+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 37
Pruchnik, niedziela, 14 lip 2019, 12:54

Janusz

Serdeczne pozdrowienia dla księdza Dominika Majchrowicza z grupy św. Jacka, dla księdza Macieja Cebulak z grupy św. Urszuli oraz dla księdza Marka Szczęsnego pielgrzymującego z grupą św. Marii - od Kasi, Janusza, Faustynki i Katarzyny. Pamiętamy o Was w modlitwie.

Zarszyn, niedziela, 14 lip 2019, 10:11

Iwona

Pozdrowienia dla pani Krysi Sęp. Wytrwałości i Błogosławieństwa Bożego na ostatni etap pielgrzymki. Pozdrawia Iwona Toczek z rodziną.

Rymanów, niedziela, 14 lip 2019, 09:33

Małgorzata

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów i ekipy Radia Fara. Bóg zapłać za Wasz trud i modlitwę, za posługę radiową. Wspieram Was duchowo na tych ostatnich kilometrach. Z Bogiem!

sobota, 13 lip 2019, 23:38

Jacek Gazda

Pozdrowienia pielgrzymującym do Częstochowy, Agacie, Ani i wytrwałemu Bartkowi!

Legnica, sobota, 13 lip 2019, 21:48

Janek

Serdecznie pozdrawiam całą Waszą Przemyską pielgrzymkę, umęczoną ale i ciągle uśmiechniętą, grupę ludzi udających się na Jasną Górę do tronu Matki Bożej.
Z całego serca życzę, aby wszystkie Wasze intencje się spełniły.
Pozdrawiam cały zespół Waszego wspaniałego radia Fara.

Błażowa, sobota, 13 lip 2019, 15:16

Renata

Pozdrawiam kochanego męża oraz Mateusza z Olą, Marcina i Rafała. Kocham Was! 😘

Prałkowce, sobota, 13 lip 2019, 10:02

Elżbieta

Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów dążących do naszej Matki, a szczególnie tych, którzy przyjęli Szkaplerz. Witamy w rodzinie karmelitańskiej. Z darem modlitwy w czasie nowenny na przemyskim Karmelu, polecam się waszej pamięci modlitewnej, Ela.

Jordanów, piątek, 12 lip 2019, 14:58

Rodzina Cisoniów

Dla pielgrzymów, rodziny Greda i Samborskich, od rodziny Cisoniów, przebywających na Podhalu, do życzeń dołącza się bratanek Piotr z rodziną.

PRZEWORSK, piątek, 12 lip 2019, 14:19

Gabrysia

Serdeczne pozdrowienia dla 39. pielgrzymki przemyskiej. Siły i wytrwałości w drodze. Niech spełnią się wszystkie Wasze intencje. Zosiula, trzymaj się, czekamy na Ciebie z nową energią. Z Panem Bogiem

wtorek, 9 lip 2019, 23:08

Duchowy pielgrzym

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów! Pamiętamy o Was w modlitwie!

Jasienica Rosielna, wtorek, 9 lip 2019, 21:13

Bożena

Serdecznie pozdrawiamy pielgrzymów z Jasienicy Rosielnej, a w szczególności Piotra i Józka.

Orzechowce, wtorek, 9 lip 2019, 20:32

Kazia

Bóg zapłać za posługę medialną Radiu FARA, dzięki której możemy wspólnie z pielgrzymami wędrować na Jasną Ģórę. Szczęść Boże na długie lata i siły na jeszcze wielu pielgrzymkach.

Jarosław, wtorek, 9 lip 2019, 20:25

Marta i Arkadiusz Walczak

Boże Szczęść! Serdeczne pozdrowienia wszystkich pątników, a w szczególności dla wodza Diakonii Muzycznej ks. Tadeusza Białego od Marty i Arka z Jarosławia. Modlimy się za Was i prosimy o modlitwę.

Dukla, wtorek, 9 lip 2019, 19:19

Dorota

Pozdrawiam serdecznie Kasię Poradyło i Alę. Podziwiam was kochane i życzę Bożego błogosławieństwa na dalszą drogę do naszej Matki. Szczęść Boże!

Górki, wtorek, 9 lip 2019, 14:37

s. Teresa Maria

Serdecznie pozdrawiam wszystkich pątników zdążających do tronu naszej MAMY NIEBIESKIEJ, a szczególnie dla całej ekipy RADIA FARA, SIÓSTR: JULII i ZOFII, a także ks. abp. Adama Szala, ks. Zbigniewa Suchego oraz ks. Waldemara Murdzka.
Pozdrawiam także wszystkich parafian z Górek i Strachociny.
Jestem z Wami duchowo i pamiętam w modlitwie!

ogólnie - BIESZCZADY, wtorek, 9 lip 2019, 09:29

Siostry z Bieszczadów

POZDROWIENIA dla ks. abpa Adama Szala, ks. Dyrektora Pieszej Pielgrzymki Przemyskiej, znajomych kapłanów, siostry zakonne, kleryków i pątników, ks. Dyrektora Radio ,,FARA" Z ZESPOŁEM oraz wszystkie znajome osoby z trasy pątniczej, a także z noclegów od dawnych znajomych, zapalonych pątniczek z Grupy Świętego Andrzeja Boboli z Leska na Jasną Górę, znanych jako Siostry z Bieszczadów.
Obecnie słuchamy wypowiedzi zamieszczonych w internecie, a także oglądamy przepiękne zdjęcia. Podoba nam się sposób opracowania, dlatego wyrażamy szczere podziękowania dla wszystkich, którzy trudzili się wcześniej i trudzą się obecnie nad ich przygotowaniem, opracowaniem i przekazem.
Z BOGIEM.

Dynów, wtorek, 9 lip 2019, 07:39

Pielgrzymujaca duchowo

Serdecznie pozdrawiam wszystkich pielgrzymów z Dynowa i okolic. Niech Maryja wysłucha wszelkich próśb i prowadzi Was bezpiecznie do celu. Błogosławionej i owocnej pielgrzymki do tronu Naszej Mamy.
Z pozdrowieniami i uściskami dla Was - wierna słuchaczka radia Fara. :-)

Przemyśl, poniedziałek, 8 lip 2019, 23:07

Duchowy pielgrzym

Z całego serca dziękuję i pozdrawiam redakcję Radia Fara, pracowników, a najbardziej ks. dyrektora Andrzeja Bienia, za realizację i opiekę duchową nad realizacją planów i marzeń w stworzeniu pięknego dzieła na chwałę Maryi, Matki kościoła oraz szerzeniu Miłosierdzia Bożego dla wiary katolików. Dziękujemy za tę rozgłośnię Radia Fara. Z Panem Bogiem na dalsze dni posługiwania.

Wola Zarczycka, poniedziałek, 8 lip 2019, 22:15

Krystyna i Józef

Pozdrawiamy serdecznie Stasię i Patryka Perlaków oraz Władzię Ciapę z Woli Zarczyckiej. Życzymy dużo sił w tej pięknej drodze do naszej cudownej Matki Częstochowskiej. Modlimy się za was i my prosimy o modlitwę.

Jarosław, poniedziałek, 8 lip 2019, 19:05

Marta z mężem

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów, a zwłaszcza dla ks. Szymona Kota. Śledzimy wasze trudy i modlimy się za Was.

Łódź, poniedziałek, 8 lip 2019, 16:39

S. Małgorzata

Pozdrawiam i pamiętam w modlitwie. Pozdrawiam brata ks. Władysława i wszystkich Sarzyniaków.

poniedziałek, 8 lip 2019, 16:35

Teresa

Wytrwałości i pogody ducha w tym pięknym czasie pielgrzymowania do Tronu Naszej Kochanej Mateczki dla gr. św. Jana, a szczególnie dla Zbigniewa z Haczowa. Jestem z Wami codziennie, słuchając transmisji w radio Fara.

Nowa Sarzyna, poniedziałek, 8 lip 2019, 08:00

duchowa patniczka

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów, a szczególnie gr Marii z Leżajska

Ryszkowa Wola, poniedziałek, 8 lip 2019, 07:39

Anna

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymujących na Jasną Górę, a w szczególności dla Oli z Ryszkowej Woli. Wytrwałości, błogosławieństwa Bożego na dalszą drogę.

Jarosław, niedziela, 7 lip 2019, 20:07

Elżbieta Sowa

Pozdrowienia dla Ani, od koleżanki Eli z Wolontariatu Jarosław.

Zrecin, niedziela, 7 lip 2019, 17:40

Krystyna Maria

Szczęśliwej drogi i wielu radosnych przeżyć, otwartego serca na potrzeby wędrujących po raz pierwszy i dotarcia do tronu Maryi - pielgrzymom z grupy św. Jana. Życzy pielgrzym duchowy ze Zręcin

Częstochowa, niedziela, 7 lip 2019, 17:04

S. Teresa

Pozdrawiam ks. Arcybiskupa, wszystkich kapłanów i pielgrzymów pieszej pielgrzymki do Częstochowy. Z darem modlitwy na trud pielgrzymi.

Przemyśl, niedziela, 7 lip 2019, 13:08

Janina

Pozdrowienia dla całej ekipy Radia Fara, a szczególnie dla ks. Andrzeja. Transmisje dają nam duchowym pielgrzymom możliwość uczestniczenia w nabożeństwach, konferencjach i wspólnej modlitwie. Dziękuję za Wasz wysiłek.

Medyka, niedziela, 7 lip 2019, 10:22

Ks. Mariusz Ryba

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z Medyki i Dynowa. Pamiętam w modlitwie.

Przemysl, sobota, 6 lip 2019, 20:40

Ula

Wytrwałości i uśmiechu na każdy dzień pielgrzymki aby Nasza Matka towarzyszyła wam w każdej chwili i abyście zobaczyli Ją wszędzie, a szczególnie w tej chwili w której już zaczynacie wątpić w swoje możliwości.

Medyka, sobota, 6 lip 2019, 20:25

Ewa

Serdeczne uściski dla wszystkich Pielgrzymów z Medyki i wszystkich z nią w jakikolwiek sposób związanych. Pozdrawiam Was gorąco i proszę o modlitewną pamięć.

Krzemienica, sobota, 6 lip 2019, 15:10

Mariusz Walczak

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątników z grupy św. Alberta, a szczególnie dla siostry Urszuli Szkoła. Życzę Ci wytrwałości, siły, aby nogi nie bolały w trudzie pielgrzymowania do naszej Mateńki Jasnogórskiej i dotarcia do celu. Brat Mariusz, bratowa Kasia i chrześniak Kubuś 😀

Przemyśl, sobota, 6 lip 2019, 14:59

Pielgrzym duchowy

Serdeczne pozdrowienia dla strudzonych Pielgrzymów, Księdza Abp. Adama Szala i Księdza Prałata Tadeusza Białego. Niech Maryja, Pani Jasnogórska wspomaga i dodaje sił.

Rzym, sobota, 6 lip 2019, 12:29

S. Kinga

Pozdrawiam brata Szczepana z grupy św. Jacka. Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów i życzę wytrwałośći. Niech Duch Pana przemienia Wasze serca

Gwoździanka, piątek, 5 lip 2019, 11:25

Maria i Michał

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Niech w Waszych sercach i na twarzach zawsze gości uśmiech. Życzymy wytrwałości i dużo siły. Pamiętajcie, że z każdym kilometrem jesteście coraz bliżej naszej Mamy.

Ostrów k. Radymna, czwartek, 4 lip 2019, 15:29

Zofia i Mieczysław

Pozdrawiamy grupy pielgrzymkowe, które w dniu dzisiejszym wyruszyły na 39. szlak Pieszej Pielgrzymki do Matki Boskiej Częstochowskiej. Życzymy dużo zdrowia i sił w pokonywaniu jakże trudnej drogi pełnej wysiłku fizycznego, ale z wielką wiarą umocnieni w Mocy Ducha Świętego zapewne dojdziecie do celu. Niech Dobry Bóg ma Was swojej opiece, a Matka Boska do której podążacie okryje Swoim płaszczem. Szczególne pozdrowienia przesyłamy dla Grupy św. Józefa, która wyruszyła po raz pierwszy z Radymna. Mieliśmy okazję uczestniczyć we Mszy św. pod przewodnictwem ks. abpa Adama Szala, jak również przebyć krótki ale owocny odcinek drogi z grupą św, Józefa. Szczęść Boże w dalszym pielgrzymowaniu.

Lesko, środa, 3 lip 2019, 22:25

Nitka

Wszystkim uczestnikom 39. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę życzę zdrowia, siły i wytrwałości w pokonywaniu trudów pielgrzymowania - niech nogi niosą gdy serce się raduje

Zaloguj się