Intencje

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
426 wpisów.
Bogusław z Przemyśl napisał/a 12 lipca 2020 o 18:27:
7 miesięczna Nikola Maria będzie miała jutro druga operacje w Zabrzu. Bardzo proszę o modlitwę w intencji udanej operacji i powrotu do zdrowia.
Duchowy pielgrzym z Szówsko napisał/a 12 lipca 2020 o 17:13:
Mateńko, powierzam Ci zmarłego tatę Stanisława, brata Piotra, szwagra Henryka, bratową Stanisławę. Powierzam Ci również zmarłego Jana, Bernadettę, Jana, Mateusza, Jadwigę, babcie i dziadków z obu stron i wszystkich zmarłych z rodziny. Wypraszaj miłosierdzie Boże i radość wieczną dla wszystkich zmarłych.
Duchowy pielgrzym z Szówsko napisał/a 12 lipca 2020 o 16:59:
Ukochana Matuchno, dziękuję za otrzymane dary i łaski, proszę o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dla Mamusi, dla męża, siostry i jej dzieci z rodzinami, dla moich braci z rodzinami, dla moich chrześniaków z rodzinami. Zawierzam Ci cała moją rodzinę, opiekuj się nami.
Krystyna z Szówsko napisał/a 12 lipca 2020 o 16:43:
Ukochana Mateńko, dziękuję Ci za 90 lat mojej ukochanej Mamusi. Proszę miej ją w swojej opiece, wypraszaj u swojego Syna zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne dary i łaski.
Krystyna z Szówsko napisał/a 12 lipca 2020 o 16:36:
Matko Boska Częstochowska, proszę o zdrowie, opiekę, błogosławieństwo Boże dla wszystkich lekarzy, pielęgniarek i pozostałych osób pracujących w Brzozowskim Szpitalu Onkologicznym. Miej ich zawsze w swojej Matczynej opiece, zwłaszcza w tych trudnych czasach pandemii. Czuwaj nad nimi i wypraszaj potrzebne dary i łaski.
Wdowa z Brzozów napisał/a 12 lipca 2020 o 16:06:
Matko Boża Częstochowska, wysłuchaj mojej modlitwy, proszę Cię o potrzebne łaski, zdrowie oraz o wysłuchanie mojej prośby wiadomej Tobie i Twojemu Synowi. Zawsze mi pomagałaś. Mam nadzieję, że wysłuchasz mnie i przyjdziesz mi z pomocą, abym mogła zobaczyć wnuków. Proszę Cię też niech synowa pojedna się z synem, dla dobra dzieci.
Pomoc z Podkarpackie napisał/a 12 lipca 2020 o 15:17:
Maryjo, proszę Cię, żeby Marian przestał pić i zakończył roboty u nas.
Joanna z Bóbrka napisał/a 12 lipca 2020 o 15:11:
Maryjo Jasnogórska, nasza Pani i Królowo zawierzam Ci moją rodzinę, opiekuj się nami, bądź dla nas miłosierna, łaskawa. Nie opuszczaj nas w potrzebie. Wybaczaj nam nasze słabości. Bardzo Cię kochamy Matko.
Helena z Krosno napisał/a 12 lipca 2020 o 14:57:
Matko Boża, proszę o wiarę, o zgodę i o miłość w rodzinie, o umiejętność przebaczania, o szczęśliwy przyjazd z zagranicy córki i wnuków, o bezpieczne wakacje dla nich, a dla zmarłych z rodziny o radość wieczną.
Jadwiga i Ryszard pielgrzymi duchowi z Drohojów napisał/a 12 lipca 2020 o 14:45:
O uzdrowienie z choroby nowotworowej siostry Alicji. O miłość w rodzinach naszych dzieci. Intencja dziękczynna za łaski otrzymane za wstawiennictwem Jasnogórskiej Pani, z prośbą o dalszą opiekę nad rodziną.
Marta z podkarpackie napisał/a 12 lipca 2020 o 14:24:
Dziękuje Ci Maryjo, za wszystkie otrzymane łaski i proszę nadal o nieustanna opiekę nad moją rodziną, o łaskę wiary, pokory, uwolnienie od złego i nałogów, zdrowie i blogosławieństwo Boże oraz pracę dla syna w kraju.
Helena z podkarpacie napisał/a 12 lipca 2020 o 13:25:
Najdroższa Matko, bardzo Cię proszę miej moją rodzinę w Swojej opiece. Spraw żeby córka wróciła na drogę wiary. Wyproś dla niej potrzebne łaski, spraw żeby znalazła tak potrzebną jej prace. Całym sercem tego pragnę. Błagam Cię Mateńko, w Tobie nadzieja. Pomóż mi!!!
matka z podkarpacie napisał/a 12 lipca 2020 o 12:47:
Matko Boża Częstochowska, błagam Cię o siłe i pomoc w trudnej sytuacji, abyś pomogła nam w uratowaniu małżeństwa syna Artura i Agaty. Oddaliła od niego Annę, żeby zwyciężyła prawda. Jemu daj łaskę opamiętania się i podjęcia leczenia jego i żony. Dzieci czekają na ojca. Zawierzam Ci ich i Bożej opatrzności.
Stanislaw z Domaradz napisał/a 12 lipca 2020 o 12:42:
Matko Boska Jasnogórska, miej w opiece naszą ojczyznę - Polskę. Błogosław nam w wyborze Prezydenta, któremu są bliskie przykazania Twojego Syna, który stawia na rodzinę według przykazań Bożych oraz na Polskę.
pielgrzym z podkarpacia z Leżajsk napisał/a 12 lipca 2020 o 10:03:
Matko Jasnogórska!!! Proszę Cię za moją siostrę Marię, która już czwarty rok leży i sama nie jest w stanie Ciebie prosić. Wyproś dla niej poprawę i ulżyj jej Matko Najświętsza. Błagam!!!
Agata z Pawłosiów napisał/a 12 lipca 2020 o 07:12:
Kochana Matko proszę Cię o zdrowie dla Kasi i dobre wyniki badań oraz o Twoją opiekę nad całą moją rodziną.
Krystyna z Szówsko napisał/a 11 lipca 2020 o 23:30:
Mateńko Ukochana, wypraszaj zdrowie i siły dla wszystkich pielgrzymów, aby szczęśliwie dotarli do Ciebie z tym co niosą w swoich serduchach.
Krystyna z Szówsko napisał/a 11 lipca 2020 o 23:22:
Cudowna Mateńko dziękuję Ci za otrzymane dary i łaski. Proszę Cię o zdrowie, potrzebne dary i łaski dla Marzenki i jej dzieciątka. Czuwaj przy Niej podczas porodu, miej ją w swojej Matczynej opiece.
Marta z Prałkowce napisał/a 11 lipca 2020 o 22:40:
Maryjo, Najlepsza Nasza Matko i Królowo ❤️ polecam Twej opiece naszych kapłanów, całą parafię, wszystkie rodziny oraz naszą ukochaną Ojczyznę.
Małgosia z Podkarpacie napisał/a 11 lipca 2020 o 20:29:
Maryjo błagam ratuj moją rodzinę. Tobie ją powierzam. Ty ich prowadź do Nieba. Upraszaj u Boga potrzebne łaski i chroń od złego.