+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 154
Markowa, niedziela, 14 lip 2019, 21:29

Dorota z rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów, a w szczególny sposób dla pielgrzymów z Markowej na czele z ks. prałatem Romanem oraz dla Madzi. Przed Wami już ostatnie kilometry... Jestem z Was bardzo dumna. Życzę Wam, aby ten trud pielgrzymowania wybłagał Wam u Boga potrzebne łaski przez wstawiennictwo Sług Bożych Rodziny Ulmów z dziećmi. Szczęść Boże. Do zobaczenia na Jasnej Górze.

Markowa, niedziela, 14 lip 2019, 18:26

Krzysiek Woś

Już jesteś kochanie blisko celu, cieszę się że wytrwałaś i spełniłaś swoje intencje mimo trudów jakie przechodziłaś, pozdrawiamy ciebie z Radkiem serdecznie i także wszystkich towarzyszących tobie w tej pielgrzymce, czekamy w domu.

Łańcut, niedziela, 14 lip 2019, 17:55

Katarzyna, Marcin i Gabryś Grzesik

Serdeczne pozdrowienia dla Karoliny Pondel. Życzymy dużo sił, pogody ducha i wytrwałości w przemierzaniu końca pielgrzymkowego szlaku.

niedziela, 14 lip 2019, 13:13

Justyna

Już ostatnie, ale gorące pozdrowienia dla Damiana K., Mateusza, pana Janusza, Natalii, pani Reni, Ani Curzytek, Basi Pelc, KS. Maćka oraz wszystkie Urszulki, jutro już meta Waszego pielgrzymowania, życzę Wam szczęśliwego powrotu do domów, a wasze intencje niech zostaną wysłuchane przez Naszą Mateńkę, do zobaczenia, serdecznie pozdrawiamy, Justyna, Mirek, Kubuś i rodzice.

Wola Mała, niedziela, 14 lip 2019, 09:09

Faustyna, Piotr i tata Januszek

Do Częstochowy coraz bliżej, dużo sił i radości w osiągającym celu dla całej grupy, a szczególności dla mamy Anci. ❤

KOSINA, sobota, 13 lip 2019, 22:46

Lucyna i Grzegorz z dziećmi

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli. Szczególnie ślemy pozdrowienia dla naszej córki Marioli i jej koleżanek Kasi, Marysi, Paulinki, Kasi, kolegi Krystiana oraz siostrę Anię. Niech Matka Boża ma was w swojej opiece.

Przemyśl, sobota, 13 lip 2019, 22:23

Gosia

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy, a szczególnie dla Justynki... Kochana, już niewiele byś dotarła do tronu Mateńki... Wielu sił i Łaski Bożej na szlaku pielgrzymim... Gosia, Marysia i Martynka

Przemyśl, sobota, 13 lip 2019, 22:12

s. Chryzostoma

Serdeczne pozdrowienia dla ks. Prałata Romana oraz wszystkich pielgrzymów. Z darem modlitwy!

Bialobrzegi, sobota, 13 lip 2019, 21:54

Alicja

Serdeczne pozdrowienia dla Kasi Kiełb, dużo sił i wytrwałości w pielgrzymowaniu, przesyła Alicja z całą rodziną.

Rakszawa, sobota, 13 lip 2019, 21:28

Agata i Kasia

Pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a w szczególności dla męża Artura i córki Gabrysi. Dużo sił i energii, wytrwałości, a Matka Boża niech otacza was opieką w codziennym trudzie. Niech was nogi same niosą prosto do tronu Matki Bożej.

Markowa, sobota, 13 lip 2019, 21:26

Dorota, Julcia, Hubercik i Marcin

Gorące pozdrowienia dla kochanej Madzi, siły i wytrwałości na te ostatnie dni pielgrzymowania, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. Do zobaczenia na Jasnej Górze. Już nie możemy się doczekać spotkania z Tobą. ☺

Rakszawa, sobota, 13 lip 2019, 21:16

Kamil

Serdeczne pozdrowienia dla Gabrysi i taty. Dużo sił i wytrwałości trzymające się w zdrowiu, cel waszej pielgrzymki już niedaleko.

Brzóza Stadnicka, sobota, 13 lip 2019, 21:12

Julia z rodziną

Kochani,
Dziękujemy za Wasz trud, modlimy się za Was i pozdrawiamy.

Grodzisko Dolne, sobota, 13 lip 2019, 21:08

Rozalia

Pozdrowienia dla kochanej siostrzyczki Tereni i kuzynki Ani. Cieszę się, że tyle kilometrów już za wami i do Matki Bożej coraz bliżej. Życzę dużo sił w nogach. Pielgrzymuję duchowo.

sobota, 13 lip 2019, 21:06

Parafianka

Serdecznie pozdrawiam Kasię i Krystiana oraz ich przyjaciół. 😊 Życzę wielu sił i dużo błogosławieństwa Bożego na kolejne dni. 😚 Niech Matka Boża będzie miała Was zawsze w opiece.❤️ Trzymajcie się! Szczęść Boże!

Nowosielce, sobota, 13 lip 2019, 20:56

Agatka

Gorące pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Urszuli, a szczególnie dla Karolinki Kruk - niech cię bąbelki i igiełki omijają.
Krok za kroczkiem, bo Częstochowę widać na horyzoncie.

sobota, 13 lip 2019, 20:51

Dziadkowie

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a szczególnie dla Agnieszki Reizer, niech Matka Jasnogórska wynagrodzi Wam, każdy krok i trud. Babcia Kazia i dziadek Adam.

Rakszawa, sobota, 13 lip 2019, 20:41

Józek

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, szczególnie dla Gosi, Gabrysi i Artura, wytrwałości i sił na dalszą drogę.

Budy Łańcuckie, sobota, 13 lip 2019, 19:54

Rodzice Jolanta i Kazimierz z dziećmi

Pozdrawiamy grupę św. Urszuli. Nasze dzieci Kasię i Krystiana ich przyjaciół z KSM-u, Paulinkę i Marysię oraz ich przyjaciół Kasię, Mariolę, Anię, Karola, ks. Macieja i ks. Wiktora. Jesteśmy z was bardzo dumni i z taką radością wiarą wejdźcie na spotkanie naszej Kochanej Jasnogórskiej Matki. Już niedaleko. Ona na was czeka. Śledzimy pielgrzymkę razem z Radiem Fara. Szczęść Boże na dalszą drogę. ❤❤

Wola Dalsza, sobota, 13 lip 2019, 18:22

Mateusz

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla pątników grupy św. Urszuli. W szczególności z Woli Dalszej i Soniny oraz taty Leszka. Niech Wam Miriam błogosławi, prostuje ścieżki, osusza ubranie i poprawia pogodę. A Duch Święty dodaje sił w każdym kroku. Chwała Panu!

Krzemienica, sobota, 13 lip 2019, 17:00

Karolina

Drogie Urszulki! Jesteście coraz bliżej celu. Wytrwałości i dużo radości ze wspólnego wędrowania. :) Śledzę Was na zdjęciach i filmikach, dacie radę. Pozdrawiam porządkowych na czele z p. Januszem i p. Krzysztofem, pigułę Basie, całą grupę muzyczną (organistko Basiu dawaj czadu) oraz księdza Przewodnika, ks. Maciusia i ks. Eugeniusza.
Trzymajcie się! 😀

Lancut, sobota, 13 lip 2019, 15:22

Justyna

Damian już jest blisko cel Jasna Góra, piekę specjalnie dla Ciebie serownika co przyniosłeś przepis, 😀 jak wrócisz to skosztujesz, wiem wiem, lubisz słodkie, życzę Ci dużo sił, wytrwałości, chociaż wiem że dajesz radę. Kubuś już się nie może doczekać kiedy go przewieziesz. Buziak, Justyna, Mirek, Kubuś i rodzice.

Dąbrówki, sobota, 13 lip 2019, 15:11

Diakonia OND III

Serdeczne pozdrowienia dla kl. Krzysztofa od całej diakoni Oazy Nowej Drogi. Kleryku Krzysztofie, trzymaj się dzielnie, maszeruj równo i pomódl się za nas. Pozdrawiamy serdecznie.

Przemyśl Kmiecie, sobota, 13 lip 2019, 14:40

PRZYJACIELE OBLUBIEŃCA

Pozdrowienia dla całej grupy, a szczególne dla ks. Marka Szczęsnego, od Wspólnoty PRZYJACIELE OBLUBIEŃCA. Pamiętamy w modlitwie i polecamy się pamięci.

sobota, 13 lip 2019, 13:09

Monia i Kinia

Serdeczne pozdrowionka dla diakona Karola, dużo wytrwałości w podążaniu na Jasną Górę i czekamy na pizze. :)
P.S. Tak.

Sarzyna, sobota, 13 lip 2019, 12:46

ks. Maciej

Serdeczne pozdrowienia dla łańcuckiej grupy św. Urszuli. Księdza Przewodnika, pozostałych Kapłanów, Porządkowych i wszystkich Sióstr i Braci Pielgrzymkowych. Do Matki Bożej macie już blisko, więc napewno dojdziecie, ale pamiętajcie jeszcze w modlitwie o starych pielgrzymach.

Strażów sobota 13 lipiec 2019, sobota, 13 lip 2019, 12:41

Elżbieta

Serdeczne pozdrowienia dla Edyty i Olgi! Dużo siły i wytrwałości, trzymajcie się w zdrowiu, cel Waszej pielgrzymki już niedaleko. Myślami jestem przy Was!

Markowa, sobota, 13 lip 2019, 10:51

Kasia, Ania, Piotrek, Michał, Tatko

Kochani! Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a w szczególności dla Maciusia, Wojtusia, Mamusi, Madzi, Sabinki i Madzi. Bardzo za Wami tęsknimy i nie możemy się doczekać spotkania z Wami. Życzymy Wam wytrwałości w ostatnich dniach wędrowania do Częstochowskiej Mateńki, wielu łask oraz aby Bóg Wam Błogosławił i strzegł na czas podróży do domu. Polecamy Was w modlitwie. Niech Pan da Wam swój pokój na czas największej próby, jaką są ostatnie dni pielgrzymowania. Życzymy Wam, abyście w czasie najtrudniejszych chwil, byli niesieni na rękach samego Boga. Jesteśmy z Wami całym sercem, przesyłamy gorące całusy i uściski. Kochamy Was bardzo! Do zobaczenia!

sobota, 13 lip 2019, 10:22

Tina

Cześć, serdeczne pozdrowienia dla całej grupy, a w szczególności... dziś idę z wami duchowo.

sobota, 13 lip 2019, 10:07

Monika

Serdecznie pozdrawiam ciocię Gosię Rozwód.

Albigowa, sobota, 13 lip 2019, 09:56

Justyna,Damian i Maciuś

Kochani jeszcze dwa dni! Serdeczne pozdrowienia dla Wioli, pani Krysi Szal, Żanety i księdza Macieja.

sobota, 13 lip 2019, 09:24

Koledzy z pracy

Serdeczne pozdrowienia dla Karoliny Kruk! Krocz dzielnie na Jasną Górę, wszystkie bóle niech omijają Cie szerokim lukiem, śpiewaj pięknie całej grupie no i... nie połam się po drodze, bo musisz do nas szybciutko wracać. Taski same się nie rozpiszą, a dedline'y nie wyrobią... tęsknimy, przesyłamy buziaki i niech moc V0 będzie z Tobą! Twoi chłopcy <3

Rzeszów, sobota, 13 lip 2019, 09:14

Asia i Łukasz Zalescy

Serdeczne pozdrowienia dla Basi Mazurek i całej rodzinki. Pielgrzymuj dzielnie kochana do Tronu Pani Częstochowskiej. Pamiętaj w modlitwie o nas. Do Zobaczenia na Jasnej Górze :)

Markowa, sobota, 13 lip 2019, 09:13

Kasia, Basia i Marcin

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a szczególnie dla kuzynki Madzi Olbrycht, dużo sił, wytrwałości i opieki Matki Bożej!!

Frederikssund, Dania, sobota, 13 lip 2019, 08:20

Kasia, Janusz, Ola i Weronika

Gorące pozdrowienia dla Tosi, Sabiny, Zuzy, Dominiki, Niny i super bohatera Nikosia!!! Życzymy wytrwałości, pogody ducha, wielu łask i błogosławieństw od Matki Bożej!
Szczęść Boże całej grupie!

Łańcut, sobota, 13 lip 2019, 07:41

Aneta

Wiele serdeczności i duchowego wsparcia w pielgrzymowaniu do kochanej Mateńki, dla babci Tosi i jej towarzyszek drogi, Sabiny i Marii. Dziewczyny, Częstochowa już blisko, kroczcie wytrwale z pieśnią i modlitwą na ustach. Niech Matka Boża ma Was zawsze w swojej opiece.

Markowa, sobota, 13 lip 2019, 06:18

Amelka z mamą

Serdecznie pozdrawiamy ukochaną Ciocie Karolinę, ☺️ jesteśmy z Ciebie baaardzo dumne! Modlitwą jesteśmy z Tobą. Niech Matka Boska Cię chroni. Tęsknimy Ciociu ❤️

Markowa, piątek, 12 lip 2019, 23:53

Dorota

Gorąco pozdrawiam moją kochaną siostrę Madzie, mimo, że nie mogę z Tobą pielgrzymować, to duchowo jestem cały czas z Tobą. Trzymaj się cieplutko, niech Matka Boża otacza Cie swoją opieką. Pozdrawiam także pozostałych pielgrzymów z Markowej wraz z ks. Romanem. Dużo siły i wytrwałości dla Was. Szczęść Boże!

Debina, piątek, 12 lip 2019, 23:26

Jolka

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli z księdzem Wiktorem na czele, kierowców Marcina i Mateusza i oczywiście kierowcę największego auta - Grzegorza, który czasem podejmuje trud pielgrzymowania.

Markowa, piątek, 12 lip 2019, 23:15

Mama, tata i dziadzio

Serdeczne pozdrowienia dla córki Madzi Olbrycht, dużo siły i wytrwałości dla Ciebie, niech Matka Boża ma Cie w swojej opiece.

Markowa, piątek, 12 lip 2019, 23:03

Kasia z rodziną

Pozdrowienia dla Joanny i Krzysztofa oraz wszystkich pozostałych parafian z Markowej podejmujących trud pielgrzymowania do Naszej Matki. Życzymy obfitości Łask Bożych oraz szczęśliwego dotarcia do celu pielgrzymki.

Santander, piątek, 12 lip 2019, 22:33

Monika, zwana Miecia 😜

Kochani ludzie! Wszystkich, których znam całuje mocno! Walczcie dzielnie z uśmiechem i z radosnym sercem.
Żanetka, jestem z Ciebie mega dumna! Z tego co widzę na filmikach idziesz dziarsko i tym razem nie skamieniała Ci łydka! Brawo Ty! Jaksa: mam nadzieję, że porządni ludzie z Łańcuta, porządnie Cię przyjęli!
Grupo muzyczna! Karoliny! Wzruszam się, kiedy Was słyszę! Brakuje mi Was tutaj na noclegach! Tak bym chciała z Wami pośpiewać!
Mateusz: pozdrawiam Cię serdecznie!
Księża! Bądźcie dzielni, radości z tych ostatnich dni drogi!

Proszę o modlitwę, bo kryzysów jest dużo! Tęsknię bardzo! Bardzo!

Markowa, piątek, 12 lip 2019, 22:06

Edyta z Rodziną

Gorące pozdrowienia dla gr. św. Urszuli, a w szczególności dla Danusi i pielgrzymów z Markowej. Niech Matka Najświętsza Wam błogosławi i wyprasza potrzebne łaski.

Łańcut, piątek, 12 lip 2019, 21:59

Lucyna z Rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla Beci i Urszulki. Wytrwałości na kolejne już ostatnie dni wędrówki do Matki Bożej. Niech Was wspiera, prowadzi, ma w swojej opiece i wysłuchuje Wasze prośby.

Dąbrówki, piątek, 12 lip 2019, 21:52

Marlena

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a przede wszystkim dla ks. Maćka , ks Piotra, ks. Wiktora, ks. Edwarda, ks. Eugeniusza oraz Pawła Frączka. Dużo zdrowia, sił i wytrwałości w pokonywaniu trudności pielgrzymowania! Wielu łask i błogosławieństw od Matki Bożej. Tak bardzo chciałam iść z wami ale się nie udało. ;( Jestem z wami duchowo. Pozdrawiam! Szczęść Boże!

Rogóżno, piątek, 12 lip 2019, 21:39

Agnieszka

Serdeczne pozdrowienia dla wytrwałych pątników z grupy św. Urszuli, a zwłaszcza dla pielgrzymów z Rogóżna Danusi i Basi. Dziękuję za Waszą pamięć i modlitwę.

Agnieszka

Wola Dalsza, piątek, 12 lip 2019, 21:30

Agnieszka z rodziną

Za dar modlitwy i trud pielgrzymowania, niechaj Najświętsza Panna doda Wam sił, otuchy i ukoi wszelkie dolegliwości. Z całego serca dziękujemy za modlitwę. Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a szczególnie Damiana i wszystkich parafian z Woli Dalszej.Całujemy i łączymy się w modlitwie.

Albigowa, piątek, 12 lip 2019, 20:52

Anna

Serdecznie pozdrawiam grupę św. Urszuli, a szczególnie Agnieszkę Reizer z Łańcuta. Łączę się duchowo z Wami.

Rogóżno, piątek, 12 lip 2019, 20:44

Dominika

Pozdrawiam siostrę Kasię oraz drugą Kasię, Mariolę i Krystiana. Pamiętam o Was w codziennej modlitwie i życzę dużo sił na ostatnie dni pielgrzymki.

Nosówka, piątek, 12 lip 2019, 20:03

Lidka i Mariusz

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątników, a szczególnie dla Basi Piekarz. Kochana cieszymy się, że kolejny raz wytrwale pielgrzymujesz do Mateńki. Niech Ona WYPRASZA POTRZEBNE ŁASKI u Syna. Pozdrówka!

Łańcut, piątek, 12 lip 2019, 19:33

Jolka

Serdecznie pozdrowienia dla brata Tomka, który wzorowo opiekuje się córką Anią i kolegów wędrujących po raz pierwszy, Mariusza i Wojtka, nie zniechęcajcie się chłopaki, cel już jest blisko, kroczcie dzielnie jak do tej pory. Jestem z Wami myślami i sercem każdego dnia.

Łańcut, piątek, 12 lip 2019, 19:26

Koleżanka

Serdecznie pozdrawiam brata Grzegorza, który po raz kolejny przewozi i dźwiga niekiedy ciężkie walizki pątników. Dużo sił i wytrwałości do końca pielgrzymowania.

Łańcut, piątek, 12 lip 2019, 19:22

Kruszynka

Pozdrawiam serdecznie Wojtusia, sercem i duchem codziennie jestem z Tobą i życzę dużo, dużo sił. Z każdym kroczkiem jesteś coraz bliżej tronu Jasnogórskiej Pani i wyproszenia wszystkich potrzebnych łask.

Łańcut, piątek, 12 lip 2019, 18:52

Mama

Serdecznie pozdrawiam córkę Olę Magoń, podążaj dzielnie do końca z uśmiechem na twarzy, dużo sił i wytrwałości i do zobaczenia w Częstochowie.

Dębina, piątek, 12 lip 2019, 18:30

Kinga

Serdeczne pozdrowienia dla kuzynki Ani, uśmiechu pomimo zmęczenia, braku odcisków i bąbli, wierzę w Ciebie, podziwiam i zazdroszczę, do zobaczenia niebawem.

Łańcut, piątek, 12 lip 2019, 18:30

RODZICE Anna i Paweł

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy URSZULI, a szczególnie dla naszej kochanej córki AGNIESZKI Reizer. Życzymy wszystkim dużo siły, radości i wytrwałości w dążeniu do JASNOGÓRSKIEJ PANI. 😊

piątek, 12 lip 2019, 17:15

Karol

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a przede wszystkim dla ks. Maćka, ks. Wiktora, ks. Ekscelencji Edwarda, ks. Eugeniusza oraz Pawła Frączka i jego taty i może teraz mała rozgrzewka - wyginam śmiało ciało, 😘 z dnia na dzień coraz bliżej, pozdrawiam, KAROL JACHYM WRAZ Z RODZINĄ.

piątek, 12 lip 2019, 17:09

ANETA

Szczęśliwej drogi i wielu radosnych przeżyć, otwartego serca na potrzeby wszystkich wędrujących i dotarcia do tronu Maryi - pielgrzymom z grupy św. Urszuli, a w szczególności dzielnej Ninie i jej wiernej opiekunce babci Tosi.

Łańcut, piątek, 12 lip 2019, 17:06

Martyna

"Lepiej jest dwóm niż jednemu. Gdy upadną, jeden podniesie drugiego."
Pozdrowienia dla Niny, Zuzanny, Dominiki i Nikodema. Śpiewajcie głośno, módlcie się z wiarą w sercu i bądźcie wdzięczni za każdy dzień. Powodzenia w dotarciu na Jasna Górę! :)

Łańcut, piątek, 12 lip 2019, 17:03

Martyna kielar

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Urszuli, a szczególne dla Pani Agnieszki.
Dużo zdrowia, sił i wytrwałości w pokonywaniu trudności pielgrzymowania! Wielu łask i błogosławieństw od Matki Bożej.

łańcut, piątek, 12 lip 2019, 17:01

Aneta, Paweł i Martyna,

Serdeczności dla grupy św. Urszuli, a szczególnie dla Antoniny i Ninki. To już tylko kilka dni i staniecie przed Jej Tronem. Niech was wspiera, niech prowadzi, niech ma w opiece i wysłucha i spełni wszystkie wasze prośby. Prosimy również o pamięć w modlitwie.

Markowa, piątek, 12 lip 2019, 16:45

Mama, tata, babcia Weronika i Kasia

Madziu - kochana córeczko, wspieramy Cię modlitwą w tym trudzie pielgrzymowania do naszej kochanej Matki. Pozdrawiamy Cię serdecznie oraz twoje koleżanki Sabinę i Agnieszkę.

Albigowa, piątek, 12 lip 2019, 16:43

Justyna, Damian i Maciej

Serdeczne pozdrowienia dla najukochańszej cioci Wioli i księdza Macieja. My już spakowani i gotowi do spotkania z Wami u Naszej Matki! Do zobaczenia!

Wola Mała, piątek, 12 lip 2019, 16:34

Faustyna i Januszek

Gorące pozdrowienia dla całej grupy Urszulki, w szczególności dla wciąż uśmiechniętej mamci Anci.
Niech wystarczy wam sił na wędrówkę, a buty okażą się wygodne.

Budy Łańcuckie, piątek, 12 lip 2019, 16:21

Siostra Madzia

Serdecznie pozdrawiam wspaniałą grupę świętej Urszuli, a szczególnie siostrę Kasie, brata Krystiana oraz Kasie, Mariole, Marysię, Paulinę, Anię, a także Karola. Życzę wam sił i wytrwałości w dalszej drodze. ❤

Albigowa, piątek, 12 lip 2019, 15:46

Anna

Serdecznie pozdrawiam p. Janusza Kołodzieja, Natalię, Basię Kiełb z Rogóżna i pielgrzymów z Albigowej. Jestem z Wami.

Łańcut, piątek, 12 lip 2019, 15:30

Joanna

Obejmuje duchową obecnością pielgrzymów z Łańcuta, szczególnie pozdrawiam pielgrzymów, Jadwigę Mazurek i Sabinę. Niech Duch Święty was prowadzi do celu z mocą Bożą!

piątek, 12 lip 2019, 15:14

Rodzice

Damian, życzymy Ci dużo sił, aby intencje które niesiesz to tronu Naszej Meteńki zostały przez Nią wysłuchane. Wracaj szczęśliwie, mama Danuta i tato Janusz.

piątek, 12 lip 2019, 15:04

Justyna, Mirek i Kubuś Fryn

Serdeczne gorące pozdrowienia dla Urszulek, dla Damiana K., Mateusza, Ani Curzytek, Reni P. i ks. MAĆKA, pana Janusza i Natalii Kołodziej oraz tych co poznałam wędrując 2. razy. Sił, wytrwałości, błogosławieństwa i opieki Mateńki. Pamiętajcie o nas w modlitwie, buziaki, Justyna, Mirek, Kubuś Fryn.

Łańcut, piątek, 12 lip 2019, 14:34

Maria

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Urszuli, a szczególnie dla weteranki Danusi Wierzbińskiej i jej koleżanki, przesyła wieloletnia pątniczka Maria z Łańcuta.

piątek, 12 lip 2019, 12:44

Anna

Pozdrowienia dla pielgrzymów św. Urszuli, szczególnie dla Józi, Natalii i Janusza Kołodziej oraz dla Sabinki z rodziną. Do Mateńki coraz bliżej.

Zaborów, piątek, 12 lip 2019, 11:26

Monika Czarnota

Serdeczne pozdrowienia dla Pielgrzymujących z grupy św. Urszuli, a w szczególności dla Krystyny Gdowik od córki Moniki z dziećmi oraz sąsiadki Andżeliki. Wytrwałości i spływających łask Bożych w dalszej drodze. Myślimy o Was ciepło.

Rogóżno, piątek, 12 lip 2019, 11:01

Jakub i Madzia

Drodzy wytrwali pielgrzymi! Niestety tym razem całej trasy nie mogłem z wami przemierzać (ja, Kuba). Możliwe, że pozdrowienia te będą odczytane jak już będę z wami, ale to chyba nie szkodzi? :) Dlatego przesyłamy serdeczne życzenia dla całej rodziny Mazurków i Kołodziejów, Jakuba Sigdę, Wojtka z Justyną, Darka i Agatkę, całą drużynę księży z liderem ks. Wiktorem na czele! Szczególnie również pozdrawiam wszystkich pielgrzymów z najwspanialszej wioski na świecie - Rogóżna. Nie zapominamy o porządkowych rajdowcach Marcinie i Mateuszu - jedźcie bezpiecznie. Pozdrowienia kierujemy również dla całej grupy muzycznej, a szczególnie dla dwóch najukochańszych sióstr Karoliny Kruk i Karoliny Uryniak - słoneczka najdroższe, tulimy was mocno! Wszystkich pozostałych pielgrzymów równie mocno pozdrawiam, pamiętam o was wszystkich, ale trudno wszystkich wspomnieć pisząc pozdrowienia na szybkości w pracy podczas gdy szef czuwa. :) Już na prawdę niedaleko, dużo siły i wytrwałości, trzymajcie się, hej!

Budy Łańcuckie, piątek, 12 lip 2019, 10:58

Parafianka

Gorące pozdrowienia dla grupy św. Urszuli, a w szczególności dla młodzieży z KSM-u z Bud Łańcuckich. Wytrwałości i szczęśliwej drogi do Matczynego Tronu.

Dąbrówki, piątek, 12 lip 2019, 10:26

Dorota

Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a szczególnie dla Reni i Wieśka. Niech Maryja dodaje Wam sił i otacza opieką na pielgrzymkowym szlaku - Alleluja i do przodu! :)

Kraków, piątek, 12 lip 2019, 10:03

Ada i Maciek

Pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a w szczególności dla Reni i Wiesia, dużo sił i energii w drodze do tronu Maryi.

Wysoka, piątek, 12 lip 2019, 09:50

Józef

Serdeczne pozdrowienia dla żony Antoniny. Życzę Ci wytrwałości, a Matka Boża niech otacza Cię swoją opieką i dodaje sił w codziennym trudzie pielgrzymowania.

środa, 10 lip 2019, 00:33

Kasia, Michał i Ewcia

Gorące pozdrowienia dla Basi i wszystkich Kosinianek! Niech Was nogi same niosą prosto do tronu Matki Bożej!

Łańcut, wtorek, 9 lip 2019, 23:17

Anetta i Piotr

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy świętej Urszuli. Życzymy dużo siły, pogody ducha na pielgrzymim szlaku do Jasnogórskiej Pani, a także owoców Ducha Świętego. Pozdrawiamy także wszystkich pielgrzymów z Łańcuta, a szczególnie Janusza, Natalkę, Reginę i Karolinę. Myślami i duchem idziemy razem z Wami.

wtorek, 9 lip 2019, 22:56

Kindża

Serdeczne pozdrowienia dla Uli i Oli, wiedzcie że jakbym mogła to wzięłabym wasze wszystkie bolące bąbelki, trzymajcie się i wytrwajcie w pielgrzymkowym szlaku. Pozdrawiam też najwspanialszego pod słońcem księdza Wiktora.

Wola Mała, wtorek, 9 lip 2019, 22:25

Ewelina

"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..." Kochani Wy, w swojej tak wyczekiwanej wędrówce, powierzajcie swoją drogę (zarówno tą fizyczną i życiową), miłość i siebie samych. A jeśli starczy Wam sił, to pamiętajcie i o nas w swojej modlitwie. Gorące pozdrowienia dla Ani i Mateusza (jesteśmy z Wami). Ewelina, Rafał i Szymonek

Budy Łańcuckie, wtorek, 9 lip 2019, 21:31

Agnieszka i Wojtek

Przesyłamy pozdrowienia dla budzkiej drużyny KSM: Kasi, Marysi, Pauliny i Krystiana!
Myślimy o Was ciepło!

wtorek, 9 lip 2019, 18:25

Ula

Serdeczne pozdrowienia dla siostry Agnieszki Kukli, niech Jasnogórska Matka prowadzi Cię do siebie bez żadnych trosk, aby nogi Ci lekkie były, trzymaj się i do zobaczenia.

Łańcut, wtorek, 9 lip 2019, 17:20

Maria Rejman

Krok w krok, za krokiem krok, coraz bliżej Mateńki Jasnogórskiej, dla całej grupy świętej Urszuli i dla wspaniałego przewodnika księdza Wiktora, życzę dużo sił i spływających łask Bożych na dalszą drogę. Życzy Maria z II LO

Kraków, wtorek, 9 lip 2019, 16:36

Michał

Pozdrowienia dla ukochanej dziewczyny Madzi. Dzisiaj już połowa!

Kraków, wtorek, 9 lip 2019, 16:21

Michał

Serdeczne pozdrowienia dla całej rodzinki Inglotów.
Mamusi, Maciusia i Wojtusia - idźcie wytrwale do celu. Buziaki!

Łańcut, wtorek, 9 lip 2019, 15:43

Mama Renia

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a szczególnie dla mojej kochanej Julci i jej koleżanki Edytki. Życzę wszystkim siły, wytrwałości, radości, pokoju serca, dobrych owoców pielgrzymowania oraz opieki Naszej Matki Najświętszej na trudnym pielgrzymim szlaku.

wtorek, 9 lip 2019, 14:35

Anna

Pozdrawiam całą grupę, a szczególnie Anie Inglot i szwagra Wojtka Szala, już coraz bliżej, dacie radę, łącze się z Wami jako pielgrzym duchowy.

Hawłowice, wtorek, 9 lip 2019, 13:06

Paulina Musz

Serdecznie pozdrawiam całą grupę św. Urszuli na czele z księdzem przewodnikiem Wiktorem. W sposób szczególny pragnę pozdrowić ks. Macieja oraz ks. Marka. Niech Pan Bóg wam błogosławi i strzeże, a Maryja niech was prowadzi w drodze przed swój tron. Pamiętam o was w modlitwie.

Łańcut, wtorek, 9 lip 2019, 12:11

Pracownicy i Podopieczni DDP Caritas

Serdeczne pozdrowienia w drodze na Jasną Górę, dla grupy św. Urszuli na czele z księdzem Wiktorem. Aby sił nie zabrakło, a czas rekolekcji umocnił.

Dąbrówki, wtorek, 9 lip 2019, 11:56

Dorota

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Urszuli, a w szczególności dla Reni P. Dużo wytrwałości i siły w pokonywaniu kolejnych kilometrów. Niech Matka Boża do której podążacie błogosławi każdy krok i trud. Koleżanki i koledzy z DC Dąbrówki

Żołynia, wtorek, 9 lip 2019, 11:40

Majkutowie

Pozdrowienia dla niestrudzonych pielgrzymów z grupy św. Urszuli, a w szczególności dla Mateusza, Ani, Damiana, całej rodziny Mazurków, ks. Maćka i porządkowych.

Budy Łańcuckie, wtorek, 9 lip 2019, 11:37

Rodzice i siostra Łucja

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Urszuli, a w szczególności dla córki Marysi oraz jej koleżanek i kolegów. Sił i wytrwałości do dalszego pielgrzymowania, do Tronu Jasnogórskiej Pani, przesyłają rodzice i siostra.

Blizne, wtorek, 9 lip 2019, 09:25

Biedowie

Serdeczne pozdrowienia dla Andrzeja i Agnieszki. Życzymy wam siły i wytrwałości w drodze do tronu naszej Jasnogórskiej Matki. Niech Bóg wam błogosławi.

Rzeszów, wtorek, 9 lip 2019, 09:17

Koleżanki z RIO w Rzeszowie

Serdeczne pozdrowienia dla Nati i jej grupy, dużo sił w nogach, radości w sercu i śpiewu na ustach! :)

Czarna, wtorek, 9 lip 2019, 09:07

Agnieszka

Pozdrowienia dla wszystkich sióstr i braci pielgrzymkowych, a w szczególności dla śpiewających i grających: Kasi, Pauliny, Karoliny, a także dla Agnieszki. Wytrwałości w drodze do Mamy, ściskam ;)

Łańcut, wtorek, 9 lip 2019, 08:55

Księgowe z Łańcuta

Serdecznie pozdrawiamy naszą dzielną koleżankę Madzię Olbrycht, której życzymy radosnego wędrowania.
Niech Ci kilometry szybko ubywają i buty nie obcierają.
Niech pogoda dopisuje, całe biuro kibicuje!
Uściski również dla mamy Agatki Cyran - Pani Ani Lonc.

Rakszawa, wtorek, 9 lip 2019, 08:46

Jolanta Kowal

Serdecznie pozdrawiam wszystkich dzielnych pielgrzymów, tych mniej dzielnych przytulam. Buziaki dla Małgosi Rozwód i ekipy z Rakszawy. Szacun dla Was.

wtorek, 9 lip 2019, 08:36

Rodzice

Damian, życzymy Ci OPIEKI MATKI Bożej w tej drodze wytrwałości, niech Mateńka weźmie Cie pod swoją opiekę, a Twoje radości i wytrwałość w pielgrzymce niech będą nagrodą u stóp Pani Jasnogórskiej. Mama Danuta i tato Janusz

wtorek, 9 lip 2019, 08:28

Justyna, Mirek i Kubuś Fryn

Kochane Urszulki, a w szczególności Damian K., Mateusz i Ania, Natalia i pan Janusz Kołodziej, Ania Curzytek, dużo sił, wytrwałości, mało bąbli, dużo uśmiechu na każdy kolejny dzień oraz opieki Naszej Mateńki.

Strona 1 z 2   starsze »   

Zaloguj się