• 00:00

    Wola Zarczycka

    Udział potwierdzono
    dekanat Leżajsk II
  • 00:30

    Czarna k. Ustrzyk Dolnych

    dekanat Lutowiska
  • 01:00

    Dwernik

    dekanat Lutowiska
  • 01:30

    Lutowiska

    dekanat Lutowiska
  • 02:00

    Polana

    Udział potwierdzono
    dekanat Lutowiska
  • 02:30

    Ustrzyki Górne

    Udział potwierdzono
    dekanat Lutowiska
  • 03:00

    Wetlina

    dekanat Lutowiska
  • 03:30

    Albigowa

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut I
  • 04:00

    Głuchów

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut I
  • 04:30

    Husów

    dekanat Łańcut I
  • 05:00

    Kosina

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut I
  • 05:30

    Łańcut - pw. św. Michała Archanioła

    dekanat Łańcut I
  • 06:00

    Łańcut - pw. św. Stanisława Biskupa (Fara)

    dekanat Łańcut I
  • 06:30

    Markowa

    dekanat Łańcut I
  • 07:00

    Rogóżno

    dekanat Łańcut I
  • 07:30

    Sonina

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut I
  • 08:00

    Tarnawka k. Husowa

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut I
  • 08:30

    Wysoka k. Łańcuta

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut I
  • 09:00

    Białobrzegi

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut II
  • 09:30

    Cierpisz

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut II
  • 10:00

    Czarna k. Łańcuta

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut II
  • 10:30

    Dąbrówki k. Łańcuta

    dekanat Łańcut II
  • 11:00

    Handzlówka

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut II
  • 11:30

    Kraczkowa

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut II
  • 12:00

    Krzemienica

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut II
  • 12:30

    Łańcut - pw. Chrystusa Króla

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut II
  • 13:00

    Łańcut – Podzwierzyniec

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut II
  • 13:30

    Wola Dalsza

    Udział potwierdzono
    dekanat Łańcut II
  • 14:00

    Lubatowa

    dekanat Miejsce Piastowe
  • 14:30

    Lubatówka

    dekanat Miejsce Piastowe
  • 15:00

    Łężany

    Udział potwierdzono
    dekanat Miejsce Piastowe
  • 15:30

    Miejsce Piastowe

    Udział potwierdzono
    dekanat Miejsce Piastowe
  • 16:00

    Pustyny

    dekanat Miejsce Piastowe
  • 16:30

    Rogi

    dekanat Miejsce Piastowe
  • 17:00

    Równe k. Dukli

    dekanat Miejsce Piastowe
  • 17:30

    Targowiska

    dekanat Miejsce Piastowe
  • 18:00

    Wrocanka

    dekanat Miejsce Piastowe
  • 18:30

    Boratyn

    Udział potwierdzono
    dekanat Pruchnik
  • 19:00

    Dobkowice

    dekanat Pruchnik
  • 19:30

    Jodłówka

    Udział potwierdzono
    dekanat Pruchnik
  • 20:00

    Kramarzówka

    Udział potwierdzono
    dekanat Pruchnik
  • 20:30

    Pełnatycze

    Udział potwierdzono
    dekanat Pruchnik
  • 21:00

    Pruchnik

    dekanat Pruchnik
  • 21:30

    Rokietnica

    Udział potwierdzono
    dekanat Pruchnik
  • 22:00

    Rozbórz Okrągły

    Udział potwierdzono
    dekanat Pruchnik
  • 22:30

    Rudołowice

    dekanat Pruchnik
  • 23:00

    Tuligłowy

    dekanat Pruchnik
  • 23:30

    Tyniowice

    Udział potwierdzono
    dekanat Pruchnik