+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 217
niedziela, 14 lip 2019, 21:56

Parafianin

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy, a szczególnie dla Czesławy Chrząszcz. Życzę dużo siły, wytrwałości, opieki Bożej i niech każdy krok z lekkością serca przybliża do Najświętszej Mateńki Jasnogórskiej.

Lesko, niedziela, 14 lip 2019, 20:51

Baranki Trzy

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, po jedenastu już dniach wędrówki jesteście tak blisko tronu Matki Boskiej Częstochowskiej. Pozdrawiamy znajomych z Leska i okolic, księży: Tomasza i Roberta, Basię, dwie Stasie, Anię, Zosię, Bogusię, Beatkę z Helą i Kamilem, Łukasza i Roberta, Karolinę. Dziękujemy za wielki trud Pielgrzymowania - kilometry drogi i zmęczenie oraz modlitwę w naszych intencjach. Myślami i modlitwą jesteśmy z Wami! Niech Matka Boska obdarza Was łaskami i błogosławieństwem. :)

Sanok, niedziela, 14 lip 2019, 19:59

Borowcowie

Serdeczne pozdrowienia dla Emilii Oliwii i całej ekipy z Sanoka. Już coraz bliżej do Jasnogórskiej Pani, zanieście tam i nasze modlitwy.

Lesko, niedziela, 14 lip 2019, 18:09

Elżbieta

Serdecznie pozdrawiam całą grupę, jak zwykle w sposób szczególny lekkich znajomych oraz Księży: Tomka i Roberta. Już tak blisko. Pamiętajcie o nas w modlitwie przed obliczem naszej kochanej Matki Maryi. Z modlitwą

Sanok, niedziela, 14 lip 2019, 16:20

Anna Nowakowska

Ściskam i pozdrawiam dwie moje najukochańsze dziewczyny, Weronikę i Kingę Nowakowskie. Dziewczyny, jestem z Was dumna. Kocham Was. Mama

Sanok, niedziela, 14 lip 2019, 13:54

Rodzina Rygiel

Serdeczne pozdrowienia dla rodziny Kopczaków, Kazi, Marysi, Michasi, Bartka, małej Zosi i Wiktora. Życzymy wytrwałości w niedalekiej już drodze do Matki.

Ustrzyki Górne, niedziela, 14 lip 2019, 13:50

Pracownicy Domu Rekolekcyjnego

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów zdążających do tronu Matki Bożej, a szczególnie naszego troskliwego księdza proboszcza Marka Typrowicza. Życzymy, aby Ewangeliczne Słowo wydało owoce w trudzie, pokonywaniu własnych kryzysów na trasie pielgrzymki, w troskach, obawach, prośbach, intencjach, niesionych w darze na Jasną Górę. Z pamięcią modlitwie parafianie z Pszczelin i ekipa Domu Rekolekcyjnego w Ustrzykach Górnych.

Rzeszów, niedziela, 14 lip 2019, 13:05

Martyna i Jakub

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów, a w szczególności dla mamy Ani, taty Grzesia, Magdy i Tymoteusza. Wspieramy Was w modlitwie i jak będziecie wracać przez Rzeszów to wpadnijcie na kawę i pizzę.

Sanok, niedziela, 14 lip 2019, 12:20

Roland

Pozdrowienia dla Magdy Koczot, wytrwałości.

Sanok, niedziela, 14 lip 2019, 11:55

Aneta

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Andzeja, a w szczególności dla mojego męża Mariusza. 💓

Wellingborough, UK, niedziela, 14 lip 2019, 00:17

Bernadka i James

Gorące pozdrowienia dla Eli Stusik, życzymy wytrwałości i dużo uśmiechów na te ostatnie chwile wędrowania do Kochanej Mateczki.

Lesko, sobota, 13 lip 2019, 22:25

Baranki Trzy

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, po dziesięciu już dniach wędrówki. W szczególności pozdrawiamy znajomych z Leska i okolic, księży: Tomasza i Roberta, Basię, dwie Stasie, Anię, Zosię, Bogusię, Beatkę z Helą i Kamilem, Łukasza i Roberta, Karolinę, Dawida. Wielu łask i błogosławieństw od Matki Bożej na wielki trud Pielgrzymowania - niesienie naszych intencji. Myślami i modlitwą jesteśmy z Wami!

Rzeszów, sobota, 13 lip 2019, 21:32

Marta i Franuś

Pozdrawiamy dzielnych pielgrzymów!
Ciociu Renatko, dużo sił w drodze do Mamusi z Jasnej Góry!

Pozdrowienia dla ks. Tomasza, Madzi Zubel, Bogdana M., Roberta T., Bartka G. i pielgrzymów z Sanoka.

Dziękujemy ks. Markowi za podróż autostopem kilka miesięcy temu! :)

Pamiętamy w modlitwie!

Mirocin, sobota, 13 lip 2019, 20:59

Kasia z rodzicami

Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Andrzeja, a w szczególności dla ks. Matusza Szewczyka oraz ks. Tomka Podolaka! Dużo siły, wytrwałości, radości oraz błogosławieństwa Bożego na te ostatnie już kilometry pielgrzymowania! Trzymajcie się ciepło!

sobota, 13 lip 2019, 18:40

Tajemniczy wielbiciel

Pozdrawiam Gabrysię Kadubiec z grupy św. Andrzeja. ;)

Czerteż, sobota, 13 lip 2019, 18:29

Marzena i Darek

Pozdrawiamy naszych przyjaciół, Piotrka i Henryka!
Jesteście dzielni! Jeszcze tylko dwa dni Waszego pielgrzymowania. Życzymy Wam opieki Matki Bożej w dalszej drodze! Trzymajcie się ciepło!!!!

Dzwiniacz Dolny, sobota, 13 lip 2019, 18:26

Janek

Serdeczne pozdrowienia dla całej bieszczadzkiej grupy św. Andrzeja, a w szczególności dla mojej żony Alusi i jej koleżanek Irenki, Agatki i Agnieszki.

Humniska, sobota, 13 lip 2019, 17:05

Wiesława

Pozdrawiam pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, a szczególnie Anne, Grzegorza, Magdalenę i kochanego Tymoteusza. Życzymy dużo sił oraz wytrwałości, już w niedalekiej drodze do Matki Bożej. Prosimy o pamięć w modlitwie.

Mikosiowie

Rzeszów, sobota, 13 lip 2019, 16:56

Łukasz

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy świętego Andrzeja, a w szczególności dla Julii Rachwał.

Rzeszów, sobota, 13 lip 2019, 15:17

Marta, Michał i Franciszek

Kochani Pielgrzymi! Do tronu Jasnogórskiej coraz bliżej!

Reniu jesteśmy z ciebie bardzo dumni! Powodzenia na (przed)ostatniej prostej!
Pozdrawiamy również niestrudzonego Roberta T., niezastąpioną grupę muzyczną i Krzysia Dziadosza.

P.S. Jest nam trochę przykro, że ostatnie pozdrowienia przepadły w gąszczach internetowej sieci...

Pozdrawiamy, sobota, 13 lip 2019, 14:09

Bieszczady

Jesteśmy z Wami. Dziękujemy Radiu Fara za transmisje, które możemy oglądać.
Pięknie.

Kraczkowa, sobota, 13 lip 2019, 13:46

Jolanta Podolak Zając

Każdy Andrzej świetnie czuje jak pielgrzymka mu smakuje,
Zna zwątpienie, stóp odciski, zna ból kolan i ciężar walizki... Ale cóż to dla Andrzeja, gdy są razem - wszystko się zmienia. Wtedy niestraszne są bóle, czasem nawet nic nie czuć, nic a nic w ogóle.
I zwątpienie odlatuje, a na buzię uśmiech się szykuje. 😊 Cóż już taki urok macie i nim wszystkich zarażacie. Z serca wszystkich pozdrawiamy, starszym nisko się kłaniamy, a młodszych mocno ściskamy... Największe ucałowania dla chłopaków ślemy, którzy kroczą bardzo dzielnie, dobrze o tym wiemy. Dla Szymonka i Kubusia, dla dziadzia Wiesia i dla każdego Tomusia. 😊 Pozdrawiają  - babcia Marysia, mama Joleczka i mała Haneczka. ❤❤❤❤                                  

sobota, 13 lip 2019, 13:14

Monia i Kinia

Serdeczne pozdrowionka dla kochanego, wspaniałego, fantastycznego, księdza Szczepusia, od pątniczek z grupy św. Wojciecha.

Zagórz, sobota, 13 lip 2019, 13:09

Rodzice, Amelka, Franio i Michał

Pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów szczególnie grupę św. Andrzeja, nasze kochane córy, Anetkę i Paulinkę nie zapominając o całej rodzinie Koczotów. Życzymy dużo sił na pielgrzymkowym szlaku, wielu Łask Bożych i opieki Jasnogórskiej Pani. Modlimy się za Wami.

Pruchnik, sobota, 13 lip 2019, 11:22

Oliwia z miasta życia

Pozdrawiam gorąco Julkę, Kingę i Hermionę, czekam na was dziewczynki! ❤️

Sanok, sobota, 13 lip 2019, 11:08

Gienia i Zbyszek Kopczyńscy

Pokój i dobro!
Drodzy pielgrzymi z grupy św. Andrzeja, bardzo chcieliśmy z Wami tworzyć tą wyjątkową wspólnotę modlitwy i radości - niestety w tym roku się nie udało. Otaczamy modlitwą Was wszystkich, a w sposób szczególny, dziękujemy Panu Bogu za wspaniałych kapłanów, za wielkie dary którymi posługują i serce. Pozdrawiamy serdecznie ze słonecznego Sanoka i życzymy obfitych Bożych darów.

Kostarowce, sobota, 13 lip 2019, 09:14

Mała Zosia

Pozdrowienia dla wujka - księdza Piotrka. Wujek, ruszaj szybciej nogami, bo pielgrzymi nie będą na Ciebie czekać. :)

Dźwiniacz Dolny, sobota, 13 lip 2019, 08:45

Judyta

Pozdrowienia dla mojej ukochanej Mamy Aliny! Mamuś, zostało już niedaleko, życzę Ci dużo siły. :) Twoja Judysia

Kostarowce, sobota, 13 lip 2019, 08:31

Mała Zosia

Serdeczne pozdrowienia dla dziewczyn, które nocowały w Kostarowcach, a szczególnie dla Pauliny z pięknym kapeluszem. :)

Baligród, sobota, 13 lip 2019, 06:33

Henryk i Bernadeta Leicht

Serdeczności dla grupy św. Andrzeja, a szczególnie dla ks. Marka proboszcza z Ustrzyk Górnych, Joli Tabin z Sanoka i pątników z Baligrodu - Łukasza, Roberta i Mariana. To już tylko trzy dni i staniecie przed Tronem naszej Mateńki na Jasnej Górze. Niech was wspiera, niech prowadzi, niech ma w opiece, wysłucha i spełni wszystkie wasze prośby. Prosimy również o pamięć w modlitwie.

Bernadeta i Henryk

Brzozów, piątek, 12 lip 2019, 22:01

Myćkowie

Serdeczne pozdrowienia dla brata Kazimierza Koczota i jego całej rodziny.

Czaszyn, piątek, 12 lip 2019, 20:37

Ks. Andrzej Kudyba

Serdeczne pozdrowienia wraz z pamięcią modlitewną dla pielgrzymów z parafii Czaszyn, a także Baligród. Niech Maryja, nasza Matka wyprosi Wam u swojego Syna wiele potrzebnych łask...

Lesko, piątek, 12 lip 2019, 20:21

Damian, Klaudia, Olivier Książek

Serdeczne pozdrawiania dla całej grupy św. Andrzeja, a w szczególności dla księży Tomasza i Roberta i oczywiście Rączki. Sióstr medycznych Zosi i Ani, porządkowych Krzyśka i Heli, muzycznych Adeli, Karoliny, Karoliny i oczywiście Roberta Torby oraz dla Tymciaka, każdy krok przybliża Was do upragnionej Jasnej Góry, niech Matka Boża Prowadzi Was Bezpiecznie. 😀

Lesko, piątek, 12 lip 2019, 19:52

Nitka z rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, po dziewięciu już dniach wędrówki. W szczególności pozdrawiamy znajomych z Leska i okolic, księży: Tomasza i Roberta, Basię, dwie Stasie, Anię, Zosię, Bogusię, Beatkę z Helą i Kamilem, Łukasza i Roberta, Karolinę, Dawida. Wielu łask i błogosławieństw od Matki Bożej na trud Pielgrzymowania. Myślami i modlitwą jesteśmy z Wami!

Sanok, piątek, 12 lip 2019, 19:45

Mama

Gorące pozdrowienia dla mojego kochanego maleństwa. Jestem z Ciebie dumna. Wytrwałości i uśmiechu. Mama

Ustianowa, piątek, 12 lip 2019, 18:42

Lidka

Gorąco pozdrawiam najlepszą grupę św. Andrzeja, a szczególnie Alinkę Kulkę, Irenkę Zych, Agnieszkę i Gosię Krawczyk, państwa Bulandów, niech Najświętsza Maryja do której pielgrzymujecie wyprasza potrzebne łaski i otacza nieustanną opieką. :)

Sanok, piątek, 12 lip 2019, 17:32

Janusz Ostrowski

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Andrzeja z CUDOWNYM Księdzem Tomaszem na czele, a szczególnie dla mojej córeczki HELUSI i babci JADZI. Niech Wam Pan Bóg Błogosławi i Strzeże, niech dodaje Wam sił i wytrwałości w drodze do Naszej Mamuśki na Jasnej Górze, życzy Janusz Ostrowski z Rodziną :-)

Mirocin, piątek, 12 lip 2019, 16:38

Rodzina Kisielów

Pozdrowienia dla całej grupy św. Andrzeja, szczególnie dla księdza Tomasza, kleryka Mateusza naszego sąsiada, jeżeli jest też ks. Mariusz wikary z Mirocina, to również gorąco go pozdrawiamy, życzymy Wam wszystkim dużo siły, wytrwałości w tym trudzie pielgrzymowania, my oczywiście jesteśmy duchowo z Wami i wierzymy, że Pani Jasnogórska pomoże Wam szczęśliwie dojść do Swojego tronu. Szczęść Boże!

Bażanówka, piątek, 12 lip 2019, 15:57

Katarzyna Niemiec

Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Andrzeja z Księdzem Tomaszem na czele, a szczególnie dla mojej córeczki Oliwii. Niech Was Pan Błogosławi i Strzeże, niech Wam Pan swój pokój da, a także dużo sił i wytrwałości w drodze do Naszej Królowej Pani Jasnogórskiej, życzy Katarzyna Niemiec z rodziną.

Nowy Jork, piątek, 12 lip 2019, 15:30

Asia i Michał

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy świętego Andrzeja, a w szczególności dla Kochanej Mamy i Teściowej Zosi Baran. Życzymy wielu sił i łask bożych na te ostatnie kilometry i niech Matka Boska wysłucha Waszych próśb i intencji jakie do Niej niesiecie. Duchowo jesteśmy z Wami. Pozdrowienia z Nowego Jorku.

Kraków, piątek, 12 lip 2019, 13:12

Natalia

Serdeczne pozdrowienia dla Hermiony, Doroty i Kingi. Obyście szczęśliwie doszły do celu. Życzymy Wam dużo siły i uśmiechu oraz Błogosławieństwa Bożego.

Warszawa, piątek, 12 lip 2019, 12:22

Jaś z rodzicami

Serdecznie pozdrawiamy młodszych i bardzo dzielnych pielgrzymów z grupy św. Andrzeja: Zosię, Wiktora, Julkę i Jagodę oraz nieco starszych i równie dzielnych: babcię Marysię, Dorotkę i Roberta, ciocię Kazię, ciocię Michasię i oczywiście Bartka.
Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy dużo sił oraz wytrwałości już w niedalekiej drodze do Matki Bożej.

Bezmiechowa Dolna, piątek, 12 lip 2019, 10:39

Bartniccy

Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Andrzeja z Księdzem Tomaszem na czele, a w szczególności dla siostrzyczki Karolinki Orłowskiej i sąsiadeczki Stasi. Kochani, jesteście już tak blisko celu, życzymy wytrwałości w dalszym pielgrzymowaniu.
P.S. Ciocia Karolcia, brygada Bartnickich w składnie Zosi, Frania i Antosia, czekają na Ciebie i nie mogą się już doczekać powrotu, a mamusia tęskni za pyszną kawusią sąsiadeczki Stasi. Całujemy i ściskami Was mocno, z Bogiem.

Sanok, piątek, 12 lip 2019, 10:36

Agnieszka

Pozdrawiam pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, a szczególnie moją kochaną córkę Karinę.

Gdańsk, środa, 10 lip 2019, 00:22

Karolina

Przesyłam gorące pozdrowienia dla bieszczadzkiej grupy św. Andrzeja, szczególnie dla kochanej mamy Eli Stusik. Uśmiechu na twarzy, słonecznej pogody, troszkę deszczu żeby nie dźwigać płaszczów bez potrzeby, niech Mateczka Częstochowska prowadzi Cię do samej Jasnej Góry. Może zaprowadzi też i mnie, więc zobaczmy się na miejscu! :)

Baligród, środa, 10 lip 2019, 00:10

Rodzice

Serdeczne pozdrowienia dla syna Łukasza Kinala, przesyłają rodzice z bratem. Łuki, maszerujesz dzielnie i tak trzymaj. Do Częstochowy już niedaleko. Życzymy Ci wytrwałości w dalszym pielgrzymowaniu. Modlimy się za Ciebie.
P.S. Pozdrowienia dla Robercika. Pilnuj go, żeby za bardzo nie rozrabiał.

wtorek, 9 lip 2019, 23:51

Aga

Pozdrowienia dla Emilki, Piotrusia oraz Henia, pielgrzymów z grupy św. Andrzeja Boboli.

Bukowsko, wtorek, 9 lip 2019, 22:43

Dawid

Zza biedronkowej kasy, jeszcze w cieniu złotych łuków Ronalda Mc Donalda. Wysyłam serdeczne pozdrowienia dla całej Andrzejkowej grupy, a szczególnie dla wspaniałego księdza przewodnika Tomasza, sióstr medycznych Zosi i Ani, ks. Roberta Rakoczego, Konrada Tokarskiego, cioci Krystyny Rakoczy, wszystkich dzieci z rodziny Rakoczy, bo nie wiem ile was tam w tym roku jest, chyba tylko Róża i Daniel. Pozdrowienia dla całej grupy muzycznej, Karoliny, Adeli, Marysi, Marceliny, kleryka Mariusza i całej reszty której nie wymieniłem, jak i również dla Roberta Torby oraz młodego Torby (Łukasza). Kochani trzymajcie się dzielnie, jesteście już w połowie drogi, teraz już będzie tylko z górki. Pozdrawiam również osobę, która będzie to czytała dla całej grupy! ;) Oby nóżki nie bolały, a bąbelków było jak najmniej... Trzymajcie się i widzimy się na Jasnej Górze. Trzy cztery...

Jarosław, wtorek, 9 lip 2019, 22:42

Kiperki

Gorące pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z Bieszczad, z życzeniami wytrwałości w drodze do Jasnogórskiej Pani, która wszystkim wynagrodzi ten trud.
Szczególne pozdrowienia kierujemy dla Kamila Kiesza.
Trzymamy mocno za Ciebie kciuki, oczywiście Kaja najmocniej i życzymy, aby Matka Boża do której teraz podążasz, obdarzała Cię wieloma łaskami oraz abyś czuła Jej obecność w każdym dniu swojego życia.

Nowy Zagórz, wtorek, 9 lip 2019, 22:39

Helena Rzepka

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Andrzejków, a szczególnie dla Basi Kalety, siostry Juli i Anetki.

Zagórz, wtorek, 9 lip 2019, 22:35

Przychodnia Zdrowia w Zagórzu

Serdeczne pozdrowienia dla siostry Doroty Ziarko i całej grupy św. Andrzeja. Przesyła zagórska Służba Zdrowia

wtorek, 9 lip 2019, 22:30

Anonim

Gorące i z serca płynące pozdrowienia, dla najpiękniejszej porządkowej tegorocznej pielgrzymki - Joli.

Zagórz, wtorek, 9 lip 2019, 22:11

Halinka

Serdeczne i gorące pozdrowienia dla wszystkich z gr. św Andrzeja, a szczególnie dla Dorotki Ziarko, Basi Kalety, Ewci, Marysi Seńcio, Kazi, Dorotki, Zosi, Bogusi Czepiel, Jadzi, Bartka, Rafała, Edwarda i Kazimierza. Niech Matka Najświętsza i jej Syn pozwolą dotrzeć Wam do celu pielgrzymki. Jestem z Wami i proszę o modlitwę.

wtorek, 9 lip 2019, 22:05

Pielgrzym

Pozdrawiam Mateusza, Janusza, Krzyśka, Norberta i kierownika.

wtorek, 9 lip 2019, 22:03

Zadowolony pielgrzym

Dzięki Kwatermistrzu! Jesteś gość, noclegi prima sort.

Sanok, wtorek, 9 lip 2019, 21:50

Agnieszka

Pozdrawiam grupę św. Andrzeja, a szczególnie moją córkę Karinę.

Baligród, wtorek, 9 lip 2019, 21:46

Gosia

Gorące pozdrowienia dla taty - dziadka Mariana. Życzymy wytrwałości i czekamy na powrót. Gosia z Tymusiem, Filipkiem oraz Bartusiem

Lesko, wtorek, 9 lip 2019, 20:45

Baranki z Leska

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, po sześciu dniach wędrówki. W szczególności pozdrawiamy znajomych z Leska i okolic, księży: Tomasza i Roberta, Basię, dwie Stasie, Anię, Zosię, Bogusię, Beatkę z Helą i Kamilem, Łukasza i Roberta, Karolinę, Dawida. Wielu łask i błogosławieństw od Matki Bożej na trud Pielgrzymowania. Myślami i modlitwą jesteśmy z Wami!

wtorek, 9 lip 2019, 20:45

Oliwka

Pozdrowienia dla mojej cudownej przyjaciółki Jagody, która wam na pewno wspaniale śpiewa na pielgrzymkowym szlaku. Uściski kochana!

Lesko, wtorek, 9 lip 2019, 20:36

Dzidka

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, szczególne dla koleżanek pielęgniarek (Zosi, Stasi, Ani), księży przewodników i znajomych z Leska. Dużo zdrowia, sił i wytrwałości w pokonywaniu trudności pielgrzymowania! Wielu łask i błogosławieństw od Matki Bożej.

Besko, wtorek, 9 lip 2019, 20:29

Małgorzata

Serdeczne pozdrowienia z darem modlitwy dla Doroty Ziarko, od Małgorzaty z rodziną. Niech Matka Boża otacza Cię swoją opieką i błogosławi Twojej rodzinie.

Uherce Mineralne, wtorek, 9 lip 2019, 20:19

Bożena i Janusz

Bardzo gorąco pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów z grupy św. Andrzeja wędrujących na Jasną Górę, a w szczególności: Stasię z Bezmiechowej, Anię i Irenkę z Uherzec, Bogusię i Józefa z Ustrzyk Dolnych. Życzymy Wam pogody ducha, wytrwałości, cierpliwości i siły w pokonywaniu kolejnych kilometrów. Niech Matka Boża, do której zmierzacie, błogosławi każdy Wasz krok i trud.

Sanok, wtorek, 9 lip 2019, 20:08

Teresa Dmitrzak

Serdeczne pozdrowienia dla Andrzejków, a szczególnie dla ks. Tomasza i mojego braciszka Mariana. Niech Maryja wyprasza Wam potrzebne dary na dalszy trud pielgrzymowania do Jej tronu. Szczęść Boże!

Sanok Fara, wtorek, 9 lip 2019, 19:53

Duchowy pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów gr. św. Andrzeja Boboli. Szczególnie dla sąsiada ks. Szczepana Wiśniewskiego, ks. Tomasza Podolaka, kleryka Łukasza, p. Grażynki, p. Dorotki. Dziękuję za taniec Belgijkę i dwa dodatkowe. Niech Maryja Pani Jasnogórska ma Was w Swojej Opiece. Szczęść Boże na dalszą drogę.

Baligród, wtorek, 9 lip 2019, 19:52

Urszula Pankiewicz

Pozdrawiam serdecznie mojego męża Marianka, Bogusię i Józia z Ustrzyk Dolnych, Edzia Pasławskiego z Wołkowyi - życząc wytrwałości i siły na dalsze dni pielgrzymowania. Niech Maryja ma Was wszystkich w swej przemocnej opiece.

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 17:13

Jakub i Amelia Gończ z rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla Oli Piestrak.

Sanok, wtorek, 9 lip 2019, 16:49

Radek

Pozdrawiam Sanok, a szczególnie Karinkę! 💓

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 16:47

Gruzin

Pozdrowienia dla siostrzyczek Joli i Jagody oraz dla wszystkich braci kleryków i brata Mirotka, od Gruza! 🤗😎😁

Radymno, wtorek, 9 lip 2019, 16:21

Marta

Serdecznie pozdrawiam ciocie Dorotkę Ziarko i całą grupę świętego Andrzeja.

Jarosław, wtorek, 9 lip 2019, 15:52

Tobiasz

Pozdrowienia od całej rodziny, dla Was! Kingo, Julio i Gabrielo! Dajcie z siebie wszystko w drodze, dobrej pogody jak i zarówno pogody Ducha! ❤ 😘

Sanok, wtorek, 9 lip 2019, 15:07

Anonim

Pozdrawiam Natalkę Niżnik, żeby ci się dobrze szło do mamy. :)

Strachocina, wtorek, 9 lip 2019, 14:49

Elżbieta i Mariusz

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, a szczególnie dla naszych córek Madzi i Agatki, a także wszystkich ze Strachociny. Wspieramy modlitwą i do zobaczenia u Tronu Naszej Pani na Jasnej Górze.

Jaśliska, wtorek, 9 lip 2019, 14:43

Siostry Norberta

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Andrzeja, w szczególności naszego kochanego, najmłodszego brata Norberta.

Pruchnik, wtorek, 9 lip 2019, 14:31

Rodzina Kuźniarów

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, a szczególnie dla ks. Tomasza Podolaka, s. Julii i s. Zofii ze Strachociny.

wtorek, 9 lip 2019, 13:58

Anonim

Marysiu, życzę Ci udanej pielgrzymki. Czekam na Ciebie.

Lesko, wtorek, 9 lip 2019, 13:52

Urszula i Józef

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, dla wspaniałego ks. Tomka, ks. Roberta,córeczki Karolci, koleżanki Stasi, uśmiechniętego kierowcy Wiesia, wszystkich pielgrzymów, znajomych i nieznajomych. Obfitości Bożych Darów, Błogosławieństwa Bożego, niech Matka Boska otacza Was zdrowiem i opieką. Życzymy z całego serca.
SZCZĘŚĆ WAM BOŻE!

wtorek, 9 lip 2019, 13:45

Kacperek

Z tego co wiem Natalio, właśnie jesteś w trakcie pielgrzymki do Częstochowy. Mam nadzieję, że dasz radę.
Pozdrawiam Cię cieplutko.

Sanok, wtorek, 9 lip 2019, 13:23

Mati

Pozdrawiam dwie najpiękniejsze dziewczyny na pielgrzymce: Oliwie Burke i Emilie Borowiec. Jesteście wspaniałe dziewczyny!

wtorek, 9 lip 2019, 13:10

Anonim

Serdeczne pozdrowienia dla młodzieży Franciszkańskiej, a szczególnie dla Joli. ❤️

Wrocław, wtorek, 9 lip 2019, 12:50

Ania

Kochane Andrzejki! Przesyłam Wam serdeczne pozdrowienia z pochmurnego Wrocławia! Życzę dużo Bożych łask o które modlicie się przez całą drogę. Niech ona będzie lekka i przyjemna.
Wasz kochany Zdrajca ♥

Sanok, wtorek, 9 lip 2019, 12:29

Michał

Pozdrawiam całą młodzież Franciszkańską, a szczególnie Emilię Borowiec! Idźcie dzielnie i przyjeżdżajcie szybko!

wtorek, 9 lip 2019, 12:15

Anonim

Pozdrawiam każdego uczestnika pielgrzymki. I starszych i młodszych, młodzież. Podziwiam was wszystkich za wytrwałość.

wtorek, 9 lip 2019, 12:10

Martyna

Pozdrawiam cała grupę Franciszkańską, w szczególności Emile Borowiec i Oliwkę Burke. Jestem szczęśliwa i dumna, że młodzież tak chętnie angażuje się w tego typu rzeczy. :) Żałuję, że nie wybrałam się w tym roku na pielgrzymkę. Całusy dla wszystkich - podziwiam, jesteście wielcy!

Uherce Mineralne, wtorek, 9 lip 2019, 11:47

Maria

Moc gorących pozdrowień dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, a szczególnie dla mojej kuzynki Ani i koleżanki Irenki. Niech Matka Boska Częstochowska da Wam i wszystkim pielgrzymującym, dużo sił i szczęśliwie doprowadzi do celu. Szczęść Boże!

Sanok, wtorek, 9 lip 2019, 11:45

Adam, Łukasz Sieczkowscy

Pozdrowienia dla wszystkich wytrwałych pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, a w szczególności dla kochanej pątniczki Stanisławy.
Stasiu, trzymaj się dzielnie i niech Cię nogi same niosą prosto do tronu Matki Bożej.

Niebieszczany, wtorek, 9 lip 2019, 11:26

Antek i Franek

Pozdrowienia dla babci Kazi, cioteczek: Doroci, Michasi i Marysi, wujka Roberta, Bartka, Zosi, Julci i Gogi! Gorąco pozdrawiamy naszego brata Wiktora!
P.S. Możesz zostać już na następną pielgrzymkę. Twój pokój jest nasz! (to mówię ja, Antoś) :D

Czaszyn, wtorek, 9 lip 2019, 11:22

Kasia i Szymon Jagiełło z dziećmi

Gorące pozdrowienia dla kochanej mamy Bogusi Czepiel i siostry Marysi oraz od Antosia. Buziaczki dla Pani Helenki Bober.
Niech nogi niosą Was do samego ołtarza Najjaśniejszej Pani Jasnogórskiej. Łączymy się w modlitwie.
P.S. Babciu, po ostatnim telefonie do wnuków, Ania się popłakała z tęsknoty. 😉

wtorek, 9 lip 2019, 11:16

Anonim

Borówka, uśmiechnij się!

wtorek, 9 lip 2019, 10:58

Oliwka

Pozdrawiam super dziewczynki, Jagodę i Natalkę, a także Panią Doris. Idźcie dzielnie!

Dynów, wtorek, 9 lip 2019, 10:58

Ks. Mariusz

Kochani pielgrzymi z najlepszej grupy św. Andrzeja. Życzę Wam dużo sił, słońca nad głowami i radości w sercu. Niech prowadzi Was i ochrania Królowa Polski do tronu Której zmierzacie. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich a zwłaszcza księży, ojca Stanisława, brata Mateusza, czcigodnego diakona Kubusia, kleryka Mariusza (ładne imię), kl. Mateusza, Paffła, Pawła Krzywieckiego, Patrycje, Jolcie, p. Irenke, Anię i Bartosza. Trzymajcie się dzielnie.

Olszanica, wtorek, 9 lip 2019, 10:57

Marysia, Bogusia, Ula, Basia, Halina

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów zmierzających przed Oblicze Pani Jasnogórskiej, a w szczególności dla przemiłej koleżanki Irenki Zych. Niech Bóg Was prowadzi, a Maryja strzeże i dodaje otuchy.

Rudenka, wtorek, 9 lip 2019, 10:45

Grażyna

Pozdrowienia dla dzielnej Pani Irenki Zych, od Grażyny z rodziną oraz dla wszystkich uczestników pielgrzymki.

Ogólnie - Bieszczady, wtorek, 9 lip 2019, 10:08

Siostry z Bieszczadów

Przez kilka dni łączymy się z Wami duchowo, a dzisiaj jest czas na łączność przez Radio ,,FARA". Na zdjęciach rozpoznajemy nasze dawne i znajome osoby z trasy pątniczej z Leska na Jasną Górę. Wśród nich jest kilku znajomych kapłanów, są bliskie siostry zakonne, a także siostry i bracia pątnicy, między innymi: s. Zosia Baran, którą osobiście nazywałam ,,SIOSTRĄ LEKARZ", Basia Różycka, znajome z Czaszyna, Tarnawy Górnej, Łukowego, Leska, Sanoka, Pątnik, z którym pielgrzymowałam wiele razy, a imienia nie pamiętam, Robert Torba, Bogdan i inni, bo rubryce ,,POZDROWIENIA", nie mamy podglądu na Wasze fotki pielgrzymkowe. Oczywiście, że każda z nas ma swoich bliskich, pątniczych pielgrzymów, ale dzisiaj łączymy je w jedno i wpisujemy w trud modlitewno - przyjacielski, wszak pielgrzymowanie piesze to wyjątkowy dar.
A, tak, to w ogóle Wszystkich, czyli całą Grupę ŚWIĘTEGO ANDRZEJA BOBOLI - pozdrawiamy.
A NADE WSZYSTKO, prosimy o modlitwę za wszystkich ludzi, którzy są w Bieszczadach, bo my o Was - pamiętamy: np.: nasz ks. Proboszcz z parafianami podczas codziennej Mszy Świętej.
Przy okazji proszę o przekazanie pozdrowień dla mieszkańców i gospodarzy ze znajomych noclegów.
Z Bogiem! Machamy Wam rękoma: Pa! Pa! Pa!

Olszanica, wtorek, 9 lip 2019, 09:42

Ula Bilik

Pozdrowienia dla całej grupy świętego Andrzeja Boboli, a w szczególności dla Bogusi i Józefa Bulandów.

Pruchnik, wtorek, 9 lip 2019, 09:36

Anna, Brunon, Hirek Blok

Pozdrawiamy całą grupę św. Andrzeja, dobrej pogody i radości pielgrzymowania.

Sanok, wtorek, 9 lip 2019, 09:30

Wojciech Kaczkowski

Pozdrawiam Was wszystkich kochani. Niech Jezus obdarza Was Swoim Pokojem, a Matka Boża dodaje sił. "Ducha nie gaście." Do zobaczenia na Jasnej Górze.

wtorek, 9 lip 2019, 09:26

Paula

Serdeczne pozdrowienia dla najwspanialszej grupy pod słońcem - grupy św. Andrzeja, a w szczególności ks. Tomasza, ks. Szczepana, o. Stanisława, ks. Roberta oraz wszystkich niewymienionych księży i kleryków, młodzież franciszkańską, grupę muzyczną, grupę porządkową, Gosię Radwańską, Roberta Torbę, Łukasza Zdybek, Adelajdy i Krzyśka, Karoliny Tomczwskiej, Kondrada Tokarskiego i wszystkich niewymienionych. Abyście z wielkim trudem, zmęczeniem i uśmiechem na waszych twarzach, dotarli do Naszej Kochanej Mamy Jasnogórskiej. Mam nadzieję, że uda mi się pójść z Wami za rok.

Trzy, cztery! :D

Tarnawa Dolna, wtorek, 9 lip 2019, 07:59

Agnieszka i Karol Jankowscy

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów grupy św. Andrzeja, a w szczególności dla Jagody, Julki, Dorotki, Roberta Kopczak, Zosi, Wiktora, Marii, Michaliny, Kazimiery, Bartka oraz Bogusi i Marysi Czepiel.
Życzymy Wam wszystkim szczęśliwego dotarcia przed oblicze Matki Najświętszej.

wtorek, 9 lip 2019, 07:46

Martyna Kilian

Pozdrawiam najlepsze dziewczyny na całym świecie! Mam nadzieję, że gofry dały wam moc i idziecie z jeszcze większą radością. Jesteście wspaniałe i modlę się za was gorąco, do zobaczenia! 🙏❤️

Polska, wtorek, 9 lip 2019, 05:31

Anonimowy wielbiciel

Serdeczne pozdrowienia dla najpiękniejszej siostry pielgrzymkowej Natalii Niżnik! :)

Strona 1 z 3   starsze »   

Zaloguj się