Facebook

Pozdrowienia dla gr. św. Józefa

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
30 wpisów.
Ewelina z Southampton napisał/a 13 lipca 2023 o 17:50
Wystarczy myśl, by być blisko, nawet, gdy tak wiele dzieli... Samemu idzie się szybciej, ale razem dociera się dalej...! Dlatego potrzeba skrzydeł, by wzbić się i lecieć, gdy słabną twe stopy; korzeni, by powrócić oraz powodów, aby zostać!😇 Serdeczne pozdrowienia dla Kochanych i Niestrudzonych pielgrzymów👣💒😇 (również duchowych) całej wspaniałej, radosnej grupy św. Józefa, dla ks. Tomka i o. Stanisława. Niech Dobry Pasterz nad wami czuwa, Maryja zaś chroni, prowadzi i dodaje sił. Szczęść Boże
Aleksandra i Oliwier z Żory napisał/a 13 lipca 2023 o 16:01
Powietrze modlitwą tu malowane - płynie przez świętość cudu Ołtarza... Płomień świecy spokojem oddycha, cisza otula i wzmacnia duszę... Ramiona Matki i bliskość Chrystusa - wszystko tu tworzy namiastkę Nieba. Niezapomnianych wspomnień, umocnienia Waszej wiary i dużo łask Bożych dla całej wytrwałej grupy św. Józefa oraz dla ks. Tomka. Szczęść Boże na ostatnie kilometry.
Ward F5 z SGH ( UK) napisał/a 13 lipca 2023 o 14:00
Kiedy pomnażają się Twoje cierpienia - pomnaża się też siła ich niesienia. Buen camino dla wszystkich braci i sióstr z grupy św. Józefa, kapłanów i ks. Tomka. Niech nogi niosą (choć obolałe, pełne ran i cierpienia), a Matka Jasnogórska wspomaga i Was prowadzi😇. Trzymajcie się dzielnie - już niedaleko. Szczęść Boże
Barbara z Przemyśl napisał/a 13 lipca 2023 o 07:06
Gorąco pozdrawiam całą grupę św. Józefa, a szczególnie Alicję Hajduk i Leszka Świdraka. Niech Maryja prowadzi Was szczęśliwie do celu Waszego pielgrzymowania.
Konsultant Fotowoltaiczny z Region Podkarpacie napisał/a 12 lipca 2023 o 07:59
Pozdrowienia dla Pielgrzymów, a w szczególności dla Andżeliki. Konsultanci życzą dobrych posiłków i kompotu na każdym postoju. A pod wieczór również kompotu, jednakże może już leciutko sfermentowanego... Za oferty fotowoltaiczne z góry przepraszamy, ale taka praca. Więc do pozdrowień dorzucam życzenia adekwatne do wykonywanego zawodu i brzmieć będą następująco: Dużo cierpliwości. Napisał Michał z wygodnego fotela ze słuchawką w ręku.
Janina z Jawornik Polski napisał/a 10 lipca 2023 o 23:29
Gorące pozdrowienia dla grupy św. Józefa, a szczególnie dla koleżanki Danusi i jej przyjaciół. Niech Matka Boża Jasnogórska wspiera i dodaje sił na wszystkie dni pielgrzymowania, a każdy nowy dzień dodaje nadziei na lepsze jutro. Szczęść Boże
Celinka z Przemysl napisał/a 10 lipca 2023 o 22:18
Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów św. Józefa, zwłaszcza dla o. Stanisława Maciaszka. Życzę pięknych rekolekcji w drodze i opieki Bożej na pozostałe dni pielgrzymki. Dla ks. Tomasza - prowadzącego wiele łask na te trudne upalne dni. Do zobaczenia u Jasnogórskiej Matki Królowej Polski. Z Panem Bogiem
Janioł z Laszki napisał/a 10 lipca 2023 o 15:47
Serdeczne pozdrowienia dla Basi Czerwińskiej, Janioł o Tobie pamięta 🙂 Z Bogiem!
Lucyna z Łowce napisał/a 10 lipca 2023 o 13:01
Serdecznie pozdrawiamy Grupę św. Józefa. Dziękujemy Bogu, że jesteście. Szczęść Boże dla wszystkich Kapłanów pielgrzymujących w Grupie. Pamiętamy w modlitwie, Akcja Katolicka oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Parafii Łowce.
Celinka z Przemysl napisał/a 9 lipca 2023 o 10:23
Serdeczne pozdrowienia dla ks. Przewodnika Tomasza i Ojca oraz wszystkich Księży. Życzę zdrowia i sił w pielgrzymowaniu do Jasnogórskiej Matki. Niech Maryja nad wami czuwa i wspiera w te gorsze dni. Wspieram modlitwą. Duchowy Pielgrzym. Do zobaczenia w Częstochowie.
Maria-duchowy pielgrzym z Ostrów napisał/a 9 lipca 2023 o 00:13
Gorące pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Józefa, a w szczególności naszych Ostrowiaków. Kochani niech Was nogi wytrwale niosą, bo Maryja czeka na Was. Gorąco pozdrawiam Beatkę Blok i dzielną Martynkę.
Agnieszka z Jarosław napisał/a 8 lipca 2023 o 17:53
Gorące pozdrowienia dla księdza przewodnika Tomasza. Życzymy wytrwałości i dużo sił aby dotrzeć do tronu najukochańszej Matki.
Ewelina i Piotrek z Southampton( UK) napisał/a 8 lipca 2023 o 16:06
Nie cofaj się przed trudem, choćby Ci się zdało, że mu nie podołasz. Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżek. Błogosławionej drogi i dużo sił na całą trasę do Matki Bożej Jasnogórskiej dla całej cudownej grupy św. Józefa razem z ks. Tomkiem, dk. Bartkiem oraz Ojcem Stanisławem. Szczęść Boże!
Małgorzata z Jasienica Rosielna napisał/a 8 lipca 2023 o 14:28
Najserdeczniejsze pozdrowienia dla całej grupy św Józefa a w szczególności dla księdza Mateusza. Wielu łask Bożych i sił w pielgrzymowaniu 🙂
Sylwia z DYDNIA napisał/a 8 lipca 2023 o 11:43
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Józefa, a w szczególności dla diakona Bartka. Życzymy wytrwałości na trasie. Niech was nogi lekko niosą, a słońce będzie łaskawe. Pozdrawiają Ola, Julia i Sylwia.
Pielgrzym z Oslo, Norwegia napisał/a 6 lipca 2023 o 19:22
Pielgrzymi z Norwegii pozdrawiają Pana Leszka z Radymna! Dużo siły i wytrwałości!
Barbara z Jarosław napisał/a 6 lipca 2023 o 11:35
Pozdrowienia dla księdza Przewodnika i dla całej grupy
Zofia i Tadeusz z Rudolowice napisał/a 6 lipca 2023 o 08:56
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Józefa, a szczególnie dla ks. Mateusza z parafii Rudołowice.
Monika z Święte napisał/a 5 lipca 2023 o 23:16
Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów i proszę o modlitwę przed tronem naszej Pani.
Marta z Malawa k. Rzeszowa napisał/a 5 lipca 2023 o 21:12
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św. Józefa, a zwłaszcza dla mojej kochanej Mamusi, Bronisławy, z Jodłówki. Jestem z Wami sercem i myślami.