Facebook

Pozdrowienia dla gr. św. Kazimierza

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
68 wpisów.
Aneta z Jodłówka napisał/a 14 lipca 2023 o 10:59
Serdecznie pozdrawiamy wytrwałych Supersonów, niech nogi same niosą do stóp Częstochowskiej Pani.
Roma z Przemyśl napisał/a 13 lipca 2023 o 16:09
Pozdrowienia dla dzielnych Mam: Sylwii z córeczką Blanką, Asi z Michałkiem, brata Jasia z dziećmi: Zosią, Ignasiem i Celinką oraz Kasi ze Szkocji, która ma swoje pielgrzymkowe prymicje. Kochani! Jestem Z Wami, myślę o Was i modlę się z Wami. Dacie radę!!! Częstochowa już blisko, jeszcze tylko jedna krótka nocka dzieli Was od Jasnej Góry! Całuję mocno:)))))
Roma z Przemyśl napisał/a 13 lipca 2023 o 15:54
Serdecznie pozdrawiam pątników z grupy św. Kazimierza. Szczególne serdeczności ślę moim parafianom z Kmieci: bratu Zdzisławowi, Zbigniewowi i Heniowi z synami. Niech nasza Patronka, Matka Boża Królowa Polski, wspiera Was w trudach pielgrzymowania i wyprosi u swego Syna potrzebne łaski.
Roma z Przemyśl napisał/a 13 lipca 2023 o 15:46
Szczęść Boże! Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów, szczególne pozdrowienia ślę ks. Arcybiskupowi oraz wszystkim kapłanom i klerykom. Niech Maryja Was prowadzi i obdarzy potrzebnymi łaskami
Joanna z Wieliczka napisał/a 13 lipca 2023 o 11:43
Pozdrowienia dla siostry Iwonki, która pielgrzymuje w grupie św. Kazimierza. Dużo sił fizycznych i duchowych. Buziaki od naszej czwórki. Dasz radę, już niedaleko! Szczęść Boże.
Władysława z Medyka napisał/a 13 lipca 2023 o 10:02
Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Kazimierza, a szczególnie dla przedstawicielek Akcji Katolickiej w Medyce: Teresy i Bernadki. Siły w drodze do tronu Maryi, naszej Królowej Polski, życzą Władzia i Krysia, pielgrzymujące duchowo
Gabrysia z Harta napisał/a 13 lipca 2023 o 00:15
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Kazimierza, a w szczególności dla mojej siostrzyczki Martynki, księdza Krzysia, Asi i Michałka, Babci Zosi, Pani Ewy, ekipy porządkowych i diakona Pawła. Już niewiele zostało do celu!
Żaneta,Helena,Jola i Basia z Jodłówka napisał/a 13 lipca 2023 o 00:04
Pozdrawiamy nasze siostry pielgrzymujące na Jasną Górę, a w szczególności Grażynkę, Teresę, Agatkę i Tosię. Modlimy się za Was, żebyście dali radę do końca wytrwać w tym pielgrzymowaniu i zanieść również nasze intencje do naszej Matki Częstochowskiej.
Agnieszka, Piotr, Szymon, Wojciech i Adas z Jodłówka napisał/a 12 lipca 2023 o 23:47
Serdecznie pozdrowienia kierujemy do porządkowych: Martyny, Rafała, Amadeusza i Szymona, i pozdrawiamy również tych, którzy chcą być pozdrowieni.
Agnieszka, Piotr, Wojciech, Szymon i Adas z Jodłówka napisał/a 12 lipca 2023 o 23:36
Serdecznie pozdrawiamy całą grupą św. Kazimierza na czele z ks. abp. Adamem, o. Kazimierza, ks. Michała i ks. Krzysztofa, gorąco pozdrawiamy Cioci Anię i Grażynkę. Kochani, Jasna Góra już za górką 💐
Renata z Medyka napisał/a 12 lipca 2023 o 13:55
Pozdrawiam Grupę Św. Kazimierza, w szczególności Medyczanki - Terenię i Bernadkę. Wędruję z Wami duchowo.
Dominika i Damian z Michałkiem Olą Maciusiem i Maksiem z Zarzecze napisał/a 12 lipca 2023 o 12:47
Serdeczne pozdrowienia dla babci Uli Pałys, księdza Krzysztofa, ks. Arcybiskupa Adama i całej grupy św. Kazimierza. Wielu sił i obfitych łask Bożych w trudzie pielgrzymowania, dobrej pogody i wspaniałych duchowych przeżyć, pamiętamy w modlitwie.
Stanisław z Jodłówka napisał/a 12 lipca 2023 o 09:52
Serdecznie pozdrawiam moją kochaną żonę Grażynkę. Już tylko kilka dni dzieli nas od spotkania, tam u Stóp Naszej Królowej. Dziękuję za Twój trud i wytrwałość. Wspieram Cię swoją modlitwą. Pozdrawiam także wszystkich pielgrzymów z grupy św. Kazimierza na czele z niezawodnym przewodnikiem ks. Krzysztofem oraz pielgrzymów z Jodłówki: siostrę Anię, Agatę, Teresę, a także brata Wojciecha. Niech Was Bóg prowadzi.
Justyna, Andrzej, Aniela i Marianka z Tuczempy napisał/a 12 lipca 2023 o 09:41
Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Kazimierza, szczególnie dla kochanej mamy i babci Grażynki (kochamy Cię bardzo 😘), księdza Krzysia oraz pielgrzymów z Jodłówki. Już tylko kilka dni dzieli Was od Tronu Maryi, gdzie odpoczniecie pod Płaszczem Jej Opieki. Życzymy wytrwałości i wielu łask na dalszą drogę. Szczęść Boże!
Duchowy pielgrzym z Przemyśl napisał/a 12 lipca 2023 o 06:59
Najserdeczniejsze pozdrowienia kieruję do przywódców duchowych z ks. arcybiskupem Adamem na czele, jesteście wszyscy wyjątkowi i dzięki Wam serce się raduje, jak się patrzy i słucha, a co dopiero wędrować do naszej Mateńki i Królowej w takim towarzystwie. Niech Wam Bóg błogosławi, czyńcie tak dalej ❤️❤️❤️, kochani jesteście.
Maria-duchowy pielgrzym z Ostrów napisał/a 12 lipca 2023 o 00:01
Gorące pozdrowienia dla rodziny Suchy: Jasia, Zosi, Ignasia i Celinki. Życzę wytrwałości w pokonywaniu kolejnych kilometrów. Niech trud pielgrzymowania zamieni się w radość ze SPOTKANIA z MATKĄ BOŻĄ. Niech Wasze intencje będą wysłuchane. Niech nogi niosą i nie bolą.
Maria-duchowy pielgrzym z Ostrów napisał/a 11 lipca 2023 o 23:29
Gorące jak słońce pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z gr. św. Kazimierza. Dla ks. abpa Adama, ks. Krzysztofa, ks. Michała, a szczególnie dla naszego o. Kazimierza. Życzę wytrwałości w codziennym pokonywaniu kolejnych kilometrów, niech nogi niosą i nie bolą. Wszystkie trudy i cierpienia niech Maryja zamienia w radość, wysłucha Waszych próśb i zaniesie przed oblicze swego Syna. Radości w pielgrzymowaniu i do spotkania na Jasnej Górze.
Tadek z Buszkowice napisał/a 11 lipca 2023 o 20:53
Serdecznie pozdrawiam Felka i Wojtka oraz Marysię, jak i całą grupę Kazimierza. Niech Wam Bóg błogosławi, duchowo jestem z Wami 🌹🌹🌹❤️❤️❤️
Elżbieta z Jarosław napisał/a 11 lipca 2023 o 20:15
Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Kazimierza, dla wszystkich pielgrzymów, a w sposób szczególny pozdrawiamy Asię i Michałka Chołota, jesteście bardzo dzielni. Życzymy wytrwałości na te ostatnie kilometry do naszej Pani Jasnogórskiej . Wspólnota Matki Miłosierdzia z Jarosławia.
Grażyna z Chorzów napisał/a 11 lipca 2023 o 16:03
Pozdrowienia dla mojej kochanej mamusi Bronisławy, która pielgrzymuje w grupie św. Kazimierza. Dużo sił fizycznych i duchowych, Mamuś kochamy Cię bardzo. Buziaki od córki Grażyny z mężem i od Twojej Wiktorii. Szczęść Boże.