Pozdrowienia dla gr. św. Andrzeja

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
7 wpisów.
Nitka z Lesko napisał/a 14 lipca 2020 o 21:21:
Pozdrawiam całą Grupę św. Andrzeja i dziękuję, że jesteście. 🙂
Wojciech Kaczkowski z Sanok napisał/a 7 lipca 2020 o 14:48:
Pozdrawiam serdecznie wszystkich pielgrzymów z grupy św Andrzeja. Synu jestem z Ciebie dumny i kocham Cię!! Zawierzam moich Przyjaciół, Znajomych i Was wszystkich pielgrzymujących właśnie w tej grupie naszej kochanej Matce. "Nie lękajcie się. Jam zwyciężył świat." (J 16, 33)
Lucyna z Jasienica Rosielna napisał/a 7 lipca 2020 o 14:48:
Kochani Pielgrzymi, grupy św. Andrzeja, jako duchowy pielgrzym łączę się z Wami, dziękuję za Wasz trud i modlitwy, niech Matka Boża wysłucha waszych próśb aby zyskała cała Polska. Pozdrawiam siostrę Zuzię, dwie bliskie mi Agatki oraz Ewę i calutką wspaniałą Grupę.
Siostry Franciszkanki Rycerstwa Niepokalanej z Przemyśl napisał/a 7 lipca 2020 o 07:31:
Maryja! Kochani Pielgrzymi! Trudno jest "wyleczyć się" z tęsknoty za pielgrzymowaniem, ale dzięki temu, że idziecie Wy, to tak, jakbyśmy szli my wszyscy... Pozdrawiamy dzielnego Przewodnika Księdza Tomasza, s. Agatę i Wiktorię ze Strachociny oraz rycerki Niepokalanej, zwłaszcza Agatkę 🙂 Ślicznie wyglądacie, nawet w maseczkach.
Bogusława z Brelików napisał/a 6 lipca 2020 o 22:29:
Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich Andrzejków. Dziękuję za to Wasze pielgrzymkowe świadectwo.
Wojtek z Sanok napisał/a 4 lipca 2020 o 13:46:
Pozdrawiam Wszystkich Pielgrzymów wędrujących fizycznie jak i duchowo do naszej Matki. Szczególnie rodaków bliskich mojemu sercu. Niech Maryja wstawia się za nami do Swojego Syna .
Konrad z Gdzieś tam napisał/a 4 lipca 2020 o 10:32:
Kochani pielgrzymi. W tym roku pielgrzymka ma dla nas wszytskich wyjątkowy charakter ponieważ panująca epidemia znacznie utrudnia fizyczne pielgrzymowanie wielu ludziom. Ale jest także wyjątkową ponieważ to juz po raz 40 z naszej diecezji wyruszyła pielgrzymka. Na samym początku chciałbym podziękować wam drodzy pielgrzymi którzy idziecie przez te kilka dni pieszo i duchowo do Matki Bożej. Pozdrawiam wszytskich bardzo serdecznie i gorąco. Nie będę tutaj wymieniał z imienia i z nazwiska ponieważ jest was tam zapewne około 120 a może i 150 pielgrzymów. Ja w tym roku niestety fizycznie nie mogę pielgrzymowac ponieważ liczbę obowiązki zatrzymały mnie w miejscu przebywania. Pielgrzymuje jednak z wami duchowo i zapewniam ze nie tylko na ale i wiele wiele osób którzy wspieraja już was od dawna i podziwiają za to ze chcieliście wyjść na pieszy szlak. Mam na myśli waszych gospodarzy którzy co roku czekają aby was przyjąć pod swój dach i czekają abyście podzieli się z nimi radością swojego pielgrzymowania. Musicie wiedzieć ze ja w ciągu roku stram się odwiedzać miejscowości w których nocujemy od samego Leska aż po Częstochowę i przypominać im że za nie długo znowu przyjdziemy. Jest mi smutno z tego powodu że w tym roku nie móc Pojechać bo wam załatwić noclegów bo jak wiecie tobie to już od dawna strajac się aby każdy z was kochani miał jak najlepsze warunki bytu i spoczynku nawet nie biorąc pod uwagę jakiejś szkoły czy remizy no chyba że nie ma wyjścia ale ze mna jest to praktycznie nie możliwe O czym przekonaliscie się w tamtym roku kochane andrzejki. Życzę wam aby pielgrzymka była przede wszytkim spotkaniem z Bogiem w drugim człowieku. Niech Maryja i Sam Bóg was prowadzi i wspiera . Niech wam syła wiele łask i które pewnie prosić będziecie. Proszę was zaniescie też i moje intencje jak komuś było by mało swoich oraz o westchnienie za mną chodź raz dziennie na drodze pielgrzymki. Pozdrawiam wszytskich serdecznie kochana rodzino Pielgrzymkowe. Zawsze za was się modlę i teraz też obiecuję. Pozdrawiam i życzę szczęśliwej drogi. Ps: Noclegi będę załatwiał online a dziś już wszyscy spicie w domach Być może spotkamy sie na szlaku gdzieś.