Facebook

Pozdrowienia dla gr. św. Alberta

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
65 wpisów.
Justyna z Pełkinie napisał/a 14 lipca 2023 o 15:19
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Brata Alberta, a w szczególności dla córki Zuzi i jej koleżanek. Rodzina z Pełkiń
Sylwester z Rokietnica napisał/a 14 lipca 2023 o 13:22
Siostro Magdaleno! Trzymaj się dzielnie, maszeruj bezpiecznie, niech "asfaltówka" tylko łaskocze, a nie boli. Życzymy z Rodzicami braku złej pogody, ale tylko i wyłącznie dobrego samopoczucia i humoru 🙂 Pomódl się za nas. Pozdrawiam, Brat Sylwester
Basia, Karol i Jaś Złotnik z Urzejowice napisał/a 13 lipca 2023 o 22:46
Gorące pozdrowienia dla ks. Piotra Krzycha 🙂 dużo sił i wytrwałości w drodze na Jasną Górę. Niech Maryja otacza Was swoją opieką i wysłucha wszystkich próśb.
Duchowy pielgrzym z Szowsko napisał/a 13 lipca 2023 o 15:32
Pozdrawiam bardzo gorąco pielgrzymów zdążajcych do Pani Jasnogorskiej, zwłaszcza wspaniałych Albercików. Pozdrawiam Ks. Piotra Krzycha, Ks. Mariusza Woźnego, kleryka Adriana i naszego parafianina Stanisława. Dziękuję za Wasz wielki trud, za modlitwy, śledzę na bieżąco całą pielgrzymkę, przeżywając cudowny czas, jaki daje nam Pan. Bardzo dziękuję Ks. Piotrowi Czarnieckiemu i całemu Radiu i TV Fara za wspaniałe codzienne relacje. Niosę Was codziennie w sercu i w modlitwie. Życzę, aby wszyscy donieśli do Matuchny wszystkie swoje intencje.
Kasia i Dawid z Majdan Sieniawski, Dębina napisał/a 13 lipca 2023 o 12:40
Gorące pozdrowienia dla całej grupy św. Alberta! ❤️ Nie da się wszystkich pielgrzymów wymienić, ale tych, których znamy to mocno ściskamy i Pozdrawiamy ks. Piotra, ks. Mariusza, kleryka Adriana, a także wspaniałych porządkowych: piękną Karolcię i Roberta oraz rozśpiewaną Patrycję, Marysię i Natalkę. Ściskamy mocno też Agnieszkę i Jasia! Mamy nadzieję że hulajnoga daje radę 😂 Pozdrowienia też dla pani Halinki. Trzymacie się ciepło! Do zobaczenia w Częstochowie!
Kinga i Jakub z Dziecmi z Kosina napisał/a 13 lipca 2023 o 10:43
Serdeczne pozdrowienia dla naszych Kochanych Pielgrzymów: Jasia, Kamila, Agnieszki, Asi, Tomka i oczywiście Księdza Piotra oraz całej wspaniałej grupy św. Alberta. Otaczamy Was modlitwą.
Siostry Służebniczki z Jarosław napisał/a 13 lipca 2023 o 08:00
Serdecznie pozdrawiamy s. Annę Służebniczkę. Wspieramy Cię, Siostro, modlitwą i życzymy uśmiechniętego męstwa.
Kinga Marek z - napisał/a 12 lipca 2023 o 23:17
Serdeczne pozdrowienia dla ks. Piotra Krzycha!! Dużo sił na pielgrzymim szlaku oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.
Agnieszka z Jagiełła napisał/a 12 lipca 2023 o 20:46
Jak ja Wam zazdroszczę, że jesteście tam, gdzie jesteście. Z pewnością nogi macie już tak zaprawione, że nie czujecie, że idziecie 😉 Pozdrawiam Was wszystkich, przy okazji dziękując za to, że mogłam z Wami dzielić pierwszy dzień. Dziewczyny śpiewające jak słowiki, umilajcie czas całej grupie 😊 księże Mariuszu, podnoś na duchu wszystkich, którzy tego potrzebują 😊 a Ty, Piotrusiu, idź spokojnie, praca wre, więc chyba wrócisz na gotowe 😉 prowadź Albercików tak pięknie, jak potrafisz! ❤️
Maria z Maleniska napisał/a 12 lipca 2023 o 17:56
W upale i deszczu, nogi już zmęczone. Czasem sił brakuje, słony pot na czole. Młodzież, starsi, dzieci, różnymi drogami. Idą i śpiewają i mówią: Chodź z nami. Pozdrowienia dla całej grupy św. BRATA Alberta, a szczególnie dla wytrwale dążących Ewy i Marii, niech Matka Boża prowadzi was szczęśliwie do samej Częstochowy.
Antoś i Helenka z Rodzicami z Munina napisał/a 12 lipca 2023 o 16:13
Serdeczne pozdrowienia dla babci Halinki, dziadzia Janka i wszystkich pielgrzymów z grupy św. Brata Alberta. Do Jasnej Góry już bliżej niż dalej 😉 Niech najlepsza z Matek doda Wam sił w ostatnich etapach pielgrzymowania.
Monika&Mateusz z Skoloszow napisał/a 12 lipca 2023 o 11:34
Pozdrowienia dla całej grupy św. Jacka. Wytrwałości i siły w pielgrzymowaniu do Matki Bożej Częstochowskiej. Życzy Monika, Mateusz, Fabianek, Kubuś, Faustynka
Monika&Mateusz z Skoloszow napisał/a 12 lipca 2023 o 11:28
Serdeczne pozdrowienia dla dzielnej porządkowej Karoliny Brody. Życzymy wytrwałości, rodzinnej atmosfery pielgrzymkowej, wyproszenia wielu łask Bożych i pokoju w sercu. Życzy Monika & Mateusz, Fabianek, Kubuś, Faustynka
Anna z Kosina napisał/a 12 lipca 2023 o 10:16
Szczęść Boże! Serdecznie pozdrawiam grupę pielgrzymów św. Brata Alberta pod przewodnictwem ks. Piotra, szczególnie pozdrawiam moją siostrzenicę Asię, Agnieszkę i Jasia, Tomka i Kamila. Życzę wytrwałości i siły w drodze do Jasnogórskiej Pani, która na Was czeka, by każdego z Was wysłuchać, pocieszyć i obdarzyć potrzebnymi łaskami.
Siostry Służebniczki-Sąsiadki z Jarosław napisał/a 12 lipca 2023 o 08:25
Serdeczne pozdrowienia dla siostry Anny, ks. Piotra i wszystkich pielgrzymów grupy św. Brata Alberta - z darem modlitwy i życzeniami wytrwałości do końca drogi.
Maria-duchowy pielgrzym z Ostrów napisał/a 11 lipca 2023 o 23:49
Gorące jak słońce pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. brata Alberta, a szczególnie dla Halinki Soty, Janka Dziedzica i Celinki Trelki. Życzę wytrwałości, siły i dobrej kondycji fizycznej. Niech Maryja wspiera Was w trudach dalszego pielgrzymowania, a spotkanie z Matką będzie dla Was nagrodą za przebyte kilometry... Wśród tylu dróg poprowadź serce me...
Dorota z Przeworsk napisał/a 11 lipca 2023 o 23:33
Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy św. brata Alberta, kapłanów i wszystkich pielgrzymujących z tą grupą. Szczególne pozdrowienia dla pani Teresy z Pawłosiowa. Dużo wytrwałości i sił w pokonywaniu kolejnych kilometrów. Niech Matka Boża wynagrodzi trud pielgrzymkowy. Pozdrawiają koleżanki z pracy z I oddziału.
Ania Inglot z Z Woli Małej napisał/a 11 lipca 2023 o 23:03
Serdecznie pozdrawiam wszystkich pielgrzymów, a szczególnie Stanisława Cebulaka z Szówska. Pamiętaj o modlitwie przed tronem naszej Matki w moich intencjach.
Mateusz Joanna i Jasio z Ostrów napisał/a 11 lipca 2023 o 22:38
Kochani, już coraz bliżej do naszej Pani Jasnogórskiej - na kolejne dni Waszego pielgrzymowania życzymy siły i wytrwałości, oby wasze nóżki wiatr leciutko niósł oraz błogosławieństwa Bożego dla wszystkich pielgrzymów grupy św. brata Alberta, a szczególnie dla kochanej mamy, teściowej i babci Halinki Soty, wspaniałych: Pana Janka Dziedzica i Pani Joli Gałęzy. Niech Mateńka Jasnogórska wyprasza wam potrzebne łaski i prowadzi prosto przed swoje oblicze .
Przyjaciel duchowy z Jarosław napisał/a 11 lipca 2023 o 22:04
Serdeczne pozdrowienia z darem modlitwy dla ks. Piotra.