+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 92
niedziela, 14 lip 2019, 20:51

Znajomi

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy świętego Jana, a szczególnie dla kleryka Sebastiana i Pani Agnieszki, wytrwałości, zdrowia oraz udanej pogody.

Leżajsk/Giedlarowa, niedziela, 14 lip 2019, 19:03

Karolina(jeszcze Kuczek) i Michał Dziob

Serdeczne pozdrowienia ze słonecznej Giedlarowej, :) dla Księdza przewodnika Pawła i Księdza szarpidruta Tomka, :) wiemy że dajecie radę, już ostatnia prosta przed wami, mamy nadzieję że wspomnicie o nas przed tronem Najjaśniejszej Pani. Ufamy, iż zmęczenie nie jest aż tak duże, a nogi i gardło macie już wytrenowane bo na was czekamy. :)
Pozdrawiamy wszystkich Jaśków bardzo serdecznie i pamiętamy o was w modlitwie.

niedziela, 14 lip 2019, 16:17

Maria

Obfitości łask Bożych na drodze do Pani Jasnogórskiej, otwartości na Słowo Boże, dużo sił, pokoju i radości. Poczucia, że Pan nad Wami czuwa. Szczęść Boże!

Łańcut, niedziela, 14 lip 2019, 12:49

Katarzyna, Marcin i Gabryś Grzesik

Serdeczne pozdrowienia dla Księdza przewodnika Pawła. Niech Matka Boża Częstochowska obdarza Cię potrzebnymi łaskami i ma Cię w opiece. Przez wszystkie dni wędrówki byliśmy z Księdzem duchem i modlitwą.

Krościenko Wyżne, niedziela, 14 lip 2019, 09:55

Hubercik z mamą

Szczęść Boże! Przesyłamy jeszcze raz pozdrowienia, bo nie wiemy czy dotarły. 😉 Pozdrawiamy całą wspaniałą grupę z księdzem przewodnikiem na czele. Parafian z Krościenka Wyżnego: Małgorzatę Fil, Magdalenę i Pawła Biedka, Katarzynę i Weronikę Marszałek, Łukasza Wójcika, a także Małgorzatę Biedka. Pamiętamy o Was w modlitwie! P.S. Został tylko ostatni dzień i ostatnia noc do celu! Jasnogórskiej Pani czeka na Was!

niedziela, 14 lip 2019, 06:54

Znajoma

Siły i wytrwałości na końcówkę wędrówki, i przeogromnej radości z osiągniętego celu... dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana. Szczególne pozdrowienia i słowa podziwu dla Bożeny, Renatki i Bogusława. Pamiętajcie o mnie w modlitwie, kiedy staniecie przed Jej Tronem.

Haczów, niedziela, 14 lip 2019, 01:29

Teresa

serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jana, a szczególnie dla Zbigniewa z Haczowa. Wytrwałości i siły w tych ostatnich kilometrach do tronu Matki Jasnogórskiej. Wspieramy Was codzienną modlitwą. Szczęść Boże.

Krosno, sobota, 13 lip 2019, 19:37

Monika

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów, a szczególnie dla całej familii Biedków z Pablem Grajkiem na czele oraz Malgorzaty Fil. Jestem z Was dumna i czekam na Was z małymi czworonożnymi szaleńcami! Przesyłam dużo siły i buziaków.

Niebocko, sobota, 13 lip 2019, 18:26

Dorota

Pozdrowionka dla najfajniejszego i najweselszego KS. Przewodnika Pawła, 😉 jeszcze parę kroczków i już u naszej Pani Jasnogórskiej, proszę pamiętaj o mnie przed tronem Mateczki. 🙏🙏🙏

Dukla, sobota, 13 lip 2019, 15:54

Dorota

Z całego serca pozdrawiam całą grupę św. Jana, cudownych pielgrzymów! Szczególnie Kasię, Alę, Edytkę, Anię, duchowo byłam z wami dziś podczas odpustu św. Jana na puszczy, z Bogiem.

sobota, 13 lip 2019, 14:13

Znajoma

Serdeczne pozdrowienia dla Bożeny P., Renaty Ż. i dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana. Niech Mateńka do której idziecie i św. Jan, wspierają i pomagają pokonać trudy pozostałych kilometrów. Wspieram modlitwą i proszę o modlitwę.

Mytarka, Osiek Jasielski, sobota, 13 lip 2019, 12:50

Mirek

Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla naszych drogich pielgrzymów, w szczególności: Małgosi, Madzi, Pawła, Marysi i ich rodzin. Niech Matka Boża prowadzi Was przez trudy tej pielgrzymki, dodaje sił byście dotarli do Jasnej Góry, oczywiście w czołówce grupy. Pozdrawia rodzina Biernackich z Mytarki, Biernackich z Osieka Jasielskiego i Leputów z Toków.
Jesteśmy z Was DUMNI!!!

Kopytowa, sobota, 13 lip 2019, 12:25

Duchowy pielgrzym

Pozdrawiam wszystkich z grupy św. Jana, wytrwałości i błogosławieństwa Bożego.

Duchowy pielgrzym

Warszawa, sobota, 13 lip 2019, 12:20

Irena, Jacek i Daniel

Serdeczne pozdrowienia dla Agaty, Ani i Bartka z grupy św. Jana. Życzymy wytrwałości w pielgrzymowaniu, pięknej pogody, Bożego błogosławieństwa oraz wysłuchania Waszych intencji przez Jasnogórską Panią. Pamiętamy o Was w naszej modlitwie.

Senj- Chorwacja, sobota, 13 lip 2019, 12:06

Damian i Gabriela

Serdeczne pozdrowienia dla wytrwałego pielgrzyma Zbigniewa z Haczowa. Pamiętamy o modlitwie.

Korczyna, sobota, 13 lip 2019, 01:09

Barbara

Serdeczne pozdrowienia dla mojej szwagierki Renaty, koleżanki Danusi, Agnieszki i Grzesia Rzeszutków oraz pozostałych pielgrzymów z Korczyny. Niech Matka Boża wam błogosławi.

Dobieszyn, sobota, 13 lip 2019, 00:18

Anna

Serdeczne pozdrowienia dla kleryka Tomasza i diakonów Bartosza i Kamila. Jeszcze dziś, jeszcze jutro i dotrzecie do Jasnogórskiej Pani, w drogę więc ruszajcie, na bąbelki nie zważajcie, bo Mateńka na Was czeka. Łącząc się duchowo pielgrzymuję z Wami.

Krościenko Wyżne, piątek, 12 lip 2019, 22:28

Janina i Aldona

Pozdrowienia płynące z Krościenka Ważnego, dla Gosi Fil, reprezentantów naszej parafii oraz księdza przewodnika i całej grupy św. Jana, a także niezastąpionej Małgorzaty Biedka. Trzymajcie się! Życzymy wytrwałości na pielgrzymim szlaku! Cel jest blisko! Pamiętamy o Was w modlitwie!

piątek, 12 lip 2019, 22:18

Weteranki-Rymanowianki

Od samego rana idzie grupa Jana. Pielgrzymują 8 dni ha ha hi hi hi. My się wcale nie śmiejemy, bo już z Wami nie idziemy. Jest nam smutno jest nam źle, płakać nam się tylko chce. Już przynudzać nie będziemy, lecz pozdrowić Was pragniemy. W pierwszej kolejności pozdrawiamy Jegomości - księdza Pawła i Tomasza, który wszystkich wciąż rozprasza. Dalej wspomnieć należy o kleryckiej młodzieży. Diakon Bartek oraz Kamil - nasz wielebny parafianin. KIeryk Piotrek oraz Seba - porządkuje tak jak trzeba. O Grzegorzu pamiętamy - Instastory oglądamy, a tam Jadzia uśmiechnięta rozrabianiem wciąż zajęta. Więcej już nie wyliczamy, wszystkich mocno Was ściskamy!!! W Częstochowie się widzimy, wspólnie znów się pomodlimy!

Lubatowa, piątek, 12 lip 2019, 22:04

Jaś, Kamilla, Antoś

Pozdrawiamy naszą wspaniałą ciocie Faustynkę. Idź wytrwale do Tronu Matki i zanieś Jej nasze intencje. Ściskamy mocno. JAŚ, KAMILKA, ANTOŚ

Krosno, piątek, 12 lip 2019, 21:22

Dominik z rodzicami

Pozdrawiamy ciocię Agatkę, kuzynów: Bartusia i Anię i wszystkich pielgrzymujących do Pani Jasnogórskiej. Zapewniamy o modlitwie i o wsparcie modlitewne prosimy. Szczęść Boże.
P.S. Baku jesteś Wielki! :-)

Krosno, piątek, 12 lip 2019, 21:17

Maria i Marian

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy, a szczególnie dla synowej Agatki, wnuków Ani i Bartusia oraz ks. Pawła. Polecamy Was wszystkich w naszych modlitwach. :-)

Korczyna, piątek, 12 lip 2019, 21:15

Rodzina Kozubków

Serdeczne pozdrowienia dla s. Oli i s. Kasi. :) Polecamy się modlitwie i życzymy dużo łask oraz duchowego wzrostu!
Danka, Paweł i Iza Kozubek
P.S. Jestem z Was dumna moje Ptaszyny. Cała Stara Wieś pozdrawia i dopinguje Zdrowaśkami. Do zobaczenia! :)

Krosno, piątek, 12 lip 2019, 20:51

Florek i Emilka

Tomeczek ledwo dycha, a Bartek go popycha. Cioteczka bąble opatruje. Paweł żwawo maszeruje. Pozdrowienia dla Biedków rodzinki, przesyłają rude czuprynki.

Malinowka, piątek, 12 lip 2019, 18:02

Szopiaki

Serdeczne pozdrowienia dla braci i sióstr z grupy św. Jana. A szczególne uściski dla Beni porządkowej. Wywijaj dzielnie tym lizakiem i wytrwale krocz do naszej Matki. Buziaki.

Krosno, piątek, 12 lip 2019, 17:42

Ks. Leszek

Wiele serdeczności i ciepłych pozdrowień dla wszystkich duszpasterzy i pielgrzymów z grupy św. Jana z Dukli, a szczególnie z krośnieńskiej Fary... Idźcie wytrwale za Maryją do Jezusa! 😇 Ks. Leszek Nawracaj

Dukla, piątek, 12 lip 2019, 16:01

Dorota

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jana, a szczególnie dla Kasi i Ali, od Doroty.

Krosno, piątek, 12 lip 2019, 15:32

Ciocia Iwona, kuzynka Kasia

serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jana, w szczególności dla Weroniki Zawiszy i jej koleżanek Poli, Jadzi i Weroniki. Błogosławieństwa na końcówce pielgrzymowania, niech Pan Bóg was prowadzi szczęśliwie do tronu Jasnogórskiej Pani!!!

piątek, 12 lip 2019, 15:29

Znajoma

Serdeczności dla grupy św. Jana, a szczególnie dla Bożeny Przybyły i Renaty Żurawskiej. To już tylko kilka dni i staniecie przed Jej Tronem. Niech was wspiera, niech prowadzi, niech ma w opiece i wysłucha i spełni wszystkie wasze prośby. Proszę o pamięć w modlitwie.

Asyż, piątek, 12 lip 2019, 14:28

Jacek i Bernadka

Życzliwość to owoc Ducha Św. W tym Duchu przyjmijcie pozdrowienia od nas z Asyżu. Niech św. Franciszek dodaje wam siły w dążeniu do celu i niech każdy z Was dostrzega piękno każdego stworzenia w codzienności. Szczególne całusy dla Jadzi Warki, Poli, Kasi i Weroniki. Matka Boża Anielska chroni Was.

piątek, 12 lip 2019, 14:11

Janian

Pozdrawiam cała grupę św. brata Alberta, a szczególnie pielgrzymów z Pawłosiowa i córkę Jadzie. Pozdrawia mama

Lubatowa, piątek, 12 lip 2019, 12:57

Agnieszka

Serdeczne pozdrowienia dla grupy świętego Jana, a szczególnie dla kleryka Sebusia, pani Agnieszki Turek i Grzesia Niemczyka. Dużo siły i wytrwałości, buziaki. :)

Korczyna, piątek, 12 lip 2019, 12:32

Siostra Danuta

Serdeczne, a zarazem wyjątkowe pozdrowienia dla Grzegorza i Agnieszki Rzeszutek, którzy po raz pierwszy wędrują do tronu Pani Jasnogórskiej, niech kolejne dni upłyną na modlitwie, radosnym śpiewie (do mikrofonu).
P.S. Grzesiu, oszczędzaj żabę.

Kokotów, piątek, 12 lip 2019, 12:31

Ania i Jim

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jana, w szczególności dla taty Antoniego i kuzyna Dawida. Jesteśmy bardzo z Was dumni! Kochamy Was mocno!

Korczyna, piątek, 12 lip 2019, 12:21

Pątniczka Danuta

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jana z Krosna, te sześć dni wspólnej wędrówki z wami było radosnym i pięknym czasem, życzę dużo wytrwałości i sił, mam nadzieje że znów spotkamy się na pielgrzymim szlaku.

Odrzykoń, piątek, 12 lip 2019, 12:16

Dorota, Mariusz

Pozdrowienia dla całej grupy św. Jana, a szczególnie dla Agnieszki i Grześka Rzeszutek, życzymy wytrwałości i radości której Wam nie brakuje...
P.S. Już wiemy dlaczego Danusia zjechała, a tak miało być pięknie...

Pawłosiów, piątek, 12 lip 2019, 11:24

Babcia Jasia

Pozdrawiam ks. Pawła przewodnika i całą grupę św. Jana.

Dobieszyn, wtorek, 9 lip 2019, 23:41

Anna

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jana, as zczególnie dla nowicjuszek Kasi i Oli ze zgromadzenia sióstr służebniczek. Bożej radości, dobrej pogody. Siostrzyczki, ,,Nie tak szybko, do Maryi krok po kroku, nie tak szybko...'', więc wytrwałości w pielgrzymowaniu, Mateńka czeka.
Duchowo łączę się z Wami, mama Ania, do życzeń dołącza się cała rodzinka.

Krosno, wtorek, 9 lip 2019, 22:45

Kolankowie

Serdeczne pozdrowienia dla Weroniki, Jadzi i Poli.

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 21:56

Magdalena i Mateusza

Serdeczne pozdrowienia dla mamy Ewy Socha, przesyłają dzieci Magdalena i Mateusz. Myślami jesteśmy z Tobą.

Iwonicz, wtorek, 9 lip 2019, 19:54

Urszula

Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana, a szczególnie grupę z Iwonicza! Kochane Janki - Szczęść Boże!!!

wtorek, 9 lip 2019, 18:58

Duchowy pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla kleryka Piotrka z Iwonicza!

Korczyna, wtorek, 9 lip 2019, 17:57

Anna

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątników z grupy św. Jana, a szczególnie dla Gosi i Oli, Danusi z Korczyny, Renaty i Anety. Niech Maryja dodaje Wam sił i otacza opieką na pielgrzymim szlaku oraz wynagrodzi łaskami za ten podjęty trud. Duchowo jestem z Wami każdego dnia!
Wytrwałości życzy Wam ubiegłoroczna współtowarzyszka Anna

Korczyna, wtorek, 9 lip 2019, 14:46

ks. Dominik

Serdeczne pozdrowienia dla przedstawicielek Domowego Kościoła z Korczyny: Danusi i Renaty.
Życzę pięknego czasu pielgrzymowania, dużo radości i entuzjazmu w drodze, a także wielu owoców od Ducha Świętego.
P.S. Nie dokuczajcie pielgrzymom...

Równe, wtorek, 9 lip 2019, 14:16

Waldemar

Szczęść Boże wszystkim pielgrzymom z grupy świętego Jana. Serdeczne pozdrowienia z miejscowości Lubatowa i Równego oraz wielkie dzięki mojej żonie Agnieszce, za miłe pozdrowienia na antenie radia Fara.

Odrzykoń, wtorek, 9 lip 2019, 09:43

Dorota, Paula

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątników z grupy św. Jana, szczególnie dla Danusi, Renaty i oczywiście dla Agnieszki i Grzegorza. Życzymy wytrwałości w drodze do naszej Mateńki. Niech moc będzie z Wami, jesteście najlepsi.

wtorek, 9 lip 2019, 00:30

Elżbieta

Gorące pozdrowienia dla Anetki Wójcik! Dużo siły i wytrwałości! Pozdrawiam wszystkie Janki! Jesteście SUPER!!!

Krosno, poniedziałek, 8 lip 2019, 23:35

Monika

Serdeczne pozdrowienia dla gr. św. Jana, a w szczególności dla Agaty, od koleżanki z pracy. Dużo siły i wytrwałości.

Zmiennica, poniedziałek, 8 lip 2019, 22:26

Karek, Zuzia i Wiolunia

Serdeczne pozdrowienia dla kochanego TRIO (PAWEŁ-TOMUŚ-PAWEŁ). Wspieramy duchowo, wytrwale się modlimy i za Wami mocno tęsknimy.
P.S.Wujek Paweł - więcej uśmiechu na twarzy, a wujek Tomek niech uważa, aby struny w gitarze nie popękały, a głosowe wytrzymały!!!! Buziaki!!!

Nosówka, poniedziałek, 8 lip 2019, 22:08

Lidka i Mariusz

Serdecznie pozdrawiamy pielgrzymów, szczególnie dwóch wspaniałych, NIEZASTĄPIONYCH BRACI: księdza Pawła i księdza Tomka. Rozpalajcie nadal serca swoją muzyką i śpiewem. Chwała Panu za takich radosnych, "szalonych", a zarazem pobożnych KAPŁANÓW!!!

Błażowa, poniedziałek, 8 lip 2019, 20:16

Bożena K.

Gorące pozdrowienia dla Jasi Kołodziej. Niech Cudowna Matuchna dodaje Ci skrzydeł, gdy chwilami brakuje sił. Życzę Ci wytrwałości i błogosławieństwa Bożego na dalszą drogę.

Błażowa, poniedziałek, 8 lip 2019, 20:06

Parafianie z parafii św. Marcina

Serdeczne pozdrowienia dla całej pielgrzymiej grupy z Błażowej, dla wszystkich naszych kapłanów na czele z ks. dyrektorem Jackiem Rawskim. Niech Boża Opatrzność Wam w drodze towarzyszy, a Matka Boża do której pielgrzymujecie wyprasza potrzebne łaski. Wspieramy Was modlitwą. Szczęść Boże!

Posada Górna, poniedziałek, 8 lip 2019, 19:17

Agnieszka

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jana, w szczególności dla ks.Tomasza, Marty z Kubą i Beatki M. z parafii Rymanów Zdrój. 😍
Kochani, duchem jestem z Wami, życzę dużo siły!
Zanieście zdrowaśkę do Mateczki. 💖

Krosno, poniedziałek, 8 lip 2019, 17:14

Kasia

Przesyłam najserdeczniejsze pozdrowionka dla cioci Gosi z Krościenka. Dużo uśmiechu na każdy dzień! Dużo siły i wytrwałości do pokonywania kolejnych kilometrów! Serca przepełnionego Jego pokojem do końca wędrówki! Przytulam wszystkich na odległość!

Rymanów Zdrój, poniedziałek, 8 lip 2019, 15:50

Krysia, Agnieszka, Lucynka

Dla Gosi Dębiec,
serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątników z grupy św. Jana, a szczególnie dla koleżanki i przyjaciółki Gosi Dębiec z Rymanowa. Małgosiu niech Maryja dodaje Ci sił i wszelkich Łask za trud pielgrzymi. Dużo doświadczeń duchowych i ludzkiej życzliwości. Aby Matka Boża przyjęła wszystkie Twoje intencje i prośby. Dasz radę! Jesteśmy z Tobą!
Krysia, Agniesia i Lucynka
Szczególne pozdrowienia od córek Asi, Weroniki i syna Kamila

Rymanów, poniedziałek, 8 lip 2019, 15:36

Weronika, Asia i Kamil z Rymanowa

Dla mamusi Małgosi Dębiec! Kochana mamusiu, pozdrawiamy Cię. Życzymy dużo sił. Wracaj zdrowa i szczęśliwa. Niech Maryja darzy Cię pokojem na tej pielgrzymkowej drodze i spełni Twoje prośby i intencje. Ściskamy i całujemy mocno. Weronika, Asia i Kamil

Rymanów, poniedziałek, 8 lip 2019, 15:07

Dagmara

Gorące pozdrowienia i moc uścisków dla wszystkich Janków, zwłaszcza dla Klaudii, Oli i Gosi z Rymanowa, a także brata Bogdana i siostry Małgorzaty, która trzyma rękę na pulsie całej grupy. ;) Łaskawej pogody, "tłustej gęsi" w Zdziarcu, uśmiechniętych buziek i radosnych śpiewów! :)
"Święty Janek, olee!"

Równe, poniedziałek, 8 lip 2019, 14:45

Waldemar

Serdeczne pozdrowienia z Równego, dla wszystkich pielgrzymów grupy świętego Jana. Siły w nogach i uśmiechu na twarzy, a w szczególności dla Agi i Sebastiana.

Krosno, poniedziałek, 8 lip 2019, 12:45

Barbara

Serdeczne pozdrowienia dla wnuka Pawła Biedka, córek Małgosi Fil i Madzi Biedka, kuzynki Marysi Trynieckiej oraz Beaty Skiby i Małgorzaty Biedka. Jestem z Wami duchem i modlitwą.

Lubatowa, poniedziałek, 8 lip 2019, 12:45

Ania z Lubatowej

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana, a w szczególności dla Asi Dereniowskiej, pani Agatki i Ani. Życzę dużo wytrwałości i sił w kroczeniu do Mateńki.

Krosno, poniedziałek, 8 lip 2019, 12:43

Monika

Cieplutkie pozdrowienia dla mamy Magdy Biedka i braciszka Pawełka. Dużo siły i energii na szlaku pielgrzymkowym.
P.S. Oduś przesyła buziaki.

poniedziałek, 8 lip 2019, 11:56

Anna

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jana z Dukli, a w szczególności dla Renatki i jej grupy "spaniowej". Renia, idę z Tobą w myślach, a wolałabym obok. Będę Was wszystkich wspierać modlitwą u Waszego patrona grupy, w trakcie uroczystości odpustowych w przyszły weekend w Dukli.

Korczyna, poniedziałek, 8 lip 2019, 10:57

Matylda

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana. Przesyła Matylda oraz wszyscy duchowi pielgrzymi z Korczyny

Krosno, poniedziałek, 8 lip 2019, 10:56

Ludka i Ewa

Szczęść Boże dla wszystkich pielgrzymów. Poszłyśmy z Wami tylko pierwszego dnia, ale w następnym roku szykujemy się na dłużej. Życzymy zdrowia i wytrwałości oraz wspaniałych owoców pielgrzymki do Maryi.

Kombornia, poniedziałek, 8 lip 2019, 09:51

Anka

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana, a szczególnie dla osób z Komborni. Kroczcie z radością i modlitwą przed oblicze naszej Pani Częstochowskiej.

Haczów, poniedziałek, 8 lip 2019, 09:38

Grażyna

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla siostry Elżbiety, obecnej Zakrystianki w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Haczowie! Dużo siły i wytrwałości w tej trudnej drodze, pokoju serca i pogody Ducha.
P.S.Taka ciekawostka: wczoraj w naszym sanktuarium, spotkaliśmy mieszkańców Częstochowy!

Rymanów, poniedziałek, 8 lip 2019, 06:55

Mama, ciocia Ewa i kuzyni

Serdeczne pozdrowienia dla gr. św. Jana, a w szczególności Klaudii, Oli i Gosi z Rymanowa. Pomódlcie się za nas. Miłych chwil na szlaku i opieki Pani Jasnogórskiej.

poniedziałek, 8 lip 2019, 06:04

Znajoma

Znów lipca skwar daje się nam we znaki,
a pielgrzymujący jak co roku
ruszają na znane sobie szlaki...
Do Częstochowskiej Mateczki
w trudzie i znoju wędrują,
swe troski, prośby, podziękowania
w głębi serc niosą i ofiarują.
Wspomagaj ich MATEŃKO, w drodze,
dawaj w wędrówce wytchnienie,
bo każdy krok, każda kropla potu
to tysiąckrotne... Ciebie uwielbienie.

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana, a szczególnie dla Bożeny Przybyły, Renatki Żurawskiej i Bogusława Baruta. Podziwiam Was !!!!!!

Irlandia, poniedziałek, 8 lip 2019, 01:01

Mariola

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich cudownych Janków, na czele z siostrą pielgrzymkową Marysią. Już coraz bliżej do Mateńki. Pamiętam w codziennej modlitwie. Pozdrawiam!

Radymno, niedziela, 7 lip 2019, 23:19

Przemek Puzio

Serdeczne i gorące pozdrowienia dla siostry Danuty Kozubek! Pociągnięty przykładem siostry nadal wspominam urok tego pątniczego szlaku. Proszę o modlitwę i jeszcze raz dziękuję za świadectwo. Wytrwałości!

niedziela, 7 lip 2019, 22:38

Amelka, Ada i Zosia

Gorące pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Jana, szczególnie dla sióstr: Anety, Danusi, Renaty i Gosi. ☺️

Rymanów, niedziela, 7 lip 2019, 22:05

Julita

Gorące pozdrowienia dla całej grupy świętego Jana, a w szczególności dla moich kochanych weteranek rymanowianek: Oli, Gosi i Klaudii. Dziewczyny, dużo sił i mało odcisków! Trzymajcie się dzielnie! :) Przesyłam całusy!
P.S. Zmówcie za mnie 3 Zdrowaśki - każda po jednej. :)

Krosno, niedziela, 7 lip 2019, 21:32

Schola Kefas

Serdeczne pozdrowienia od Scholi Kefas z Parafii św. Piotra i św. Jana z Dukli dla całej grupy, szczególnie dla księdza Pawła, przewodnika. Niech Matka Boska ma w swojej opiece, a święty Jan z Dukli i św. Jan Paweł II prowadzą.

Suchodół, niedziela, 7 lip 2019, 20:17

Mama Aneta

Serdeczne pozdrowienia dla syna Kamila Habrata. Duchowo jestem z Tobą.

Krzywcza, niedziela, 7 lip 2019, 20:16

Maciek

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jana, a w szczególności dla Kasi, Radka i Asi. Niech Maryja, Pani Jasnogórska wspomaga i dodaje wam sił. 🙂

Zmiennica, niedziela, 7 lip 2019, 17:16

Wiolunia

Serdeczne uściski dla niezastąpionego ks. TOMASZA, który dołączył w końcu do grupy. Życzę dużo siły i wytrwałości w drodze do ukochanej Matki.
P.S. PAMIĘTAJ!!! Bądź grzeczny i słuchaj się PRZEWODNIKA!!!

Równe, niedziela, 7 lip 2019, 17:12

Waldemar

Serdeczne pozdrowienia dla wspaniałej grupy świętego Jana, a w szczególności dla kochanej żony Agnieszki i synusia kleryka Sebastiana. Życzę dużo siły i wytrwałości.

Krosno, niedziela, 7 lip 2019, 14:00

Rodzina

Serdeczne pozdrowienia dla Agatki i Bartusia, od Babci Heli i Dziadzia Stasia. Życzymy wytrwałości. Bartek - dasz radę, bo mama to wiadomo!!!

Krosno, niedziela, 7 lip 2019, 13:54

Zawiszaki

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jana, a szczególnie dla Weroniki, Jadzi, Poli, Weroniki i Pani Kasi. :) Bardzo żałujemy, że nie idziemy z Wami. Trzymajcie się dzielnie! :)

Dębica, niedziela, 7 lip 2019, 13:32

Basia

Dorocik - bardzo Cię ściskam, pozdrawiam i pamiętam. Pozdrawiam wszystkich pątników gr. św. Jana i bardzo Wam gratuluję. Basia z Dębicy

La Sallet, niedziela, 7 lip 2019, 12:33

Jacek i Bernadka

Gorąco pozdrawiamy wszystkich pątników z Waszej grupy, a szczególnie naszą córeczkę. Jadzia, jesteśmy z Wami duchowo dzięki Radiu Fara. Polecamy Was i Wasze intencje dzisiaj MB Płaczącej w La Sallet.

niedziela, 7 lip 2019, 11:10

Małgorzata

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Pątników, a zwłaszcza parafian z Rymanowa. Niech Matka Boża Bolesna dodaje Wam sił każdego dnia.

Krościenko Wyżne, niedziela, 7 lip 2019, 10:45

Pablo Grajek

Serdeczne pozdrowienia dla grupy medycznej w składzie: Magdalena Biedka, Małgorzata Fil, Małgorzata Biedka, Beata Skiba oraz pani Katarzyny Marszałek. Wytrwałości na szlaku pielgrzymkowym do naszej Mateńki. Niech moc będzie z Wami! Dajcie czadu Siekierniki! Do zobaczenia później!

Zmiennica, niedziela, 7 lip 2019, 10:01

Wiolunia

Gorące uściski dla wszystkich, a szczególne dla PAWEŁKA KIEROWCY i cudownego przewodnika KS. PAWCIA!!! Niech Matka Boska Częstochowska daje Wam siły na każdy dzień pielgrzymowania. Trzymajcie się!!! BEZPIECZNYCH DRÓG BEZ BÓLU NÓG.
P.S. Tuptajcie, tuptajcie, ale o mnie nie zapominajcie!!! Buziole!!!

Iwonicz, sobota, 6 lip 2019, 23:57

Maria

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątników z grupy świętego Jana! Dużo optymizmu i pozytywnej energii w dążeniu do celu! Niech trud wędrówki zaowocuje mnóstwem łask. Pamiętam o Was w modlitwie. Wy także nie zapominajcie w modlitwie o ślących pozdrowienia! 😊

Grodzisko, sobota, 6 lip 2019, 22:16

Pielgrzym

Gorące pozdrowienia dla grupy św. Jana.

sobota, 6 lip 2019, 22:04

Duchowy pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla kleryka Piotra!
Wytrwałości i dużo sił! Pamiętamy w modlitwie +

sobota, 6 lip 2019, 13:25

Ola

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Janków, a w szczególności dla Klaudyny, Oli i Gosi oraz reszty Rymanowskiej ekipy! Ściskam Was mocno! Do zobaczenia niedługo :)

Krosno, sobota, 6 lip 2019, 10:14

Maria

Serdeczne pozdrowienia dla Agaty, Ani, Arka, Alka i Wiktorii oraz wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana. Życzę dobrej pogody i radości serca na całym pątniczym szlaku.

Zagórz, piątek, 5 lip 2019, 21:19

Halinka

Gorące i serdecznie pozdrowienia dla całej grupy św. Jana a szczególnie dla Bogusia Bogut. Niech Matka Boża ma Was w Swojej opiece i obdarzy potrzebnymi łaskami.

Brzozów, piątek, 5 lip 2019, 09:53

Weronika

Pozdrowienia dla grupy świętego Jana z parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Brzozowie! Idźcie z Bogiem!

Warszawa, piątek, 5 lip 2019, 08:54

Asiulek

Był sobie pewien chłopiec o imieniu Grześ. Chciał być, chciał żyć, chciał spełniać marzenia. On jest, żyje, a co najważniejsze spełnia marzenia swoje i innych. Wiem, że jest tam, być może to czyta - i się śmieje - na bank się śmieje - i dobrze - idź Grześ, po swoje marzenia, po swoje cele, po siebie ❤️

Zaloguj się