Facebook

Pozdrowienia dla gr. św. Wojciecha

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
130 wpisów.
Agnieszka, Łukasz i Szymon z Jasienica Rosielna napisał/a 14 lipca 2023 o 12:53
Przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla wszystkich braci i sióstr z grupy św. Wojciecha 🙂 Kochani, Wasz cel już za góreczką, jesteście tuż, tuż przy Maryi. Niech spotkanie z Nią w jasnogórskiej kaplicy wynagrodzi Wam cały trud jedenastu dni wędrówki. Pielgrzymka się nie kończy, ona się dopiero rozpoczęła. Teraz, ilekroć w życiu przyjdą trudne chwile, wracajcie wspomnieniami do tych pięknych lipcowych dni. Dziękuję, że kroczyliście też w naszych intencjach. Przesyłamy uściski i całuski dla Angeliki Zarych i ks. przewodnika Karola. Księże Karolu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. :):) (ups, tajemnica się wydała). Dużo uśmiechu, zdrowia, nieustannej pogody ducha i opieki Maryi na każdy dzień życia. Na kawę zapraszamy do nas, a na tort wpraszamy się, jak już ksiądz troszkę odpocznie 🙂
Gabriela, Paweł i Jaś z Rzeszów napisał/a 14 lipca 2023 o 10:59
Wysyłamy gorące uściski dla Mamusi i Kamisi. To już ostatnie kilometry, jutro wielki dzień. Niech Matka Boża nagrodzi Wasz trud wszelkimi łaskami.
Renata, Zbyszek, Grazia i Krzysiu z Orzechówka napisał/a 14 lipca 2023 o 08:59
Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Wojciecha, pielgrzymów z Gminy Jasienica Rosielna, ks. Karola, a szczególnie dla Lucynki Owoc. Życzymy dużo zdrowia, siły i wytrwałości na koniec pielgrzymowania. Niech Matka Boża Was prowadzi.
Zuzanna z Lublin napisał/a 13 lipca 2023 o 18:42
Pozdrawiam moją ciocię Dorotę Rząsę i wszystkich pielgrzymów z Futomy. Do zobzczenia. Zuzia Rabczak.
Małgośka z Przysietnicy napisał/a 13 lipca 2023 o 14:43
Gorące pozdrowienia dla całej Rodziny Wojciechowej, a zwłaszcza dla Marzeny, dzielnego Szymona, wszystkich pielgrzymów z Przysietnicy, niech Wasze zgrabne nóżki prowadzą Was do Częstochowy, gdzie czeka Mateńka. Buuuuziaczki 😉
Jacek, Zofia i Władysław z Izdebki napisał/a 13 lipca 2023 o 13:44
Pozdrawiamy Danusię i Kamilkę. Życzymy udanej pogody i dużo siły, by przemierzać kolejne kilometry.
Gabriela, Paweł i Jaś z Rzeszów napisał/a 13 lipca 2023 o 13:43
Serdecznie pozdrowienia dla kochanego Angorka i Kamilki. Dziękujemy, że z takim trudem niesiecie nasze intencje przed tron Matki Bożej. Życzymy Wam dużo siły i wytrzymałości.
MAŁGORZATA z Harta napisał/a 13 lipca 2023 o 12:45
Serdeczne pozdrowienia dla ks. Marka Rybki. Niech Mateńka Jasnogórska szczęśliwie zaprowadzi przed Swój tron. Zapewniamy o stałej modlitwie🙏Małgorzata i Wiesia😊🙋⛱️
Halina z Jasienica Rosielna napisał/a 13 lipca 2023 o 12:43
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Wojciecha, a szczególnie dla Małgorzaty Szewczyk, Ewy Cichoń, Marioli Cwynar i księdza Karola. Dużo siły na koniec pielgrzymowania. Polecamy w modlitwie.
Karolina z Brzozów napisał/a 13 lipca 2023 o 11:13
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów, a w szczególności dla sióstr: Justyny, Eweliny, Julci i Kingi. Bądźcie silne i wytrwałe. Miejcie nas w swojej codziennej modlitwie. PS. Wracajcie całe, zdrowe i pełne sił, bo Polcia bardzo tęskni i na pewno nie da Wam odpocząć.
Michał z Blizne napisał/a 13 lipca 2023 o 09:57
Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. Wojciecha! To już ostatnia prosta przed Wami, dlatego życzę prostych dróg bez dziur i gór oraz wiele sił płynących z Góry. Szczególne pozdrowienia dla pątników z Bliznego - kleryka Mateusza oraz taty Henryka, który dziś (13.07) ma urodziny (obiecał cukierki dla grupy). Łączymy się duchowo, wspieramy Was modlitwą i za nas też się pomódlcie, prosimy.
Kondzio z Grabownica Starzeńska napisał/a 13 lipca 2023 o 09:50
Kochana żono, wraz z Julią, Leonem i Antkiem gorąco Cię pozdrawiamy i całujemy, a w sobotę się widzimy w Częstochowie. W domu posprzątane, kwiaty podlane i ogólnie wszystko dobrze. I pamiętaj: "niech niosą Cię nogi"; kochamy bardzo. Danusia i Ela, o Was też pamiętamy.
Agata z Blizne napisał/a 13 lipca 2023 o 07:18
Pozdrowienia dla całej grupy św. Wojciecha, która dzielnie kroczy do Maryi. Najpiękniejsze życzenia dla mojego męża Henia, który dzisiaj ma urodziny - niech Ta, do której wytrwale zmierzasz, chroni Cię i strzeże, szczęść Boże.
Monika z Domaradz napisał/a 12 lipca 2023 o 23:57
Serdeczne pozdrowienia dla Renaty Sikory i pielgrzymów z grupy św. Wojciecha. Niech Maryja da Wam skrzydła, abyście bez zmęczenia dotarli na Jasną Górę. Życzymy błogosławionych dni i obfitości łask na pielgrzymiej drodze, a także radości ze spotkania z Panią Jasnogórską. Zapewniamy o modlitwie. Szczęść Boże!!!
Elżbieta z Brzozów napisał/a 12 lipca 2023 o 23:49
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Wojciecha, a zwłaszcza dla Henia z Bliznego w dniu jego urodzin. Wielu łask Bożych oraz opieki Matki Najświętszej na każdy dzień życzy cała rodzinka. Trzymaj się, Heniu, i do zobaczenia!
Dorota z Niebocko napisał/a 12 lipca 2023 o 23:37
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Wojtków 😇😇😇, a szczególnie Pani Eli, Wieśka, Henia, Marcina, Tomka, Józefa i Antoniego... Stanisława, ks. Jacka Rawskiego... życzę Wam wytrwałości i opieki Maryi. Pozdrawiam, Dorota.
Córka z rodziną z Blizne napisał/a 12 lipca 2023 o 23:11
Pozdrowienia dla całej grupy św. Wojciecha, a w szczególności dla taty i dziadzia Jana Wojtanowskiego. Życzymy dużo sił i wytrwałości w trudzie pielgrzymowania☺️
Elwira i Marek Kałamuccy z Stavanger napisał/a 12 lipca 2023 o 22:00
Pozdrawiamy brata Wieśka z Dąbrówki Starzeńskiej.
Agata Sniezek z Wola jasienicka napisał/a 12 lipca 2023 o 21:00
Pozdrawiam serdecznie grupę pielgrzymkową św. Wojciecha, jesteście coraz bliżej Mateńki, gorące pozdrowienia dla Eli, Kamili i Danusi. Wiem, że jest ciężko, ale kto, jak nie wy, macie tyle siły, by dotrzeć do Mateńki. Niech Matka Boża was prowadzi.
Małgorzata z Z grupy św Andrzeja napisał/a 12 lipca 2023 o 16:39
Pozdrowienia dla siostry Eli Wilusz od Siostry Małgosi D. z trasy pielgrzymkowej. Pozdrawiam też Ewę, dziękuję za pozdrowienia od Mariana.