+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 159
Gdańsk, niedziela, 14 lip 2019, 14:30

Strusiu

Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Jacka, szczególnie dla wszystkich dzielnych pielgrzymów którzy ciągną się na samym tyle. Uściski dla Moni, Karoliny i Szczepana, Patryka, Waldka i wszystkich z ekipy których nie mogę zliczyć na zdjęciach. :) Już się pakuję, żeby do Was dołączyć, mam nadzieję, że uda mi się usłyszeć jeszcze "Starą Baśkę" w wykonaniu ks. Zbigniewa, którego również serdecznie pozdrawiam. Kolejny raz już dotarliście do celu, oby Pani Jasnogórska zesłała Wam wszystkie potrzebne łaski i otaczała opieką na co dzień.

Lipsk, Niemcy, niedziela, 14 lip 2019, 13:24

Wacław Prochownik

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jacka, a w szczególności dla mojego wspaniałego syna Tobiasza Prochownik. Życzę ci wytrwałości na koniec tego pielgrzymowania. Jestem z ciebie bardzo dumny. Tata

Prałkowce, niedziela, 14 lip 2019, 11:51

Janina z córkami

Szczęść Boże wszystkim Pielgrzymom, 39 Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Niech Pan Wam błogosławi i strzeże, niech Wam swój pokój da. Pamiętajcie, że od 4.07-15.07, jesteście żywą Ewangelią, którą wielu czyta i rozważa. Bóg z naszym tatą Adamem, pątnikiem tej grupy. Żona Jasia i córki Ewa i Gabriela

Prałkowce, niedziela, 14 lip 2019, 11:51

Janina z córkami

Szczęść Boże wszystkim Pielgrzymom, 39 Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Niech Pan Wam błogosławi i strzeże, niech Wam swój pokój da. Pamiętajcie, że od 4.07-15.07, jesteście żywą Ewangelią, którą wielu czyta i rozważa. Bóg z naszym tatą Adamem, pątnikiem tej grupy. Żona Jasia i córki Ewa i Gabriela

Łętownia, niedziela, 14 lip 2019, 09:00

Mateusz z Łętowni

Pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów, a szczególnie Krysię i Adasia.

Przemysl, niedziela, 14 lip 2019, 08:34

Pieniazki

Pozdrawiamy Krysię i Adama, jesteśmy z Was dumni. Pokłońcie się od nas Naszej Królowej.

Wellingborough, UK, niedziela, 14 lip 2019, 00:12

Benia

Serdeczne pozdrowienia dla wspaniałego księdza Zbyszka, życzę dużo siły i zdrowia w podążaniu do naszej Częstochowskiej Mateczki i każdego dnia.

Prałkowce, niedziela, 14 lip 2019, 00:10

Parafianie z Prałkowiec

Szczęść Boże dla dzielnych pielgrzymów reprezentujących naszą parafie Prałkowce: dla Martyny Paradowskiej i p. Adama Wach. Jeśli jest ktoś jeszcze o kim nie wiemy, niech będzie pozdrowiony. Pamiętamy o Was w modlitwie przed naszą Matka Bożą, panią Zbaraską. Idźcie wytrwale do stóp Czarnej Madonny. Ona przyjmie Wasze intencje. Szczęść Boże.

Pruchnik, sobota, 13 lip 2019, 22:38

Szczepańscy

Pozdrawiamy gorąco ks. Dominika i Tobiasza Prochownika.

Przemyśl, sobota, 13 lip 2019, 22:19

Martynka

Serdeczne pozdrowienia dla siostry Doroty od Martynki... Siostro, do zobaczenia na scholi. 😘

Przemyśl, sobota, 13 lip 2019, 22:17

Małgorzata

Kochane Jacusie, już niewiele by osiągnąć zamierzony cel... od początku idę z Wami, pielgrzymuję Duchem, a ponieważ mąż i żona to jedno więc część mnie również jest fizycznie obecna przy Was... Kochani, dziękuję Wam wszystkim za to jak wiele wzruszeń, radości i łaski otrzymałam od Was... oglądanie i śledzenie Waszej drogi było ogromną przyjemnością, KS. Marcin - dzięki ks., niesamowite prowadzenie, cudowna energia i szczególnie chcę podziękować mojemu kochanemu mężowi, który mnie tam prowadzi. 😚 Wojtusiu, dziękuję i wszystkich Was serdecznie pozdrawiam. Niech Duch Święty, prowadzi Was do tronu Maryi...

Przemyśl, sobota, 13 lip 2019, 22:05

s. Chryzostoma

Pozdrowienia dla pielgrzymów oraz dla ks. Marcina.

sobota, 13 lip 2019, 21:43

Jakubowiczki

Serdeczne pozdrowienia dla grupy świętego Jacka, a w szczególności dla pani Jadzi i porządkowego pana Waldka. Pozdrawiają dziewczyny z drogi świętego Jakuba, z grupy świętego Rafała.

Przemyśl, sobota, 13 lip 2019, 19:14

Ks. Krzysztof

Trzy dziewczyny w grupie Jacka pielgrzymują dzielnie,
Nawet jeśli jest deszczowo a czasem upalnie.
Raz wpadł im szalony pomysł do głowy :
"Chodźmy na pielgrzymkę do Częstochowy!"
Kasia z Julką i Judytą świetnie dają radę,
Z takim tempem mogłyby nawet pójść na autostradę.
Idzie też Dawid, zapału nie gubi,
Chyba się na stałe z pielgrzymką polubi.
A ktoś z tyłu pospiesza, w głowie mu wygłupy,
To przecież ksiądz Marcin, przewodnik tej grupy.

Wysyłam pozdrowienia, idźcie wytrwale,
Ja o Was w modlitwach pamiętam stale!

Wittenberg, Niemcy, sobota, 13 lip 2019, 17:27

Farbian Prochownik

Torbiasz myślałeś że o tobie zapomniałem, nic z tych rzeczy bracie. Co ja ci mogę powiedzieć, maszeruj sobie do Matki Bożej w spokoju i co by ci się darzyło, wyproś u niej lepszą pamięć żebym ja nie musiał już więcej o 3 w nocy w zimie wchodzić do domu przez balkon w twoim pokoju bo sobie zapomniałeś i zamknąłeś mi dom. Trzymaj się i do zobaczenia za dwa miesiące.

Wittenberg, Niemcy, sobota, 13 lip 2019, 17:20

Farbian Prochownik

Siemanko moje Jackowe mordki. No, w końcu się zebrałem żeby napisać do was te pozdrowienia, lepiej późno niż wcale jak to mówią, w związku z czym troszkę mi zejdzie także znajdźcie sobie wygodne miejsce usiądźcie i posłuchajcie. Hahahaaaa żartowałem to jest postój a nie posiedzenie jak to mówił zawsze ksiądz Zbigniew Łuc, a po za tym musicie zasuwać do przodu do Maryi bo już wam nie dużo zostało. ;) Szkoda tylko, że nie ma trzeciej tuby bo byłoby mnie lepiej słychać. :(
Na początek zanim zacznę to oczywiście chciałbym przeprosić was, że mnie tam z wami nie ma, ale niestety taki mamy klimat że czasami trzeba wyjechać, jak ktoś nie wie o co chodzi to wiadomo że chodzi o...
Chciałbym pozdrowić na samym początku osobę do której mam ogrooomny respekt za odwagę i siłę do pielgrzymowania bo choć już swego pokaźnego wieku, bo to już grubo ponad 70 lat życia, to i tak wymiata i wielu młodych pielgrzymów przy nim po prostu wymięka, ja osobiście jeszcze go w samochodzie nie widziałem. Ponadto brat Jakub Jurasz, bo o niego chodzi jest głównym tempomatem naszej grupy i opiekunem transparentów niesionych na przodzie. Pozdrawiam serdecznie bracie Jakubie.
Pozdrawiam w następnej kolejności facetów w czerni, mianowicie księży z naszej jakże wspaniałej grupy. W szczególności pozdrowienia ślę do księdza Zbigniewa niech stara Baśka ciągnie księdza przez następne lata do Maryi na Jasną Górę, księdza przewodnika z tak drapieżnym nazwiskiem że strach wymawiać bo pogryzie... niech ksiądz prowadzi naszą grupę księże Marcinie do Częstochowy, tak dokładnie i szybko jak Krzysztof Hołowczyc do celu, księdza Marka i Dominika pozdrawiam żeby humor i siły was nie opuszczały szczególnie księdza Marka bo zawsze ledwo nadążał za grupą... Chciałbym serdecznie pozdrowić braci kierowców naszych jackowych tubowozów bo to robota dla prawdziwych mężczyzn, którzy nie boją się wyzwań. Tuby nie byłyby potrzebne gdyby nie wysoko wykwalifikowana grupa muzyczna, która umila wam czas w podróży i wielbieniu Maryi, pozdrawiam was śpiewająco. Kasia Dytko, trzymaj się pomimo bolących nóg i innych takich niewygodności, pamiętaj że Matka Boża wynagrodzi ci trud jaki podjęłaś wyruszając w drogę, dasz rade, wierze w ciebie. teraz chciałbym z pozdrowienia mi przejść na tył grupy gdzie zawsze najwięcej się dzieje, mianowicie siostry Monika i Karolina Koczery i woźny... Trzymajcie się i pozdrawiam. A teraz najlepsze na koniec, bracia porządkowi, chłopy ze stali odporni na zmęczenie, stres i ból... to właśnie oni sprawiają że wy pielgrzymi szczęśliwie możecie maszerować na Jasną Górę, bez żadnych obaw, że na drodze coś złego wam się stanie. Tylko niewielu może tej pracy podołać, dlatego są tacy wyjątkowi. Bracia Łukasz i Darek, Alfa i Omega, początek i koniec grupy, jeszcze jak Łukasza widać tylko na postoju bo zazwyczaj słychać z przodu tylko jego gwizdek to za to Darka wzrok czuć na sobie jak tylko pomyślimy o podejściu do podwójnej ciągłej, a jak ryknie "lewa wolna" to nawet grupa Kazimierza przed wami słyszy. Doszły mnie słuchy że jakieś niewiasty szkolą się w zawodzie to jak coś to nie mam żadnych przeciwwskazań tylko mi grupy nie rozwalcie bo nie będę miał kim kierować za rok hahaha... pozdrawiam was również. ;) Juniora pozdrawiam, choć pojawia się i znika jak wypłata w portfelu, czekasz na niego nie wiadomo ile, a on znika szybko i niespodziewanie. Jest jeszcze dwóch twardzieli, dwa Rexy najpierw ciapaty, największy fan okularów przeciwsłonecznych na świecie. Chłop nawet kiedyś spał w okularach bo cytuję "zapomniałem zdjąć". Na sam koniec najlepsze normalnie galaretka na delicjach i wisienka na torcie, Rex Waldemar Ryznar, wytrwały pielgrzym nie tylko na Jasną Górę, ale też szlakiem Jakubowym, podziwiam cię za to wszystko i pozdrawiam gorąco.
Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów oczywiście, to dzięki wam nasza kochana grupa Świętego Jacka co roku może pielgrzymować do Maryi do Częstochowy. Trzymajcie się ciepło bo to, akurat wam się w tym roku przyda. Dzięki za wysłuchanie, do zobaczenia mam nadzieję za rok.

Przemysl, sobota, 13 lip 2019, 16:42

Jerzy

Serdeczne pozdrowienia, łask Bożych, miłości i wytrwałości dla żony Gosi i syna Karola oraz pielgrzymów z grupy św. Jacka. Jerzy

Duńkowice, sobota, 13 lip 2019, 15:39

Elzbieta Grześko

Gorące pozdrowienia dla mojej córki Agnieszki Grześko pielgrzymującej w grupie św. Jacka. Życzę wielu sił na te ostatnie kilometry. Niech Matka Boża do której podążasz, wysłucha wszystkich próśb i intencji oraz abyś czuła Jej opiekę w każdym dniu swojego życia.

Ostrów, sobota, 13 lip 2019, 15:19

Jola z Zajączkami

Pozdrowienia od rodziny Zająców z Ostrowa, dla całej grupy świętego Jacka, a w szczególności dla dzielnego pielgrzyma Adama Wacha, oby Matka Boska błogosławiła Tobie i całej Twojej rodzinie nie tylko do końca pielgrzymki, ale przez całe życie.

Baarn, sobota, 13 lip 2019, 15:05

Marta

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy, a szczególnie dla mojego kochanego braciszka Jacka Wota, myślami jesteśmy wszyscy z Tobą!!!

Fredropol, sobota, 13 lip 2019, 14:32

Monika

Serdeczne pozdrowienia dla siostry Teresy Szmuc pielgrzymującej do Tronu Matki. Wytrwałości na dalszym szlaku. Przesyłam moc uścisków.

Dynów, sobota, 13 lip 2019, 13:49

Natalia Radosz

Pozdrowienia dla grupy św. Jacka, dla wszystkich pielgrzymów, a w szczególności dla mamusi Bernadki i Weroniki, wujka Jurka i cioci Jasi. Już niedługo się widzimy. Pozdrawia Natalia Radosz z rodziną i dziećmi.

Dynow, sobota, 13 lip 2019, 12:27

Paweł Radosz

Pozdrowienia dla naszych kochanych pielgrzymów z grupy św. Jacka, a w szczególności mamuśki Bernadzi i Weronisi Kubas, cioci Jasi i wujka Jurka, przesyła Paweł i Natalia Radosz z rodziną.

Przemyśl, sobota, 13 lip 2019, 11:51

Parafianie os. Rycerskie

Serdeczne pozdrowienia dla ks. Tomasza Smotera. Życzymy opieki Matki Bożej w drodze na Jasną Górę.

Przemyśl, sobota, 13 lip 2019, 11:48

Krysia i Witek

Zdrowia i Błogosławieństwa Jezusa i Maryi w drodze na Jasna Górę, dla Danusi i Asi.

Zawada, sobota, 13 lip 2019, 11:00

Dawid, Kuba, Adrian, gr. św. Jacka

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jacka. Życzymy wam, abyście te ostatnie dni przeszli z opieką matki Bożej. Pozdrawiamy księży, noclegowych, porządkowych, schole. Pamiętajcie o dobrym humorze i o tych co nie mogą pielgrzymować. Pozdrawiamy, JACUSIE DO BOJU!

Wielkie Oczy, sobota, 13 lip 2019, 10:41

Ewa Janeczko

Serdeczne pozdrowienia dla pani Danusi i Rysia Łamaszów z gr. św. Jacka. Niech Maryja szczęśliwie doprowadzi Was do celu pielgrzymowania, niech Wam błogosławi. Wspieram Was modlitwą i o nią proszę przed Panią Jasnogórską.

Ostrów k. Przemyśla, sobota, 13 lip 2019, 09:59

Wiktoria

Serdecznie pozdrawiam mojego Tatę Adama pielgrzymującego do Matki Bożej w gr. św. Jacka. Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów a przede wszystkim grupy św. Jacka wraz z jej przewodnikami kapłanami. Wytrwajcie z mocą Ducha Świętego, bo... miłość to wierność wyborom. Pozdrawia też zięć Mateusz i wnuczka Lea.

Rokitno, sobota, 13 lip 2019, 09:58

Adrianna

Serdecznie pozdrawiam bardzo sympatycznego kolegę z kościoła w Rokitnie - Adriana P. Pamiętaj, że Rafał rządzi!!

Kobylany, sobota, 13 lip 2019, 09:33

Tadeusz

Serdecznie pozdrawiam grupę św. Jacka, a szczególnie ks. Wilka, ks. Dominika, ks. Marka, chorążego, brata Jakuba, kierowce, brata Henryka. Do zobaczenia na trasie do Najukochańszej Matki.

Duńkowice, sobota, 13 lip 2019, 09:00

Iwonka :)

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jacka, a w szczególności dla kochanej mamy Jasi Czub, najlepszego porządkowego i szwagra Darka, Doroty i dla zawsze uśmiechniętej Kasi, niech Matka Boża prowadzi Was do celu. :)

Samoklęski, sobota, 13 lip 2019, 08:26

Bajorek

Pozdrawiamy całą pieszą pielgrzymkową gr. św. Jacka, a w szczególności mamę Iwony Czub, szwagra Darka i znajomych. Wspieramy modlitwą i życzymy obfitych owoców pieszej wędrówki.

Pozdrawia cała rodzina Bajorków. Szczęść Boże.

Hureczko, sobota, 13 lip 2019, 01:17

Agnieszka

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jacka, a w szczególności dla Kasi Teluk i jej mamy Krystyny oraz dla ks. Zbigniewa Łuca. ;) Niech Matka Boża ma Was w swojej opiece. :)

Dębów, piątek, 12 lip 2019, 22:24

Danuta Hawer

Gorące pozdrowienia dla grupy św. Jacka, a szczególnie dla siostry Janiny Suberlak. Dużo siły na dalszą drogę pielgrzymowania, niech Matka Boża ma Was w swojej opiece i obdarza wszelkimi łaskami.

Dynów, piątek, 12 lip 2019, 22:22

Natalia Radosz

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jacka, a w szczególności dla pielgrzymujących Bernadzi, Weroniki, wujka Jurka i cioci Jasi. Czekamy na was. Życzy Natalia Radosz z rodziną.

Rzeszów, piątek, 12 lip 2019, 19:27

Asia i Łukasz Zalescy

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. JACKA. Szczególne uściski dla moich kochanych siostrzyczek Kasi i Justyny Dytko oraz Cioci Danusi i Rysia - pielgrzymujcie dzielnie do tronu Pani Częstochowskiej. Pozdrawiam również wszystkich księży, szczególnie ks. Zbyszka oraz brata Wiesława i brata Jakuba oraz grupę muzyczną. Do zobaczenia na Jasnej Górze! :)

Przemyśl, piątek, 12 lip 2019, 19:11

Renata

Gorące pozdrowienia dla dzielnej i wytrwałej grupy św. Jacka, a w szczególności dla ks. Marcina, Adriana i Jakuba.

piątek, 12 lip 2019, 18:27

Patrycja i Rafał

Serdeczne pozdrowienia dla Agnieszki Grześko, idź dzielenie, niedługo już koniec. Niech Bóg błogosławi.

Zalesie, piątek, 12 lip 2019, 14:47

Jurkowie

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy świętego Jacka, zmierzających do tronu Jasnogórskiej Matki. Szczególne uściski dla siostry i cioci Basi. Życzymy, by za wstawiennictwem Maryi spełniły się wszystkie intencje niesione w Waszych sercach.

Pruchnik, piątek, 12 lip 2019, 14:41

Babcia Hela

Gorące pozdrowienia dla mojego wnuka Tobiasza Prochownika.
Tobiaszku, życzę Ci dużo wytrwałości sił na te ostatnie dni. Pamiętam o Tobie w modlitwie.
Babcia Hela

Jawornik Polski, piątek, 12 lip 2019, 14:41

Agnieszka

Pozdrowienia dla moich pielgrzymów jeszcze tylko zostało wam 3 dni, ściskam mocno mamusię Janinkę, ciocie Basie, Weronikę i wujka Jerzego, do zobaczenia już nie długo!

Optyń, środa, 10 lip 2019, 00:10

Mariusz z Optynia

Serdeczne pozdrowienia dla syna Maksa i wszystkich pielgrzymów.
Niech kilometry mijają wam lekko, a każdym kolejnym krokiem wasze serca napełniają się łaską i miłością Bożą.
Kochamy Cię synu!!!

Pruchnik, wtorek, 9 lip 2019, 23:22

Katarzyna Prochownik

Serdeczne pozdrowienia dla caaaaałej gr. św. Jacka: wspaniałych księży - ich ciepłe i mądre słowa pozwalają naładować akumulatory na następne 12 miesięcy, dla najlepszych, najbardziej kompetentnych porządkowych - bez nich trudno byłoby bezpiecznie dojść na Jasną Górę i szczególne pozdrowienia przesyłam Tobiaszowi - trzymaj się, jesteśmy z Ciebie bardzo, bardzo dumni. Spotkamy się za kilka dni i pamiętaj - pielgrzymka bez choćby jednego pryszcza, nie byłaby pielgrzymką. Uściski od Judytki i Kajtusia. Pamiętaj o nas w modlitwie. Mama

Małkowice, wtorek, 9 lip 2019, 22:29

Jasiu i Filipciu

Serdeczne pozdrowienia dla Kuby i Amelii Gończ.

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 22:13

Koleżanki z poczty

Gorące pozdrowienia dla kochanej i dziennej Danusi Pucher, trzymamy kciuki za każdy kolejny dzień!

Niziny, wtorek, 9 lip 2019, 22:06

Izabela, Witold i Ksawery

Pozdrowienia dla grupy św. Jacka, a w szczególności dla Amelii i Kuby. Mama życzy sił i wytrwałości!

Pruchnik, wtorek, 9 lip 2019, 21:44

Ciocia Marysia, wujek Krzysiu i kuzyni

Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Jacka, a w szczególności dla Tobiasza Prochownika. Życzymy Ci wytrwałości, sił potrzebnych w dotarciu do celu, który jest już coraz bliżej.
Jesteśmy z ciebie dumni. Przesyłamy całusy i wsparcie modlitewne.

Przemysl, wtorek, 9 lip 2019, 18:48

Maria

Moc gorących pozdrowień dla pielgrzymów z grupy św. Jacka, a szczególnie dla kochanej siostry Ewy Socha.
Gdy dojdziesz do celu, pamiętaj o mnie w swojej modlitwie.
Maria

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 18:40

Jerzy

Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Jacka, a w szczególności dla kochanej żony i kochanej mamy Ewy Sochy, wytrwałości i siły. Życzą mąż Jerzy i synowie z żonami

Niebieszczany, wtorek, 9 lip 2019, 17:44

Rodzice

Bardzo gorąco pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jacka wędrujących na Jasną Górę, a w szczególności pielgrzymów z Niebieszczan (Patryka Koczera). Życzymy Wam wytrwałości, dużo cierpliwości i siły w pokonywaniu kolejnych kilometrów. Niech Matka Boża, do której zmierzacie, błogosławi każdy Wasz krok i trud.

wtorek, 9 lip 2019, 15:10

Pielgrzym duchowy

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jacka! Ks. Marcina i wszystkich kapłanów, a szczególnie dla pani Danusi, pani Edyty i małej Marty. Wielu łask Bożych, sił duchowych i fizycznych oraz pogody ducha na każdy krok waszego pielgrzymowania. W tym roku pielgrzymuje z Wami duchowo i wspieram Was modlitwą. Niech Maryja ma Was w opiece i prowadzi szczęśliwie do celu.

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 14:52

Jurek

Pozdrowienia dla Karola, Eli i całej grupy św. Jacka od taty Jurka.

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 14:03

Siostra

Serdeczne pozdrowienia dla księży: Tadeusza Baja i Marcina Wilka oraz wszystkich pielgrzymów z gr. św. Jacka! Dziękuje, że chociaż jeden dzień mogłam z Wami pielgrzymować.

Jawornik Polski, wtorek, 9 lip 2019, 12:46

Agnieszka

Witam was moi drodzy pielgrzymi w kolejny dzień męczącej drogi, ale nie myślcie o tym co dzieje się teraz, lecz o tym kto na was czeka...
Pozdrawiam mamusię Janeczkę, ciocię Basię, Weronikę i wujka Jerzego!

Przemyśl - Kmiecie, wtorek, 9 lip 2019, 11:59

Zdzisław

Pozdrowienia dla ks. Marcina i Grześka Kawki.

Przemyśl - Kmiecie, wtorek, 9 lip 2019, 11:58

Zdzisław

Serdeczne pozdrowienia dla Łucji Podbilskiej od członków POAK. Pamiętamy w modlitwie.

Orły, wtorek, 9 lip 2019, 11:57

Teresa i Marysia

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jacka, szczególnie dla Oliwi, Kuby i Amelii oraz dla ks. Marcina.

Medyka, wtorek, 9 lip 2019, 11:54

Danusia

Serdeczne pozdrowienia dla Łucji Podbilskiej, pielgrzymującej kolejny raz do Pani Częstochowskiej. Niech Maryja darzy Cię pokojem na tej pielgrzymkowej drodze i spełni Twoje prośby i intencje. Życzę dobrej pogody i radości serca na całym pątniczym szlaku. Polecam się Twojej modlitwie.

Jodłówka, wtorek, 9 lip 2019, 11:33

Maria

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jacka, dla Jakuba Fudali, Agnieszki i Oli. Dużo sił, wytrwałości, niech Matka Boża prowadzi i dodaje siły na kolejne dni.

Jawornik Polski, wtorek, 9 lip 2019, 10:53

Kasia

Pozdrowienia dla mamy Jasi, cioci Bernadetty, wujka Jerzego, Weronisi oraz pani Danusi, a także dla całej wspaniałej grupy świętego Jacka. Powodzenia na dalszych odcinkach trasy i dużo siły od Matki Najświętszej. Krok, krok za krokiem krok... ;)

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 10:35

Wioletta, Andrzej i Mateusz Jurasz

Serdeczne pozdrowienia dla Jakuba, Ewy, Wiesława i Martusi - od Wioletty, Andrzeja i Mateusza Juraszów! Trzymamy za Was kciuki i do zobaczenia już na Jasnej Górze! Bądźcie dzielni Kochani!

wtorek, 9 lip 2019, 10:20

Gosia

Serdeczne pozdrowienia dla Jacusiów! Bardzo żałuję, że nie wędruję z Wami, ale jestem z Wami całym sercem! Pozdrawiam niezłomnego przewodnika grupy ks. Marcina Wilka, :) życzę coraz więcej siły i radości z każdym dniem wędrówki. Z takim przewodnikiem każdy Jacuś dotrwa bez problemu. :) Pozdrawiam także księdza Zbigniewa, :) podtrzymujcie tradycje i śpiewajcie baja bongo codziennie! Dbajcie o swoich porządkowych! Jak zwykle robią niezastąpioną robotę! Waldek, Darek, Łukasz i kto tam jeszcze w tym roku pełni służbę. Pozdrawiam siostry Koczera i Patryka Koczera, Agnieszkę Grześko, brata Jakuba, brata Ryśka z Walawy, Tobiasza, Kamila i całą grupę. :) Grunt to Jacusie!
Życzę, abyście doświadczali dużo dobra i naładowali baterie na cały rok, by się tym dobrem dzielić. Pamiętajcie także o mnie w modlitwie!

wtorek, 9 lip 2019, 10:00

Córka Martynka

Kochany Tatusiu Wojtusiu, z serca Cię pozdrawiam i tęsknię za Tobą.
Idź z Jezusem do Maryi. Córka Martynka

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 09:56

Gosia, Martynka i Marysia

Serdeczne pozdrowienia dla Wojtusia. 😘
Naszego kochanego pielgrzyma tatusia i męża, który niesie całą rodzinę do Naszej Mamusi.
Kochanie, kochamy Cię!

Małkowice, wtorek, 9 lip 2019, 09:36

Paula

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jacka, a w szczególności dla ks. Marcina oraz wszystkich księży i kleryków, pozdrowienia także dla Gabrysi, Wiktorii, Oliwii, Martyny, Jydyty, Kasi Teluk, Kuby Gończ, grupy muzycznej, grupy porządkowej oraz wszystkich niewymienionych. Życzę wam mniej bąbli, Błogosławieństwa Bożego oraz żebyście z wielkim trudem i zmęczeniem doszli do Tronu Matki Bożej Jasnogórskiej! :)

Pruchnik, wtorek, 9 lip 2019, 09:34

Anna

Pozdrawiam całą grupę św. Jacka, a szczególnie Jolę. Jolu, dużo sił i energii oraz dobrej pogody na dzisiaj.

Niziny, wtorek, 9 lip 2019, 09:34

Martyna

Pozdrawiam bardzo Amelkę Kisałe i Kubę Gończa.

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 08:35

Wiktor, Stanisław i Andrzej Zaworscy

Pozdrawiam mojego najlepszego przyjaciela Kamila "Reno" Hołyszkę. 🙋😊
Idź powoli, wracaj szybko, wysypiaj się i zjedz coś rano.

Orły, wtorek, 9 lip 2019, 07:40

Stanisława

Pozdrowienia dla Radia Fara i pielgrzymów z Radymna.

Huwniki, poniedziałek, 8 lip 2019, 22:36

Krzysztof i Iwona

Pozdrowienia dla całej grupy św. JACKA, a szczególnie dla cioci Danusi, Rysia, Justyny i Kasi. 😊

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 22:29

Krzyś

Pozdrawiam moją siostrę Martynę Paradowską.

Zboiska, gmina Dukla, poniedziałek, 8 lip 2019, 22:21

Małgorzata Misiołek

Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich Pielgrzymów, a w szczególności dla grupy św. Jacka i siostry Basi. Niech św. Jan z Dukli da Wam siłę w dążeniu do wyznaczonego celu. Szczęść Boże! 💖Jesteście Wielcy!!! Bo jak nie Wy, to kto?!!!!

Huwniki, poniedziałek, 8 lip 2019, 22:06

Patrycja

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Jacka, a szczególnie dla cioci Danusi, wujka Rysia, Justyny i Kasi. 😊❤

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 20:55

Duchowy pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla księdza proboszcza Tadeusza Baj. Modlę się o siłę i opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej Pani. Niech osłania Matczyną Opieką w wprowadzeniu pięknych rekolekcji w drodze. Z darem modlitwy.

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 20:53

Duchowy pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grypy św. Jacka. A najserdeczniejsze dla księży. Życzę siły, wytrwałości i radości. Błogosławieństwa w prowadzeniu rekolecji w drodze, dużo łaski Ducha Świętego. Pamiętam w modlitwie. Do zobaczenia na Jasnej Górze, z Panem Bogiem.

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 20:49

s. Chryzostoma

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów i ks. Marcina.

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 20:47

Duchowy pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla siostry medycznej Edyty i Ani. Modlę się o siłę i zdrowie w pielgrzymowaniu do Tronu Jasnogórskiej Pani. Do zobaczenia na Jasnej Górze.

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 20:43

Cecylia

Serdeczne pozdrowienia dla cioci Jadzi i Waldka. Modlę się o łaskę siły i zdrowia oraz opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej Pani w pielgrzymowaniu do Tronu Maryi.

Nakło, poniedziałek, 8 lip 2019, 20:25

Elżbieta

Pozdrawiam Danusię Pucher i Basię Popowicz. Jeszcze trochę i przed wami upragniony cel - spotkanie z Naszą Matką na Jasnej Górze. Jestem myślami nieustannie z wami. Wytrwałości w drodze!

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 20:05

Arek i Renia

Bardzo gorąco pozdrawiamy całą grupę św. Jacka, a w szczególności Adriana, Jakuba i ks. Marcina.

Kraków, poniedziałek, 8 lip 2019, 18:26

Kasia

Serdeczne pozdrowienia z Krakowa dla całej grupy św. Jacka, a w szczególności moc uścisków dla Dareczka i pani Jasi (mojej pielgrzymkowej mamy). 😀 Życzę wam siły i wytrwałości podczas pielgrzymowania na Jasna Górę, do naszej Najukochańszej Mamy. ❤️ Serce mi pęka, że nie mogę iść dalej z wami ze względu na zaistniałe moje problemy zdrowotne, ale sercem myślami i modlitwą jestem z całą grupą! Kasia 😀

Radymno, poniedziałek, 8 lip 2019, 17:48

Ewelina Baran

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla kochanej siostry Agnieszki Grześko. Niech Matka Boża ma Cię w Swojej opiece, a św. Jacek prowadzi do celu.
P.S. Do zobaczenia na Jasnej Górze!

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 17:30

Jasia z Ewą i Gabrysia Wach

Szczęść Wam Boże, wyznający wiarę przez trud pielgrzymowania w 39. pieszej archidiecezjalnej pieszej pielgrzymce. Przesyłamy wsparcie modlitewne. Dziś w sztafecie różańcowej gr. 2 przez wstawiennictwo św. Jana z Dukli, patrona naszej archidiecezji, modliła się we wszystkich intencjach pielgrzymów. Grupo parafian Prałkowiec, zgromadzona w domu pielgrzyma Adama z grupy św. Jacka - bądźcie umocnieni w drodze do naszej Mamy!

Przeworsk, poniedziałek, 8 lip 2019, 17:29

Krzysztof Stacel

Pozdrowienia dla Witka, Losia, braci Darka i Bogdana Pecko. Niech Kochana Matuchna czuwa i dodaje wam sił, abyście dotarli do Jej Tronu. Polecam się waszej modlitwie, jednocześnie jako pielgrzym duchowy w tym roku pamiętam o was, również polecając was w modlitwie i słuchając Radio Fara. Szkoda, że nie mogę iść. Pozdrowienia dla całej braci kolejarskiej

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 17:07

Janusz i Sebastian

Gorąco pozdrawiamy Karola i Gosie Kawa. Wytrwałości w pielgrzymowaniu i wiele błogosławieństwa. Janusz i Sebastian z Przemyśla

Pruchnik, poniedziałek, 8 lip 2019, 17:00

Karol

Pozdrawiam Agnieszkę Kaminską. Pamiętaj o nas wszystkich i proś w naszych intencjach. Do zobaczenia!

Niebieszczany, poniedziałek, 8 lip 2019, 16:41

Rodzice

Serdeczne pozdrowienia dla grupy świętego Jacka, a szczególnie dla Patryka Koczera i pielgrzymów z Niebieszczan. Wielu łask Bożych, sił duchowych i fizycznych oraz pogody ducha na każdy krok waszego pielgrzymowania.
P.S. Pozdrowienia od babci z Pielni i dziadków z Niebieszczan.

Jawornik Polski, poniedziałek, 8 lip 2019, 15:52

Agnieszka

Serdeczne uściski dla moich pielgrzymów - mamy Janeczki, cioci Basi, Weroniki i wujka Jerzego. Kochani, bardzo się cieszę, że dajecie radę. Trzymam za was kciuki!

Zadąbrowie, poniedziałek, 8 lip 2019, 14:48

Agata, Marek, Kasia i Karol Hołyszko

Serdecznie pozdrowienia dla naszego syna Kamila. Niech Matka Boska Częstochowska uprosi u Swego Syna wszystkie intencje z którymi idziesz na Jasną Górę. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni. Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy świętego Jacka. Do miłego zobaczenia.

Baarn Holandia, poniedziałek, 8 lip 2019, 14:45

Marta

Pozdrowienia, ucałowania oraz dużo otuchy w ciężkich chwilach zmęczenia. Kochamy cię. Pozdrawia siostra Marta, Ton, Tymek i Tamira. Pozdrowienia dla Jacka Wota.

Grodzisko Nowe, poniedziałek, 8 lip 2019, 14:41

Krystyna

Wytrwałości w trudach pielgrzymowania, niech Matuchna Cię prowadzi, a Duch Święty umacnia. Zanieś nasze podziękowania i intencje do Jej stóp. Pozdrawiam, siostra Krystyna z rodziną

Niebieszczany, poniedziałek, 8 lip 2019, 13:09

Dziadkowie

Bardzo gorąco pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jacka wędrujących na Jasną Górę, a w szczególności pielgrzymów z Niebieszczan. Życzymy Wam wytrwałości, dużo cierpliwości i siły w pokonywaniu kolejnych kilometrów. Niech Matka Boża, do której zmierzacie, błogosławi każdy Wasz krok i trud.

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 12:52

Koleżanki z pracy

Serdeczne pozdrowienia dla kochanej Danusi Pucher, naszej dzielnej koleżanki, z którą jesteśmy sercem i modlitwą. Życzymy szczęśliwego dotarcia do celu.

poniedziałek, 8 lip 2019, 12:40

Sylwia

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jacka, a w szczególności dla Patryka Koczera. Dużo sił i wytrwałości w drodze do Jasnogórskiej Pani!

Skolowszów, poniedziałek, 8 lip 2019, 11:40

Patryk Kaliksto

Pozdrowienia dla całej grupy świętego Jacka, aby Matka Boża doprowadziła was do Częstochowy. Proszę o modlitwę za mnie, o moje zdrowie. Wasz brat pielgrzym - Patryk Kaliksto

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 11:27

Małgorzata

Pozdrowienia dla pana Wiesława, który pielgrzymuje 22. raz do Tronu Maryi - od rodziny. Panek Irena prosi o modlitwę z okazji 80. urodzin.

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 11:21

Gosia

Wszystkim pielgrzymom, a przede wszystkim wspaniałej Dorotce Kornafel, życzę cudownego przeżywania wspólnej modlitwy, wytrwałości i ufności w zanoszeniu swych próśb przed Obraz Matki Bożej, a także dobrej pogody i dużo sił na każdy dzień wędrówki.

poniedziałek, 8 lip 2019, 10:28

Koleżanki Ewy

Pozdrowienia dla siostry Basi Trynieckiej.

Medyka, poniedziałek, 8 lip 2019, 10:20

Sylwia

Serdeczne pozdrowienia dla wspaniałej i odważnej koleżanki Dorotki Kornafel. Niech Maryja dodaje sił i udziela wszelkich łask za trud pielgrzymi. Życzę udanej wędrówki i jak najwięcej doświadczeń duchowych i ludzkiej życzliwości! Dobrej pogody, wytrwałości w drodze, aby ta pielgrzymka przyniosła oczekiwane owoce, a Matka Boża wysłuchała próśb, które u jej stóp złożysz. Polecam się Twojej modlitwie!

Jarosław, poniedziałek, 8 lip 2019, 09:26

Ciocia

Serdecznie pozdrawiam pielgrzymów z Duńkowic (rodzina Czubów). W szczególności życzę dużo wytrwałości dla porządkowego Dareczka. Trzymajcie się i szczęśliwie zmierzajcie do celu. A tam zanieście i moje prośby o zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny.

Strona 1 z 2   starsze »   

Zaloguj się