Facebook

Pozdrowienia dla gr. św. Jacka

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
64 wpisy.
Kasia, Piotrek, Anusia z Wysokiej napisał/a 14 lipca 2023 o 13:02
Kochani! Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy, a w szczególności dla Porządkowego Macieja. Bardzo za Tobą tęsknimy i nie możemy się doczekać spotkania. Życzymy Ci wytrwałości w ostatnim dniu wędrowania do Częstochowskiej Mateńki, wielu łask oraz aby Bóg Ci błogosławił i strzegł na czas podróży do domu. Polecamy Cię w modlitwie. Niech Pan da Ci swój pokój na czas największej próby, jaką jest ostatni dzień pielgrzymowania. Życzymy Ci, abyś w czasie najtrudniejszych chwil był niesiony na rękach samego Boga. Jesteśmy z Tobą całym sercem, przesyłamy gorące całusy i uściski. Kochamy Cię bardzo! Do zobaczenia!
Benia, Lola i James z Wellingborough napisał/a 14 lipca 2023 o 00:02
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jacka, szczególnie dla najbardziej doświadczonego pielgrzyma, księdza Zbigniewa 🙂 Dużo wytrwałości i sił w ostatnich dniach pielgrzymki.
Strusiu z Kraków napisał/a 13 lipca 2023 o 23:58
Z całego serca pozdrawiam cała grupę św. Jacka, szczególnie niestrudzoną Monię, najwytrwalszych porządkowych Waldka i Patryka, oraz księdza Zbigniewa bez którego Jacek by chyba nie wyruszył 🙂 Ściskam, pozdrawiam i przesyłam dużo sił.
Oliwia z Przemyśl napisał/a 13 lipca 2023 o 22:29
Pozdrowienia dla wszystkich RAM-owiczów ❤️ Szerokiej drogi!
JulkaU z Przemysl napisał/a 13 lipca 2023 o 22:11
Pozdrawiam Juleczkę🤭
Julka z Przemyśl napisał/a 13 lipca 2023 o 19:31
Pozdrawiam serdecznie Julcie z Muzyka!
Julka.M z Przemyśl napisał/a 13 lipca 2023 o 19:29
Pozdrawiam całą grupę św. Jacka, a szczególnie Julkę Jędruch. Do zobaczenia po powrocie i miłej drogi 🥰
Julka z Przemyśl napisał/a 13 lipca 2023 o 19:26
Pozdrawiam moją przyjaciółkę Julkę. Mam nadzieje, że kiedyś razem pójdziemy do Częstochowy :)) Miłej drogi Kochana ❤️
Julcia z Przemyśl napisał/a 13 lipca 2023 o 19:26
Pozdro Jula! Mam nadzieje, że ci nogi nie odpadną😝😘🫶🏿
Elżbieta z Parafia Olszany napisał/a 13 lipca 2023 o 12:25
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jacka, szczególnie gorące pozdrowienia dla Łucji Podbilskiej. Myślami i modlitwą jestem z Wami.
Jadzia z Przemysl napisał/a 13 lipca 2023 o 10:53
Kochany Waldusiu, niech Maryja błogosławi Tobie podczas kończącej się pielgrzymki, obdarza wszelkimi łaskami. Wielki szacunek za Twój trud i radość. Pozdrawiam serdecznie również Monikę i Patryka. Dziękuję za modlitwę. Również trwam na modlitwie za Was. Do zobaczenia na Jasnej Górze.
Współpracownicy Agencji Celnej Rusak z Korczowej z Korczowa napisał/a 13 lipca 2023 o 10:30
Dla naszej Anusi, która pierwszy raz wytrwale podąża do Twego Tronu, Maryjo, prosimy o siłę i moc, jaką Ty jesteś w stanie uprosić nam u swego Syna. Niech spotkanie z Tobą, Maryjo, będzie wspaniałym niezapomnianym przeżyciem, do których wraca się myślą w codziennych trudnościach z nadzieją, że Ty się tym zajmiesz. Aneczko, i Wy, pielgrzymi, już niebawem spotkacie się twarzą w twarz z Maryją, zostawcie u Jej stóp swoje intencje, uwierzcie - nasza Mama z Jasnej Góry wszystkim się zajmie. Życzymy Wam najczulszego spotkania z Maryją i zmiany w życiu na lepsze...
Lidia i Tomasz z Medjugorie napisał/a 13 lipca 2023 o 09:33
Serdeczne pozdrowienie dla porządkowego Macieja, jeszcze tylko 2 dni pielgrzymowania i dotrzesz do Mateńki. Niech troski i trudy nie przyćmią Ci radości z Tego spotkania. My u Matki z Medjugorie upraszamy Ci potrzebne łaski i pokój w sercu na ten ostatni odcinek drogi.
Ania i Kamil z Lublin napisał/a 12 lipca 2023 o 23:55
Maciej, już tylko kilka, no może kilkanaście kroków, dzieli Cię od celu, jeszcze tylko chwilka - kilka godzin wędrowania. Życzymy wiatru w żagle, niech buty same Cię niosą, a Maryja dodaje sił!
Lidia i Tomasz z Markowa napisał/a 12 lipca 2023 o 23:52
Serdeczne pozdrawianie dla wszystkich wytrwałych pątników, wspieramy Was duchowo. Maciej, nie możemy dzielić z Tobą trudów i zmagań wędrowania, ale nieustannie łączymy się z Tobą sercem! Jesteś bardzo dzielny, nie mieliśmy wątpliwości, że spiszesz się wspaniale na pielgrzymim szlaku!
Mielniczek z Jodłówka napisał/a 12 lipca 2023 o 23:39
Serdecznie pozdrawiamy Anetkę, muzyczną, oraz całą grupę św. Jacka. Droga trudna i ciężka, ale za górką czeka już na Was Pani Częstochowska.
Miłosz z Rodziną z Przemyśl napisał/a 12 lipca 2023 o 21:38
Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Jacka, szczególnie dla porządkowych Darka i Kuby. Podążajcie do tronu naszej kochanej Matki, niosąc modlitwę i prośby wszystkich serc.
Martyna z Przemyśl napisał/a 12 lipca 2023 o 21:30
Serdecznie pozdrawiam Julię Jędruch z grupy św. Jacka, powodzenia w dalszej drodze, przesyłam buziaczki i do zobaczenia po powrocie 😘
Katarzyna Dytko z Huwniki napisał/a 12 lipca 2023 o 16:34
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jacka, a w szczególności dla kochanej cioci Danusi Peceniak i wujka Rysia. Dużo sił na dalszą drogę do Matki Bożej Częstochowskiej i do zobaczenia w domu ☺️
Danusia Pucher z Przemyśl napisał/a 11 lipca 2023 o 22:04
Serdeczne pozdrowienia z życzeniami siły i prośbą o modlitwę - pocztówki przemyskie.