Pozdrowienia ogólne

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
37 wpisów.
Maria z Dębno napisał/a 15 lipca 2020 o 11:35:
Szczęść Boże, Drodzy pielgrzymi, pozdrawiam Was i łączę się w modlitwie, jestem duchowym pielgrzymem. Życzę Wam sił i tej radości jaką otrzymaliście od Matki Bożej którą złożyliście u jej stóp. Szczęść Boże, na tej końcowej drodze!
Jadwiga i Ryszard pielgrzymi duchowi z Drohojów napisał/a 14 lipca 2020 o 11:17:
Bardzo serdecznie pozdrawiamy ks. Marka Rybkę. Dziękujemy za modlitwę. Ciągle pielgrzymujemy duchowo z całą pieszą pielgrzymką. Szczęśliwego powrotu do parafii.
Ela Gosia zrodzinami z Jagiełła napisał/a 13 lipca 2020 o 15:50:
Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów, szczególnie pielgrzymów z Jagiełły z Jolantą Turek na czele. Niech Matka Boża ma wszystkich w opiece i doprowadzi w zdrowiu przed Swój tron.
Maria z Dębno napisał/a 13 lipca 2020 o 11:44:
Gorąco pozdrawiam całe Radio Fara. Słucham Was i serce się raduje widząc jak idziecie. Jestem z Wami. Kochani pielgrzymi, zanieście wszystkie prośby do stóp Matki Bożej. Szczęść Boże.
Mariola z Brzozów napisał/a 13 lipca 2020 o 11:01:
Gorące pozdrowienia dla Wszystkich Pielgrzymów udających się na Jasną Górę. Niech Matka Boża Królowa Polski ma Was w swojej opiece, dodaje potrzebnych sił , zdrowia i niech Wam błogosławi 🙏Pozdrowienia dla ks. Waldemara z grupy Św Wojciecha i dla ks. Marka Rybki, Proboszcza z Babicy.
RODZICE I RODZEŃSTWO z BABICE napisał/a 12 lipca 2020 o 18:31:
Niech Duch Św. obdarza potrzebnymi łaskami. Niezastąpionej ekipie Radia FARA w szczególności Ks. PIOTRA - życzymy Wam niech Maryja najlepsza Matka wyprasza pokorę, łagodność, miłość a nade wszystko umiłowanie Eucharystii. Idziemy z Wami sercem i modlitwą. Szczęść Wam Boże! RODZICE I RODZEŃSTWO
Rodzina CZARNIECKICH i OLECHOW - parafia BABICE z Babice pw. TRÓJCY Św. napisał/a 12 lipca 2020 o 18:29:
Niech Pan Jezus błogosławi, a Matka Najświętsza uprasza potrzebne łaski i doprowadzi wszystkich pielgrzymów w zdrowiu przed swój tron na Jasnej Górze. GORĄCE pozdrowienia dla PIELGRZYMUJĄCEGO Ks. PROBOSZCZA -Marka Rybki. Życzymy dużo sił, wytrwałości i Bożej Opatrzności na dalsze pielgrzymowanie do Pani Jasnogórskiej. POLECAMY SIĘ MODLITWIE 😉
Walerian z Sanok napisał/a 12 lipca 2020 o 16:22:
Serdecznie pozdrawiam pielgrzymów na trasie Czepiec. Życzę wielu łask od Boga i duchowego przeżycia. Pielgrzym z grupy Św. Andrzeja.
Gosia z Ouagadougou napisał/a 11 lipca 2020 o 14:38:
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Pielgrzymów Duchowych i tych dziś wędrujących.
Krzysztof z Orły napisał/a 10 lipca 2020 o 17:22:
Niech Pan Jezus błogosławi, a Matka Najświętsza otacza łaską i doprowadzi wszystkich pielgrzymów w zdrowiu przed swój tron na Jasnej Górze. Szczególne pozdrowienia dla grupy św. Jacka, jej przewodnika ks. Marcina i wszystkich pątników zmierzających do Częstochowy.
Ola z Stary Korczyn napisał/a 10 lipca 2020 o 06:10:
Pozdrawiamy serdecznie pielgrzymów ze Starego Korczyna. Jak co roku czekamy na Was! 🙂
S.Chryzostoma z Przemysl napisał/a 9 lipca 2020 o 21:44:
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów a szczególnie Ks. Arcybiskupa Adama, Ks. Marcina, Ks. Romana.
Maria z dynow napisał/a 9 lipca 2020 o 17:50:
Szczęść Boże. Gorące pozdrowienia dla pieszych pielgrzymów, niech Was lekko nogi niosą na Jasną Górę i pielgrzymów duchowych, wraz z dyrektorem i opiekunem ks. Andrzejem Bienia życząc mu z okazji zbliżających się urodzin zdrowia, spełnienia marzeń, obfitych łask od Boga i opieki Niepokalanej Maryi.
Gosia z Ouagadougou napisał/a 8 lipca 2020 o 12:36:
Pozdrawiam serdecznie wszystkich pielgrzymów, szczególnie moją grupę św. Józefa (nawet jeśli jej nie ma na trasie). Pozdrawiam księdza Arcybiskupa, ks. Roberta- kwatermistrza, ks. Kazimierza -misjonarza, Mimo, że jestem w Afryce, to pielgrzymuję z Wami duchowo.
Pielgrzymi duchowi z Krosno napisał/a 8 lipca 2020 o 12:25:
Krosno - Białobrzegi pozdrawiają wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana, życząc dużo siły i wytrwałości. Szczęść Wam Boże.
Zofia i Mieczysław z Ostrów k. Radymna napisał/a 8 lipca 2020 o 10:56:
Szczęść Boże Drodzy Pielgrzymi!! Pragniemy serdecznie pozdrowić Wszystkich Pielgrzymów udających się do Pani Jasnogórskiej. Niech ten pątniczy szlak do Naszej Matuchny da Wam dużo radości, a zarazem miłości do Niej i do samych siebie. Abyście wokół siebie spotkali Boga w drugim człowieku, bo przecież jesteśmy Braćmi i Siostrami w Jezusie Chrystusie. Pomimo wielkiego zagrożenia pandemii, która nas dotknęła, wyszliście na ten trud pielgrzymki do Pani Jasnogórskiej prosić Ją o potrzebne łaski. Życzymy Wam dużo sił, wytrwałości i Bożej opatrzności na dalsze pielgrzymowanie do Pani Jasnogórskiej. Z Bogiem.
Arek z Warszawa napisał/a 8 lipca 2020 o 08:47:
Pozdrawiam mamę Krystynę z Rymanowa Zdroju!! Syn Arek z Warszawy 🙂
Regina z Sanok napisał/a 7 lipca 2020 o 12:40:
Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów 40. Pielgrzymki Przemyskiej, a szczególnie grupę Andrzeja Boboli z księdzem Podolakiem, dużo zdrowia oraz opieki Matki Częstochowskiej.
Anna z Brzozów napisał/a 7 lipca 2020 o 03:18:
Pozdrowienia dla ks. Waldemara, Przewodnika Grupy Św. Wojciecha, niech Mama Boża ma księdza w swojej opiece, dodaje sił i błogosławi. Szczęść Boże.
Anna z Brzozów napisał/a 7 lipca 2020 o 03:15:
Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy Św. Wojciecha. Niech Mateczka Królowa Polski ma Was w swojej opiece i Wam błogosławi.