Facebook

Pozdrowienia ogólne

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
70 wpisów.
Agnieszka z Przemyśl napisał/a 15 lipca 2023 o 09:52
Życzenia dla Wioli i Andrzeja z okazji 24. rocznicy ślubu składają rodzice i siostra z rodziną. Szczęśliwego dojścia na Jasną Górę do Matki Boskiej.
Teresa z Radymno napisał/a 15 lipca 2023 o 08:03
Pozdrowienia dla ANI JANUSZ, dużo zdrowia w tej przepięknej drodze do Maryi.
Bartosz z Warszawa napisał/a 14 lipca 2023 o 23:57
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Jego, bo jest godna tego! Pozdrawiam Was gorąco, kochani! W tym roku byłem już na jednej pieszej pielgrzymce Łomianki-Gietrzwałd, a już niedługo wybieram się na kolejną Warszawa-Jasna Góra. Módlmy się za siebie wzajemnie. Z Panem Bogiem!
Pielgrzymi Duchowi z Podkarpacie napisał/a 14 lipca 2023 o 16:46
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestników pielgrzymki na Jasną Górę. Dziękujemy za Wasz trud i poświęcenie oraz za to, że niesiecie nasze intencje w Waszych plecakach do Jasnogórskiej Pani. Polecamy Was w modlitwach i prosimy Maryję o wszelkie łaski potrzebne Wam i Waszym rodzinom. Dziękujemy również wszystkim pracownikom i wolontariuszom Radia FARA wraz z ks. Piotrem Czarnieckim oraz ks. Dyrektorem - to dzięki Waszej pracy możemy uczestniczyć w pielgrzymce duchowo. Pozdrawiamy i pamiętamy o Was w modlitwie.
Rodzina Stachiewicz z Urzejowice napisał/a 14 lipca 2023 o 09:26
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Rafała z ks. Damianem na czele, grupy muzycznej i porządkowych, a w szczególności dla kuzynki Małgosi, Kasi Balawender, Gabrysi Piątek oraz wszystkich pielgrzymów z Urzejowic. Otaczamy Was modlitwą na ostatniej prostej do Jasnogórskiej Pani.
Jan z Przemyśl napisał/a 13 lipca 2023 o 16:37
Szczęść Wam Boże za wytrwałość i poświęcenie. Byłem u naszej Mateńki 2 lipca, modliłem się za naszą Ojczyznę i Was też o to proszę, gdyż Polsce potrzebna jest krucjata modlitewna.
Mariola z Zarzecze napisał/a 13 lipca 2023 o 14:33
Pozdrawiam mamę Ulę i życzymy wytrwałości! Tęsknimy!
Martyna z Przemyśl napisał/a 13 lipca 2023 o 11:07
Serdecznie pozdrawiam Julię Jędruch z grupy św. Jacka, powodzenia na dalszej drodze i do zobaczenia po powrocie, ciumki 😘
Najbliższa rodzina z Jasienica Rosielna napisał/a 13 lipca 2023 o 10:37
Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, w szczególności dla żony, mamy, siostry i babci Agaty Gerlach. Życzymy wytrwałości i siły na pielgrzymim szlaku do Matki Bożej Jasnogórskiej. Myślami i modlitwą jesteśmy z Tobą!
Barbara, Julka i Maja z Ropienka napisał/a 12 lipca 2023 o 22:56
Pozdrawiamy wszystkich Pielgrzymów z grupy św. Andrzeja, a szczególnie Pawła Stacha i Roberta Torbę. Dziękujemy serdecznie za codzienną modlitwę w naszych intencjach. Niech Pani Jasnogórska otacza Was swoją opieką i łaską. To już ostatnia prosta, więc już za chwilę będziecie tęsknić za całym trudem pielgrzymowania, który teraz Wam towarzyszy. Życzymy słońca i mnóstwa radości! Szczęść Boże!
Małgorzata z Brzóza Królewska napisał/a 12 lipca 2023 o 20:18
Serdeczne pozdrowienia dla Agnieszki Stępień od Rodziców i Rodzeństwa!
Hanna z Przemyśl napisał/a 12 lipca 2023 o 18:56
Serdeczne pozdrowienia dla Julki, Darka i Kuby z grupy św. Jacka. Sercem, myślami i modlitwą jestem z Wami. Wytrwałości i niech Matka Boża Was prowadzi do celu.😊❤️
Andżelina z Rogóżno napisał/a 12 lipca 2023 o 15:27
Szczególne pozdrowienia dla Pani Danuty Wierzbińskiej z Rogóżna, która wytrwale podąża do Matki Bożej Częstochowskiej po raz 33!!! Życzymy dużo sił i wytrwałości w dalszej drodze!!!! Rodzina Piątków z Rogóżna.
Andżelina z Rogóżno napisał/a 12 lipca 2023 o 15:23
Serdeczne pozdrowienia kieruję do pielgrzymów podążających do Matki Bożej Częstochowskiej, a szczególnie dla Klary Piątek z Kosiny. Buziaki od cioci Andżeli, babci Krysi i wujka Kamila😊😊😊 Niech Matka Boża szczęśliwie doprowadzi wszystkich pielgrzymujących do celu i obdarzy wszelkimi łaskami!!!
Mariola z Brzozow napisał/a 12 lipca 2023 o 13:27
Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów grupy św. Wojciecha, zwłaszcza dla Bolesława Słomianego. Niech Mateńka, do której zdążacie, prowadzi bezpiecznie i obdarza wieloma łaskami.
Jakub z Zmiennica napisał/a 12 lipca 2023 o 11:27
Serdeczne pozdrowienia dla Pielgrzymów! Wytrwałości, zdrowia, szczęśliwego dotarcia do celu i pogody ducha!
Dytkowie z Huwniki napisał/a 12 lipca 2023 o 10:59
Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z Przemyśla, szczególnie dla Danusi Peceniak i Rysia Łamasz z grupy św. Jacka, życzymy Wam dużo zdrówka, wytrwałości i dobrej pogody. Widzimy się u stóp Jasnogórskiej Pani.
Wojciech Bakun z Przemyśl napisał/a 12 lipca 2023 o 07:39
Serdecznie pozdrawiam wszystkich pielgrzymów z Przemyśla. Życzę dobrej drogi oraz tego, aby czas pielgrzymowania był dla Państwa czasem radości, modlitwy i refleksji.
Joanna z Joanna napisał/a 11 lipca 2023 o 20:07
Pozdrawiam serdecznie grupy sióstr Leduchowskich Marii i Urszuli. Serduchem i modlitwa jestem z Wami.
Artur z Kalników napisał/a 11 lipca 2023 o 19:41
Razem z Karoliną pozdrawiamy naszą kochaną mamę Alicję oraz wujka Marka.