+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 185
niedziela, 14 lip 2019, 22:18

Klaudia

Serdecznie pozdrawiam Mamusie Basie z Braciszkiem Kacprem, Edytkę - bardzo Was kocham!! Całą grupę Kazików, pielgrzymów z Jodłówki, ostatnia prosta przed Wami, modle się za Was i też o modlitwę proszę. :-)

Przemyśł - Błonie, niedziela, 14 lip 2019, 19:55

Aga i Olek

Serdeczne pozdrowienia z wyrazami szacunku dla niestrudzonego arcybiskupa Adama Szala oraz ks. Piotra Rączki i ks. Krzysztofa Szybiaka. Niech Pani Częstochowska ma Was w swojej opiece a Jej Syn Jezus Chrystus Wam błogosławi.

Jodłówka, niedziela, 14 lip 2019, 14:55

Jola

Pozdrowienia od przyjaciółki dla Amelii Fudali, niech Bóg ci błogosławi.

Przemyśl, niedziela, 14 lip 2019, 13:31

Bracia od św. Józefa

Wszelkich łask wyproszonych przez Matkę naszego Pana Jezusa Chrystusa i naszą Matkę dla brata Dariusza Pecko, z przemyskiego Bractwa św. Józefa na Karmelu, gdzie przygotowujemy się na uroczystość MB Szkaplerznej, Darku czekamy na Ciebie! Z Panem Bogiem zostawaj!

Pruchnik, niedziela, 14 lip 2019, 12:41

Janusz z rodziną

Gorące pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Kazimierza, a w szczególności dla Czesława, Stanisława, Kacpra i Jana. Pamiętamy o Was w modlitwach by Pani Częstochowska napełniła was radością i siłami na ostatnich kilometrach przed Jasną Górą. Katarzyna, Janusz, Faustynka i Katarzyna.

Jodłówka, niedziela, 14 lip 2019, 12:09

Stanisława

Gorące pozdrowienia dla córki Izy oraz Karoliny, Doroty, Patrycji i Rafała i wszystkich duchownych, dobrej pogody i dużo sił na te ostatnie kilometry. Matka Boża czeka na was, niech wam wyprosi potrzebne łaski.

Jodłówka, sobota, 13 lip 2019, 23:33

Mielniczki

Serdeczne pozdrowienia dla wspaniałej grupy św. Kazimierza, a w szczególności dla ks. abp. Adama Szala, ojca Kazimierza, ks. Michała, ks. Krzysztofa, diakona Piotra, kleryka Pawła. Pozdrawiamy również całą rodzinę Kolasów, Gredesów, Supersonów, Rysiów, Doboszów, Ele z Hyżnego, babcie Zosie, Izę, Karolinę, Patrycję, porządkowych: Martynkę, Rafała i wujcia Rafała oraz kierowców Rysia i Krzysia.
Pozdrawiamy również pątników z Jodłówki, Bronisławę, Basie, Kacpra, Helenę, Grażynkę, Terenie, Ele, Oliwie, Julkę, Grzesia i Wojciecha. Pozdrawiamy również tych, którzy nie mogą się doczekać pozdrowień od swoich rodzin. Pamiętajcie o nas w modlitwie. My też o całej grupie pamiętamy i czekamy na was na Jasnej Górze, która już was wita.
Wojtuś, Szymon, Agnieszka, Piotr Mielniczek

Łańcut, sobota, 13 lip 2019, 23:26

s. Jadwiga

Gorąco pozdrawiam całą grupę św. Kazimierza, w tym roku jestem z Wami duchem, zerkam czasami co u Was słychać i pamiętam w modlitwie, jak również polecam się Waszej pamięci przed Panem.
s. Jadwiga

Przemyśl, sobota, 13 lip 2019, 22:08

s. Chryzostoma

Serdeczne pozdrowienia dla ks. arcybiskupa Adama Szala oraz dla wszystkich pielgrzymów. Z darem modlitwy.

Pełkinie, sobota, 13 lip 2019, 21:24

Parafianki z Pełkin

Serdeczne pozdrowienia dla grupy świętego Kazimierza, a w szczególności dla drogiego nam zawsze Ojca Kazimierza. Ojcze Kazimierzu, życzymy Ci wytrwałości i radości w ostatnich chwilach pielgrzymowania do Tronu Naszej Ukochanej Matki, łączymy się z Tobą w modlitwie, pamiętamy o Tobie i prosimy pamiętaj o nas w modlitwie. Wdzięczne Parafianki z Pełkiń.

Pruchnik, sobota, 13 lip 2019, 16:37

Marzena z rodziną

Pozdrawiamy Agatę i Mariusza Superson oraz Szymona. a w szczególności Wiktorkę, niech Pan Jezus błogosławi, a Matka Boża niech wspiera w trudach pielgrzymowania.

Jodłówka, sobota, 13 lip 2019, 16:25

Stanisław

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla mojej dzielnej żony Grażynki oraz wszystkich pielgrzymów z Jodłówki, ks. Krzysztofa, Teresy, Grzesia, Basi, Kacpra, Heleny, Ani z rodziną, do zobaczenia u stóp Naszej Matki.

Jodłówka, sobota, 13 lip 2019, 16:21

Magdalena i Dawid

Najgorętsze pozdrowienia i uściski dla kochanej mamy Grażynki dzielnie zdążającej do Naszej Matki, pozdrawiamy również wszystkich pielgrzymów z Jodłówki, ks. Krzysztofa, wujka Wojtka, ciocie Terenie, Grzesia, Basie, Kacpra, Helenę, Anię, Ole, Klaudię, Karola, Agatkę z rodziną, rodzinkę Gredesów, kochani już tylko kilka kroków dzieli Was od tronu Naszej Pani i Królowej. Jesteśmy z wami całym sercem.
P.S. Antoś z Jasiem przesyłają buziaczki babci Grażynce i swojej Oli (Ola wie o co chodzi). 😉😉😉

Horyniec-Zdrój, sobota, 13 lip 2019, 16:17

Tosia i Wojtuś

Gorące pozdrowienia i buziaki z Horyńca Zdroju, dla babci Zosi i cioci Ani z grupy św. Kazimierza, przesyłają Tosia i Wojtuś. :)

Horyniec-Zdrój, sobota, 13 lip 2019, 16:15

Justyna i Rafał

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza, a w szczególności dla ks. abp Adama, ks. Krzysztofa, ks. Michała, o. Kazimierza oraz Zofii i Ani Puchała, przesyłają dawni pielgrzymi, Justyna i Rafał z dziećmi. Duchem jesteśmy z Wami!

Dynów, sobota, 13 lip 2019, 12:36

Anna siostra

Pozdrowienia dla Doroty Kasprowicz oraz całej grupy św. Kazimierza, składa siostra Ania. Czekamy!

Dynów, sobota, 13 lip 2019, 12:31

Natalia i Paweł Radosz

Pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza i szczególnie dla naszej cioci Doroty Kasprowicz. Żeby nogi wytrzymały i doszły do celu. Pozdrawiają Radoszki

Rudołowice, sobota, 13 lip 2019, 12:11

Zofia Drzymala

Pozdrawiam moją siostrę, Barbarkę, jej syna. Kacpra, moje kochane koleżanki, Teresę Zyle, Helenkę Gac i Jole Krawiec, życzę wytrwałości i jak najmniej bolących nóg, jestem z wami!

Jodłówka, sobota, 13 lip 2019, 07:19

Monika i Piotr z rodziną

Gorąco pozdrawiamy całą grupę Kazimierza, księdza Krzysztofa, a szczególnie Anię, Romka, Amelie i Jole Gredes, modlimy się za was, błogosławimy was i życzymy dużo sił.

sobota, 13 lip 2019, 00:18

Klaudia

Pozdrawiam serdecznie mamusie Basie, braciszka Kacpra, Edytkę, ciocie Hele, wszystkich pielgrzymów z Jodłówki, całą grupę św. Kazimierza!!

Jodłówka, piątek, 12 lip 2019, 23:24

Joanna

Pozdrawiam wytrwałych pielgrzymów z Jodłówki oraz księdza Krzysztofa Szybiaka, jesteśmy z Wami każdego dnia w modlitwie, życzę dużo siły radości i wytrwałości.

Jodłówka, piątek, 12 lip 2019, 23:06

Mielniczki

Serdeczne pozdrowienia dla wspaniałej grupy św. Kazimierza, a w szczególności dla ks. abp. Adama Szala, ojca Kazimierza, ks. Michała, ks. Krzysztofa, diakona Piotra, kleryka Pawła. Pozdrawiamy również całą rodzinę Kolasów, Gredesów, Supersonów, Rysiów, Doboszów, Ele z Hyżnego, babcie Zosie, Izę, Karolinę, Patrycję, porządkowych: Martynkę, Rafała i wujcia Rafała.
Pozdrawiamy również pątników z Jodłówki, Bronisławę, Basie, Kacpra, Helenę, Grażynkę, Terenie, Ele, Oliwie, Julkę, Grzesia i Wojciecha. Pozdrawiamy również tych, którzy nie mogą się doczekać pozdrowień od swoich rodzin. Pamiętajcie o nas w modlitwie. My też o całej grupie pamiętamy i czekamy na was na Jasnej Górze, która już was wita.
Wojtuś, Szymon, Agnieszka, Piotr Mielniczek

Kraków, piątek, 12 lip 2019, 22:58

Helena

Pozdrowienia dla pielgrzymów grupy św. Kazimierza, a w szczególności dla ks. Szymczychy.

Dynów, piątek, 12 lip 2019, 22:26

Natalia Radosz

Serdeczne pozdrowienia dla cioci Doroty i wytrwania. Czekamy. Życzy Natalia Radosz z rodziną.

Brzozów, piątek, 12 lip 2019, 21:59

Myćkowie

Pozdrowienia dla ks. arcybiskupa Adama Szala, z wyrazami szacunku i podziwu.

Brzozów, piątek, 12 lip 2019, 21:58

Maria

Pozdrowienia z życzeniami mocy ducha i ciała, dla ojca Kazimierza Szymczychy.

SZCZEPANCOWA, piątek, 12 lip 2019, 21:58

Iwona

Serdeczne POZDROWIENIA dla całej grupy św. Kazimierza, ❤❤❤ a szczególne dla Lidzi. 😘😘Kochana, myślę o Tobie i jestem z Ciebie dumna. 😘😘 PRZYNIEŚ MATECZCE PODZIĘKOWANIE, ZA JEJ MIŁOŚĆ! ❤❤❤ My, JEJ DZIATKI ❤❤❤

Jodłówka, piątek, 12 lip 2019, 21:36

Stasiu

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Kazimierza, a szczególnie księdza Krzysztofa, pielgrzymów z Jodłówki i mojej kochanej żonki Grażynki. Już w poniedziałek spotkamy się u Stóp Maryi i będę mógł Was uściskać osobiście. 🙂 Życzę dużo sił w ostatnich dniach pielgrzymowania i do zobaczenia. Stanisław Rymarz

Żurawica, piątek, 12 lip 2019, 21:26

Jolanta

Jeszcze raz pozdrawiam wspaniałą grupę św. Kazimierza, a szczególnie ks. abp. Adama, ks. Michała, p. Stanisława Szeremetę, Anię Wojdyło oraz Basię i jej córkę Monikę, która pierwszy raz podąża do naszej ukochanej Mateńki. Na te ostatnie dni pielgrzymowania życzę dużo siły, wytrwałości i wiary w podążaniu do Tronu Jasnogórskiej Pani. Podążam z Wami duchowo i wspieram modlitwą. Szczęść Wam Boże!

Sobiecin, piątek, 12 lip 2019, 21:10

Justyna, Andrzej i Aniela

Serdecznie pozdrawiamy grupę św. Kazimierza, wiernego rycerza Maryi księdza Krzysztofa, kochaną babcię i mamusię Grażynkę oraz pielgrzymów z Jodłówki. Dziękujemy za Wasz trud, za zmęczenie, za każdy bąbel a zwłaszcza za Waszą gorliwą modlitwę. Jesteśmy Wam wdzięczni, że niesiecie nasze intencje oraz intencje całego świata przed Tron Najwspanialszej z Matek. Niech Ona wyprasza Wam wiele łask u Swego Syna i doda Wam sił w tych ostatnich dniach pielgrzymowania abyście mogli odpocząć otuleni jej Płaszczem opieki tam na Jasnej Górze u jej Stóp. To ona jest najlepszym lekarstwem na wszelkie bolączki. Dzięki Wam i my jesteśmy bliżej Maryi. Łączymy się z Wami duchowo Andrzej, Justyna, Aniela i Kruszynka.

Pruchnik, piątek, 12 lip 2019, 21:09

Kamila

Serdeczne pozdrowienia dla Amelii i Amadeusza oraz dla całej grupy św. Kazimierza.

Żychlin, piątek, 12 lip 2019, 20:49

Kamila

Serdecznie pozdrowienia dla taty Czesława - moc buziaków z Żychlina od Kamili, Jacka i Gustawa! Błogosławieństwa Matki Bożej i dużo dużo wytrwałości. Podziwiamy Cię tato!

Radymno, piątek, 12 lip 2019, 19:24

Anna

Elu, Tereniu i bracie Józefie oraz cała grupo św. Kazimierza, już blisko, a im bliżej, tym bardziej i radośniej biją Wasze serca i moje razem z Wami. Pozdrawiam i dziękuje za Was Pani Częstochowskiej, jestem z Wami, pamiętam.

Chorzów, piątek, 12 lip 2019, 19:14

Grażyna Szpak

Bardzo serdecznie pragnę pozdrowić moją kochaną mamusię Bronisławę, która wytrwale pielgrzymuje na Jasną Górę. Mamuś dużo sił i pogody do końca pielgrzymowania. Wspieram cię modlitwą każdego dnia.

Przeworsk, piątek, 12 lip 2019, 16:25

Kamil Byrwa

Serdeczne i gorące pozdrowienia dla całej grupy świętego Kazimierza, a te szczególne pozdrowienia kieruje dla mojej kochanej cioci z Zarzecza, Urszuli Pałys. Do końca zostało ci ciociu tylko 3 dni, więc dasz sobie radę szczęśliwie docierając do tronu Jasnogórskiej Pani. Pozdrowienia śle Kamil Król Złoty z Przeworska.

Harta, piątek, 12 lip 2019, 15:19

Teresa Zawora

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza, księdza arcybiskupa Adama, ojca Kazimierza, księdza Krzysztofa oraz dla Gosi, Janusza, Martynki, Gabrysi, cioci Zosi z Harty, życzę dużo sił i wytrwałości, już jesteście bardzo blisko, modlę się za was, a was proszę o modlitwę za mnie, Teresa.

Jodłówka, piątek, 12 lip 2019, 15:01

Małgorzata i Zbigniew

Serdeczne pozdrowienia dla Wojciecha, Aneczki z dziećmi i rodziny Supersonów oraz wszystkich pielgrzymujących z Jodłówki na Jasną Górę.

Zarzecze, piątek, 12 lip 2019, 13:44

Dominika, Damian i dzieciaki

Gorące pozdrowienia dla babci Uli, przesyłają Michaś, Ola i Maciuś, babciu, dużo sił i niech Cię nogi bardzo nie bolą, czekamy i tęsknimy.

Jodłówka, piątek, 12 lip 2019, 13:01

Antoś i Jaś

Gorące buziaczki 😘😘😘 od Antosia i Jasia dla kochanej blondyneczki Oli.

Pruchnik, piątek, 12 lip 2019, 12:55

Magdalena i Dawid

Jesteśmy bardzo dumni z naszych dzielnych pielgrzymów z Jodłówki, kochani już niedużo dzieli Was od Naszej Kochanej Matki. Szczególnie pozdrawiamy wujka Wojtka, ciocie Terenie, Grzesia, Basie, Kacpra, Helenę, Anię z rodziną, Agatkę z rodziną, rodzinkę Gredesów, a najmocniej ściskamy kochaną, wytrwałą mamę Grażynkę, która niesie też nasze intencje. Jesteśmy z Wami całym sercem! ❤️❤️❤️

Jodłówka, piątek, 12 lip 2019, 12:47

Antoś, Jaś i Leoś

Antoś, Jaś i Leoś ściskają ciepło i przesyłają buziaczki dla swojej kochanej babci Grażynki.
P.S. Babciu, dziadziuś tęskni. 😉

Jodłówka, piątek, 12 lip 2019, 12:42

Maria i Kacper Pieszko

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z Jodłówki w grupie św. Kazimierza na czele z ks. Krzysztofem, a w szczególności pozdrawiamy Wojciecha, Teresę, Grażynę, Barbarę, Helenę i Anne, życzymy Wam wytrwałości w pielgrzymowaniu do Naszej Matki.

Jodłówka, piątek, 12 lip 2019, 12:29

Krystian, Kinga i Klaudia

Gorąco pozdrawiamy Jole Gredes, życzymy dużo siły, czekamy na ciebie.

Żurawica, piątek, 12 lip 2019, 12:23

Jacek

Pozdrawiam moją ukochaną siostrę wraz z mamą i księdzem Michałem.Trzymajcie się na ostatnich kilometrach przed celem. Powodzenia!

Jodłówka, piątek, 12 lip 2019, 11:26

Maria

Pozdrawiam całą grupie św. Kazimierza, życzę dużo zdrowia wytrwałości i sił w nogach. Jasna Góra już niedaleko, modlę się i duchowo wędruje z wami, szczególnie pozdrawiam Karolinę, Izę, Dorotę, Partycję i Rafała, ks. Krzysztofa, ks. Michała, ojca Kazimierza, kleryka Pawła, diakona Piotra i wszystkich z Jodłówki.

Przemyśl, piątek, 12 lip 2019, 10:45

Ewa i Paweł Pogorzelec

Pozdrawiamy też nowożeńców Partycję i Rafała. Niech Jasnogórska Matka zaopiekuje się Wami i błogosławi Waszej Rodzinie. :)
Gratulujemy z całego serca !

Przemyśl, piątek, 12 lip 2019, 10:43

Ewa i Paweł Pogorzelec

Pozdrawiamy pielgrzymów z parafii Miłosierdzia Bożego w Przemyślu, a w szczególności kleryka Pawła. Już bardzo blisko do celu! :)

Przemyśl, piątek, 12 lip 2019, 10:40

Ewa i Paweł Pogorzelec

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza , na czele z abp. Adamem i ks. Krzysztofem.
Pamiętamy o Was w modlitwie! :)

Warszawa, piątek, 12 lip 2019, 10:04

Julian, Marlena i Łukasz

Przesyłamy pozdrowienia dla Oliwii i życzymy dobrej kondycji, ładnej pogody i dużo uśmiechu. Ściskamy mocno.

Jarocin, piątek, 12 lip 2019, 09:54

Grzegorz

Anicie Koptyńskiej, na dalszą drogę życzę - siły, wytrwałości, zdrówka i uśmiechu, słoneczka nad głową, a także i w serduszku.
Oby struny gitary Tobie nie pękały...
A słowa piosenek z ust, same wypływały....
Zaś całą Waszą grupę, polecam opiece Tej, do której tak dzielnie zdążacie.
Oby Wasze prośby zostały wysłuchanie, a intencje z którymi pielgrzymujecie, zostały przyjęte.
Z Panem Bogiem....

Jodłowka, środa, 10 lip 2019, 00:20

Krzysztof

Pozdrawiam całą grupę św. Kazimierza, w której pielgrzymuje moja żona Helena Gac, Basia z Kacprem, Jola, Teresa, Grażyna i Wojciech. Życzę wam wytrwałości i jak najmniej bąbli.

Jodłówka, środa, 10 lip 2019, 00:06

Żaneta

Gorąco pozdrawiam moją mamę Helenę Gac, która już po raz czwarty dzielnie pielgrzymuje na Jasną Górę i niesie intencje przed tron Matki Częstochowskiej. Pielgrzymuje wraz z Tobą duchowo i życzę wytrwałości w tej drodze...

Jodłówka, środa, 10 lip 2019, 00:02

Sylwia, Łukasz i dzieciaczki

Ślemy pozdrowienia dla tatusia Wojtusia, wspieramy Cię modlitwą i mocno ściskamy. Sylwia, Łukasz, Lila i Mikołaj

Grudziądz, wtorek, 9 lip 2019, 23:41

Katarzyna, Mariusz i Noemi

Pozdrawiamy Oliwię z grupy św. Kazimierza i życzymy wytrwałości w pielgrzymowaniu oraz głębokich refleksji.

Jodłówka, wtorek, 9 lip 2019, 23:11

Małgorzata i Regina

Gorąco pozdrawiamy koleżanki z chóru "Solamen", dziewczyny ze scholi parafialnej oraz wszystkich pątników z Jodłówki na czele z ich przewodnikiem ks. Krzysztofem, naszego arcypasterza Adama oraz niezastąpione Radio Fara, wszystkich jego pracowników wraz z ks. Dyrektorem. Zapewniamy o pamięci modlitewnej.

Sobiecin, wtorek, 9 lip 2019, 23:07

Justyna, Andrzej i Aniela

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Kazimierza, szczególnie księdza przewodnika Krzysztofa (doszły nas słuchy, że został ksiądz świętym i patronuje swojej grupie, 😇😇 gratulujemy awansu 😊😊). Całujemy babcię Grażynkę, która dzielnie maszeruje także w naszych intencjach 😘😘 oraz wszystkich dzielnych pielgrzymów z Jodłówki. Maryja już coraz bliżej. Ona wynagrodzi Wam Wasze trudy. Jesteśmy z Wami duchowo.
Andrzej, Justyna, Aniela i Kruszynka

wtorek, 9 lip 2019, 22:56

Siostry z grupy św. Urszuli

Serdeczne pozdrowienia dla Amelki, Natalki, Edytki, Szymona i Amadeusza! ❤❤❤

Jodłówka, wtorek, 9 lip 2019, 21:45

Maria

Pozdrowienia dla córki Karoliny, dla Izy, Patrycji, ks. Krzysztofa, ojca Kazimierza, ks. Michała i pielgrzymów z Jodłówki. Niech Matka Boża prowadzi każdego dnia, duchowo jestem z wami!

Jodłówka, wtorek, 9 lip 2019, 21:34

Natalka

Pozdrowienia dla Skryby, ojca Stasia i prezeski Natalki.

Żurawica, wtorek, 9 lip 2019, 20:50

Jakub i Tomasz

Pozdrowienia dla pielgrzymującej pierwszy raz Moniki i jej mamy Basi.
Bądźcie dzielne, modlimy się z wami.
Pozdrawiamy też całą grupę. Szczęść Boże!

Orzechowce, wtorek, 9 lip 2019, 20:25

Kazia

Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza, dla księdza Arcybiskupa i wszystkich księży, a także dla mojego męża Romana. Życzę dużo siły, wytrwałości, opieki Bożej i niech każdy krok z lekkością serca przybliża do Najświętszej Mateńki Jasnogórskiej.

Żurawica, wtorek, 9 lip 2019, 20:03

Kamila i Kazik

Dużo siły i wytrwałości w podążaniu do tronu Pani Jasnogórskiej dla całej grupy, a w szczególności dla ks. Michała Kozaka i pielgrzymów z Żurawicy, życzy Kamila i Kazik. Łączymy się z Wami duchowo i polecamy w modlitwie.

Jodłówka, wtorek, 9 lip 2019, 19:11

Antoś, Jaś i Leoś

Najcieplejsze pozdrowienia od wnuków: Antosia, Jasia i Leosia, dla wspaniałej babci Grażynki. ❤️❤️❤️ Dzielnie zdążającej do Matki Bożej <b. />P.S. Babciu, Leoś śpiewa z Tobą.

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 17:23

Agnieszka

Siły i błogosławieństwa w drodze do Jasnogórskiej Matki, życzymy Józefowi Kruczyńskiemu. Agnieszka, Piotr i Zosia. Dobrej drogi życzy dziadziowi Zosia.

Jodłówka, wtorek, 9 lip 2019, 17:15

Rodzina Chmieleckich

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza, dla księdza Krzysztofa oraz rodziny Gredesów. Życzymy dużo siły i wytrwałości.

Harta, wtorek, 9 lip 2019, 17:12

Eugenia

Najserdeczniejsze pozdrowienia, wytrwałości na szlaku pielgrzymim, przesyłają Rysiowie dla Martynki, Janusza, Gosi, Gabrysi, Zosi i ks. dyrektora Krzysztofa Szybiaka i wszystkich pielgrzymów z grupy św. Kazimierza. Szczęść Boże!

Nisko, wtorek, 9 lip 2019, 16:35

Aneta

Serdecznie pozdrawiamy Helenę Gac. Życzymy wytrwałości w drodze na Jasną Górę. Aneta, Krzysztof oraz Filipek

Jodłówka, wtorek, 9 lip 2019, 16:32

Rodzina Bury, Kiper, Sopel i Drapała

Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza, szczególnie dla naszej kochanej sąsiadeczki Helenki, koleżanki Teresy, Barbary, Wojciecha. Życzymy Wam wytrwałości w pielgrzymce na Jasną Górę. Prosimy o modlitwę. Jesteśmy z wami.

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 14:53

Kasia

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza 🙂 z ks.Krzysiem na czele. 😉
Miałam ten zaszczyt wędrować z Wami chwilę w sobotę. Panuje u Was wspaniała atmosfera!!!! Chwała Panu za to.
Dużo sił na każdy kilometr dalszej drogi!!!!
Otaczam was modlitwą.
Kasia

Korczyna, wtorek, 9 lip 2019, 14:37

Ks. Dominik

Serdeczne pozdrowienia dla dk. Piotra.
Życzę pięknego czasu pielgrzymowania, dużo radości i entuzjazmu w drodze, a także wielu owoców od Ducha Świętego.

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 14:07

Michał

Serdeczne pozdrowienia dla kapłanów, którzy pielgrzymują z grupą św. Kazimierza oraz dla pielgrzymów: s. Barbary, s. Edyty i br. Kacpra! Dzięki, że mogłem chociaż jeden dzień z Wami pielgrzymować.

Zarzecze, wtorek, 9 lip 2019, 13:58

Dominika i Damian z dziećmi

Serdeczne pozdrowienia dla babci Uli, dużo sił i wytrwałości w trudzie pielgrzymowania, przesyłają wnuki Ola, Michał i Maciuś. Babciu, buziaki dla Ciebie.

Medyka, wtorek, 9 lip 2019, 12:01

Danusia i Członkowie Akcji Katolickiej

Serdeczne pozdrowienia dla Bernadety Mickiewicz, dzielnie podążającej do Tronu Jasnogórskiej Pani. Niech Boża Opatrzność Ci towarzyszy w drodze, a Matka Boża wyprasza potrzebne łaski. Dużo siły i wytrwałości w kolejnych dniach pielgrzymki. Polecamy się Twojej modlitwie.

wtorek, 9 lip 2019, 11:39

Marcelina

Serdecznie pozdrawiam grupę św. Kazimierza, ks. przewodnika oraz przedstawicieli KSM-u z Jodłówki, na czele z Natalią, Amelią, Olą, Amadeuszem, Szymonem, Oliwką i Amelią.
Już niedaleko! :D

Jodłówka, wtorek, 9 lip 2019, 11:39

Martyna, Tosia, babcia Marysia

Pozdrowienia dla ks. Krzysztofa, całej grupy św. Kazimierza, pątników z Jodłówki, a szczególnie dla kochanych rodziców Agatki i Mariusza, rodzeństwa Szymona i Wiktorii, koleżanki Julki. ❤
Już niedaleko do Pani Jasnogórskiej!
Życzymy wam wytrwałości i dużo sił. ~ Pamiętamy o was w codziennej modlitwie i prosimy o przedstawianie niesionych intencji. ❤

Przemyśl, wtorek, 9 lip 2019, 11:21

Ministranci z Błoni

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza, w szczególności dla naszego wikariusza - ks. Krzysztofa.

Radymno, wtorek, 9 lip 2019, 11:19

Anna

Serdecznie pozdrawiam grupę z abp. Adamem, o. Kazimierzem i wszystkich księży oraz moich wszystkich współpątników z wcześniejszych pielgrzymek, zwłaszcza Teresę Bram, Elę Broniwską, brata Józefa Harytończyka i jego mamę - cały czas jestem z Wami w modlitwie.

Żarówka, wtorek, 9 lip 2019, 10:10

Rodzinka Starzyków

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów, a w szczególności dla całej wspaniałej CZWÓRKI z gr. 47 gr. św. Kazimierza, którzy zdążają do Najukochańszej Matki. Niech Matka Najświętsza przyjmie Wasze prośby i podziękowania, pobłogosławi Wam w życiu i prowadzi Was drogą prawdy, nadziei i wiary do swego Syna Jezusa Chrystusa. Dziękujemy, że byliście i czekamy na Was w przyszłym roku!!!

Jodłówka, wtorek, 9 lip 2019, 08:02

Kinga

Serdeczne pozdrowienia dla wytrwałych pielgrzymów z Jodłówki, A w szczególności dla Karoliny, Izy i sąsiadki Heleny. Życzę dużo radości i wytrwałości w podążaniu do Matki Bożej Jasnogórskiej. Jesteśmy z Wami w modlitwie. Wy również zanieście nasze prośby przed tron Maryi.

Jastkowice, wtorek, 9 lip 2019, 07:50

Bożena

Serdeczne pozdrowienia dla siostry Małgosi i Lidki z Korczyny. Wytrwałości w drodze do Tronu naszej Matki.

Jodłówka, wtorek, 9 lip 2019, 07:39

Mielniczki

Serdeczne pozdrowienia dla rodzinki Rysiów i Dobosz.

Jodłówka, wtorek, 9 lip 2019, 03:11

Małgorzata i Regina

Gorące pozdrowienia dla koleżanek z chóru Solamen, dziewczyn ze scholi oraz wszystkich pątników z Jodłówki na czele z ks. arcybiskupem Adamem, ks. Krzysztofem. Życzymy mocnej wiary, siły i wszelkich potrzebnych łask na tym pielgrzymim szlaku.

Jodłówka, poniedziałek, 8 lip 2019, 22:34

Mielniczki

Serdeczne pozdrowienia dla wspaniałej grupy św. Kazimierza, a w szczególności dla ks. abp. Adama Szala, ojca Kazimierza, ks. Michała, ks. Krzysztofa, diakona Piotra, kleryka Pawła. Pozdrawiamy również całą rodzinę Kolasów, Gredesów, Supersonów, Ele z Hyżnego, babcie Zosie oraz porządkowych: Martynkę, Rafała i wujcia Rafała.
Gorące pozdrowienia dla Izy, Karoliny i nowożeńców, Patrycji i Rafała. 😘
Pozdrawiamy również pątników z Jodłówki Bronisławe, Basie, Kacpra, Helene, Grażynke, Terenie, Ele, Oliwie, Grzesia i Wojciecha. Pozdrawiamy, pamiętajcie o nas w modlitwie. My też o całej grupie pamiętamy i czekamy na was na Jasnej Górze.
Wojtuś, Szymon, Agnieszka, Piotr Mielniczek

poniedziałek, 8 lip 2019, 22:12

Maria

Gorące pozdrowienia dla Karoliny, Izy, Doroty,księży i pielgrzymów z Jodłówki. Duchowo jestem z wami!

Jodłówka, poniedziałek, 8 lip 2019, 22:08

Szymon

Serdeczne pozdrowienia dla Kacpra Gilarskiego oraz całej grupy św. Kazimierza.

Jodłówka, poniedziałek, 8 lip 2019, 22:05

Wojtuś i Szymon

Moc pozdrowień dla ks. abp. Adama Szala, ojca Kazimierza, ks. Michała, diakona Piotra, kleryka Pawła oraz dla ks. przewodnika.
Wojtuś i Szymon Mielniczek

Jodłówka, poniedziałek, 8 lip 2019, 22:02

Mielniczki

Serdeczne pozdrowienia dla Eli z Jodłówki!

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 21:38

Duchowy pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla rodziny z Jodlowki i buziaczki dla 5-letniej Joli i jej rodzeństwa. Modlę się o łaskę zdrowia i siły i opiekę w pielgrzymowaniu do Tronu Maryi Jasnogórskiej Pani. Do zobaczenia na Jasnej Górze.

Przemysł, poniedziałek, 8 lip 2019, 21:34

Duchowy pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza i księży. Serdeczne pozdrowienia z Orzechowiec, dla wytrwałego pielgrzyma, sąsiada Pana Romka i jego kolegów. Modlę się o łaskę zdrowia i siły oraz o Opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej Pani. Do zobaczenia na Jasnej Górze.

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 21:21

Duchowy pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla księdza metropolity przemyskiego Adama Szal. Niech Maryja i Królowa Jasnogórska Pani prowadzi w pielgrzymowaniu, otacza łaską zdrowia i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Z darem modlitwy. Z Panem Bogiem!

Kozodrza, poniedziałek, 8 lip 2019, 21:19

Monika, Artur i Tosia Bonarek

Serdecznie pozdrawiamy księdza przewodnika Krzysztofa, księdza Michała i ojca Kazimierza.
Do zobaczenia w przyszłym roku. Szczęść Boże!

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 21:05

Duchowy pielgrzym

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza i dla księży. Serdeczne pozdrowienia z Orzechowiec dla wytrwałego pielgrzyma, sąsiada pana Romka. Modlę się o łaskę zdrowia i ślę Opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej Pani w pielgrzymowaniu do Tronu Maryi.

Harta, poniedziałek, 8 lip 2019, 21:03

Helena

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Kazimierza, w szczególności dla Martynki i Gabrysi Ryś. Dziewczyny, bądźcie dzielne i z uśmiechem wędrujcie każdego dnia. Pamiętamy o Was. Wytrwałości dla wszystkich. Szczęść Boże!

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 20:59

s. Chryzostoma

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów i ks. arcybiskupa Adama Szala. Pozdrawiają siostra Alma i s. Chryzostoma z ks. arcybiskupem Józefem i ks. Kanclerzem.

poniedziałek, 8 lip 2019, 20:48

Marcelina i Faustyna

Serdeczne pozdrowienia dla kochanej kuzynki Natalii, Amelii, Amadeusza, Szymona, Oli oraz cioci Tereni.

poniedziałek, 8 lip 2019, 20:19

Wiktoria

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy świętego Krzysztofa, a szczególnie dla brata Waldka, Feliksa oraz Rafała (Wujcia). Trzymajcie się chłodno, bo ciepło macie z góry. Dużo uśmiechu, mało bąbli i do przodu. A no i oczywiście lewa wolna.
P.S. Jakbyście nie skojarzyli od kogo to od córki porządkowego Janusza. :)

Świebodna, poniedziałek, 8 lip 2019, 18:52

Klaudia

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza, a szczególnie dla Natalii i Amelii z parafii w Jodłówce.

Jodlowki, poniedziałek, 8 lip 2019, 16:38

Maria Pieszko

Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów z Jodłówki, życząc wytrwałości w pielgrzymowaniu. Pozdrawiam Wojciecha, Teresę, Grażynę, Barbare, Helenę i Annę. Modlimy się za Was.

Jodłówka, poniedziałek, 8 lip 2019, 16:34

Stanisław

Pozdrawiam serdecznie naszych wspaniałych pielgrzymów z Jodłówki, których zmierza do Naszej Matki niespełna 30, na czele z ks. Krzysztofem. Pozdrawiam ks. abp Adama, a w szczególności małżonkę Grażynkę, Grzesia, Teresę, Barbarę, Kacpra, Helenę, Wojciecha i rodzinę Kolasów.

Jodłówka, poniedziałek, 8 lip 2019, 16:26

Magdalena i Dawid

Serdecznie pozdrawiamy i modlimy się za naszych kochanych pielgrzymów: Tereni, Basi, Kacpra, Heleny, Grzesia, wujka Wojtka, Ani, Oli, Klaudii, księdza Krzysztofa, a w szczególności dla naszej wytrwałej mamy Grażynki. Pozdrawiamy Was kochani i jesteśmy z Wami! 😍😍😍

Strona 1 z 2   starsze »   

Zaloguj się