+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 99
Leżajsk, niedziela, 14 lip 2019, 13:06

Małgorzata

Pozdrawiam serdecznie całą grupę błogosławionej Marii. Już ostatnie kilometry Was dzielą od spotkania z Panią Jasnogórska. Więc zmęczenia pewnie już nie ma, tylko sama radość i uśmiech. Chciałabym Wam Wszystkim podziękować za modlitwę ks. Przewodnikowi i Wam Drodzy Pielgrzymi. Dziękuję także za relacje poprzez zdjęcia i krótkie opisy każdego dnia, dzięki nim pielgrzymowało się jakby łatwiej i była namiastka prawdziwej pielgrzymki...
Nie zapominam o Was w moich modlitwach.
Niech Wam Pan Błogosławi i Strzeże.

Leżajsk, niedziela, 14 lip 2019, 12:42

Małgorzata

Już jutro pokłonicie się Pani Częstochowskiej, grupie bł. Marii i wszystkim pielgrzymom - Szczęść Boże.

Giedlarowa, niedziela, 14 lip 2019, 11:04

Szymon, Kinga, Krzysztof

Serdeczne pozdrowienia dla mamy i żony Edytki! Jesteśmy dumni, że tak dzielnie idziesz do Jasnogórskiej Pani! :) Życzymy, by Najświętsza Maryja Panna wypraszała potrzebne łaski na każdy dzień, a trud pielgrzymowania zaowocował obfitymi darami. Dziękujemy, że tak dzielnie, radośnie i z wiarą niesiesz nas wszystkich i nasze prośby przed tron Matki Bożej. Pozdrawiają Misiaczki :)

Sieniawa, niedziela, 14 lip 2019, 08:50

Monika

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy bł. Marii, a szczególnie dla koleżanki Elżbiety,
która dzielnie kroczy do Tronu Matki razem z Izunią i Justynką, dziewczyny jesteście wielkie, Matka Boża niech Was wspiera i otacza opieką, duchowo jestem z Wami, pozdrawiam.

N.York, niedziela, 14 lip 2019, 02:14

Lucyna

Pozdrowienia dla mojej siostry Reni Kuczek. Jesteś u celu. Zanieś naszej Matce wszystkie nasze prośby, aby wstawiła się za Nami u swojego Syna.

Leżajsk, sobota, 13 lip 2019, 23:09

Katarzyna

Pozdrowienia dla brata Stanisława Sroki, od sióstr Janiny i Haliny z Leżajska. Pozdrawiamy także wszystkich pielgrzymów. Szczęść Boże Wam wszystkim.

Rotterdam, sobota, 13 lip 2019, 21:38

Aneta

Serdeczne pozdrowienia dla ks. Marka Szczęsnego, przesyła Aneta z Rotterdamu. Życzę dużo siły i szczęśliwego dotarcia do Jasnogórskiej Pani.

Dębno, sobota, 13 lip 2019, 16:29

Mateusz

Pozdrowienia dla mamy Renaty od Mateusza, Patryka, męża Mariusza i babci. Trzymaj się mamo, już niedaleko.

Rzeszów, sobota, 13 lip 2019, 15:22

Marta i Franuś

Drodzy pielgrzymi z grupy bł. Marii!
Do Tronu Jasnogórskiej już niedaleko!

Pozdrawiamy ks. Grzegorza oraz niestrudzoną Madzię S. Powodzenia na (przed)ostatniej prostej!
Prosimy o modlitwę, bo tak jak Wam do Częstochowy coraz bliżej, tak nasza obrona zbliża się wielkimi krokami.

Grodzisko Górne, sobota, 13 lip 2019, 14:32

Tadeusz Sołek

Serdeczne pozdrowienia dla księdza przewodnika, kolegi Jana Chmury oraz całej grupy z Grodziska. Jestem z Wami Duchowo. Pozdrawiam wszystkich!

sobota, 13 lip 2019, 13:19

Agata

Szczęść Boże pielgrzymi grupy błogosławionej Marii. Pozdrawiam Was bardzo gorąco, życzę Wam siły, wytrwałości i pogody ducha na tej ostatniej już można powiedzieć prostej do Tronu Jasnogórskiej Królowej. Szczególne pozdrowienia śle dla siostry Kasi, brata Krzysia, Madzi, jego dziewczyny, cioci Ani Kazak i wszystkich tych, którzy 5 lat temu pielgrzymowali wraz ze mną. Wierzę, że Wasze intencje zostaną spełnione i wspieram Was w modlitwie. Bożego Błogosławieństwa, życzy Agatka Kulec z rodziną.

Lezajsk, sobota, 13 lip 2019, 11:14

Krystyna Piziak

Gorące pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, życzę obfitych łask Bożych, niech Matka Boża ma Was w swej opiece, a trud pielgrzymowania złożycie u stóp Pani Jasnogórskiej. Łącze się z Wami modlitwą. Szczęść Boże wszystkim! 💝

Lezajsk, sobota, 13 lip 2019, 11:06

Krystyna Piziak

Serdeczne pozdrowienia dla Krystiana Szczęsnego, niech Matka Boża i Serce Pan Jezusa jest razem z Tobą w tej drodze którą wybrałeś, a Twój trud, radość, uśmiech, będzie przez Ciebie złożony u Stóp Pani Jasnogórskiej, życzy tez Honorowa Straż NSPJ. SZCZĘŚĆ BOŻE WRAZ Z MODLITWĄ.

Leżajsk, sobota, 13 lip 2019, 10:59

Krystyna Piziak

Gorące pozdrowienia dla Teresy Węglarz, już tuż tuż, Tereniu i jesteś u Matki Bożej, niech Twój trud, radość, uśmiech, który niesiesz złożysz u stóp Pani Jasnogórskiej, razem z pielgrzymami, którzy Cie wspierają, ogarniam modlitwą i proszę. Szczęść Boże!

Medjugorie, sobota, 13 lip 2019, 09:46

Ewa

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, a szczególnie dla Tadeusza Gorącego, życzę Wam wszystkim wytrwałości i owocnego pielgrzymowania, polecam Was wszystkich Maryi w Medjugorie

Leżajsk - FARA, sobota, 13 lip 2019, 08:38

Iwona i Rafał

Serdeczne pozdrowienia dla grupy bł. Marii, a szczególnie dla klanu Szczęsnych: dla Taty, Marka, Beatki i Justynki. Życzymy dużo siły i wytrwałości na tej "ostatniej prostej" w pielgrzymowaniu do tronu Pani Jasnogórskiej. :)

Dobra, sobota, 13 lip 2019, 08:29

Basia

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy.
Szczególne pozdrowienia dla Eli Chamik i jej córek Justyny i Izy z Sieniawy, niech Matka Boża zaprowadzi Was szczęśliwie przed swój tron na Jasnej Górze, a gdy tam dotrzecie, szepnijcie Jej o nas w modlitwie. Pozdrawiam! 🙂🙂🙂

Markowa, sobota, 13 lip 2019, 07:58

Edyta

Gorące pozdrowienia dla koleżanki z pracy, Asi Kuczeki, jej bliskich. Gratuluję odwagi i trudu jaki codziennie podejmujecie w kroczeniu do Jasnogórskiej Pani. Niech Maryja Wam błogosławi i wyprasza potrzebne łaski dla każdego.

piątek, 12 lip 2019, 23:15

Wiktoria

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, a szczególnie dla gitarzystki Patrycji oraz kleryków Gerarda i Łukasza. Życzę duuużo siły i pogody ducha na tych ostatnich kilometrach. Szczęść Wam Boże! :)

Jodłówka, piątek, 12 lip 2019, 23:08

Mielniczki

Gorące pozdrowienia dla Anastazji i Szymona Dec, otaczamy was modlitwa.
Wojtuś, Szymon, Agnieszka, Piotr Mielniczek

Leżajsk, piątek, 12 lip 2019, 22:39

A. i J. Jaroszowie

Bardzo serdecznie pozdrawiamy całą grupę bł. Marii. W szczególności najukochańsza wnusię Darunię, Maćka, córunię Elę, kolegów rajców miejskich Stanisława Srokę i Marka Osipa. Staszka Maruszaka, Tadeusza Gorącego, Adama Rupa. Nie zapominamy oczywiście o naszym przewodniku ks. Grzegorzu, jak i pozostałych kapłanach ks. Dariuszu, Marku, Radku. Życzymy dużo sił w pielgrzymowaniu do tronu naszej Matuchny. Modlimy się za Was i prosimy o modlitwę.

Leżajsk, piątek, 12 lip 2019, 22:17

Weronika

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, a w szczególności dla Rafała Golenia.
Szwagier życzy Ci siły i by paciorki w różańcu się nie myliły,
od siostry życzenia by spełniły się marzenia,
Bartosz mały życzy ci by nie uwierały Cię sandały,
od Tosi niech Ci się plecak lekko nosi,
pyta Werka czy jakaś pątniczka na ciebie zerka.

Kraków, piątek, 12 lip 2019, 21:53

Zbigniew Golenia

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy bł. Marii, szczególnie dla Rafała Golenia, przesyłają Zbyszek, Irena, Natalia i Róża. Wytrwałości, dużo sił, wspaniałych ludzi, błogosławieństwa na dalszą drogę pielgrzymowania.

Leżajsk, piątek, 12 lip 2019, 21:06

Małgorzata

Serdecznie pozdrawiam całą grupę błogosławionej Marii, w szczególności wszystkich księży z księdzem przewodnikiem Grzegorzem na czele oraz siostry zakonne. Niech Matka Boża pomaga Wam w drodze do Jej Tronu na Jasnej Górze.
Jestem duchowo z Wami Wszystkimi. Niech Was Pan ma w swojej opiece.

piątek, 12 lip 2019, 20:14

Ania i Krysia

Serdecznie pozdrawiamy koleżankę Grażynę Dyjor, życzymy dużo siły i wytrwałości na ostatnie dni pielgrzymowania.
Koleżanki "od poznania".

Łódź, piątek, 12 lip 2019, 19:14

s. Małgorzata

Pozdrawiam już na ostatnich kilometrach. Wytrwania i radości z dotarcia do celu. Pozdrawiam Anie Kazan i Sarzyńskich pielgrzymów. Bernardynki z Łodzi

Leżajsk, piątek, 12 lip 2019, 13:39

Małgorzata

Serdecznie pozdrawiam całą grupę błogosławionej Marii, zwłaszcza Basie, Przemka i Kubę. Dziękuję za modlitwę i wszelkie pozdrowienia. Już coraz bliżej Naszej Mamy Niebieskiej, życzę dalszej owocnej drogi.
Z Panem Bogiem.

Leżajsk, piątek, 12 lip 2019, 13:21

Agnieszka

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy bł. Marii, a szczególnie dla Stanisława Sroka, przesyła Romcia i Agnieszka.
Życzę Wam dużo siły, pogody ducha, wytrwałości, dobrych ludzi na drodze i sprzyjającej pogody.

piątek, 12 lip 2019, 12:59

Ewa Węgrzyn

Serdeczne pozdrowienia dla grupy Marii. W szczególności dla mojej córeczki Oliwki, która podjęła trud pielgrzymowania, dla mojej siostry Asi, która wzięła pod swoją opiekę Oliwkę oraz dla Zuzi, Martynki, Basi, Natalki i dla mojej kochanej mamy Marysi! Szczęść Wam Boże na dalszej drodze!

Giedlarowa, piątek, 12 lip 2019, 11:54

Stanisława, Gosia, Michał i Agnieszka

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, a szczególnie dla kochanego męża i taty Stanisława Maruszak. Wytrwałości i dużo siły na ostatnie dni pielgrzymowania do Pani Jasnogórskiej, przesyłają Stasia, Agnieszka oraz Wójcikowie.

Leżajsk, piątek, 12 lip 2019, 10:45

E.T.

Zanim Was znowu dogonię, pasuje jeszcze pozdrowić Kochaną Pielgrzymkę. Przesyłam więc serdeczne, cieplutkie pozdrowienia dla całej wspaniałej grupy błogosławionej Marii, a w szczególności dla mojej Darii i Maciusia, moich sióstr: Lucynki, Julki, Basi z synkami, chłopaków porządkowych: Marka, Kamila, Łukasza, Marcina i Pawełka. W pozdrowieniach pamiętam również o uśmiechniętym Przewodniku ks. Grzegorzu oraz pozostałych naszych kapłanach.
Kroczcie dzielnie, bo cel wędrowania już coraz bliżej, a każdy nasz krok jest modlitwą.

Sieniawa, piątek, 12 lip 2019, 10:30

Grzegorz

Pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, a szczególnie dla moich kochanych pątniczek Eli, Justyny, Izy z Sieniawy. Niech Jasnogórska Pani prowadzi was do celu.

środa, 10 lip 2019, 00:34

Bogusława i Ryszard

Pozdrowienia dla Zbyszka Tryki od swatów z Podlesia! Podziwiamy i życzymy owocnego dążenia do celu!

Leżajsk, środa, 10 lip 2019, 00:27

Paweł

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy bł. Marii, a szczególnie dla Tadeusza Gorącego, przesyła syn Paweł.
Życzę Wam dużo siły, podchody ducha, wytrwałości, dobrych ludzi na drodze i sprzyjającej pogody.

Leżajsk, wtorek, 9 lip 2019, 23:45

Pielgrzym

Pozdrowienia dla całej grupy błogosławionej Marii, najdłuższy etap już za wami twardziele, a przed wami jeszcze dużo dobrego i coraz bliżej do Jasnej Góry! Dobrej drogi, silnych nóg, głębokich przemyśleń i dużo wytrwałości, tego wszystkiego życzymy wam wszystkim, pielgrzymi duchowni.

Leżajsk, wtorek, 9 lip 2019, 23:28

Pielgrzym duchowy

Szczęść Boże! Pozdrowienia dla całej grupy błogosławionej Marii, księży, sióstr i wszystkich pielgrzymów podążających już po drugiej stronie Wisły, do naszej Matki. Już coraz bliżej. Dobrej drogi, z Panem Bogiem!

wtorek, 9 lip 2019, 23:08

Magda

Gorące pozdrowienia dla moich ulubionych dziewczynek z Giedlarowej: Jadzi i Kasi, wraz z wybrankami: Szymonem i Aleksem oraz dla Mateusza i Krystiana. Kochani, już niedaleko i pamiętajcie, że pielgrzym bez bąbelków to nie pielgrzym, całusy i ściskam mocno.
Wasza Śliwera

Grodzisko Dolne, wtorek, 9 lip 2019, 22:09

Jacek, Klaudia, Darek, Basia

Wielkie pozdrowienia dla mamy Danusi i cioci Marysi. Trzymamy za Was mocno kciuki i mamy nadzieję, że uśmiech i szczęście będą Wam towarzyszyć z każdym krokiem.

Wrocław, wtorek, 9 lip 2019, 21:10

Basia Olbert

Serdeczne pozdrowienia i uściski dla Ani, Kasi, Krzysia i Magdaleny.

Brzóza Królewska, wtorek, 9 lip 2019, 20:27

Lucyna

Pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, a szczególnie dla sąsiadek Józefy i Ewy. Wytrwałości i dużo sił w podążaniu do ukochanej Matki.

wola zarczycka, wtorek, 9 lip 2019, 20:26

Bogusia

"Krok, krok, za krokiem krok,
sił brak, bo długi szlak
A tam u kresu dróg
czeka nas Matka, czeka nas Bóg"

W rytm tej piosenki serdecznie pozdrawiam moją kochaną mamę Władysławę, panią Stasię Perlak oraz ks. Grzesia. Niech Matka Boża Was wspiera i otacza opieką każdego dnia. Życzę dużo radości, wytrwałości i błogosławieństwa na pielgrzymim szlaku.
Szczęść Boże! :)

wtorek, 9 lip 2019, 19:30

Łucja

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy! W szczególności dla pielgrzymów z Brzózy Królewskiej! Basi, Asi, Natalki, Zuzi, Oliwki oraz dla Martynki i Michała Franus! Szczęść Wam Boże na dalszej trudnej drodze pielgrzymowania do naszej Kochanej Matki!

Grodzisko Nowe, wtorek, 9 lip 2019, 17:52

Dorotka Maj z rodziną

Przesyłamy pozdrowienia dla Klaudii Smolarskiej i jej koleżanek, sąsiadki Maryni i jej siostry Danusi. Dziewczyny, życzymy wam dużo uśmiechu na twarzy i sił w noszeniu swoich intencji do Jasnogórskiej Pani.

Grodzisko, wtorek, 9 lip 2019, 17:46

Klaudia z rodzinką

Cieplutkie pozdrowienia dla cioci Marysi i Danusi, życzymy wam pogody ducha i wytrwałości w wędrówce na Jasną Górę. Wspieramy Was modlitwą, jesteście wielkie, buziaki!

wtorek, 9 lip 2019, 16:05

Sebastian z żoną i dziećmi

Serdeczne pozdrowienia dla taty Stanisława Maruszak, od syna Sebastiana z żoną Józią i dziećmi Kasią i Franiem. Niech Najświętsza Maryja Panna wynagrodzi Twój trud pielgrzymowania i wyprosi u Swojego Syna potrzebne łaski oraz wstawi się w intencjach, z którymi do niej idziesz.
Szczęść Boże.

Chałupki Dębniańskie, wtorek, 9 lip 2019, 15:51

Grażyna Martyszko

Serdecznie pozdrawiam pielgrzymów z Parafii Chałupki Dębniańskie. Niech ten trud pielgrzymowania wynagrodzi Wam Matka w swych objęciach, a Jasna Góra niech przyświeca w każdym dniu.

Leżajsk, wtorek, 9 lip 2019, 15:00

Straż Honorowa NSPJ

Serdeczne pozdrowienia dla kapłanów i całej grupy bł. Marii. Wspieramy Was duchowo, życzymy owocnego pielgrzymowania do tronu Matki Bożej Jasnogórskiej, wytrwałości i siły na szlaku pątniczym.

Tarnawiec, wtorek, 9 lip 2019, 14:17

ks. Piotr

Pozdrowienia dla pielgrzymów z Tarnawca. Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie.

Łodz, wtorek, 9 lip 2019, 12:16

Małgorzata

Pozdrawiam i pamiętam w modlitwie. Głębokich przeżyć i szczęśliwego dotarcia do celu. Pozdrawiam Anie Kazan i parafian z Sarzyny. Proszę też o modlitwę.

Przemyśl - Kmiecie, wtorek, 9 lip 2019, 12:03

Zdzisław

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy bł. Mari, a w szczególności dla ks. Marka Szczęsnego.

Warszawa, wtorek, 9 lip 2019, 11:55

Wnuczka Basia z rodzicami

Najlepsze pozdrowienia dla dziadka Tadeusza i pozostałych pielgrzymów.
Dużo wytrwałości i pogody ducha, niech każdy dzień przynosi wam zarówno chwile wytchnienia, ale też momenty skupienia, byście mogli sobie uświadomić, jak wielkich rzeczy dokonujecie.
Niech Pani Jasnogórska, wspomaga Was i dodaje sił w dalszej drodze!

Leżajsk, wtorek, 9 lip 2019, 11:52

Małgorzata

Serdecznie pozdrawiam całą grupę błogosławionej Marii, w szczególności księdza przewodnika Grzegorza, ks. Dariusza i ks. Marka oraz Ele Trojan, Marka Osipa, Kamile Ciocha i Łukasza Dobrowolskiego. Życzę Wam nóg bez bólu i uśmiechu na twarzach. Abyście nadal radośnie i odważnie podążali do Tronu Pani Jasnogórskiej. Wspieram Was w modlitwie.

wtorek, 9 lip 2019, 10:40

Parafia Manasterz

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów bł. Marii, a szczególnie dla ks. Grzegorza. Życzymy dużo siły w pielgrzymowaniu do tronu Jasnogórskiej Pani. Ciocia Danusia z rodziną

Markowa, wtorek, 9 lip 2019, 02:46

Ks. Paweł Tołpa

Pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, a zwłaszcza dla wszystkich księży, przyjaciół i znajomych. Niech Matka Najświętsza, Pani Leżajska ma was w swojej opiece. Pozdrawiam serdecznie.

poniedziałek, 8 lip 2019, 22:33

Bogusława i Ryszard

Pozdrowienia dla Zbyszka Tryki od Swatów z Podlesia! Podziwiamy i życzymy owocnego dążenia do celu!

poniedziałek, 8 lip 2019, 22:20

Mielniczki

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy bł. Mari, a w szczególności dla rodzinki Deców z Brzózy Królewskiej. Pamiętamy o was w modlitwie.
Wojtuś, Szymon, Agnieszka, Piotr Mielniczek

Leżajsk, poniedziałek, 8 lip 2019, 22:17

Gienia z mężem

Pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, na czele z ks. przewodnikiem, jednak szczególne pozdrowienia kieruję dla mojej rodaczki i współpątniczki z wcześniejszych pielgrzymek na Jasną Górę, Stasi Perlak z Woli Zarczyckiej. Wiem, że jest ciężko, ale też wiem jak wytrwała, niestrudzona i ufna w macierzyńskę Miłość Maryi jesteś. Już zbliża się półmetek, a potem z górki. Całym sercem jestem z Tobą i całą grupa.Trzymajcie się!

Stare Miasto, poniedziałek, 8 lip 2019, 21:56

Krystyna

Gorąco pozdrawiam pielgrzymów z grupy błogosławionej Marii, a w szczególności koleżanki Grażynę, Lucynę, Julię i Elę z Rzeszowa.
Życzę Wam dużo siły, wytrwałości i sprzyjającej pogody. Trzymajcie się dzielnie.

poniedziałek, 8 lip 2019, 19:43

Madzia, Krystian, Kinga i Amelka

Bardzo gorąco pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów z grupy bł. Marii wędrujących na Jasną Górę, a w szczególności pielgrzymów z Grodziska: mamę Marię, ciocię Danusię i pana Jana Chmurę. Życzymy Wam wytrwałości, dużo cierpliwości i siły w pokonywaniu kolejnych kilometrów. Niech Matka Boża, do której zmierzacie, błogosławi każdy Wasz krok i trud.

Leżajsk, poniedziałek, 8 lip 2019, 19:26

Agnieszka

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy bł. Marii, a szczególnie dla Stanisława Sroka. Niech Matka Boża prowadzi Cię szczęśliwie do Częstochowy!!!
Pozdrawiają gorąco, żona Romana i córka Agnieszka

Passaic, poniedziałek, 8 lip 2019, 18:52

ks. prob. z Brzozy Królewskiej

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątników z grupy na czele z x. Przewodnikiem. No i oczywiście dla brzozańskiej grupki, którą rozpoznaje na zdjęciach (tylko Szymka K. nie dostrzegam).

Nowy York, poniedziałek, 8 lip 2019, 16:39

Lucyna Tołpa

Serdeczne pozdrowienia dla mojej siostry Reni Kuczek. Wytrwałości, proszę o modlitwę za Nas. Jestem myślami z Tobą.

Giedlarowa, poniedziałek, 8 lip 2019, 15:49

Córka Magda z mężem i córkami

Pozdrowienia dla kochanego Taty, dużo siły, wytrwania, pogody ducha i uśmiechu w pielgrzymowaniu do stóp Czarnej Madonny. Życzymy pięknej pogody, dobrej drogi i niech nogi same niosą wszystkie intencje które ze sobą zabrałeś. Trwamy z Tobą w modlitwie. Pozdrawia córka Magda z mężem Pawłem i córkami Weroniką, Wiktorią i Marceliną. Szczęść Boże dla wszystkich pielgrzymów.

Dobra, poniedziałek, 8 lip 2019, 15:39

Basia

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy pielgrzymującej na Jasną Górę, do naszej Kochanej Matuchny, a szczególne pozdrowienia dla Eli i jej córek: Izy i Justyny z Sieniawy.

Kuryłówka, poniedziałek, 8 lip 2019, 14:38

Brygida

Pozdrowienia dla Marysi Czerwonki. Marysiu, niech Ci Bóg błogosławi na pielgrzymim szlaku. Pamiętam o Tobie codziennie w modlitwie, jako pielgrzym duchowy. Wszystkiego najlepszego.

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla pielgrzymów z Kuryłówki - Parafii Tarnawiec. Niech Matka Najświętsza otacza Was płaszczem swej opieki. Z Bogiem.

Leżajsk, poniedziałek, 8 lip 2019, 13:24

Małgorzata

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymujących w grupie błogosławionej Marii, w szczególności dla porządkowych i grupy muzycznej. Śpiewajcie na Chwałę Pana oraz aby Maryja wyprosiła Wam łaski u Syna Swojego. Z Panem Bogiem!

Sheffield UK, poniedziałek, 8 lip 2019, 13:01

Kowalska Lidia

Serdeczne pozdrowienia dla rodziny pielgrzymującej z grupą bł. Marii na Jasną Górę - dla Krystiana Szczesnego, ks. Marka Szczesnego, Beatki Szczesny, Justynki Szczesny i Janusza Jasik. Niech Matka Boża Was wspiera w codziennych trudach i szczęśliwie prowadzi do celu. Szczęść Wam Boże! Lidia z Lechem z Sheffield

Leżajsk, poniedziałek, 8 lip 2019, 09:38

Krystyna Piziak

Gorące pozdrowienia dla ks. Marka Szczęsnego oraz całej grupy. Życzę opieki Matki Bożej w tej drodze i wytrwałości. Niech radość i uśmiech towarzyszą w każdym dniu.
Gorące pozdrowienia dla Izy Wrzyszcz. Niech Matka Boża weźmie Cię pod swoją opiekę, a twoja radość i wytrwałość w pielgrzymce niech będą nagrodą u stóp Pani Jasnogórskiej. 💝

Chodaczów, poniedziałek, 8 lip 2019, 08:15

Ks. Artur

Serdeczne pozdrowienia dla kleryków Gerarda i Łukasza, dla ks. Marka oraz całej grupy bł. Marii. Niech Boża opieka was wspiera, a Maryja, Matka Naszego Pana do której pielgrzymujecie, wyprasza wam potrzebnych darów. Owocności i pokoju!

Wierzawice, poniedziałek, 8 lip 2019, 07:23

Marta

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy bł. Marii, a szczególnie dla Kuby i Przemka z Wierzawic. Niech Matka Boża prowadzi Was szczęśliwie do swojego tronu w Częstochowie!!!
Szczęść Boże!!!

Kąkolówka, niedziela, 7 lip 2019, 22:30

Kinga i Tomek

Pozdrowienia dla mamy Basi i cioci Marzeny z Wierzawic. Dobrej pogody i wielu Łask Bożych.

Leżajsk, niedziela, 7 lip 2019, 21:55

Jolka

Pozdrowienia dla całej grupy błogosławionej Marii, szczególnie dla Lucyny, Julii, Grażyny. Życzę dużo siły i szczęśliwego dotarcia do Jasnogórskiej Pani. Jestem całym sercem i myślami z Wami.

Leżajsk, niedziela, 7 lip 2019, 20:55

Justyna

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy, a w szczególności dla dzielnych i wytrwałych dziewczyn: Beatki i Justynki Szczęsny.

Giedlarowa, niedziela, 7 lip 2019, 18:00

Renata

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymujących na Jasną Górę, a w szczególności dla mojej siostry Basi, siostrzenicy Natalii, kuzynki Asi, Zuzi, Oliwki i cioci Marysi. Życzę wytrwałości oraz błogosławieństwa Bożego na dalszą drogę.

Brzóza Królewska, niedziela, 7 lip 2019, 15:20

Józefa Zygmunt

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, a szczególnie dla pielgrzymów z Brzózy Królewskiej i Ani Kazak. Przesyła Józefa z Paulą

niedziela, 7 lip 2019, 12:01

Elżbieta

Pozdrowienia dla całej grupy błogosławionej Marii, a szczególnie dla Ewy i jej koleżanki.

Parafia Manasterz, niedziela, 7 lip 2019, 11:44

Pielgrzymi duchowi

Gorące pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, szczególnie dla przewodnika ks. Grzegorza. Życzymy dużo siły i szczęśliwego dotarcia do tronu Matki Bożej. Mama i brat Artur z rodziną

Leżajsk, niedziela, 7 lip 2019, 11:13

Pielgrzym Duchowy

Pozdrowienia dla grupy bł. Marii, wspaniałych księży, sióstr i wszystkich pielgrzymów. Dobrej pogody, pięknych chwil z Panem Bogiem.

Leżajsk, niedziela, 7 lip 2019, 10:52

Małgorzata

Serdecznie pozdrawiam całą grupę błogosławionej Marii, w szczególności Basię, Kubę i Przemka z Wierzawic. Dobrej pogody, dużo sił na pielgrzymkowym szlaku. Wielu łask Bożych i opieki Najświętszej Panienki. Jestem z Wami całym sercem i myślami. Pielgrzymuje razem z Wami! 😃

Kraków, niedziela, 7 lip 2019, 10:27

Rodzina

Pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, a szczególnie dla taty i dziadzia Zbysia. Wytrwałości w trudach pielgrzymowania i siły do śpiewów. :) Sabina, Rafał i Szymonek

Leżajsk, niedziela, 7 lip 2019, 08:46

Marek i Beata

Pozdrowienia dla całej grupy błogosławionej Marii, a szczególnie dla brata Janusza z gitarą oraz jego dywizji muzycznej.

Leżajsk, niedziela, 7 lip 2019, 08:41

Marek i Beata

Pozdrowienia dla całej grupy Marii, a szczególnie dla brata Sławomira, który wytrwale (już trzeci raz), podąża szlakiem pielgrzymim.

Leżajsk, niedziela, 7 lip 2019, 08:37

Sąsiedzi z Borek

Pozdrowienia dla brata Kazimierza w trudach pielgrzymowania oraz wypełnienia ważnej misji dla Madagaskaru. Łączymy się z wami w modlitwie. Marek i Beata

Marek, niedziela, 7 lip 2019, 08:31

Ma

Pozdrowienia dla całej grupy błogosławionej Marii. Dobrej pogody, szerokich dróg, które doprowadzą was do tronu Królowej Polski.

Brzóza Królewak, niedziela, 7 lip 2019, 08:26

Marzena

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z Brzózy Królewskiej, szczególnie dla Ani. Dużo siły na dalsze dni. 😀😀

Sarzyna, sobota, 6 lip 2019, 20:49

Bernadeta

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów. Niech wam Pan Błogosławi i strzeże. Jak ja wam zazdroszczę. Duchowy pielgrzym pamiętajcie i o nas w waszych modlitwach i w trudzie.

Leżajsk, sobota, 6 lip 2019, 19:49

Małgorzata

Pozdrawiam całą grupę bł. Mari. Szczęść Wam Boże.

Giedlarowa, sobota, 6 lip 2019, 16:33

Szymon, Kinga, Krzysztof

Serdeczne pozdrowienia dla Edyty od dzieci i męża! Życzymy dużo siły i podchody ducha na pielgrzymim szlaku do Jasnogórskiej Pani, a także owoców Ducha Świętego. Myślami i duchem idziemy razem z Tobą! Ściskamy i całujemy! :)

Brzóza Królewska, sobota, 6 lip 2019, 16:29

Łucja

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy bł Marii a w szczególności dla pielgrzymów z Brzózy Królewskiej : Barbarki, Asi, Natalki, Zuzi, Oliwki, pani Marysi oraz dla młodzieży z KSM - u! Życzę wielu przeżyć duchowych w dążeniu do Jasnogórskiej Pani!

Kuryłówka, sobota, 6 lip 2019, 13:31

Rodzinka

Pozdrawiamy Zbyszka z Kuryłówki i życzymy wytrwałości w drodze! Buziaki od wnuków Irminki, Michałka i Szymonka!

Leżajsk, sobota, 6 lip 2019, 13:24

Małgorzata

Pozdrawiam serdecznie całą grupę Błogosławionej Marii. Nie zapominajcie o nas w swoich modlitwach, a my nie zapominamy w naszych.

Lezajsk, sobota, 6 lip 2019, 11:08

Krystyna Piziak

Szczęść Boże! Gorąco pozdrawiam ks. Grzegorza wraz z całą grupą. Dziękuję za jego trud, siłę, uśmiech, radość i wytrwałość którą niesie. Opieki Matki Bożej w dalszej drodze do stóp Pani Jasnogórskiej.

Lezajsk, sobota, 6 lip 2019, 10:33

Krystyna Piziak

Serdecznie pozdrawiam P Szczęsnego oraz cała grupę, która wybrała drogę do Matki Bożej. Pozdrawiam od Honorowej Straży Straż NSPJ.

Kuryłówka, sobota, 6 lip 2019, 08:17

ks. Piotr

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z parafii Tarnawiec. Niech Maryja Was prowadzi i wysłucha wszystkich intencji.

Nowa Sarzyna, sobota, 6 lip 2019, 08:00

duchowa pątniczka

Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów. Życzę zdrowych nóg, dobrej pogody i obfitości łask od Najukochańszej MATKI

Brzóza Królewska, piątek, 5 lip 2019, 21:40

Łucja

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z Brzózy Królewskiej, a w szczególności dla Basi, Natalki, Asi, Zuzi i Oliwki! Życzę wytrwałości w kroczeniu do tronu Jasnogórskiej Pani!

Kuryłówka, piątek, 5 lip 2019, 21:00

Krzysiek

Pozdrowienia dla Janiny Koza i pielgrzymów z Kuryłówki

Kuryłówka, piątek, 5 lip 2019, 19:10

ks. Piotr

Pozdrowienia dla pielgrzymów z parafii Tarnawiec.

Leżajsk, piątek, 5 lip 2019, 17:27

Małgorzata

Pozdrawiam serdecznie całą grupę Błogosławionej Marii, a w szczególności ks Grzegorza, Dariusza i Marka. Jestem z Wami całym sercem i łączę się w modlitwie.

Zaloguj się