Intencje

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
426 wpisów.
Małgorzata z Leżajsk napisał/a 13 lipca 2020 o 20:07:
Najukochansza Mateczko, dziękuję za wszystkie łaski i opiekę. Proszę otocz moja córkę swym płaszczem matczynym, strzeż ją każdego dnia, ona Cię tak bardzo kocha.
pielgrzym duchowy z podkarpacie napisał/a 13 lipca 2020 o 16:58:
Matko Boża, Pani Częstochowska, proszę Cię o uzdrowienie mnie z chorób. Matko, Ty znasz je najlepiej .
Duchowy Pątnik. z Sanok. napisał/a 13 lipca 2020 o 16:56:
Matko Boska Częstochowska, proszę o zdrowie, Dary Ducha Świętego dla naszego Abpa. Adama, bp pomocniczych, wszystkich kapłanów, siostry zakonne, kleryków, pielgrzymujących do Twojego Tronu na Jasnej Górze.
pielgrzym duchowy z podkarpacie napisał/a 13 lipca 2020 o 16:55:
Mateczko Częstochowska, powierzam Twojej opiece Wojciecha. Proszę dla niego o łaskę zdrowia, pracę oraz ułożenie drogi życiowej zgodnie z Wolą Bożą. Mateczko za wszystko dziękuję.
Duchowy Pątnik. z Sanok napisał/a 13 lipca 2020 o 16:36:
Pani Jasnogórska, Matko nasza i Królowo, proszę o opiekę nad moją rodziną, o zdrowie, dla moich bliskich, mieszkanie dla syna i synowej a szczególnie o zdrowie dla Kacperka i Karolinki. Maryjo, dziękuję za opiekę i za każdy dzień przeżyty z Tobą.
pielgrzym z Leżajsk napisał/a 13 lipca 2020 o 16:32:
Najdroższa Matko, w Twoje cudowne ręce oddaje moje zawiłe i trudne sprawy. Proszę Cię, opiekuj się moja rodzina, wypraszaj nam u Syna potrzebne łaski, przede wszystkim łaskę zdrowia. Błogosław w każdym dniu i uwolnij od wszelkich trudności. Twoja czcicielka.
Maria z Przeworsk napisał/a 13 lipca 2020 o 14:48:
Mateńko Niepokalana, Pani Częstochowska, Tobie zawierzam całą naszą rodzinę, męża, siebie, córki z rodzinami. Uproś u Syna Twojego wzajemne zrozumienie, gotowość pomocy, zdolność przebaczenia, cierpliwość i miłość w codziennym życiu. Spraw by w naszej rodzinie było jedno serce i jeden duch. Bądź naszą najlepszą opiekunką i lekarką. Dziękuję za wytrwałość w chorobie i każdy dzień mojego życia, które Bóg mi darował. Maria - Duchowy Pielgrzym.
maria z Dynów napisał/a 13 lipca 2020 o 13:42:
Serdeczna Matko, opiekunko ludzi, dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną. Proszę o dalszą opiekę, o zdrowie dla sąsiadki Pani Marii, siostry cioci Pani Basi mamy koleżanki Pani Jadwigi, koleżanki cioci Pani Marii i Małgorzaty.
Maria z Dębno napisał/a 13 lipca 2020 o 11:53:
Mateńko Kochana, proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny oraz siłę w pokonaniu choroby która dotyka. Uwolnij Marię z dręczących myśli a synowi pomóż rozwiązać sprawę, która jest w toku. Mateńko, dziękuję Ci za wszystko ❤
Agata z Gwizdów napisał/a 13 lipca 2020 o 11:37:
Matko Boska, Ty najlepiej wiesz jak cierpimy gdy nasze dzieci są chore, prosimy ulecz Jakubka (9 lat). Okaż swą łaskę jak 5 lata temu gdy choroba się cofnęła po trudzie pielgrzymki, gdy wniósł ją jeden z pielgrzymów. Ufamy Tobie i Twojemu Synowi.
Lucyna z Dylągówka napisał/a 13 lipca 2020 o 11:31:
Dziękuję Ci Maryjo za Twoje wstawiennictwo i matczyną opiekę. Przepraszam za wszystkie moje słabości i grzechy. Proszę, otocz opieką moja rodzinę i prowadź dobra drogą do Boga . Otocz opieką mnie i mojego męża w 25 rocznicę ślubu.
Zofia z Haczów napisał/a 13 lipca 2020 o 10:34:
O Boże błogosławieństwo w rodzinie Zofii i Agaty
Maria z Krosno napisał/a 13 lipca 2020 o 07:02:
Matko Boża, pośredniczko wszelkich łask, weź w opiekę dyrektora ks. Andrzeja, załogę Radia Fara oraz Roberta, Grzegorza i Kingę. Błogosław im każdego dnia. Maria.
Maria z Podkarpacie napisał/a 13 lipca 2020 o 00:13:
Mateńko Częstochowska, proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie dla Marcelinki. Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie Dla całej mojej rodziny, szczególnie Dla dzieci z naszej rodziny i przyjaciół.
Piotr z Gwizdów napisał/a 12 lipca 2020 o 22:32:
Proszę o uzdrowienie z białaczki dla pewnego chłopca i o siłę dla jego rodziny w tym ciężkim czasie.
Maria z Nowa Sarzyna napisał/a 12 lipca 2020 o 22:11:
Matko Boża Częstochowska, proszę Cię o pomoc w ratowaniu małżeństwa Magdaleny i Mariusza, proszę o potrzebne łaski dla nich, powierzam Twojej opiece wnuki i całą moją rodzinę, proszę o łaskę zdrowia dla męża Stanisława. Dziękuję.
Anna Duchowy Pielgrzym z Województwo podkarpackie napisał/a 12 lipca 2020 o 20:39:
Mamo Boża Jasnogórska, dziękuję za otrzymane łaski i opiekę. Proszę o pomoc w walce ze złem, które teraz szczególnie atakuje naszą rodzinę. Najukochańsza Mamusiu, otul nas Swym macierzyńskim płaszczem, weź w czułą opiekę mnie, córki: Annę , Aleksandrę i męża Grzegorza. Proszę strzeż nas, umacniaj, pocieszaj i prowadź do Swego Syna.
Anna z Pobiedno napisał/a 12 lipca 2020 o 20:30:
Kochana Matko, proszę o zdrowie dla całej rodziny, o szczęśliwe rozwiązanie dla córki i uratowanie wzroku dla syna.
Małgorzata z Leżajsk napisał/a 12 lipca 2020 o 20:12:
Maryjo, prowadź mnie, kieruj mną, ze mną bądź. Proszę, wysłuchaj moja modlitwę.
Ania z Miechów napisał/a 12 lipca 2020 o 19:43:
Matko Boża Częstochowska, proszę Cię o zdrowie, wiarę, siłę i opiekę w tak ciężkim czasie dla naszej rodziny. Wspieraj nas, dodawaj otuchy, otaczaj życzliwymi ludźmi, pomagaj w podejmowaniu decyzji. Proszę Cie również o wstawiennictwo za zmarłym Tatą, aby dostąpił życia wiecznego u boku Boga Najwyższego. Amen.