Facebook

Pozdrowienia dla gr. św. Jana

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
37 wpisów.
Rodzina z Orzechówka napisał/a 14 lipca 2023 o 14:28
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jana z Dukli, a szczególnie dla Uli Chrobak. Życzymy Wam dużo siły i wytrwałości na ostatnim odcinku pielgrzymki. Niech Matka Boża szczęśliwie doprowadzi Was przed jasnogórski tron i wysłucha Waszych intencji. Jako pielgrzymi duchowi łączymy się z Wami w modlitwie podczas trasy pielgrzymkowej. Pozdrawiamy również niestrudzonych pracowników i wolontariuszy Radio FARA.
s. Agata z Jarosław napisał/a 14 lipca 2023 o 08:19
Serdeczne pozdrowienia wraz z życzeniami imieninowymi dla ks. Kamila Jaworskiego, niech Maryja otoczy Księdza swoją szczególną opieką.
Margaretki z Wierzawice napisał/a 13 lipca 2023 o 19:43
Serdeczne pozdrowienia dla ks. Kamila od Margaretek z Wierzawic. Pamiętamy o księdzu w modlitwie i prosimy o modlitwę przed tronem Pani Jasnogórskiej!
Znajoma z podkarpacie napisał/a 13 lipca 2023 o 19:22
Pozdrowienia dla całej grupy św. Jana z Dukli, szczególnie dla pani Turek i jej córki. Zanieście moją prośbę przed tron Matki Bożej, niech odmieni życie moje oraz syna i wnuków.
Ula z Z Bukowska napisał/a 12 lipca 2023 o 23:12
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana z Dukli, a w szczególności dla Renaty, Pauliny, Weroniki, Oliwii i Reginy. Niech Matka Najświętsza przyjmie Wasze prośby i podziękowania i niech Wam błogosławi, a św. Jan z Dukli niech Was strzeże. Życzę dużo siły i wytrwałości na szlaku pątniczym do Kochanej Matki.
Aldona z rodziną z Krościenko Wyżne napisał/a 12 lipca 2023 o 17:47
Serdeczne pozdrowienia z Krościenka Wyżnego dla grupy św. Jana z Krosna, a przede wszystkim dla Małgosi Fil od Wiszyńskich, Wagner i Pani Janinki. Jesteśmy z Tobą, abyś szczęśliwie dotarła przed tron Matki Bożej. Niech Pan ma Cię w opiece i błogosławi na każdy ciężki dzień pielgrzymowania. Szczęść Wam wszystkim Boże. PS. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin! 100 lat!
Danuta z Iskrzynia napisał/a 12 lipca 2023 o 16:32
Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z Krościenka Wyżnego oraz z Iskrzyni, a w szczególności dla Kuby Rysza, od rodziców i całej rodzinki. Jesteśmy dumni i łączymy się w modlitwie!
Ula z Iskrzynia napisał/a 12 lipca 2023 o 14:15
Serdeczne pozdrowienia dla wujka Kuby przesyłają bratanki - Karolek i Hubercik. Tęsknimy za Tobą. PS. Mama nas ostrzygła i to był błąd 😀
Dorota Mariusz i Dominik z Odrzykoń napisał/a 12 lipca 2023 o 10:55
Gorące pozdrowienia dla grupy św. Jana, w szczególności dla Pauli, Danuśki, Marzenki, Dorotki i ks. Piotra. Jesteśmy z Wami w tej codziennej wędrówce do tronu naszej Matki.
s.Agata z Jarosław napisał/a 11 lipca 2023 o 21:59
Serdeczne pozdrowienia z darem modlitwy na trudnym pielgrzymim szlaku dla ks. Kamila Jaworskiego i ks. Piotra Rączki.
Kamil z Przemyśl napisał/a 11 lipca 2023 o 10:34
Pozdrowienia dla Diakonia Majkela - jest git!
Kamil z Przemyśl napisał/a 11 lipca 2023 o 10:34
Pozdrawiam kleryka Dawida Pelczara. Dawid lubi chodzić w rybaczkach - mam nadzieję, że chodzi się wygodnie 🙂 Dasz bór!
Kamil z Przemyśl napisał/a 11 lipca 2023 o 10:33
Pozdrowienia dla kleryka Karola Kijowskiego, który pełni funkcję legata duktorskiego. Dobrej pielgrzymki 🙂
Elżbieta z Krosno napisał/a 11 lipca 2023 o 07:08
Pozdrowienia dla całej grupy św. Jana, a szczególnie dla Filipa Sawickiego, kleryka Michała oraz Małgosi Czech. Szczęść Wam Boże
Wioletta z Malinowka napisał/a 10 lipca 2023 o 21:45
Pozdrowienia dla wszystkich sióstr i braci, którzy niosą nasze troski i prośby przed tron naszej Pani. Szczególne pozdrowienia dla porządkowej Beni. Sił i wytrwałości w trudzie 🤗
Rodzina z Dynów napisał/a 10 lipca 2023 o 11:11
Pozdrawiamy serdecznie Dawida Bujdasza. Dawidku, cała rodzina jest z Tobą i wspieramy Cię. Cały Dynów Cię wspiera, nie poddawaj się, pokaż, że dasz radę. Pokaż, że masz nogi zdrowe i silne. Pozdrawiamy całą grupę św. Jana.
Zofia Potoczna z Wara napisał/a 9 lipca 2023 o 21:28
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana z Dukli, a w szczególności dla Małgosi Czech i Ali Smyka. Niech Matka Najświętsza przyjmie Wasze prośby i podziękowania i niech Wam błogosławi, a św. Jan z Dukli niech Was strzeże. Życzę dużo siły i wytrwałości na szlaku pątniczym do Kochanej Matki. Kuzynka Zosia z Wary
Brat Jan z Zręcin napisał/a 9 lipca 2023 o 21:12
Gorące pozdrowienia dla wszystkich pątników z Waszej Grupy, a zwłaszcza dla księży Piotra Rączki, Kamila Jaworskiego, księdza diakona, kleryków, Agnieszki Turek, Biedka Team na czele z szefową Małgorzatą. Kocham Was i miejmy nadzieję do zobaczenia!!!
Edyta z Ostrów napisał/a 9 lipca 2023 o 21:11
Szczęść Boże! Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów, a szczególnie dla Ali. Niech Maryja obdarza Was wszelkimi łaskami. Życzę dużo sił i pogody ducha. Edyta
Asia i Radek z Warszawa napisał/a 9 lipca 2023 o 18:07
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich sióstr i braci pielgrzymkowych. Szczególne pozdrowienia dla porządkowych Agi, Pawełka i Bernadtki. Trzymajcie się ! Jasna Góracoraz bliżej !