Pozdrowienia dla gr. św. Jacka

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
7 wpisów.
Jolanta i Wacław z Skopów napisał/a 12 lipca 2020 o 16:29:
Serdeczne pozdrowienia dla ks. M. Rybki od rodziny Hadam, dla ks. Sławka i mieszkańców Skopowa. Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości w pielgrzymowaniu do naszej Mateczki. Szczęść Boże.
ks. Marek z Jarosław napisał/a 8 lipca 2020 o 21:08:
Serdecznie pozdrawiam wspaniała grupę św. Jacka, bardzo żałuję że nie mogę w tym roku pielgrzymować z wami, ale myślami jestem z Wami. Pamiętam w modlitwie i was proszę o modlitwę w mojej intencji i całej mojej wspólnoty parafialnej. Grunt to Jacusie, szerokiej drogi i dobrej pogody. Z Panem Bogiem!
Zofia z Kielce napisał/a 6 lipca 2020 o 18:20:
Duchowy pielgrzym z Kielc, pozdrawia wszystkich duchowych pielgrzymów pielgrzymki Przemyskiej na Jasną Gorę. Życzę wszystkim, aby ta pielgrzymka była również drogą ducha do Bożego Miłosierdzia dla każdego pielgrzyma.
Jolanta i Miłosz z Orły napisał/a 6 lipca 2020 o 13:55:
Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów grupy Św. Jacka.
JOANNA z ŻURAWICA napisał/a 5 lipca 2020 o 13:18:
Szczęść Boże na trasie pątniczej. Pozdrawiam i pamiętam w modlitwie. Św. Jacek niech Was prowadzi. Szczególnie pozdrawiam Ks. Profesora Tadeusza.
Tadeusz z Kobylany napisał/a 4 lipca 2020 o 16:13:
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św.Jacka a szczególnie dla niezmordowanego przewodnika z przepięknym zawołaniem JACUSIE<JACUSIE ,JACUSIE.Szczęść Wam Boże.Mimo mojej kontuzji jak Bozia pozwoli do zobaczenia na trasie.
Klaudia i Natalka z Pruchnik napisał/a 4 lipca 2020 o 09:16:
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jacka a szczególnie pielgrzymów z Pruchnika przesyłają duchowi pielgrzymi. Niech nogi Was same niosą a Matka Boża umacnia,pociesza i chroni. Pięknego i owocnego pielgrzymowania.