Zapisy na Sztafetę

Zgłoszenie przesłane za pomocą poniższego formularza,
pojawi się w Harmonogramie Sztafety w ciągu 24 godzin.    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że:
    Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest Radio FARA z siedzibą w Przemyślu, ul. Grodzka 11. Państwa dane przetwarzane będą w następujących celach:
    – wpisanie na listę dyżurów podejmowanych w ramach Sztafety Różańcowej na niniejszej stronie internetowej – opublikowane będą: imię (przy miejscowości związanej ze wskazaną parafią),
    – przekazanie informacji dotyczących podejmowanego dyżuru modlitewnego w ramach Sztafety Różańcowej – w związku z tym dane będą wykorzystane do kontaktu telefonicznego lub poprzez email.
    Wypełnienie i przesłanie poniższego formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@radiofara.pl.