech Wam Pan Bóg błogosławi!

Rokietnica, poniedziałek, 8 lip 2019, 19:37

Rodzice

Pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta oraz dla Magdy, Ani, Andrzeja, lreny, Andrzeja, Tomka, Agnieszki, Piotrka, Eweliny i Ewy. Wytrwałości i siły w pokonaniu drogi do Jasnogórskiej Pani.

Michałówka, poniedziałek, 8 lip 2019, 18:27

Elżbieta i Grzegorz

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Brata Alberta, a w szczególności dla Oliwii oraz Pani Eli z dziećmi. Wytrwałości w drodze.

poniedziałek, 8 lip 2019, 18:12

Aneta i Piotr

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów grupy św. Alberta, księdza przewodnika Mariusza, a w szczególności dla Alicji i Marka. Życzymy dużo siły i wytrwałości w pielgrzymowaniu do Maryi. Szczęść Boże!

Łopuszka Wielka, poniedziałek, 8 lip 2019, 17:11

Duchowi Pielgrzymi

Drodzy pątnicy z grupy św. Alberta, pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujmy Bogu za Wasze świadectwo wiary. Składacie ją we własnym imieniu, ale też w imieniu tych, którzy chcieliby, a z różnych powodów nie mogą fizycznie iść z Wami. Wielu jest duchowo obecnych pośród Was. Niech Wam Bóg błogosławi, a ziarno wiary rzucane przez Was po drodze, którą idziecie da obfite plony.

Pozdrawiamy całe Radio Fara z ks. dyrektorem na czele, ks. abpa, ks. przewodnika grupy, kapłanów, siostry zakonne i wszystkich uczestników, a w szczególności pozdrowienia dla Beni z Łopuszki i Basi z Kańczugi. Idźcie z Bogiem ku naszej Matce – zanieście wszystkie troski i wracajcie radośni. Szczęść wam Boże. Duchowi pielgrzymi

Ostrów, poniedziałek, 8 lip 2019, 14:16

Paulina, Dominik

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. brata Alberta, a szczególnie dla niestrudzonych pielgrzymów z Ostrowa. Niech Matka Boża doda Wam sił do wędrówki na pielgrzymim szlaku i zaniesie Wasze prośby do Tronu Syna. Życzę wytrwałości i wspieram Was modlitwą.

Łańcut, poniedziałek, 8 lip 2019, 14:08

Pokój 29

Po drogach Polski na Jasną Górę
Wędruje ks. Władysław,
By rozgonić złą ciemną chmurę.
Bo soniński proboszcz
To tak złoty człowiek,
Gdy potrzebujesz porady
On dobre słowo (kawał) Ci powie.
Idzie i modli się mocno,
Za Parafian, przyjaciół,
Żeby człowiek się ocknął,
By go diabeł stracił.

Naszego najukochańszego proboszcza, wszystkie pozdrawiamy. Pokój 29 – ksiądz wie – my kciuki trzymamy.

Makowisko, poniedziałek, 8 lip 2019, 12:59

Bożena

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów św. BRATA ALBERTA, a szczególnie dla Lucynki, Andrzeja i ich córeczki Laury oraz Sabinki i Zosi. Życzę dużo mocy i siły w nogach. Pamiętam o Was, myślę, że Wy o mnie też. Pozdrawiam. Szczęść Boże Wszystkim!!!

Jarosław, poniedziałek, 8 lip 2019, 10:04

Paweł, Ania i Krzyś z rodzicami

Pozdrowienia dla Gosi z Patrykiem oraz kleryka Krzysztofa. Niech Wam się dobrze idzie do Pani Jasnogórskiej. Prosimy o modlitwę. :)

Sonina, poniedziałek, 8 lip 2019, 09:50

W

Serdeczne pozdrowienia dla ks. Władysława, z prośbą o modlitwę. Dobrej drogi!

Jarosław, poniedziałek, 8 lip 2019, 09:17

Danuta Dudek

Serdeczne pozdrowienia dla Ewy Ciemierkiewicz i Ewy Maziarek oraz całej grupy św. Alberta.
Dużo siły i wytrwałości, mocnych nóg, dobrej pogody, Bożej radości, wspaniałej wspólnoty. Sercem i modlitwą jestem z Wami. Szczęść Boże!

Pełkinie, poniedziałek, 8 lip 2019, 08:29

Halina

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów grupy Brata Alberta, kapłanów, a w szczególności dla Marysi i Halinki z Ostrowa. Życzę wytrwałości w drodze do Naszej Matki. Zapewniam Was o modlitwie.

Cetula, poniedziałek, 8 lip 2019, 07:56

Rodzice

Serdeczne pozdrowienia dla naszych córek Justyny I Kamili, które dzielnie kroczą kolejny raz do Częstochowy. Bardzo was Kochamy i jesteśmy z was dumni. Z każdym krokiem bliżej celu, wierzymy że z Boża pomocą dacie radę.

poniedziałek, 8 lip 2019, 00:53

Kinga i Juan

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta, a w szczególności dla Laury, Lucyny i Andrzeja!!!

Radymno, niedziela, 7 lip 2019, 23:17

Przemek Puzio

Serdeczne pozdrowienia i prośba o modlitwę w stronę Piotrka Michalskiego. Bądź niestrudzony i ufny w Panu na tej drodze!

niedziela, 7 lip 2019, 22:59

Duchowy Pielgrzym

Pozdrawiam Patrycje i Ole - jesteście super!

Munina, niedziela, 7 lip 2019, 22:45

Sebastian

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich sióstr i braci, ks.Mariusza, Władysława, a szczególne dla Eli, Bartka, Marlenki, Oliwki i Mai. Niech Matka Przenajświętsza wynagrodzi wam wszystkim trud i obdarzy swą Matczyną miłością. Tata

Kostków, niedziela, 7 lip 2019, 22:20

Krystyna Naspińska

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta, a szczególnie dla ks. Mariusza, Dorotki i Wojtka Kusy, Wiesi Kasiak, Marysi Mikłasz, Ani Jazienickiej, Marysi Ośmak i jej siostry Halinki. Niech was Bóg błogosławi i strzeże.

Szówsko, niedziela, 7 lip 2019, 22:11

Duchowa pątniczka

Pozdrowienia dla całej grupy Brata Alberta, a w szczególności dla przewodnika grupy ks. Mariusza, pozostałych kapłanów, kleryków, sióstr zakonnych.
Równie gorąco pozdrawiam Małgorzatę Hanula, Józefa Cebulak oraz wszystkich pątników z parafii Szówsko.
Zapewniam o swojej modlitwie, niech Cudowna Matuchna dodaje Wam skrzydeł, gdy skwar zabiera Wam siły.
Wytrwałości i błogosławieństwa Bożego na dalszą drogę.

Łopusza Wielka, niedziela, 7 lip 2019, 21:53

Justyna

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Alberta, a szczególnie dla cioci Basi i Bernadki. Niech Boża Opatrzność wam towarzyszy, a Maryja do której pielgrzymujecie, wyprasza wam obfite łaski.

niedziela, 7 lip 2019, 20:53

Antoś Sota z rodzicami

Serdeczne pozdrowienia dla babci Halinki, wujka Kamila i cioci Marysi Ośmak. :)

Ostrów, niedziela, 7 lip 2019, 20:32

Agnieszka

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta, a w szczególności dla pielgrzymów z Ostrowa, a jest ich sporo oraz dla kolegi Jana Lis.

Łopuszka Wielka, niedziela, 7 lip 2019, 19:51

Edyta Horodewska

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Albercików, a szczególnie dla Bernadzi, pani Basi, księdza Władysława - od Duchowych pielgrzymów z Łopuszki Wielkiej. Benia, modlimy się za ciebie i za wszystkie twoje siostry i braci.
SZCZĘŚĆ WAM BOŻE

Białobrzegi, niedziela, 7 lip 2019, 19:01

Ewa i Jan Niemiec

Pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta, a w szczególności Madzi, Ewelinki, Ani, Ewy oraz Agi i Piotra. Dużo siły w pielgrzymowaniu do Matki Bożej Częstochowskiej.

Łopuszka Wielka, niedziela, 7 lip 2019, 17:42

Duchowi Pielgrzymi z Łopuszki Wielkiej

Czy to słońce, deszcz czy nawet wiatr, święty Albert z Jarosławia podąża pątniczym szlakiem.
Po ojczystych polskich drogach, polach i lasach - do Częstochowy podąża wraz.
A my duchowi pielgrzymi Was w sercu stale mamy i pozdrowienia dla wszystkich Was ślemy.
Dla Księdza Arcybiskupa, księdza przewodnika, wszystkich kapłanów i sióstr zakonnych, braci i sióstr pielgrzymkowych - a w szczególności dla Bernadki z Łopuszki i dla Basi z Kańczugi, co kroczą wytrwale i nawet zmęczenia nie ma na ich twarzy.
Kroczcie dalej raźno, by pokłonić się u stóp Matki Bożej. Wytrwajcie w drodze na Jasną Górę, niech bąbli nie będzie, pogody nie zabraknie, a Boże błogosławieństwo niech Wam towarzyszy.
Nie możemy być z wami ciałem, ale za to cały czas duchem jesteśmy z Wami. Szczęść Wam Boże! Duchowi Pielgrzymi z Łopuszki Wielkiej

Szówsko, niedziela, 7 lip 2019, 15:07

Ania i Witek

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów, w szczególności dla szwagra Darka!

Ostrów, niedziela, 7 lip 2019, 14:52

Mateusz i Asia

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Alberta, a szczególnie dla mamy Haliny, brata Kamila, Pani Marii Ośmak oraz księdza przewodnika ks. Mariusza. Niech Matka Boska Częstochowska daje Wam siły na każdy dzień pielgrzymowania, a gdy dotrzecie do celu niech wysłucha waszych próśb. Trzymajcie się!!! BEZPIECZNYCH DRÓG BEZ BÓLU NÓG.

P.S. Tuptajcie, tuptajcie, ale o nas nie zapominajcie!!!

Rozbórz Długi, niedziela, 7 lip 2019, 14:10

Teresa

Pozdrowienia dla pani nauczyciel ze szkoły w Rozborzu Długim. Wytrwałości i siły.

Łowce, niedziela, 7 lip 2019, 13:52

Mama, tata, Ania i Rajmund

Serdeczne pozdrowienia dla Julii, Karoliny, Dominika i Kuby. Dużo siły, wytrwałości i błogosławieństwa Bożego na dalszą drogę.

Jarosław, niedziela, 7 lip 2019, 12:16

Justyna

Serdeczne pozdrowienia dla Darka i dwóch Marków!

niedziela, 7 lip 2019, 10:32

Ewelina

Serdeczne pozdrowienia dla dzielnych dziewczyn: Kamilki i Justynki.
Dużo siły i wytrwałości na kolejne dni pielgrzymowania, w każdym trudniejszym momencie - pamiętajcie, że z każdym krokiem jesteście coraz bliżej Tronu Matki Bożej w Częstochowie.

Jarosław, niedziela, 7 lip 2019, 09:43

Koledzy i koleżanki z Izby Przyjęć

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Alberta, a szczególnie dla: Eli, Marlenki i Bartka. Dużo siły, wytrwałości i opieki Czarnej Madonny.

Świętoniowa, sobota, 6 lip 2019, 23:37

Anna Marek

Serdeczne pozdrowienia dla Jadzi i jej dzielnych córeczek: Kingi, Mai i Klaudii. Z Bożym Błogosławieństwem, niech Was nogi niosą do tronu Jasnogórskiej Pani.

Kańczuga, sobota, 6 lip 2019, 23:15

Iza

Pozdrawiam całą grupę św. Alberta! W szczególności moją mamę Barbarę i Bernadkę. Widzimy się na Jasnej Górze.

Pełkinie, sobota, 6 lip 2019, 23:10

Ania i Dominik

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Alberta, a szczególnie dla: Wiesławy Kasiak, Grety i Bartka Nykiel, Gabrysi Kowal. Niech Matka Boża Was wspiera w trudzie pielgrzymowania i dodaje sił. Pozdrawiają: Maksymilian, Ania i Dominik z Michałem, Mateuszem i Marcinkiem.

Hawłowice, sobota, 6 lip 2019, 21:45

Paulina

Serdecznie pozdrawiam pielgrzymów z grupy św. Brata Alberta. W sposób szczególny pragnę pozdrowić przewodnika grupy - ks. Mariusza. Idźcie w Mocy Ducha Świętego. Pamiętam o was w modlitwie.

Jarosław, sobota, 6 lip 2019, 21:20

Jurek

Pozdrowienia dla całej grupy świętego Brata Alberta, a w szczególności dla Sabinki i Zosi - dasz radę Zosiu!

Rokietnica, sobota, 6 lip 2019, 16:44

Rodzina Magdaleny Grzeszczak

Pozdrawiamy Magdę na trasie kolejnej pielgrzymki do Matki Częstochowskiej, której niesie swoje intencje. Życzymy Ci, abyś dotarła przed Jej Cudowny Obraz.

Szówsko, sobota, 6 lip 2019, 16:21

Gosia

Słowa otuchy w pielgrzymkowym trudzie dla Tomasza Wilka z Szówska, przesyła siostra.

Jankowice, sobota, 6 lip 2019, 13:46

Ania

Serdeczne pozdrowienia dla całej Grupy Brata Alberta a w szczególności dla mojej siostry Marysi Szczepańskiej z Malenisk. Wspieram Was modlitwą i trzymam kciuki byście szczęśliwie doszli przed Cudowne Oblicze Jasnogórskiej Pani.

Grzęska, sobota, 6 lip 2019, 12:01

Paulina

Pozdrawiam Jadzię i Jej wspaniałe córeczki: Kinię, Maję i Klaudię. Życzę Wam dużo wytrwałości i jak najmniej pryszczy. Wierzę, że dotrzecie przed Tron Matki Boskiej Częstochowskiej. Buziaczki :)

Grzęska, sobota, 6 lip 2019, 11:57

Paulina

Gorące pozdrowienia dla grupy św. Alberta, a w szczególności dla Gabrysi i jej koleżanek: Oli, Gosi i Krysi. Niech Matka Boska Częstochowska daje Wam siły na każdy dzień pielgrzymowania. Trzymajcie się!!! Szczęść Boże!

Jarosław, sobota, 6 lip 2019, 10:12

Katarzyna

Pozdrawiam moją teściową Bożenkę, która idzie na Jasną Górę również w intencji mojego synka. Dziękuję Ci za to. Bezpiecznych dróg bez bólu nóg.

Brainerd, sobota, 6 lip 2019, 08:33

Kinga Marek

Serdeczne pozdrowienia dla Jadwigii i jej córek Kinii, Mai oraz Klaudii. Dziewczyny, trzymam za Was mocno kciuki i zycze duzo sił i radosci! Bedzie pieknie:) buziaki

Maleniska, sobota, 6 lip 2019, 05:11

Beata

Pozdrowienia dla grupy św. Brata Alberta. Niech Matka Boża wspiera w pielgrzymowaniu do Jej Tronu łask. Pozdrowienia dla Zosi z Cieszacina Wielkiego - dużo sił i niech nogi same niosą. Pozdrawia Beata

Ostrów, piątek, 5 lip 2019, 20:33

Ania

Gorące pozdrowienia dla Grupy Świętego Brata Alberta na czele z super przewodnikiem - ks. Mariuszem. Szczególne pozdrowienia dla Pani Halinki, Pani Marysi oraz Kamila. Niech Matka Boża Was prowadzi i doda sił w trudzie pielgrzymowania! Do zobaczenia w Częstochowie! 😊

Wietlin, piątek, 5 lip 2019, 18:59

Sylwia, Grzegorz, Ania i Jurek

Serdeczne pozdrowienia dla Eweliny, Agi i Piotrka, szczęśliwej drogi do tronu Panienki Częstochowskiej, oby wysłuchała intencji z którymi idziecie, nie zapominajcie też o nas w modlitwie. Duchowo jesteśmy z Wami, modlimy się za Was i całą grupę św brata Alberta. Ps. Ewelina nie zapomnij dużo pić!

Widna Góra, piątek, 5 lip 2019, 16:35

Jacek

Pozdrowienia dla Julii, Mateusza i Kuby

piątek, 5 lip 2019, 15:16

Czcicielka

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta!

Pawlosiow, piątek, 5 lip 2019, 13:47

Dawny pątnik z Pawlosiowa

Pozdrowienia dla całej grupy świętego brata Alberta, a w szczególności dla pątników z parafii Pawłosiów. Niech nasza Matka Pani Jasnogórska przyjmie Wasz trud i każdą modlitwę. Niech ma Was w opiece nie tylko na czas pielgrzymki, ale i na całe życie.

Strona 1 z 2   starsze »   

Zaloguj się