Facebook

Pozdrowienia dla gr. bł. Marii

Wpisy są moderowane i nie ukazują się automatycznie.

Apelujemy o poprawność językową! Wpisy rażąco naruszające zasady języka polskiego nie będą publikowane.

Dodaj now wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
84 wpisy.
Ela i Karol z Leżajsk napisał/a 14 lipca 2023 o 18:17
"Jest takie miejsce jasne, jedyne, gdzie czeka na nas Matka z swym Synem, by słuchać skargi, by otrzeć łzy i w każdej doli dopomóc Ci. Ku Tobie, o Matko, idziemy wszystkimi ścieżkami tej ziemi, aby na jasnogórskim progu przez Ciebie powierzyć się Bogu". Pozdrawiamy dzielnych pielgrzymów z grupy bł. Marii, a szczególnie Bartka i Darka. Życzymy przypływu sił na ostatniej prostej.
Krystyna Piziak z Dębno napisał/a 14 lipca 2023 o 15:47
Gorące pozdrowienia dla Zosi Ziemby oraz dla wszystkich znajomych, życzę zdrowia i radości, bo tuż, tuż jesteście u Pani Jasnogórskiej. Dołączam pozdrowienia dla ks. Łukasza i ks. Marka.
Parafianki z Piskorowice napisał/a 14 lipca 2023 o 13:21
Krok, krok, za krokiem krok, tchu brak, bo długi szlak, lecz tam u kresu dróg czeka nas Matka, czeka nas Bóg (...) Pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy bł. Marii, a w szczególności dla niestrudzonego pielgrzyma ks. Mariusza Kilara.
Basia z Leżajsk napisał/a 14 lipca 2023 o 11:19
Serdeczne pozdrowienia dla Bartka i Darka.
Marek z Leżajsk napisał/a 14 lipca 2023 o 09:25
Już ostatnia noc przed wami, a jutro piękny poranek i marsz przy wschodzie słońca polami... Góra skłonu i Jasna Góra! Jeszcze raz gorące pozdrowienia dla całej dzielnej grupy bł. Marii, szczególnie dla Bartka, Darka brata Sławomira i wszystkich dzielnych pielgrzymów, wspaniałych księży! Z Panem Bogiem. Pozdrawiamy z Leżajska.
Janek z Turowa napisał/a 13 lipca 2023 o 22:52
Serdeczne pozdrowienia dla Jolci, babci Lucynki i cioci Grażynki. Kochani, nie ustawajcie w drodze, bo Maryja na Was czeka.
Basia, Karol i Jaś Złotnik z Urzejowice napisał/a 13 lipca 2023 o 22:41
Gorące pozdrowienia dla przewodnika ks. Łukasza Dziedzica. Dużo sił i wytrwałości w drodze do Matki Bożej dla całej grupy bł. Marii. P.S. Widzieliśmy, że tam trochę u Was pada, więc jakby co, to mamy jeszcze Twoją parasolkę w samochodzie, księże Łukaszu, możesz sobie po nią przyjechać 😀 P.S. Grupo muzyczna, zagrajcie księdzu Łukaszowi ze specjalną dedykacją od nas pieśń "Wystarczyła Ci sutanna uboga" - on tak bardzo ją lubi! Pozdrowionka ! <3
Justyna z Husów napisał/a 13 lipca 2023 o 19:35
Pozdrawiam niestrudzonego pielgrzyma ks. Mariusza Kilara. Życzę mu- sprzyjającej pogody, śpiewu na ustach, modlitwy w sercu i nieskończonej radości Bożej. Życzę wam ,,Drogie Marie" wytrwałości i siły w drodze do Jasnogórskiej Pani, która na Was czeka, by każdego wysłuchać, pocieszyć i obdarzyć potrzebnymi łaskami.
Marzena z Brzóza Królewska napisał/a 13 lipca 2023 o 19:14
Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów z grupy bł. Marii, a szczególnie pielgrzymów z Brzózy Królewskiej z ks. Szymonem 🤗, dużo wytrwałości, choć nogi bolą coraz bardziej, ale Maryja wynagrodzi Wasz trud. Szczęść Boże ❤️💞
Teresa i Janusz z Leżajsk napisał/a 13 lipca 2023 o 17:48
Gorące pozdrowienia od rodziców dla Darka. Jesteśmy duchowo cały czas z Tobą i Bartusiem. Wspieramy Was modlitwą. Darku, jesteśmy z Ciebie dumni. Spisujesz się wspaniale. Cieszymy się, że już wkrótce pokłonisz się Matce Bożej Częstochowskiej.
Teresa i Janusz z Leżajsk napisał/a 13 lipca 2023 o 17:44
Moc gorących pozdrowień dla Bartusia od babci Teresy i dziadzia Janusza. Bartusiu, jesteśmy pełni podziwu dla Ciebie. Pielgrzymka do Tronu Jasnogórskiej Pani dobiega końca. Twoje pragnienie i marzenie zostanie spełnione.
Kasia z Majdan Sieniawski napisał/a 13 lipca 2023 o 12:31
Składam gorące pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii z Leżajska, a w szczególności dla najlepszego ks. Gerarda. Kasia z Majdanu
Sabina z Kuryłówki z Kuryłówka napisał/a 13 lipca 2023 o 10:48
Pozdrawiamy dzielnego Pielgrzyma Zbigniewa z Kuryłówki. Życzymy wytrwałości w zbliżaniu się do celu śpiewającym krokiem! I podziwiamy! Dzieci, wnuki i żona!
Lilla z Leżajsk napisał/a 13 lipca 2023 o 09:43
Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy bł. Marii, a w szczególności dla Zosi Zięby i Stanisława Sroki oraz znajomych, życzę zdrowia, sił i wytrwałości na ostatnie dni pielgrzymowania. Niech Matka Boża doprowadzi Was do tronu i wyprasza potrzebne łaski u swojego Syna, Jezusa.
Agnieszka z Leżajsk napisał/a 13 lipca 2023 o 07:46
Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy bł. Marii. Pozdrawiam brata Stanisława Srokę oraz Zosię Ziembę i Panią Franus. Życzę wszystkim siły i wytrwałości w drodze do naszej Matki Częstochowskiej. Życzy Agnieszka z Romana
Teresa z Dębno napisał/a 13 lipca 2023 o 06:44
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pątniczek z Nowego Grodziska.
Kinga Marek z - napisał/a 12 lipca 2023 o 23:16
Serdeczne pozdrowienia dla Księdza Łukasza! Dużo sił na pielgrzymim szlaku i opieki Matki Bożej na każdy dzień 😊
Wanda z Sanok napisał/a 12 lipca 2023 o 20:43
Serdecznie pozdrawiamy pielgrzymów z grupy bł. Marii, szczególne pozdrowienia kieruję dla pielgrzymów z Brzózy Królewskiej na czele z ks. Szymonem. Wszystkim życzymy dobrego zdrowia, wytrwałości i wielu owoców pielgrzymowania. Z Bogiem!
Agata z Brzóza Królewska napisał/a 12 lipca 2023 o 15:35
Serdeczne pozdrowienia dla Dawida, Madzi, Ali, Krystiana, ks. Szymona oraz dla całej grupy bł. Marii. Trzymajcie się i do zobaczenia w sobotę na Jasnej Górze.
Teresa i Janusz z Leżajsk napisał/a 12 lipca 2023 o 12:06
Gorąco pozdrawiamy Darka i Bartka z grupy bł. Marii. Jesteśmy z Was dumni. Wspieramy Was modlitwą. Życzymy szczęśliwego dotarcia przed Cudowny Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej.